Jubilarni 200 Bug zaključana tema

poruka: 651
|
čitano: 95.503
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Posebna epizoda BugTVa +scene koje zbog svojeg neprimjerenog sadržaja nisu puštene u javnost.

Deal with the facts and live with them.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Dado_ZG78 kaže...

Ma bilo bi super da podjele BUG majce uz časopis Namigiva

 

 
Slažem se i   2 nagrade tipa " osvoji OPET iphone" i "osvoji ATI Radeon 4870"Bogataš
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Pazi ideje....da ubace virus na dvd koji ce ti blokat komp na 200 min i samo ce ti radit screensaver koji ti kaze "Hvala vam što ste kupili 200-ti broj BUG-a; U sljedećem broju ove poruke neće biti".

 

To bio logican potez ekipe iz BUG-a Nevinašce

 

 

 

Gigabyte GA-8I945P-G, Intel Pentium 4 531 @ 3000 MHz, 3GB RAM, NVIDIA GeForce 7600 GT , 22T33-H-ES - 20 inches, Win XP SP3
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Mogli bi poklonit najjacu verziju MacPro-a. Bas sam gledao jucer, ako se uzmu sve najjace komponente, kosta cca. 120 000kn!:D

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
nick kaže...

hardest test na svijetu,da bude hard test sa procesorima,grafama,maticnama,diskovima,kucistima,monitorima...

uf bolan sav sam se zapalio za taj test...

 evo ga to je to
i onaj sa virusom je opak bilo bi i to dobro
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Nek na dar poklone broj Playboya ili da na kraju i na početku otisnu PWNED, a između sve reklame.

"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.2.2009 20:58 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Neka naprave BUG XP & Vista theme, wallpaper-e i screensaver-e! I poklone pokoju BUG majicu (jedno 100 tisuća)

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest! MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Bilo što u stilu bubamare, možda staklenka sa jednom ŽIVOM bubamarom koja LETI!!!!

* na napuhivanje

Jack was nimble, Jack was quick, but Jack still couldn't dodge Chuck Norris' roundhouse kick.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Ja bih volio opsežni test grafickih kartica, ali sve serije npr.

 

nvidia-6800gtx,7800gtx,7900gx2,8800gtx,9800gtx,9800gx2,gtx280,gtx295

ati- x800,x1900xtx,hd2900xt,hd3870,hd3870x2,hd4870,hd4870x2

 

cisto da se vidi kako se povecavala brzina/jacina/velicina grafickih kartica.

 

Te bi bilo dobro da stave poster od hd4870x2 i sa druge strane gtx295 pa kome je koja draza grafa stavit ce je na zid.

 

A mogao bi i poster procesora i test.

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

barem neki maaali pokloncic, recimo bubamarica s magnetom za frižider awww :D mozda nesto kao sta ste napravili za broj 120 veci broj stranica i to__ brzo cete vi do 20 godina postojanja....onda očekujemo bombu.... BOOM :D

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Hyperion kaže...

Ja bih volio opsežni test grafickih kartica, ali sve serije npr.

 

nvidia-6800gtx,7800gtx,7900gx2,8800gtx,9800gtx,9800gx2,gtx280,gtx295

ati- x800,x1900xtx,hd2900xt,hd3870,hd3870x2,hd4870,hd4870x2

 

cisto da se vidi kako se povecavala brzina/jacina/velicina grafickih kartica.

 

Te bi bilo dobro da stave poster od hd4870x2 i sa druge strane gtx295 pa kome je koja draza grafa stavit ce je na zid.

 

A mogao bi i poster procesora i test.

Stvarno mi nikad nije bila jasna ta zelja da ljudi imaju poster komada hardvera na zidu! 
Edit: LOL na ovo dolje!! hahahahahaa....
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.2.2009 17:56 (Assassin).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

  Al će onda otjerati mušku :P
The cake is a lie!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

LoL onda dame s torbicama na kafi umijesto o šminkama pričaju o bug-u i kupuju ga umijesto glorije.... :D
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Horagio kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

  Al će onda otjerati mušku :P
Ali će barem demografija čitateljstva fluktuirati. :)))  A neki muški čitatelji će ostati.. npr. modni stilisti...
leo_819 kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

LoL onda dame s torbicama na kafi umijesto o šminkama pričaju o bug-u i kupuju ga umijesto glorije.... :D
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
 jos nam i gay-evi fale na forumu s onim njihovim gay forama...

p.s. nije da imam nesto protiv njih ali ih jednostavno ne razumijem, pored onog ženskog tijela, oni muške... brrrr ne želim ni razmišljat ;)
jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P
16 godina
odjavljen
offline
Jubilarni 200 Bug

nagradna igra za 200. bug bi bila dobra(možda nekakvo pitanje ili križaljka) a da su nagrade kakva grafička,procesor,memorija...-nemora bit novo,upravo izašlo sa testa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Ja za taj broj Bug-a ocekujem bar 200 stranica. Belji se

A mogli bi i kao nagradu svojim vjernim čitateljima staviti dva DVD-a.Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

nebi skodilo da imaju vise tema i vise stranica,pa i čak da daju 2 dl dvd-a puna programa i igara,nemoraju bit velike,klonovi bejewelda npr,ali da su free jer dosta ljudi smatra zamornim trazenje kojekakvih zakrpi da bi se igrali,jer sta ce ljudi radit preko ljeta pa neke zanimljive programe bi bilo korisno staviti na dvd-ove,i za pretplatnike majice od buga,nemoraju čak ni razmišljat puno samo nek zviznu največu i svima odgovara

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+; vga:nvidia gtx260; power:Chieftec power supply 650W,
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...
Horagio kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

  Al će onda otjerati mušku :P
Ali će barem demografija čitateljstva fluktuirati. :)))  A neki muški čitatelji će ostati.. npr. modni stilisti...
leo_819 kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

LoL onda dame s torbicama na kafi umijesto o šminkama pričaju o bug-u i kupuju ga umijesto glorije.... :D
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
 Znaci ljudi koji citaju MacWorld su svi odreda gayevi!?!?! Nisam ocekivo takvu glupost od tebe. I nemoj se sad odma pocet svadjat jer mi se neda, mislim da smo o tome raspravljali vec puno puta, i ti jos uvijek tjeras svoju teoriju da su svi Apple proizvodi sranje! Al dobro, nek ti bude, pametniji popusta...
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug

vidim da ste zašli u čudne vode... onda dobro... moj prijedlog: na duplerici goli Gates i Jobs u ljubavnom zagrljaju...

 

Izlanuo se

 

 

i Bug majica....

Gateway P-7807u 17" WXGA+ / Intel Core 2 Duo P8600 2.4GHz / 4GB DDR3 RAM / 320GB 7200RPM HD / GeForce 9800M GTS
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

ma nek nam daju svima blu-ray diskove s gta iv ili far cry dvojkom gore (po izboru) i svi sretni i zadovoljni... a najsretniji kupac (onaj 200-ti) ce dobiti bon od 2000 kn u hg spotu... pa nisam pretjerao zar ne?

i am not a spamer... allright, not a big one xd _______________________ war... war never changes
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

bilo bi fora npr da taj casopis bude u nekoj folji ultra nesto i ima samo 5 kupona unutra ili vise(jedno milijun ako moze)da si ode u hgspot ili vemil po grafu ili tako nestoBelji se

 

EDIT:da kuponi budu u casopisu a ne u folji jer bi svi vidjeli

Moja konfa: :AMD Phenom X3 8450 :2 gb ram :ATI HD4650 1024mb :ASUS M2N68 Motherboard
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 15:40 (Jebasu123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Pa vi bi Bug u dugove uvalili jeste normalni????

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Neka daju neki Blu-Ray player kao glavnu nagradu u nagradnoj igri.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Jubilarni 200 Bug

u povodu 200. broja, bug bi me najslađe nagradio jednom knjigom iz njihove biblioteke, ali da je novijeg datuma, i da je nešto korisno... to bi mi bila najbolja nagrada.

 

majica nije loša ideja, ali bugovci je obično dijele za wallpapere ili neka ljepša pisma... ali knjiga, to je izvor znanja! bokte, bugovu knjigu u ruci, i plaža, i glupe cure koje igraju odbojku, a ja ih ne jeb*m ni 5%... zašto? zato jer čitam bugovu knjigu...

 

ajme koji snovi Iznenađen

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Assassin kaže...
naxeem kaže...
Horagio kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

  Al će onda otjerati mušku :P
Ali će barem demografija čitateljstva fluktuirati. :)))  A neki muški čitatelji će ostati.. npr. modni stilisti...
leo_819 kaže...
naxeem kaže...

Oleg neka bude gol na duplerici tako da napokon i BUG skupi žensku publiku... (LOL)

LoL onda dame s torbicama na kafi umijesto o šminkama pričaju o bug-u i kupuju ga umijesto glorije.... :D
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
  Znaci ljudi koji citaju MacWorld su svi odreda gayevi!?!?! Nisam ocekivo takvu glupost od tebe. I nemoj se sad odma pocet svadjat jer mi se neda, mislim da smo o tome raspravljali vec puno puta, i ti jos uvijek tjeras svoju teoriju da su svi Apple proizvodi sranje! Al dobro, nek ti bude, pametniji popusta...
  LOL, uvjeren sam da se kolega naxeem šalio  Osmijeh
The cake is a lie! F*ck Master Chief and his assault rifles and rocket launchers. He only needs a F*CKING CROWBAR!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
Horagio kaže...
Assassin kaže...
naxeem kaže...
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
  Znaci ljudi koji citaju MacWorld su svi odreda gayevi!?!?! Nisam ocekivo takvu glupost od tebe. I nemoj se sad odma pocet svadjat jer mi se neda, mislim da smo o tome raspravljali vec puno puta, i ti jos uvijek tjeras svoju teoriju da su svi Apple proizvodi sranje! Al dobro, nek ti bude, pametniji popusta...
  LOL, uvjeren sam da se kolega naxeem šalio  Osmijeh
I kolega Naxeem isto kao što je evidento i iz ove teme o Mac Pro računalima:
naxeem kaže...

Za ovakvu mašinu nebi mi žao bilo izdvojiti i 20,000 jer mi trenutni PC košta skoro 30. Cijena ovakve PC mašine nešto je niža, ali koliko sam imao prilike vidjeti, jako fino je složeno.

 
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
15 godina
offline
Jubilarni 200 Bug

Cool

neka dobra besplatna igra poput Far Cry

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 17:34 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Jubilarni 200 Bug
naxeem kaže...
Horagio kaže...
Assassin kaže...
naxeem kaže...
I uza sve to posvete se isključivo Appleu. To je budućnost BUG-a. Apple hardware i gay+female čitateljstvo!!
  Znaci ljudi koji citaju MacWorld su svi odreda gayevi!?!?! Nisam ocekivo takvu glupost od tebe. I nemoj se sad odma pocet svadjat jer mi se neda, mislim da smo o tome raspravljali vec puno puta, i ti jos uvijek tjeras svoju teoriju da su svi Apple proizvodi sranje! Al dobro, nek ti bude, pametniji popusta...
  LOL, uvjeren sam da se kolega naxeem šalio  Osmijeh
I kolega Naxeem isto kao što je evidento i iz ove teme o Mac Pro računalima:
naxeem kaže...

Za ovakvu mašinu nebi mi žao bilo izdvojiti i 20,000 jer mi trenutni PC košta skoro 30. Cijena ovakve PC mašine nešto je niža, ali koliko sam imao prilike vidjeti, jako fino je složeno.

 
 Ma, dobro, kreten sam, eto, jeste sad sretni! LOL
Dosta sad, vratimo se 200-tom BUG-u, bas bi mogo jedan kuponcic bit unutra! Ako se moze kupon dobit uz jutarnji list i takve novine, zasto nebi mogo uz BUG?
p.s. mozda kupon za MacPro? :D
edit: hvala bogu naxeem, promjenio si sliku, sad si mi drazi odmah :D:D
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2009 18:03 (Assassin).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice