Jubilarni 200 Bug zaključana tema

poruka: 651
|
čitano: 95.448
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

@Assasisin:Alina Vacariu je ime, sigurno lijepši avatar od one rugobe mislim kako neko može stavljati takve avatere da plaši ljude, sramota.

Inače drago mi je da se tema uhvatila prije vremena, valjda će biti nešto za plažu od poklona, možda neka loptica za picigin, specijalno modelirana u bug labu.

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

veliki test fotica ili samo reklame - neka odmore i njima je jubilej Belji se

HP 8530p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

200. Bug- Mislim da bi definitivno bilo uredu da naprave 200 str. i dodaju 2 dl. DVD-a. Sta ih hocete ubiti??Osmijeh

Tu bi trebo neš napisat???
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
jojo1909 kaže...

ma nek nam daju svima blu-ray diskove s gta iv ili far cry dvojkom gore (po izboru) i svi sretni i zadovoljni... a najsretniji kupac (onaj 200-ti) ce dobiti bon od 2000 kn u hg spotu... pa nisam pretjerao zar ne?

 Zakaj HgSpot radije samo bon koji se može koristit u svim dućanima tipa Vemil, Links, ADM, Protis  i ostala ekipa...
ili četvero godišnja pretpata na BUG.

Ček a kaj bi ti sa blu-ray diskom nemamo svi  blu-ray čitače...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ormuz kaže...

@Assasisin:Alina Vacariu je ime, sigurno lijepši avatar od one rugobe mislim kako neko može stavljati takve avatere da plaši ljude, sramota.

 

 Slazem se!
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
neka to bude bar jedan broj buga u kojem neće biti ni jedne reklame...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
jurluk kaže...
neka to bude bar jedan broj buga u kojem neće biti ni jedne reklame...
 Trebalo bi vise pisat, a ljeto je, kome bi se dalo...
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Po meni je ono s bonom najbolje... jedno 10 do 50 bonova da se nekaj može kupit u vemilu ili hgspotu...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

 

Prateći naputke premijera Sanadera o štednji i smanjenju troškova na svim razinama mišljenja sam da će redakcija BUG-a objeručke iste prihvatiti te preskočiti izdavanje 200-tog broja i u rujnu samo nastaviti s 201 brojem.  Cool

Abit AB9 Pro|Chipset P965|Intel Core 2 Duo, E6700, 2733 MHz|Kingmax 4x1024MB|NVIDIA GeForce 8800 GTS, 320 MB|WD Raptor 150 GB + Seagate 400GB + Maxtor 300GB + Maxtor 120GB + Seagate 300GB|Coolermaster Cosmos 1000|Chieftec 550W|Samsung SyncMaster 20"|
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

najpravilnije bi bilo da bug nagradi sve čitatelje poklonom kojeg će svi čitatelji dobiti, a ne samo neki sretne ruke... bar se nadam da imaju knjige u toliko visokoj nakladi...Plač

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
reefreemind kaže...

najpravilnije bi bilo da bug nagradi sve čitatelje poklonom kojeg će svi čitatelji dobiti, a ne samo neki sretne ruke... bar se nadam da imaju knjige u toliko visokoj nakladi...Plač

 ti i tvoje knjige!!salim se
ma bilo bi dobro samo da daju nesto neku lopticu sa bubamarom nacrtanom ili majicu sa bubamarom i dolje pise BUG to bi bilo fora i vise strana i vise dvda
Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug
Nagradna igra u kojoj se može osvojiti 2x računala u vrijednosti 20 000 kn.
Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

ma bilo šta, samo da bude nekaj...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Jubilarni 200 Bug

Trebali bi staviti jedan dual layer dvd,koji bi sadržavao 10 trailera,top 5 najkorisnijih programa,barem 4 cijele igre,9 demo igara i mogli bi pokloniti barem dva postera i umjesto reklama staviti recenzije tipa Quad vs.Duo,i7 vs.Quad(prednosti i nedostatci),top 5 najboljih kučišta,i što je bolje slagati pc u djelovima ili kupiti brand name konfiguraciju,u biti koja je prednost a koja mana brand name konfiguracije..Mogli bi i staviti recenziju 5.1 zvučnika i najbolji omjer cijene i performansa..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Seky kaže...
jojo1909 kaže...

ma nek nam daju svima blu-ray diskove s gta iv ili far cry dvojkom gore (po izboru) i svi sretni i zadovoljni... a najsretniji kupac (onaj 200-ti) ce dobiti bon od 2000 kn u hg spotu... pa nisam pretjerao zar ne?

 Zakaj HgSpot radije samo bon koji se može koristit u svim dućanima tipa Vemil, Links, ADM, Protis  i ostala ekipa...
ili četvero godišnja pretpata na BUG.

Ček a kaj bi ti sa blu-ray diskom nemamo svi  blu-ray čitače...
 e pa za tej bon koji dobis, si kupis blu ray čitač
i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

vjerojatno će tako i biti, podijelit će majice ili neke bedževe... sumnjam za loptice, jerbo nezgrapno djeluju u najlonu, makar su ispuhane, a što se tiče više stranica, i više dvd-a, vjerujem i da će to biti uključeno, kao i nagradne igre...

 

knjige će ostati neostvarena želja, kao i bonovi i neke ekstra nagrade...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2009 13:43 (reefreemind).
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
reefreemind kaže...

vjerojatno će tako i biti, podijelit će majice ili neke bedževe... sumnjam za loptice, jerbo nezgrapno djeluju u najlonu, makar su ispuhane, a što se tiče više stranica, i više dvd-a, vjerujem i da će to biti uključeno, kao i nagradne igre...

 

knjige će ostati neostvarena želja, kao i bonovi i neke ekstra nagrade...

 

 

znam da je OT, ali sad sam se sjetio, kad izlazi ona Olegova knjiga? 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
puma1400 kaže...
Vicko kaže...

evo jedan brutalan prijedlog

 

2. bez ijedne reklame

 

 uffff..
nedaj bože...
ne zelim ni pomisljati sto bi se dogodilo nakon objavljivanja ovakvog bug.a,,,,....

dodje mi lose cim iti pomislim na toooo......

ne, definitivno NE!

=)
 zašto ne?
Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ag008 kaže...
 zašto ne?
 svi redovitu čitatelji bi dozivjeli infarkt...

preeeevelika bi to promjena bila...
Evo, potpis dovoljno kratak i bez- entera. :)
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

promjena na bolje, bio bi 2x tanji, lol

Moje račuanlo: ASRock ALiveSATA2-GLAN, 2GB RAMA (DDR2-667 2x512mb+1gb) AMD Athlon 64 X2 6000+ (3.1gHz),Nvidia GeForce 7600gs (256mb),Seagate 160gb.... 1. Isatknuti suradnik na gallery.live.com
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Sta bude, bit ce. Strpimo se do 7. mjeseca.

Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

za izlazak knjige nemam pojma...

 

ma ja sam mislio na knjige koje se bave tematikom weba ili nekom tako sličnom...

15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

Definitovno bi trebali stavid dupli dvd. Pa na njega neke pogreške i smiješne dijelove pri snimanju bug tv-a. A u svaki 200 bug stavit bugov zlatni letak, pa ko ga dobije ima drugi bug zabadava. Cool

UPOZORENJE:ovaj sadržaj nema veze s stvarnim životom i odabran je slučajno!!! Kamen do kamena palača,cigan do cigana Pitomača.
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

trebali bi neki jubilarni BUG sticker staviti, tak za auto, laptop, čelo(kad se napijemo za BUG-ov rođendan)...Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
toon kaže...

trebali bi neki jubilarni BUG sticker staviti, tak za auto, laptop, čelo(kad se napijemo za BUG-ov rođendan)...Smijeh

 Da! h3h3
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

i u samogradnji opisat kako napravit matičnu, transmitter, grafu itd.

 

šala, dovoljno je i 2 - 3 dobra priloga  u samogradnji...

Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
RoyalBlood kaže...

i u samogradnji opisat kako napravit matičnu, transmitter, grafu itd.

 

šala, dovoljno je i 2 - 3 dobra priloga  u samogradnji...

 Mozda i da nam poklone one programatore sto su uvijek u samogradnji.
Intel Core2Quad Q6600@2,4GHz, Gigabyte EP35-DS3, Gigabyte GeForce 9800GT 1GB, Samsung Spinpoint F1 640GB, Kingmax 4GB DDR2, Corsair VX450W www.tutorialized.com
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
reefreemind kaže...

za izlazak knjige nemam pojma...

 

ma ja sam mislio na knjige koje se bave tematikom weba ili nekom tako sličnom...

Da, shvatio sam na sta mislis, samo dok sam citao tvoj post sjetio sam se te knjige.
Oleže, kad ce knjiga? (mislim da je to vokativ od Oleg :D ) 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Moljac kaže...
 Mozda i da nam poklone one programatore sto su uvijek u samogradnji.
 Stvarno, to bi bilo zakon!
Asrcok 775 Dual Vsta Pentium D Dual Core 3,4 Ghz 2 Gb RAM ATI Radeon X1700 FSC
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
RoyalBlood kaže...
Moljac kaže...
 Mozda i da nam poklone one programatore sto su uvijek u samogradnji.
 Stvarno, to bi bilo zakon!
 
Jako losa ideja zapravo.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice