Koji je najbolji program za snimanje desktopa

poruka: 42
|
čitano: 86.057
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Koristim LightShot jer mogu uplodat snimljeni jpg. i pogledat na Googlu sličan sadržaj.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
Zli Brat kaže ...

Isprobao predložene programe i zaključih da mi Fraps najviše odgovara - jednostavan, malen i ne "jede" resurse dok obavlja svoj posao. Snimka posve zadovoljavajuća. Hvala ekipa!

Jel 'se fraps plaća?

2 Da
4 Ne
11 godina
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Treba mi neki prgram koji je kao bandicam, pošto snimam tutorijale ne mogu snimat sa bandicamom jer cu na njemu radit tutorijal. Recite mi neki drugi program kao i bandicam usput da snima sound skompa. Hvala ljepo

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Pozdrav, trebam program za snimanje desktopa koji može snimati video i zvuk. Ali najbitnije mi je da ima mogućnost kada kliknem neki gumb na tipkovnici(hotkey) da mi to što je do tada snimio spremi u neku datoteku(npr. video_001) i nastavi snimati u novu datoteku(npr. video_002). Nadam se da ste me razumjeli što želim i da ćete mi uspjeti pomoći. Unaprijed hvala!

http://adf.ly/HFD9N
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Razmišljam uzeti za snimanje ekrana Bandicam? Ima li netko taj program i kakav je i je li zadovoljan  koji ga je isprobao, da li troši resurse? i jeli besplatan s ove stranice?

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2015 16:54 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa
keyofdestiny13 kaže...

Razmišljam uzeti za snimanje ekrana Bandicam? Ima li netko taj program i kakav je i je li zadovoljan  koji ga je isprobao, da li troši resurse?

 Nisam koristio tu aplikaciju ali mogu ti reći neka svoja iskustva sa drugim aplikacijama. Koristio sam mnoge, ali većinom sam imao problem da na slabijem procesoru slika užasno trza, a uspori i sam proces koji snimaš. Na jačim procesorima to možda nije problem, ali kako ćeš vidjeti u nastavku teksta postoji aplikacija koja može odlično raditi i na slabijim procesorima a daje odlične rezultate. Ta aplikacija je Mirillis Action!. Toliko je dobra da mi je riješila i jedan problem koji ni jedna druga nije mogla. Trebao sam snimiti video izvođenja jedne simulacije gdje je dio iscrtavan direktno funkcijama (DirectX) dok je dio sa windows formama bio iscrtavan .NET funkcijama. Pošto aplikacije za snimanje ekrana sadržaj kupe iz video bafera, nijedna nije mogla da snimi windows forme, jer se izgleda iscrtavaju naknadno. Mirillis Action! taj problem rješava na neki samo njemu poznat način  i rezultat je odličan. Probaj ga prije kupovine, pa možda ti se svidi. Eto ja ga nahvali, i da ne mislite da reklamiram, ja koristim piratsku verziju.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
9 godina
odjavljen
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Koristi li netko Ezvid i kakva su mišljenja?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Ovaj Icecream Screen Recorder je zakon, jednostavan, free.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2015 14:45 (keyofdestiny13).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Ljudi imam bug kada želim pokrenuti program (imam Linux OS) ništa mi se ne pojavi. Molim Vas pomoć!!!

Kristian
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

VLC player has the option to record desktop.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Koji je najbolji program za snimanje desktopa

Pozdrav

zna možda netko koji program za snimanje zaslona(video + zvuk ) na windows sedmici a da nema ograničenje

hvala

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji je najbolji program za snimanje desktopa

naj bolje ti je ShadowPlay(Nvidia) ili Raptor(AMD) ali moras vidjet ako ti graficke to podrzavaju

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice