Anime izdvojena tema

poruka: 4.001
|
čitano: 754.935
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
online
Anime

Frieren je fenomalan anime. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
12 godina
offline
Re: Anime

Bome je,cak sam radi znatiželje procita nekoliko stripova el me zanimalo što je dalje a to nikad skoro ne radim

15 godina
offline
Re: Anime
AmonZero kaže...
cvaja997 kaže...

Uhh, pocelo je. Prva epizoda Solo leveling animea. Animira studio A1, intro i outro song je ok, bit ce sezona u 2 djela, vjerojatno dva puta po 12 epizoda. Meni osobno je u skladu s ocekivanjima, srecom je ok. Mashle S2 je takoder prva epizoda. Jos vidim hrpu potencijalno dobrih, potpuno novih animea. Njusim dobru sezonu, s obzirom da je jesen bila ko sahara za mene.

Pogledao ove prve dvije epizode Solo leveling i full mi se svidja.

Scene brutalne. Sama radnja i kako svijet funkcionira jako cool.

Cini se da ce se ovo pratit iz tjedna u tjedan, al vidit cemo kak ce bit nakon malo vise epizoda.

Da se nadovezem na ovo.

Prosli tjedan zadnja epizoda prve sezone.

Zadnje dvije epizode fantasticne.

 

Animacija i glazba su na vrhunskoj razini.

Naravno nije mi vrag dao mira da cekam 2. sezonu koju su najavili i krenio sam odma citat Manhwa (korejska verzija mange).

Sto rec neg da sam stuko pola chaptera od svega releasano 

Meni je ovo pun pogodatk za moj ukus. Scene koje slijede u iducim sezonama (kontam da ce bit vise sezona zbog prijema prve) ce bit fantasticne.

Cak sam se iznenadio kad sam vidio da je ova verzija "mange" cak i colorana. Jednostavno art je fantastican, a ovima koji ce to animirat, sretno.

 

Od mene velika preporuka ak volite fantasy zanr.

 

Frieren: Beyond Journey's End isto zavrsila prva sezona i isto same pohvale za ovaj anime. 

Od fantasticnih combat scena, mene su prakticki najvise odusevile ove epizode gdje nema previse "mlacenja" nego vise dijaloga i price izmjedju likova za koje mislim da su vrhunski napisane.

 

Prijasnji vikendi su bili gledanje novih epizoda ova 2 anime-a. 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2024 12:42 (AmonZero).
6 godina
online
Anime

Epizode 4, 6 i 11 su meni brutalne. Pogotovo epizoda 6 sa onim soundtrackom. Animacija... A1, skidam kapu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
15 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Epizode 4, 6 i 11 su meni brutalne. Pogotovo epizoda 6 sa onim soundtrackom. Animacija... A1, skidam kapu. 

Ovo ? 

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
online
Anime

E to. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
10 godina
offline
Re: Anime

izašlo par solidnih animea

 

Lv2 kara Cheat datta Moto Yuusha Kouho no Mattari Isekai Life (2024)

ReMonster (2024)

Tensei Shitara Dai Nana Ouji Datta no de, Kimamani Majutsu o Kiwamemasu (2024)

Unnamed Memory (2024)

 

 

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
6 godina
online
Re: Anime

Ide i Slime dalje.  Ja još gledam Bartender: Glass of God, Wind Breaker, Tsukimichi -Moonlit Fantasy- S2. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2024 6:29 (cvaja997).
10 godina
offline
Re: Anime
cvaja997 kaže...

Ide i Slime dalje.  Ja još gledam Bartender: Glass of God, Wind Breaker, Tsukimichi -Moonlit Fantasy- S2. 

 slažem se..slime i tsukimichi su sad već nastavci koje pratim...ove koje sam naveo su baš novi-novi :)

Steam ID: Engineer ; Origin ID: DadEngineer
15 godina
offline
Re: Anime
Ja sam prije koji tjedan krenio gledat Kaiju no8 i zasad jako dobro.

Ima elemente One Punch Mana kad se gleda radnja i doza humora.

Likovi su full zanimljivi, animacija isto super. Sad je izaslo neke 3-4 epizode, nova dode svaku nedjelju.

Od mene preporuka.
Bio mi je frend pricao da cita to prije koji mjesec i onda kad sam vidio da je izaso anime reko ajd idemo vidit o cem je i nije razocaro.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Anime

Pogledao sam Code Geass, anima me oduševila. Kakav scenarij, podsjetila me na Breaking Bad po kvaliteti scenarija. Imate kakvu preporuka za Animeu slične kvalitete i dužine? Neda mi se gledati stotine epizodea.

Zna li netko neku stranicu gdje se mogu skidati Anime na talijanskom?

Hvala

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice