Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 814.210
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Kreće bitka za winterfell nadajmo se svi skupa da će to biti finale ove sezone

Ris
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 23:08 (ris).
16 godina
offline
Game of Thrones

Sljedeca epizoda ce da bude zanimljiva 

 

11 godina
offline
Game of Thrones

Treca po redu epizoda u kojoj se nista ne desi.

 

Vrhunac sezone mi je kad onaj dzin odvali onog lika od zid i baci ga :)

HUGE Spoiler alert:

On ce rascereciti Ramseya ako se dobro sjecam

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
chaselol kaže...

Treca po redu epizoda u kojoj se nista ne desi.

 

Vrhunac sezone mi je kad onaj dzin odvali onog lika od zid i baci ga :)

HUGE Spoiler alert:

On ce rascereciti Ramseya ako se dobro sjecam

 ako se tebi u ovih 3 epizode nista nije desilo onda bi komotno ti mogao i prestati gledati seriju, jer ovdje se za pocetak, dogodilo jako puno toga, i setupalo je/foreshadowalo puno toga, od cega su dvije najpoznatije teorije dakako Cleganebowl i R+L=J

 

 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ratohnhake:ton kaže...

 ako se tebi u ovih 3 epizode nista nije desilo onda bi komotno ti mogao i prestati gledati seriju, jer ovdje se za pocetak, dogodilo jako puno toga, i setupalo je/foreshadowalo puno toga, od cega su dvije najpoznatije teorije dakako Cleganebowl i R+L=J

Radnja presporo ide, samo pogledaj timeline prve i trece sezone i daenerys sta se njoj desi, sta njena ekipa uradi za to vrijeme, akcenat je na ozivljavanju Dzona sve ostalo je baceno u drugi plan.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
chaselol kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

 ako se tebi u ovih 3 epizode nista nije desilo onda bi komotno ti mogao i prestati gledati seriju, jer ovdje se za pocetak, dogodilo jako puno toga, i setupalo je/foreshadowalo puno toga, od cega su dvije najpoznatije teorije dakako Cleganebowl i R+L=J

Radnja presporo ide, samo pogledaj timeline prve i trece sezone i daenerys sta se njoj desi, sta njena ekipa uradi za to vrijeme, akcenat je na ozivljavanju Dzona sve ostalo je baceno u drugi plan.

Nadam se da smo svi pogledali prve 3 epizode jer major spoilers ahead: 

 

Balon Greyjoy aka zadnji od 5 pretendenata za Iron Throne iz War of the Five Kings je umro, Roose Bolton je ubijen, Jon je oživio, Sansa je pobjegla, Theon se vraća doma, Rickon Stark je kod Ramsayja, Bran je vidio svog oca kako se bori kod Tower of Joy, moguce da ce u iducoj epizodi biti veliki reveal, Bran je također skužio kako ga je otac čuo kad se zaderao father, Svi brodovi od Daenerys su spaljeni, not that it matters kad je u Vaes Dothraku i ne može izaci, iako ce joj pokusati pomoci Jorah i Daario Naharis, obitelj Martell je zbacena s vlasti u Dorneu, High Sparrow pokusava pridobiti Tommena na svoju stranu i to je tek dio onoga sto se dogodilo. Stvar je u tome da smo upoznati sa puno više likova nego sto smo bili u prvoj sezoni i treba pronaci dovoljan screentime za sve te događaje. Sam i Gilly smo prvi put vidjeli tek u 3. epizodi, Littlefingera cemo vidjeti tek iduci tjedan, Gendryja nismo vidjeli od 3. sezone, a Benjena od 1. :D  Also, ako za ove epizode govoris kako se nista ne dogada, zanima me sta si govorio za proslu sezonu koja je definitivno bila sporija od ove. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
11 godina
offline
Game of Thrones

Ma sve poslije prve sezone je strasno sporo, nije samo prethodna al' ajde. Prica je strasno usporila, to svi moraju priznati odavno je, pretvorilo se u festival seksa i krvi ali i toga nedostaje trenutno 

Mada cinjenica je da ima puno likova zaista i svima se ne moze posvetiti kako treba, pa onda nesto mora da pati, zar ne...

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
chaselol kaže...

Ma sve poslije prve sezone je strasno sporo, nije samo prethodna al' ajde. Prica je strasno usporila, to svi moraju priznati odavno je, pretvorilo se u festival seksa i krvi ali i toga nedostaje trenutno 

Mada cinjenica je da ima puno likova zaista i svima se ne moze posvetiti kako treba, pa onda nesto mora da pati, zar ne...

 Ne bih ja baš rekao da se radnja usporila, rijetko tko bi to rekao, osim za 5. sezonu koja uistinu je bila sporija, ali je i dalje imala odlične scene, epizode i radnja se definitivno pomaknula, za određene likove više nego za druge. Festival seksa=nijedna seks scena dosad ove sezone, festival krvi= jedina besmislena smrt, koja ne pridonosi prici baš je kad je Mountain zabio onom liku facu u zid, sve ostale su bile kako bi se ili pomoglo Jonu (Wun Wun kad je uzeo onog lika, zabio ga u zid i bacio pred Allisera), spasilo Sansu i Theona (kad su ubili Ramsayeve "najbolje tragače"), preuzelo Dorne itd. itd.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
8 godina
offline
Game of Thrones

Meni je najsmiješnije kaj je stari Craster utrpo,a Sam će kupovat pelene 

Najjače kad pogleda klinca i ono meh,al onda si misli:poštena cijena za fuk....

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Pa ne bih bas rekao da je radnja dosadnjikava, cini mi se da je ova cijela sezona nekako podredena Jon Snijegu i otkrivanju one najvece tajne i glavne teorije R+L=J ... 

Samo me interesira gdje ce on sada (sam?) i zelim cim vise saznati kroz Branna i jako me zanima sto ce se dogoditi s njim kad on to sve sazna... 

 

Moze li mi samo neko objasniti sta se krije pod imenom 'Cleaganebowl'? 

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
fakEEE kaže...

Pa ne bih bas rekao da je radnja dosadnjikava, cini mi se da je ova cijela sezona nekako podredena Jon Snijegu i otkrivanju one najvece tajne i glavne teorije R+L=J ... 

Samo me interesira gdje ce on sada (sam?) i zelim cim vise saznati kroz Branna i jako me zanima sto ce se dogoditi s njim kad on to sve sazna... 

 

Moze li mi samo neko objasniti sta se krije pod imenom 'Cleaganebowl'? 

 KLIK

9 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

mala opet rulaaaaaaaaaaaaa iduca epizoda ce biti jebenaaaaa

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

mala opet rulaaaaaaaaaaaaa iduca epizoda ce biti jebenaaaaa

EUNE: Ferritin
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2016 4:18 (Ferritin).
15 godina
offline
Game of Thrones

Oh, zahuktava se lijepo!
Dany, Baelish, Jon i Sansa.... bit će svega! Napokon su se povukli bitni potezi u igri

14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Kolko sam vidio u promu za sljedeću epizodu,radije bi da Bran vidi ostatak Tower of Joy-a,nego White Walkerse,možda će oboje vidjeti ali sumnjam.

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
10 godina
online
Game of Thrones

aww ko nije gledao zadnju nek ne otvara sliku

16 godina
offline
Game of Thrones

Ja bih radje da je u sljedecoj epizodi bio gangbang Khaleesi i onih khalova ali eto sta je tu je 

 

Trailer za sljedecu epizodu, obratite paznju na ogrlicu kod one cure kad se obraca Tyrionu i Varysu 

 

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Dr. Vicko kaže...

 

 Trailer za sljedecu epizodu, obratite paznju na ogrlicu kod one cure kad se obraca Tyrionu i Varysu 

 

 Nema veze s Melisandre ako si na to ciljao.

 

To bi u seriji trebala biti pandam lika u knjizi koji je nešto ala papa u Crkvi gospodara vatra ili koji je već prijevod na hrvatski.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

...

14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Shvaća li iko zašto su se tamo svi oni Dothrakiji poklonili Dany kad je izašla iz one vatre? Šta misle da je nekakv bog pa on se klanjaju? Malo bezveze ako je to...

 

I potaknit ću još jedno davno zaboravljeno pitanje. Isprike na vraćanju 5 godina u nazad xD ali siguran san da još nekoga zanima. Ko je pokuša ubit Brana? Ono na početku dok je leža u komi? Ne vjerujem da se to potpuno zaboravilo i da je sad skroz nebitno za nastavak serije. A možda se i bilo otkrilo samo ja nisam primjetia, nevjerujem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 3:37 (dr. zlo).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
dr. zlo kaže...

Shvaća li iko zašto su se tamo svi oni Dothrakiji poklonili Dany kad je izašla iz one vatre? Šta misle da je nekakv bog pa on se klanjaju? Malo bezveze ako je to...

 

 

 

mene vise muci zakaj su se sinoc daenerys poklonili ljudi koji su bila iza zapaljene "kuce", oni nikak nisu mogli vidjet da je ona izasla van i da je vatra nije ni taknula 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
nixass kaže...
dr. zlo kaže...

Shvaća li iko zašto su se tamo svi oni Dothrakiji poklonili Dany kad je izašla iz one vatre? Šta misle da je nekakv bog pa on se klanjaju? Malo bezveze ako je to...

 

 

 

mene vise muci zakaj su se sinoc daenerys poklonili ljudi koji su bila iza zapaljene "kuce", oni nikak nisu mogli vidjet da je ona izasla van i da je vatra nije ni taknula 

Mudro zboriš!

 

Btw, nesviđa mi se novi Ned Stark. I kladim se da se ona borba u knjigama nije onako odvila...

 

I još, čekaj pa koliko ima onih divljaka šta su prešli zid? Pa nije moguće da ih je samo 2000 (kad je Jon priča sa Tormundom za bitku za Winterfell). Sićam se prošlih sezona, govorilo se da ih dolazi 100.000!!! Ali dobro, to je nerealno, mislim da je u knjigama bilo da ih je 20.000.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 3:55 (dr. zlo).
10 godina
online
Re: Game of Thrones
dr. zlo kaže...

Shvaća li iko zašto su se tamo svi oni Dothrakiji poklonili Dany kad je izašla iz one vatre? Šta misle da je nekakv bog pa on se klanjaju? Malo bezveze ako je to...

 

I potaknit ću još jedno davno zaboravljeno pitanje. Isprike na vraćanju 5 godina u nazad xD ali siguran san da još nekoga zanima. Ko je pokuša ubit Brana? Ono na početku dok je leža u komi? Ne vjerujem da se to potpuno zaboravilo i da je sad skroz nebitno za nastavak serije. A možda se i bilo otkrilo samo ja nisam primjetia, nevjerujem.

 Ti se zajebavaš? Pa šta odma nisi vidija da ga je JL zaitija sa tornja jer je mali ćiribimbaš.Šta se tiče ovoga drugoga.... kad smakneš khala uzimaš khalasaru, ova ih je sve smakla još i na njima prihvatljiv način(Vaes Dothrak i pizadrije o prolivanju krvi).

15 godina
offline
Game of Thrones

A ko zna kolko ih je pobijeno u bitkama. 

10 godina
online
Game of Thrones

to ti je 2000 borbeno spremnih

11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
dr. zlo kaže...
nixass kaže...
dr. zlo kaže...

Shvaća li iko zašto su se tamo svi oni Dothrakiji poklonili Dany kad je izašla iz one vatre? Šta misle da je nekakv bog pa on se klanjaju? Malo bezveze ako je to...

 

 

 

mene vise muci zakaj su se sinoc daenerys poklonili ljudi koji su bila iza zapaljene "kuce", oni nikak nisu mogli vidjet da je ona izasla van i da je vatra nije ni taknula 

Mudro zboriš!

 

Btw, nesviđa mi se novi Ned Stark. I kladim se da se ona borba u knjigama nije onako odvila...

 

I još, čekaj pa koliko ima onih divljaka šta su prešli zid? Pa nije moguće da ih je samo 2000 (kad je Jon priča sa Tormundom za bitku za Winterfell). Sićam se prošlih sezona, govorilo se da ih dolazi 100.000!!! Ali dobro, to je nerealno, mislim da je u knjigama bilo da ih je 20.000.

 100 000 se govorilo, tko zna koliko ih je bilo ubijeno u 4.09 epizodi, ostatak se predao kad je doletio Stannis u 4.10

Kad su spalili Mance Raydera nisu imali više vođu, i nisu bili toliko ujedinjeni tko ce ga znati, a i u 5.08 (Hardhome) kad je Jon actually otisao po Wildlinge, nisu svi otišli, samo su određeni klanovi pristali otici s Jonom, ostali su umrli kad su dosli Others, ili jednostavno nisu htjeli otici južno od Zida s Jonom

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Naravno imas pravo kada treba da se porobi ceo sever sa dviljacima ima ih preko 100k a kada  treba da se spase winterfel onda ih nema ni 2000 za borbu naravno je to zato jer je ovo serija 

Repent the end is near!
15 godina
offline
Re: Game of Thrones

Malo o Daenerys, veličinama vojski itd. Pratite ovog lika, odlične videe radi :)

 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2016 1:09 (Luuka).
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Dobar je da,ali osobno mi je ovaj bolji,također preporuka svima.

 

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice