Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.271.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...
ostao mjenjac u 1. dok sam tario skupa sa frendom u alfi 145 8vT, dakle sta god saltam ne izlazi iz 1., cak i ler, rikverc, nista...odvezao 5km tako u 1. do frenda...sta bi moglo biti? potisni? sajla? vec mi to bilo na C2 i bila samo sajla

Ako ti možeš mijenjat brzine na mjenjaču a on stoji u prvoj onda je vjerojatno sajla ili poluge, ovisi kakav je sistem.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Zna li netko koliko dode getriba za Golf 4 TDi 12mj/2003 god 105 ks ( ili 101 ) sa 6 brzina. Sad imamo trenutno 5 pa bi stavili i 6tu ako se moze.

Moj buraz mjenjao kad je kad je čipao auto platio je 250 eu preko njuskala od TDI 130ks

 

pitaj tu http://www.njuskalo.hr/karoserija-limarija/golf-v-1.9-tdi-dijelovi-oglas-1766671

 

http://www.njuskalo.hr/?ctl=search_ads&keywords=getriba+tdi

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.10.2014 11:30 (Zvonac22).
9 godina
odjavljen
offline
Problem sa engine check lampicom!!!!Molim pomoć!!

Pozdrav,forumaši!

 

Zovem se Ivana,nova sam ovdje,danas sam se prijavila na ovaj forum i poslali su me ovdje u nadi da će mi netko pomoći!Molim vas,da li se ovdje netko razumije u aute?Naime,imam problem sa engine check lampicom.Auto je Polo 1.2 2004,benzinac,najnormalnije radi,nikakvih nemam problema.U 7 mj imala sam tehnički,prošla bez problema.Naime,ova lampica mi svijetli na autu,spojili su mi ga na komp i izbacilo -greška katalizator sistema.Lambda sonda je ispravna,katalizator je stavljen novi prije 4 godine.Lampica jedno vrijeme nije svijetlila,mjesec dana a onda mi se opet upalila.Auto je prošao 152.000 km i stvarno sam zadovoljna s njim ali ta lampica me ubija u pojam.Šta da radim?Kome da se obratim?Da li je kakav senzor u pitanju?Ima li ovdje netko da je imao slično iskustvo?Molim vas za pomoć!

Ivana
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Odi ponovno do servisa nek ga spoje na dijagnostiku i ponovno provjere u cemu je stvar, greska se moze obrisati za minutu

16 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa engine check lampicom!!!!Molim pomo
Ivana 1979 kaže...

Pozdrav,forumaši!

 

Zovem se Ivana,nova sam ovdje,danas sam se prijavila na ovaj forum i poslali su me ovdje u nadi da će mi netko pomoći!Molim vas,da li se ovdje netko razumije u aute?Naime,imam problem sa engine check lampicom.Auto je Polo 1.2 2004,benzinac,najnormalnije radi,nikakvih nemam problema.U 7 mj imala sam tehnički,prošla bez problema.Naime,ova lampica mi svijetli na autu,spojili su mi ga na komp i izbacilo -greška katalizator sistema.Lambda sonda je ispravna,katalizator je stavljen novi prije 4 godine.Lampica jedno vrijeme nije svijetlila,mjesec dana a onda mi se opet upalila.Auto je prošao 152.000 km i stvarno sam zadovoljna s njim ali ta lampica me ubija u pojam.Šta da radim?Kome da se obratim?Da li je kakav senzor u pitanju?Ima li ovdje netko da je imao slično iskustvo?Molim vas za pomoć!

Bolje da pitašovdje, dobit ćeš vjerojatno više kvalitetnijih odgovora. Prije je možda bila neispravna prednja lambda sonda, smjesa je bila ili presiromašna ili prebogata što je rezultiralo propadanjem katalizatora.( jel ti potrošnja bila nerealno velika ili mala?) Vjerojatno su mijenjali samo stražnju lambdu, pa onda skužili da je možda propao katalizator, ali nisu i prednju promijenili.

Svakako treba spojit na dijagnostiku pa vidit zbog čega sad baca check engine lampicu.. ne može nitko napamet pogodit a kamoli točno reći.

9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Znam ja da se greška može obrisati za minutu ali to mi ništa ne riješava jer će se ona opet upaliti,o tome se radi.

Ivana
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Penryn kaže...
RuskeGTT kaže...
ostao mjenjac u 1. dok sam tario skupa sa frendom u alfi 145 8vT, dakle sta god saltam ne izlazi iz 1., cak i ler, rikverc, nista...odvezao 5km tako u 1. do frenda...sta bi moglo biti? potisni? sajla? vec mi to bilo na C2 i bila samo sajla

Ako ti možeš mijenjat brzine na mjenjaču a on stoji u prvoj onda je vjerojatno sajla ili poluge, ovisi kakav je sistem.

Mislim da ce biti poluga...nisam siguran dal imam sajlu,

11 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Vjerovatno su ti injektori loši . Kod mene su preljevali pa je zato svijetlila . 

9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Penryn,hvala ti!Što se tiče potrošnje,iskreno,nisam primjetila da auto nešto više troši ili manje.Uvijek je isto.Ma,ludim zbog te lampice jer ne želim se zaletavati samo tako i negdje doči jer svi muljaju,uzmu ti novce a niš ne naprave.Prošla sam i takva iskustva.

Ivana
16 godina
offline
Re: Problem sa engine check lampicom!!!!Molim pomo
Ivana 1979 kaže...

Pozdrav,forumaši!

 

Zovem se Ivana,nova sam ovdje,danas sam se prijavila na ovaj forum i poslali su me ovdje u nadi da će mi netko pomoći!Molim vas,da li se ovdje netko razumije u aute?Naime,imam problem sa engine check lampicom.Auto je Polo 1.2 2004,benzinac,najnormalnije radi,nikakvih nemam problema.U 7 mj imala sam tehnički,prošla bez problema.Naime,ova lampica mi svijetli na autu,spojili su mi ga na komp i izbacilo -greška katalizator sistema.Lambda sonda je ispravna,katalizator je stavljen novi prije 4 godine.Lampica jedno vrijeme nije svijetlila,mjesec dana a onda mi se opet upalila.Auto je prošao 152.000 km i stvarno sam zadovoljna s njim ali ta lampica me ubija u pojam.Šta da radim?Kome da se obratim?Da li je kakav senzor u pitanju?Ima li ovdje netko da je imao slično iskustvo?Molim vas za pomoć!

Za početak isto to pitaj na VW Clubu Croatia

 

http://www.vwclubcroatia.com/forum/

9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Rucipe,imao si taj problem isto?Dugo ti svijetlila lampica?I ja sumnjam na injektore isto.Koliko si platio te injektore i jel puno posla oko toga?Kako si znao da su injektori u pitanju?

Ivana
9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Ziga,išla sam i na taj forum isto ali tamo vlada živo mrtvilo i nitko neče ništa odgovarati.

Ivana
11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Ivana 1979 kaže...

Rucipe,imao si taj problem isto?Dugo ti svijetlila lampica?I ja sumnjam na injektore isto.Koliko si platio te injektore i jel puno posla oko toga?Kako si znao da su injektori u pitanju?

Ne sjećam se koliko je bila cijena točna bilo prije 3 godine , ali možeš zaključit da dobro ne ubrizgava ako upališ auto i odeš staviš ruku na auspuh i ako konstatno plinovi idu nisu oni a ako je kao da kašlje onako ne ravnomjerno onda je do njih vrlo vjerovatno .

9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

Rucipe ,hvala ti na odgovoru!Napravit ću ovo što si mi napisao.Meni auto sasvim normalno radi.Pali bez problema,ne gasi se,ne cuka,ne trese,jak mi je na gasu,nema nikakvih čudnih zvukova ali ta lampica me ubija u pojam.Išla sam več na dosta mjesta i naslušala se svega i svačega a nije ništa riješeno.Čak razmišljam da odem u originalni volkswagenov servis.Šta mi ti savjetuješ?

Ivana
9 godina
odjavljen
offline
Auti - ultimativna tema

U 7 mj,prije tehničkog kad sam ostavila auto kod majstora i poslije ga preuzela,nije mi se čak mjesec dana upalila ta lampica i onda opet.Prije dva tjedna,kad sam ulila benzin 98 i dobro ga zgarila na autoputu,čudom se opet sama ugasila ali se onda nakon 5 dana opet upalila.

Ivana
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Idem ja danas s voznje i kad vidim prođe uz mene mitsubishi lancer ja gledam u njega s slinama, kad vidim jos jedan prođe ja gotov, kada njih 5 i nissan gtr, nisam stigao ni mobitel izvaditi da slika, ali sva sreca stali su 200m dalje nesto su se dogovarali pa sam okinuo koju, odmah su kretali dalje pa nisam stigao vise slikati, imam i video kada krecu ponovno, ali moram ga uploadati. 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Gtra vozi lik ja mislim, a ovaj plavi evo mu je od zene.Nemojte me drzat za rijec :D

VedranL.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.10.2014 21:40 (monsieur).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
laux kaže...

Idem ja danas s voznje i kad vidim prođe uz mene mitsubishi lancer ja gledam u njega s slinama, kad vidim jos jedan prođe ja gotov, kada njih 5 i nissan gtr, nisam stigao ni mobitel izvaditi da slika, ali sva sreca stali su 200m dalje nesto su se dogovarali pa sam okinuo koju, odmah su kretali dalje pa nisam stigao vise slikati, imam i video kada krecu ponovno, ali moram ga uploadati. 

 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Zna li netko koliko dode getriba za Golf 4 TDi 12mj/2003 god 105 ks ( ili 101 ) sa 6 brzina. Sad imamo trenutno 5 pa bi stavili i 6tu ako se moze.

To ti nije sam tak, moras i poluosovine mjenajt, uglavnom se to bas i neisplati 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
monsieur kaže...

Gtra vozi lik ja mislim, a ovaj plavi evo mu je od zene.Nemojte me drzat za rijec :D

hahaha, ljudi ih prate i fotkaju po svuda, postali su atrakcija {#}

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Imaju portal neki nisam siguran koji, ali u vezi informatike nest.

VedranL.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Znam da forum nije namjenjen za oglase i sl. sr*nja, ali upošto mi je dosta hitno, riskirat ću:


Ima tko Pierburg pa6-gf30 pumpu za sitnu lovu(100-tinjak kn)? Inače je riječ o pumpi toplog zraka, iliti "secondary air pump"... 

 

Ovi na opel club hrvatska ničemu ne služe, s dvojicom frajera imao dogovor nakraju sam ih otpilio jer su levati.  

Znam da nije nužno imati ti pumpu, ali upošto dolaze hladniji dani a plin mi se tek na 30° pali, bilo bi dobru ju montirati što prije... {#}

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
monsieur kaže...

Imaju portal neki nisam siguran koji, ali u vezi informatike nest.

 

PCEkspert. Ozren se zove lik, ali da sad ne ubijamo ljudima privatnost iako u ŠekoRejsingJDM stalno objavljuju odlicne slike, tako da su aktivni clanovi zajednice i veliki petrol headsi.

 

Vidio sam uzivo i Evoa i GTRa, sad kad je zuti, to kad prode pored vas, cijelo tijelo vam zavibrira, bolest :D.

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Za nine-a i ekipu, slikano jucer tj danas u ranim jutarnjim satima {#}.

prije par dana sam ga vidjel kod tehnickog, taman me ljepo na ravnici prosel i sfrknul na tahnicki... zagorje dobilo pojacanje {#}

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember?
13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Dobar EP3 nego kaj hehe.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Krapina tuning koji na nest i lici, jel moguce? {#}

VedranL.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
monsieur kaže...

Krapina tuning koji na nest i lici, jel moguce? {#}

 

Mugen lipovi, nije bas neki tuning :D.

12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Evo i video od jucer, upalite zvuk da cujete gtr {#}

Video

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
monsieur kaže...

Krapina tuning koji na nest i lici, jel moguce? {#}

To nije krapina tuning, to je stock civic, ex vlasnik je iz rijeke i ulupao je hrpetinu love u taj auto da bi bio u takvom stock i tiptop stanju ;)

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Oštetile su mi se gumice ključa..pa da ne stiskam po mikroprekidaču otišao na Jakuševac danas i kupio novo kućište s skakavcem za 100Kn.

(kod bravara isto to 160-200kn lopine....)

 

Usput maznuo grah s kobasicom, hrpa luka & pivo.. (32Kn)

 

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice