Dragon Ball izdvojena tema

poruka: 2.937
|
čitano: 606.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Ako vas zanima kako izgleda Goku-ova zadnja forma, kliknite na link: https://twitter.com/Herms98/status/964867063163469825

 

HAHAHAHAH, GOKU BLANCO!!! Neznam jeste li poznati s ovim "blanco" i "el grande padre" meme-om, meni je presmjišno i nemogu vjerovat da će "blanco" donekle ispasti canon lmao

 

razlog zašto db super postoji <- isto spoiler

 

 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 19:47 (ph3nom_gamer).
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Imam osjecaj da ce Goku i Jiren izbaciti jedan drugog i onda ce Frieza ispuzati iz neke supljine i dobiti wish :D

13 godina
odjavljen
offline
Dragon Ball Super

Čisto sumnjam, nivo na kojem će Goku biti je daleko iznad Jirena i hakaishina, a i Frieza ne može zaželjeti što god hoće jer ako zaželi da vlada nad svima, Daishinkan to neće prevesti u jezik bogova i samim time želja neće biti ispunjena, pa bi mogao fasovati (brisanje na mjestu).

 

 

Bilo mi je bolesno drago kad je Goku opalio Jirena šakom, napokon ćemo vidjeti Gokua kao najjače biće :)

8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

Ne znam, ja sam baš razočaran današnjom EP. Vegeta i Goku leže na jedvite jade, s time da Goku ne može ni ustat, a Vegeta ide 1v1 protiv Jirena s time da ne može niti u SS. Al ajde, to je sve oke. Vegeta tokom ispadanja pošalje šačicu svog KI-a na Goku, a ovaj ni pet ni šest nego odmah u SSB? I onda sljedeće, Jiren rokne Vegetu i ovaj odmah ima šljivu, ali Goku dobiva loop šaketanje i nema ni ogrebotine ni ničega? 

Sve je to donekle prihvatljivo, no činjenica kako se radi o samom finalu mi daje samo pomisao kako je scenarij u zadnjih par epizoda izuzetno loš, da ne kažem bijedan. Postalo je sve odavno predvidljivo, sve nekao zbrda zdola, naravno ubacivanje logike u DBS je apsurdno, no svejedno mi stoje upitnici nad glavom kada se dešavaju nekakve besmislene scene. I kaj oni pokušavaju izigrati? Opet napominju Goku vs Jiren, only guys standing...Nismo glupi da sami ne možemo skuzit da je Fireza još uvijek unutra i da će ostat do samog kraja. Da je izbačen već bi to prikazali...Osim ako u zadnjim sekundama neći biti fajt Frieza vs Hit čiji klon je još uvijek u igri 

artuditu
10 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije

meh bezveze, bolje da su  napravili vegitoa da se bori 1min protiv jirena barem umjesto ove dvije glupo iscenirane epizode

11 godina
suspendiran
online
Dragon Ball Super

Ja mislim da ce Goku vs Jiren zavrsiti nerjeseno i kad Frieza ispuza U7 pobjeđuje zbog više boraca na terenu... Mada bi bilo cool da Goku prebije Jirena imam neki filing da ce na samom kraju ostati bez snage ili tako nesto pa bi zavrsetak mogao biti po takvom scenariju... Po trenutnoj situaciji ne vidim nikakvu bitnu ulogu Frieza u preostalim epizodama osim toga da bude ta prevaga u brojcanom stanju

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 18:59 (ibme74).
9 godina
offline
Dragon Ball Super

Smorili su me u nekim trenucima da sam htio polupat tv. U jednom trenutku goku dobiva samare od Ribirijane i ne moze joj nista u drugom trenutku razbija sve redom. Non stop ga hoće prikazati kao lidera koji će postat najjači od svih a dobio je šakom u glavu od svakog lika u serijalu sa kojim se borio. Naravno nebi bilo zanimljivo da odma goku sve istuče ali isto tako na ovom turniru opet previše pažnje posvećeno njemu a druge borbe su zanemarene. Vegeta što je imao dobru borbu na kraju sa topom a i to je trajalo jednu epizodu. Gohan tu i tamo neke sporedne borbe friza smo vidjeli tek pred kraj. Androidi ajde okej. Ali sve u svemu zbrda zdola odradjeno. Jedva cekam da zavrsi.

12 godina
offline
Dragon Ball Super
https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
10 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

Kad netko na flip booku ovako dobro napravi animaciju mozemo se zapiti sta rade oni iz toei animationsa 

14 godina
offline
Dragon Ball Super
I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
10 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije

Sta nema ovaj vikend epizode?

14 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije
The_K kaže...

Sta nema ovaj vikend epizode?

Nope, pauza ovaj tjedan. Biti će još jedna prije kraja animea, samo neznam napamet kada je točno.

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
11 godina
offline
Re: Dragon Ball 2015 i novije
ph3nom_gamer kaže...
The_K kaže...

Sta nema ovaj vikend epizode?

Nope, pauza ovaj tjedan. Biti će još jedna prije kraja animea, samo neznam napamet kada je točno.

 11.3 nema epizode

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 12:05 (zviznemte).
8 godina
neaktivan
offline
Dragon Ball Super

hop hop hop :) https://twitter.com/Terez27/status/967680540299218944

+ Manga chapter 33 

artuditu
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 13:08 (flpmyslf).
12 godina
offline
Dragon Ball Super

Ovaj mastar je lud sa kvalitetom animacija

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
14 godina
offline
Dragon Ball Super

Anime is real!

 

Jučer na tekmi PSG vs Marseille: 

 

edit: ovo nisam imao pojma, Francuska ima najveće anime/manga tržište u Europi.

Ima smisla budući da su bili na istoj strani s Japanom u WW2. /teorija zavjere 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 11:54 (ph3nom_gamer).
11 godina
suspendiran
online
Dragon Ball Super

Chapter 33 klik

11 godina
suspendiran
online
Dragon Ball Super

Pošto ovog vikenda nije bilo nove epizode gledao sam malo DUB epizode koje su sada na početku Black Goku arca i počeo malo razmišljati o njemu i on totalno nema smisla, idemo redom.

 

Black se pojavi u Trunksovom timelinu, trunks bježi u sadašnji timeline, Black i Goku se bore, Whis i Beerus osjete Ki koji im je poznat iz U10 - dakle zbog toga odlaze u U10 gdje se Goku bori sa Zamasuom i to je zapravo razlog zašto je mržnja u Zamasu još više porasala i zašto je on

ubio Gowasua, uzeo naušnice i time ring, zamjenio tijelo sa Gokuom i došao uopće do trunksovog timeline.

Ako je razlog putovanja (Beerusa, Gokua i Whisa) u U10 bio Black kako je to pokrenulo slijed događaja da Zamasu postane Black, jednostavno nema smisla jer zapravo tog početka nikada nebi trebalo ni biti. Totalno su usrali taj arc, predstavili su badass villaina ali je priča katastrofa

od početka koji aposlutno nema smila i nije trebao početi po logici do užasnog kraja.

 

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super

To ti je paradox,nema početka i ne znaš kad je bio

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
suspendiran
online
Re: Dragon Ball Super

Po meni to se zove bad writing :)

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Po meni to se zove bad writing :)

 Možda za tebe,ali tko prati stripove,pogotovo Flash-a zna za paradox i ostale time travel sranja

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
suspendiran
online
Re: Dragon Ball Super

Također bad writing, kada sami sebe izgube u svim tim alternativnim stvarnostima onda kažu da je to paradox

14 godina
offline
Dragon Ball Super

I Cell saga je imala iste probleme. Dobru time travel priču je ekstremno teško napisati jer zahtijeva dosta planiranja, a svi znamo da Toriyama i planiranje neidu zajedno. 

 

Jbga, htio sam linkat video od youtubera Plage Of Gripsa koji je pokazao koliko gluposti imaju te obje sage al šugavi TOEI ga je uklonio s youtuba -.-

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 19:36 (ph3nom_gamer).
12 godina
protjeran
offline
Re: Dragon Ball Super
ibme74 kaže...

Također bad writing, kada sami sebe izgube u svim tim alternativnim stvarnostima onda kažu da je to paradox

 

Kada je u pitanju time travel to je neizbježno.

13 godina
odjavljen
offline
Dragon Ball Super

Pa nitko neće ni tražiti. Frieza je svjestan da je Goku slagao kad mu je obećao revival, ovo mu je bila prilika da on osvoji turnir i sam sebe oživi, zato je i otišao na njega. Frieza se na nikoga ne oslanja, i ima sebične planove koji idu u korist samo njemu. 

11 godina
offline
Dragon Ball Super

 

14 godina
offline
Dragon Ball Super

Animatori sigurno obožavaju ovaj UI budući da nemoraju animirati Gokuove udarce 

I see now that the circumstances of ones birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
12 godina
offline
Dragon Ball Super
Odlicna epizoda, iako sam bio budan cekao sam danas ujutro da pogledam sa subovima.
Hoce li sad biti pauza do zadnje dvije epizode? I koliko znam onda ide jos jedan film u 4. tom mjesecu!
everyday i&amp;#39;m shuffling...
11 godina
suspendiran
online
Re: Dragon Ball Super

da, iduci vikend nema epizode i onda idu zadnje dvije.

 

A za film se jos ne zna kada izlazi, ali prilično sam siguran da to neće biti u 4. mjesecu.

12 godina
offline
Re: Dragon Ball Super
Luka123 kaže...
Odlicna epizoda, iako sam bio budan cekao sam danas ujutro da pogledam sa subovima.
Hoce li sad biti pauza do zadnje dvije epizode? I koliko znam onda ide jos jedan film u 4. tom mjesecu!

 Film je 12-tom mjesecu ak se ne varam

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice