Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.116
|
čitano: 13.276.568
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...
ivanzu kaže...

Jesi planirao staviti GTI setup ovjesa?

 Cilj je BBS RS 16" (definitivno ), i Bilstein B16 za njih sam zapeo pa sad ako me netko drugacije uvjeri. Htio bi ga na neku fixnu vrijednost spustiti da lijepo izgleda a da mogu preko lezecih. Stelati tvrdocu iako će biti tvrd, ali jeftine gewinde nista ne nude.

A neki dan me neki ford focus  u zavojima oprao ( + megane karavan ) pa sam odlucio da hocu top ovjes.

Trenutno sad imam gajnc nove opruge, amortizere, selene,.... ma sve... pa bi to prebacio na plavog golfa a sebi nove amortizere i opruge ( ili gewinde ). To je skupo sve pa za sada nije toliki prioritet ali cu stediti da oboje kupim jer ako felge uzmem, biti ce kao koza.

Otom potom.

Ovo ce mi biti too much...... moram pretapicirat tapicirunge, svoj sic jer je pukao na leđima... i tako ima dosta izadataka. Armaflex zelim poljepiti da je tisina u autu da se moze putovati... za klimu imam jos jedan izdatak od 1600 kn + punjenje + crijeva nova... Ima tu svega kada je vec sve rastavljeno...

 Bez ljutnje, možeš ti slagat što hoćeš, ali to je i dalje golf 2 i ovjes iz pretpotopnog vremena kojeg je pregazilo vrijeme naspram modernih multilink rješenja. Naravno pričam o držanju ceste. Nema tog bilsteina koji to može nadomjestit, pogotovo što je baš g2 u igri, tvrd je serijski i ne leži nikak u nijednoj opciji, prelagan auto a tvrd.

Slika koju ti postam je da ti to potvrdi. U taj auto je uloženo preko nekoliko tisuća eura u motor, ovjes i kočnice, pa je završio kao što vidiš. Ja i brat smo skidali s drveta cure koje su sjedile iza u autu, frend koji je vozio je završio sa 3 napuknuta kralješka, a suvozač sa težim oštećenjima glave. I sve to iz toga što je vjerovao u nadobudne priče kako će tako složen auto letit cestom. Je, i letio je doslovno, na 2m visine u mladi hrast :/. Gdje je faking e36 coupe prošao bez frke, golf je izletio kao praćka s ceste, jer ne leži i ne drži.

Mogu ja razumit i fanatizam i ljubav prema autu, modelu, marci, al treba bit realan ;)

 

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

To se dogodi kada ovjes radi netko tko pojma nema. Na hillclimb-u medu najcescim autima je Kadett C koji je nastao 1973 samo sto je ovjes podesio netko tko zna sta radi. Pretpotopni ovjes iz Golfa 2 se dan danas koristi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 20:12 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

To se dogodi kada ovjes radi netko tko pojma nema. Na hillclimb-u medu najcescim autima je Kadett C koji je nastao 1973 samo sto je ovjes podesio netko tko zna sta radi. Pretpotopni ovjes iz Golfa 2 se dan danas koristi.

 I na hillclimb autu od pitajboga kolko konja je sve serijala samo stavljen bilstein set? Yea rajt.... Pa ti auti imaju veze sa serijalom ko fratar Tuck sa Pamelom Anderson.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
Fake_Alert kaže...
ivanzu kaže...

Jesi planirao staviti GTI setup ovjesa?

 Cilj je BBS RS 16" (definitivno ), i Bilstein B16 za njih sam zapeo pa sad ako me netko drugacije uvjeri. Htio bi ga na neku fixnu vrijednost spustiti da lijepo izgleda a da mogu preko lezecih. Stelati tvrdocu iako će biti tvrd, ali jeftine gewinde nista ne nude.

A neki dan me neki ford focus  u zavojima oprao ( + megane karavan ) pa sam odlucio da hocu top ovjes.

Trenutno sad imam gajnc nove opruge, amortizere, selene,.... ma sve... pa bi to prebacio na plavog golfa a sebi nove amortizere i opruge ( ili gewinde ). To je skupo sve pa za sada nije toliki prioritet ali cu stediti da oboje kupim jer ako felge uzmem, biti ce kao koza.

Otom potom.

Ovo ce mi biti too much...... moram pretapicirat tapicirunge, svoj sic jer je pukao na leđima... i tako ima dosta izadataka. Armaflex zelim poljepiti da je tisina u autu da se moze putovati... za klimu imam jos jedan izdatak od 1600 kn + punjenje + crijeva nova... Ima tu svega kada je vec sve rastavljeno...

 Bez ljutnje, možeš ti slagat što hoćeš, ali to je i dalje golf 2 i ovjes iz pretpotopnog vremena kojeg je pregazilo vrijeme naspram modernih multilink rješenja. Naravno pričam o držanju ceste. Nema tog bilsteina koji to može nadomjestit, pogotovo što je baš g2 u igri, tvrd je serijski i ne leži nikak u nijednoj opciji, prelagan auto a tvrd.

Slika koju ti postam je da ti to potvrdi. U taj auto je uloženo preko nekoliko tisuća eura u motor, ovjes i kočnice, pa je završio kao što vidiš. Ja i brat smo skidali s drveta cure koje su sjedile iza u autu, frend koji je vozio je završio sa 3 napuknuta kralješka, a suvozač sa težim oštećenjima glave. I sve to iz toga što je vjerovao u nadobudne priče kako će tako složen auto letit cestom. Je, i letio je doslovno, na 2m visine u mladi hrast :/. Gdje je faking e36 coupe prošao bez frke, golf je izletio kao praćka s ceste, jer ne leži i ne drži.

Mogu ja razumit i fanatizam i ljubav prema autu, modelu, marci, al treba bit realan ;)

 

 Jos razmisljam sta cu. H&R opruge ili gewinde, ali onda nebi jeftine gewinde... Ako bi stavljao 16" onda mora izgledati pristojno a ne kao koza, a ne zelim niti po podu da lize. Zato razmisljam sto napraviti sa ovjesom kada felge dodu.

A slike koje si stavio izgledaju stvarno uzas

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ovjes je serijski, identican onome iz GTE-a, logicno stavljeni su bolji amortizeri, opruge, seleni i balans stange ali je ovjes i dalje dupla ruka te kruta osovina sa panhardom. Znaci treba znati napraviti ovjes da to sve zajedno funkcionira, nece samo bilstein i spustanje napraviti formulu 1.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 20:24 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ovjes je serijski, identican onome iz GTE-a, logicno stavljeni su bolji amortizeri, opruge, seleni i balans stange ali je ovjes i dalje dupla ruka te kruta osovina sa panhardom. Znaci treba znati napraviti ovjes da to sve zajedno funkcionira, nece samo bilstein i spustanje napraviti formulu 1.

 https://www.fia.com/file/78029/download

 

To su serijski ovjesi na time widebody kitovima?

Aha, daj me nemoj bzvz jebavat.

13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...

Slika koju ti postam je da ti to potvrdi.

 

to je prije svega idiot za volanom, a onda sve ostalo..

daleko od toga, golf tamo do 5-ice gti nikada nije bio auto koji je nešto naročito ležao, ali džaba i najbolji auto na svijetu ako je kreten za volanom. dobar vozač zna limite vlastitog auta.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
jopis kaže...
ivanzu kaže...

Ovjes je serijski, identican onome iz GTE-a, logicno stavljeni su bolji amortizeri, opruge, seleni i balans stange ali je ovjes i dalje dupla ruka te kruta osovina sa panhardom. Znaci treba znati napraviti ovjes da to sve zajedno funkcionira, nece samo bilstein i spustanje napraviti formulu 1.

 https://www.fia.com/file/78029/download

 

To su serijski ovjesi na time widebody kitovima?

Aha, daj me nemoj bzvz jebavat.

 Postoji amaterski hill climb gdje se ne ide u ekstreme kao sto je tu. Homologacija Kadetta za Grupu N(1) pokazuje da je ovjes jedno te isti samo ojacan. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 20:45 (ivanzu).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
nine kaže...
jopis kaže...

Slika koju ti postam je da ti to potvrdi.

 

to je prije svega idiot za volanom, a onda sve ostalo..

daleko od toga, golf tamo do 5-ice gti nikada nije bio auto koji je nešto naročito ležao, ali džaba i najbolji auto na svijetu ako je kreten za volanom. dobar vozač zna limite vlastitog auta.

 Slažem se, ALI, kao i uvijek, limiti auta su varijabla koja je uvjetovana stanjem na cesti koje ne možeš predvidjeti - nekom alfisti iscurilo ulje u pol zavoja, neki vw-aš grebao po bankini pa nabacao šodera po cesti, šumarak koji je u nekoj zavjetrini pa je samo tu ostala mokra cesta, ovjes koji je jučer radio besprijekorno baš usred naganjanja odluči popustit, kočnice, itd. itd. itd. Vožnja na limitu ili blizu istog je traženje vraga i nema tu dobrog ili lošeg vozača kad imaš nn varijabli na koje ne možeš utjecati. Vjeruj mi, platio sam tu školu još prije 19 godina i 360 dana, 6.6.1999. vidi šestica u datumu -.-, sa autom kojeg sam vozio 100km dnevno, i znao kud, kako i koliko gdje može, naletio sam na nečiji nemar, nezatvoren poklopac šahte do kraja, i razvalio bmwa 318isM-a skoro popola, srećom sa suvozačke strane (isključivo i uvijek se sam tako vozim/vozio sam se). Proslavio novi rođendan, i ajmo dalje. I dan danas se fajn brzo vozim naspram nekog prosjeka, al limite ne volim od tada tražit baš previše jer sam uvidio da postoje nepredviđene okolnosti. Neka hvala. Kakav god auto bio u pitanju.

12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

WTF?!

Moram ženi češće dati da vozi! Lokalne ceste Varaždin - Međimurje.

 

SX4 S-Cross, 1.0, 82kW, 4x4

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.6.2019 21:15 (dv14).
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Fake_Alert kaže...

Krece montiranje i spricanje voska u šupljine. Brojimo sitno

Ovo crno je Sika gard 6440

Na mjestima gdje je bila pasta za brtvljenje je nova stavljena jer je ova vec lagano popucala nakon 30 godina tako da ce sada biti mir :)

 

 Ovo vrhunski izgleda, samo nisam skužio, jel to 1.8 benz ili 1.6 dizlo?
Kolko znam imaš ih tri komada, dva bijela dizla i jedan plavi benz, koji je od njih pocrvenio

 opaaa, vidi mališana u ljutoj konkurenciji, diže zadnji kraj ko cuko kad zapišava stablo

 

BTW:
Šebalj je jednom rekao:
domaći rally vozači su 90-ih kupili swifta gti, doradili ovjes i za sitnu lovu imali prave konkurente jurilice koje su bez problema izdržale 100 000km utrka (mada je gti lijes na kotačima...)

jopis kaže...

 Slažem se, ALI, kao i uvijek, limiti auta su varijabla koja je uvjetovana stanjem na cesti koje ne možeš predvidjeti - nekom alfisti iscurilo ulje u pol zavoja, neki vw-aš grebao po bankini pa nabacao šodera po cesti, šumarak koji je u nekoj zavjetrini pa je samo tu ostala mokra cesta, ovjes koji je jučer radio besprijekorno baš usred naganjanja odluči popustit, kočnice, itd. itd. itd. Vožnja na limitu ili blizu istog je traženje vraga i nema tu dobrog ili lošeg vozača kad imaš nn varijabli na koje ne možeš utjecati. Vjeruj mi, platio sam tu školu još prije 19 godina i 360 dana, 6.6.1999. vidi šestica u datumu -.-, sa autom kojeg sam vozio 100km dnevno, i znao kud, kako i koliko gdje može, naletio sam na nečiji nemar, nezatvoren poklopac šahte do kraja, i razvalio bmwa 318isM-a skoro popola, srećom sa suvozačke strane (isključivo i uvijek se sam tako vozim/vozio sam se). Proslavio novi rođendan, i ajmo dalje. I dan danas se fajn brzo vozim naspram nekog prosjeka, al limite ne volim od tada tražit baš previše jer sam uvidio da postoje nepredviđene okolnosti. Neka hvala. Kakav god auto bio u pitanju.

 A dobro, mada kolega nigdje nije napisao da će vozit na limitu, koliko sam skužio, slaže golfa za gušte, bolji ovjes nemre škodit, osim za novčanik

Koja je to šuga, nekada su auti imali vrhunske motore, od zvuka do vibracija u kabini, naježiš se već pri okretanju ključa, a ovjes je bio tak tak tog doba, danas imamo odlične ovjese na vozilima i ekološki zagušene motore, ove nove novcate benzince ni ne čuješ dok rade...

Ja na puntu na tablicama imam kombinaciju 6ca i 9ki, već sam barem 5 sudara uspješno izbjegao, svih 5 nebi bio kriv, većinom su bili krivo prestrojavanje vozila u traci do na mene, dva put mi se dogodilo da u sred skretanja auto krene u moju traku, na mene, za sada sve uspješno hendlam, tak da sam dobio dojam da sam si dobar sa vragom
Iz nekog nepoznatog razloga, i na swiftu sam dobio hrpu 6ca i 9ki, samo drugi redosljed...vražja posla

Ja sam jednom sa puntom išao na posao, u Zg-u na uključenju za zaobilaznicu ima dugačak blagi S zavoj, ograničenje piše 50, ušao sam sa negdje 60 i u tom zavoju mi se od nekud stvorio golf VI na guzici i baš vrši presing, ubrzao sam na cca 80, pritom koristeći cijelu širinu ceste, kako je jednosmjerna, kratio zavoje koliko se dalo i na samom izlazu iz S zavoja osjetim kako mi biježi auto van zavoja,ne da mi proklizava prednji ili zadnji kraj, već cijeli auto zajedno i morao sam lagano usporit, malo pustit gas, a ak se dobro sjećam, bio sam na savama eskimo 165 širine (pred jesen/zimu), gume opće ne cvile... uglavnom ja sam se baš hrvao za volanom, a gledam lika iza laganini me prati, razlika mog i njegovog auta barem 15 godina...

Ja sam se preporodio sad prelaskom sa punta na swift sport, vjerujem da tu i karoserija igra važnu ulogu, swift je kraći od punta, manji međuosovinski razmak ima, ali je swiftu razmak lijevih i desnih kotača širi + što imam eibach pro kit opruge koje ga spuštaju 30mm, pa je dosta niži od punta i osjeti se kako je krući, punto se i naginjao i "savijao", još je swift krcat sigurnosnom elektronikom, na puntu ni abs nisam imao, da ne velim i sigurniji, u swiftu imam 7 zračnih jastuka, u puntu imam samo jedan
Najgore mi je kad iz swifta sjednem ponovno u punta, sjedalo u puntu je kao ona pilates lopta za ženske, široka i mekana, bočni oslonci su samo oslikani šavovima, a swift nema školje, al su fakat odlična i udobna i drže vrhusnki
Uglavnom ogromna razlika, svaki put se ponovno privikavat moram...

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 0:12 (1BIT).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
CyberDemonVZ kaže...

WTF?!

Moram ženi češće dati da vozi! Lokalne ceste Varaždin - Međimurje.

 

SX4 S-Cross, 1.0, 82kW, 4x4

Slabo

Dakovo-Pozega ako se dobro sjecam.

 

 

PS

 

To ti je do guma, tako je meni auto proklizao sa sva cetiri kotaca na hebenim savama zimskim.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 0:11 (ivanzu).
13 godina
online
Auti - ultimativna tema

ja sam prošli petak vozio Njemačka-Zagreb, nemam na žalost sliku ali sam pogledao taman kada sam ulazio u zg u ulicu doma..

znači od granice Njem./Au. gdje sam kupio obe vinjete, stajao sam samo kada sam morao platiti cestarine, 430km, prosječna brzina 109km/h, oko 4h vožnje (osobni rekord), prosječna potrošnja 7,6l.

Nije loše za staru krntiju od 75ks 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Slabo

Dakovo-Pozega ako se dobro sjecam.

 

 

PS

 

To ti je do guma, tako je meni auto proklizao sa sva cetiri kotaca na hebenim savama zimskim.

 Ovaj ambient light vrhunski izgleda na instrument tabli, posebno mi se sviđa što je bijelo, a ne ćuning plavo/crveno/zeleno

Ma ja najviše krivim stickere na zadnjem staklu, da nije njih bilo, nebi taj golf vršio presing na mene

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

pih amateri s tim potrosnjama, da vidimo koliko bi izvukli nisku potrosnju sa 320ks :P

 

evo uzorak nije mali, jer svatko moze da mu trosi 5l na 3km...

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Moja prva bijela dvojka je pocrvenila, drugu bijelu smo kupili i skuzili da je udarena i zavrsila u ciosu a dijelove poskidali, plavi je aktualan sad 3 mj :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kad sam kupio swifta, pisalo je 8.5L prosječno, svojom vožnjom sam spustio na 7.2L prosječno i nakon toga mi se dva puta upalila check engine lampica, očitao sam grešku: P0420: Catalyst System Efficiency Below Threshold, obisao grešku, sljedeće vožnje življe vozio i nema problema, uglavnom ako šparljivo vozim, poštopa mi se katalizator, ne voli swift lagane vožnje na 2500/3000rpm-a

BTW: jel zna netko jel swift sport mz/ez ima dva katalizatora?
Gledao sam malo ispod auta, ima katalizator na ispušnoj grani, zatim iza "flexibilnog" ima nešto nalik drugom katalizatoru, debeli i kratki "lonac", pa dugačak uski "lonac", rekao bi protočni (rezonator) i na kraju ima poprečni standardni "lonac", uglavnom 4 "lonca" su sveukupno na ispušnoj grani... nije ni čudno da se poštopa...
Na netu ne mogu ništa naći za stock setup, samo prerade ispuha...

Ovako+mi+izgledaju+2+i+3+lonac+u+sredini,+predpostavljam+da+je+ovo+cat+ispred+lonca... Ovako+mi+izgledaju+2+i+3+lonac+u+sredini,+predpostavljam+da+je+ovo+cat+ispred+lonca...
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 12:53 (1BIT).
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ima jedan kod ispušne grane, ja bi odvezao auto na čišćenje katalizatora ali prvo bi probao sa aditivom. 

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jučerašnje pranje auta: Ispiranje + IronX + ispiranje + šampon + ispiranje. Sušenje CarPro mikrofibra krpom i Sonax Black Nano Polish

 

To je moj zadnji perla crni auto u životu... idući će biti bijeli ili srebrni (ja više nemam živaca imati auto čist 1 dan) 

 

 

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema

Srebrni je zakon, jedino kaj se pojave male smede tockice s vremenom.

Pretpostavljam da te tockice dolaze od kocnica, ali to se sa glinom lako rijesi.

Bijeli, ne bih bas rekao da je prezahvalan za odrzavanje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. | R.I.P. What.CD 11/2016
13 godina
online
Re: Auti - ultimativna tema
BORG kaže...

Bijeli, ne bih bas rekao da je prezahvalan za odrzavanje.

 

zahvalniji od crnog 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ne bi mogao posjedovati siv auto, svi mi izgledaju dosadno, mozda bi jedino mat siva prosla. 

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

Ne bi mogao posjedovati siv auto, svi mi izgledaju dosadno, mozda bi jedino mat siva prosla. 

 Ovako nesto mi je fora

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

decat na tom swiftu + protocnjava i jedna velika pecurka napred...

10 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Evo jos jednom, VG-SK ruta (50% grad 50% izvan naselja), nazalost bilo je hrpa idiota i ravna cesta pa se mora malo isprasit, inace bi sigurno mogao izgurat ispod 4 lite... 

 

 

12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
hahhaajaads kaže...

Evo jos jednom, VG-SK ruta (50% grad 50% izvan naselja), nazalost bilo je hrpa idiota i ravna cesta pa se mora malo isprasit, inace bi sigurno mogao izgurat ispod 4 lite... 

 Ajde, napravi 4, pa pošalji! I dare you! :)

 

 

Al se ja još uvijek divim kak mi je žena uspjela natovaren SUV benzinac, 4x4, s 5 osoba voziti 5.9 l/100km.

Da ugradim plin, za 100 kn bi došao do mora i natrag 

 

 

Kad sam kod toga, je netko na novije, štedljivije benzince stavio plin?

Koliko se poveća potrošnja?

 

I koliko je real life usporedba potrošnje love na gorivo na istoj (nekoj duljoj) ruti? Npr do mora i natrag?

Dal je nešto sitno, npr prije 600kn, sad 550... ili drastična: duplo manje..?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

U GDI motore ugradnja plina dode oko 20k kuna i nije bas zdravo za motor.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 20:57 (ivanzu).
12 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...

U GDI motore ugradnja plina dode oko 20k kuna i nije bas zdravo za motor.

 Đizus :D

Ja sam računao oko 7000 koliko sam čuo da košta ljude na starim benzincima :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ma kojih 20.000kn, to su nebuloze.

http://auto-tim.hr/suzuki-sx4-s-cross-1-0-boosterjet/

 

Da ja napišem koliko sam ja platio ugradnju za moj auto i da imam već 100.000km na plin s njim bez problema za 3 godine, bilo bi tu beskraj filozofije dežurnih filozofa....

Samo ću reći da se meni ugradnja isplatila nakon par mjeseci.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice