Jubilarni 200 Bug zaključana tema

poruka: 651
|
čitano: 95.541
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ma ima ih i u puli, nego su svi osteceni, ja nisam mogao vjerovati.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Ag008 kaže...

i ovdje u rijeci ih ima, danas sam prolazio pokraj kioska i ima ga dobar kup, jedno njih 10

Da, ima i u Osijeku. I svi su zdravi.

Nothing is true, everything is permitted...
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 12:31 (Assassin).
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

neznam jeli vec spomenuto ali meni je ispalo sasvim glupo to sto su oni sastavili taj kao extremni pc a nisu onda odmah i pokazali sto to cudo od kompa i moze,jer danas i malo dijete moze sastaviti komp pa da to nekako radi ,a mene je bash zanimalo sta ce podici na tom kompu,koji sustav i s kojom igrom ce ga testirati ,koje su mu performanse u totalu,kolika je razina buke s obzirom da su odabrali zracno hladjenje procesora i ipak su tu dvije radeonke u cf-u,sto je po mom izboru ipak lose,jer takvu konfu bi ipak opskrbio vodenim hladjenjem pa cak i klokirao tek toliko da ga doteram do kraja ......   sve ostalo je odlicno i pohvale bugu ali ipak mi najvjerniji opazamo i take sitnice...

Imam problema sa snom. Ne da mi se ustati iz kreveta.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
dadododo kaže...

neznam jeli vec spomenuto ali meni je ispalo sasvim glupo to sto su oni sastavili taj kao extremni pc a nisu onda odmah i pokazali sto to cudo od kompa i moze,jer danas i malo dijete moze sastaviti komp pa da to nekako radi ,a mene je bash zanimalo sta ce podici na tom kompu,koji sustav i s kojom igrom ce ga testirati ,koje su mu performanse u totalu,kolika je razina buke s obzirom da su odabrali zracno hladjenje procesora i ipak su tu dvije radeonke u cf-u,sto je po mom izboru ipak lose,jer takvu konfu bi ipak opskrbio vodenim hladjenjem pa cak i klokirao tek toliko da ga doteram do kraja ......   sve ostalo je odlicno i pohvale bugu ali ipak mi najvjerniji opazamo i take sitnice...

pa imaš u onom okviru rezultate u WiC-u i u benchmarcima Smijeh

Pušenje skraćuje cigaretu. Ja pijem da te duplo vidim.
16 godina
moderator
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
dadododo kaže...

neznam jeli vec spomenuto ali meni je ispalo sasvim glupo to sto su oni sastavili taj kao extremni pc a nisu onda odmah i pokazali sto to cudo od kompa i moze,jer danas i malo dijete moze sastaviti komp pa da to nekako radi ,a mene je bash zanimalo sta ce podici na tom kompu,koji sustav i s kojom igrom ce ga testirati ,koje su mu performanse u totalu,kolika je razina buke s obzirom da su odabrali zracno hladjenje procesora i ipak su tu dvije radeonke u cf-u,sto je po mom izboru ipak lose,jer takvu konfu bi ipak opskrbio vodenim hladjenjem pa cak i klokirao tek toliko da ga doteram do kraja ......   sve ostalo je odlicno i pohvale bugu ali ipak mi najvjerniji opazamo i take sitnice...

To što tražiš imaš na 98. i 99. stranici.

drpetric
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ne znam da li je to prije spomenuto, ali jedina stvar koja mi se ne sviđa u dizajnu novog BUGA je ona ikonica DVD, što bude kraj teksta i označava da se npr. recenzirani program nalazi na DVD-u.

 

Sada je ona jednobojna i meni teže uočljiva. Prije je bilo bolje. Može i ovako, ali barem ju onda obojajte u neke boje.

 

Živili:-)

"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

 slikano je sa lošijim mobitelom :0

200 200
x2 5000 2gb800 xfx8600gt512
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2009 20:13 (199137).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

evo i ja imam taj privjesak, ali ja nemam ovo što ti imaš sastrane na privjesku, pogledaj crveno, si to ti malo promijenio ili?

crveno crveno
-Super potpis.Mora da je nov! -Ma ne,opran je s Perwollom.
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Ma skinuo mi sa karike pa sam ga malo modificiro, al riješio sam i taj problem "viška vezice".

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

novi nug je pre supp......samo me zanima zasto u taj xpc------niste stavili neke hardove koji imam 10000rpm.ili.....vise (15000.rpm)

bubamara.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

zato što su stavili ssd-eove koji su višestruko brži, a i cijena im je takva

16 godina
odjavljen
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
199137 kaže...

zato što su stavili ssd-eove koji su višestruko brži, a i cijena im je takva

možda su mogli umjesto caviara black stavit velociraptore

 

sve je to relativno,računalne komponente se mjenjaju stalno

16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

trebali su još u XPC uključiti i neki 3D pisač za bar 100 000kn pa da dobe zbilja extremni PC

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HARD TEST - SLR do 7000 kuna
Stvarno mi nije jasno kako su se na testu pojavio Nikon D40x koji se ne proizvodi već preko godinu dana, a nisu bili D40, D60, D5000 i D90. Isto mi nije jasno ćemu test A330, sve bi se znalo i za taj model da ste testirali A230 i A380. Zamjerka ide i na račun toga šta na testu nije bilo Canona 1000D, 450D, 40D i Pentaxa K-m.

Za kraj bih se osvrnuo na po meni potpuno pogrešno viđenje Canona 500D. Ja bih to ovako napisao: ''Canon je išao svojim korisnicima zamazati oči i sa tim ciljom je ugradio u ovaj uređaj čitav niz fotografima manje potrebnih featura, ono najvažnije kvalitetu slike je čak i unazadio s obzirom na posljednju generaciju, a usudio bih se reći i za 3 generacije modela unatrag''.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: HARD TEST - SLR do 7000 kuna
Bara kaže...
Stvarno mi nije jasno kako su se na testu pojavio Nikon D40x koji se ne proizvodi već preko godinu dana, a nisu bili D40, D60, D5000 i D90. Isto mi nije jasno ćemu test A330, sve bi se znalo i za taj model da ste testirali A230 i A380. Zamjerka ide i na račun toga šta na testu nije bilo Canona 1000D, 450D, 40D i Pentaxa K-m.

Za kraj bih se osvrnuo na po meni potpuno pogrešno viđenje Canona 500D. Ja bih to ovako napisao: ''Canon je išao svojim korisnicima zamazati oči i sa tim ciljom je ugradio u ovaj uređaj čitav niz fotografima manje potrebnih featura, ono najvažnije kvalitetu slike je čak i unazadio s obzirom na posljednju generaciju, a usudio bih se reći i za 3 generacije modela unatrag''.

Nadoveo bih se na komentar opazanjem da je recenzirano vrlo malo fotoaparata s obzirom na nekadasnje testove kada ih je bilo na desetke.

Istina, prije su bili samo kompakti, sada samo DSLR-i, ali mislim da je trebalo naci neku sredinu...

16 godina
moderator
offline
RE: HARD TEST - SLR do 7000 kuna
nexus kaže...

Nadoveo bih se na komentar opazanjem da je recenzirano vrlo malo fotoaparata s obzirom na nekadasnje testove kada ih je bilo na desetke.

Istina, prije su bili samo kompakti, sada samo DSLR-i, ali mislim da je trebalo naci neku sredinu...

Imaš testiranu i "sredinu" između kompakta i SLR-a, Olympusov PEN, isto u ovom broju... Namigiva

 

Količina aparata je mala, slažem se, no ovih 9 su svi koje smo uspjeli dobiti na test od ustupitelja, velikom mukom...

drpetric
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Evo da se pohvalim još jednom darom, a vezan je za BUG. Firma mi je dopustila pretplatu na 2 časopisa(naravno, ona plaća). Uzeo sam BUG i Mrežu! Cool Nadam se da ćete biti kvalitetni u nadolazeće vrijeme!

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Sad sam pročitao u BUGu o forumu

 

simpatični i nasmijani moderatori.....haha

knowledge is power hide it well
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
// evo pročitao sam sve postove, pa da dodam nešto što nitko nije napisao... ovako, meni osobno je ovaj 200 BUG, nekako za ocjenu: 3, i to nekako navučena trojka, ali eto... iskreno očekivao sam na DVD-u, neki poklon u smislu nekog dobrog filma, ili nekog dobrog programa, al nije ni privjesak za baciti... Možda malo više sadržaja o BUG-ovoj povijesti od broja 100 do broja 200... malo više detalja o ljudima koji su radili u tom periodu, za što su bili zaduženi, možda neke zgode i nezgode... tak... Najviše sam zadovoljan ovim poklonom koji ste sredili skupa sa VIP-om, odlična stvar, tak se to dela. Najviše me boli što ste u svemu samo informativni, i dosta površni... Željan sam onih tema kada nam detaljno opišete nešto da stvarno čovjek od toga ima nešto i da može nešto naučiti. Npr. u jednom broju Entera, bila je tema kućno umrežavanje... uglavnom, to tema je tako dobro napisana, tako dobro opsežno detaljno a opet za nas laike lako razumljiva... uglavnom, da skratim priču, prije te teme JA nisam imao pojma kako spojit 2 računala u mrežu, npr. da igramo igre u mreži itd. ... ljudi moji, JA danas znam uz pomoć te teme, tog broja, ja znam spojit računala u mrežu !!! Prije toga sam kupovao knjige koje su bile 100 puta skuplje, a ništa nisam iz njih naučio, a sada u samo par stranica sve je bilo jasno. E takve teme nam dajte. I na kraju... želim vam svima sve najbolje, i da nam budete svakim brojem sve bolji i pametniji. Hvala
"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
ivan_1995 kaže...

novi nug je pre supp......samo me zanima zasto u taj xpc------niste stavili neke hardove koji imam 10000rpm.ili.....vise (15000.rpm)

Da i ja sam to očekivao. Ali to je vjerojatno jer to nisu hardovi rađeni za normalne i extremne PC-je, već za servere ili mrežna računala. Osim toga nije ih uvijek lako nabaviti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10%
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
ivan_1995 kaže...

novi nug je pre supp......samo me zanima zasto u taj xpc------niste stavili neke hardove koji imam 10000rpm.ili.....vise (15000.rpm)

Šta je nug???

The blue screen of death is the best game I've ever played.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
// Ako pažljivo zagledaš se u tipkovnicu, primjetit ćeš da su slova N i B jako blizu jedno drugome... pa sada ti sam prosudi i dođi do rješenja.
"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
jabuka555 kaže...
// Ako pažljivo zagledaš se u tipkovnicu, primjetit ćeš da su slova N i B jako blizu jedno drugome... pa sada ti sam prosudi i dođi do rješenja.

Prosudio sam ja odmah samo sam htio ukazati na lapsus...

The blue screen of death is the best game I've ever played.
15 godina
neaktivan
offline
RE: HARD TEST - SLR do 7000 kuna
drpetric kaže...

Imaš testiranu i "sredinu" između kompakta i SLR-a, Olympusov PEN, isto u ovom broju... 

 

Ako ne padne cijena Olympusu E-P1 za duplo onda bi vrlo brzo moga nestat sa tržišta. Jedina prednost tog Olya nad SLR-om je veličina.

 

 

Sada da se opet osvrenm na test.

Nije mi jasno kako ste testirali količinu šuma. Za Canon 500D kao prednost navodite dobor ponašanje na visokim ISO vrijednostima, a za Olympus E-620 piše: ''...kod povećane osjetljivosti u uvjetima slabijeg svjetla vidljiv veći šum nego kod konkurencije''. Kako onda objašnajavte ove 3 slike doli?

 

 

 

EDIT: Nije mi jasno kako nakon više od 24 sata nema očitovanja BUG-ovih stručnjaka glede šuma!

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.7.2009 22:36 (Bara).
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

evo ja sam primjetio da su slova u člancima manja, i da ih se teže čita......ja bi staru veličinu slovaPlač

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
mali.ivica87 kaže...

evo ja sam primjetio da su slova u člancima manja, i da ih se teže čita......ja bi staru veličinu slovaPlač

također primjetio. prvi put kada sam ga otvorio bilo mi je nešto čudno. tek kasnije sam shvatio da su slova manja.

14 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

A meni se baš sviđaju Smijeh! No točno je da mi se Bug zbog njih "opasno" približava očima. Još ću vid izgubitBelji se

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

kad se malo bolje pogleda, možeš uživati u čitanju BUG-a i mirisati njegov miris. 2u1

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
mali.ivica87 kaže...

evo ja sam primjetio da su slova u člancima manja, i da ih se teže čita......ja bi staru veličinu slovaPlač

 

Možda su slova smanjili da bi novine bile lakše kao Dora na slici hahaha

 

 

The blue screen of death is the best game I've ever played.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
kemal_r kaže...
mali.ivica87 kaže...

evo ja sam primjetio da su slova u člancima manja, i da ih se teže čita......ja bi staru veličinu slovaPlač

 

Možda su slova smanjili da bi novine bile lakše kao Dora na slici hahaha

 

 

  Hahahahaha, gdje si našao taj članak, predobar jeOsmijehSmijeh

EVERYBODY LIES
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice