Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 808.242
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
offline
Game of Thrones

Evo prije pola sata zavrsio petu sezonu i ne mogu vjerovat da je sve samo tako zavrsilo.

Nisam sokiran jonovom smrti ni spaljivanjem one male jer sam malo previse zalazio u ovu temu vec me sokiralo koliko su pitanja ostavili neodgovorenima.

Uvijek bude nedovrsenih prica na kraju, to razumijem mora nesto drzat ljude napetima godinu dana ali u ovoj sezoni nije bilo puno zanimljivih i napetih situacija.

Najnapetije mi bilo kad je danny odlucivala oce ubit onog lika ili ne, a to sto je ona sad negdje okruzena nekakvim indijancima( mozda su dothrakiji ali meni se nisu takvi cinili)to nema veze, ono crvenokoso smece je samo uslo u castle black i dalje ju ne vidimo, brana i rickona nisu ni spomenuli, arya cijelu sezonu mete pod u nekoj zgradi i tako dalje.

Za najdosadniju sezonu sam ocekivao najuzbudljivije finale a ne ovo.

Zakljucak je da su napravili sezonu punu pitanja i zato ocekujem da ce se opravdat tako sto ce 6 biti nabijena raznim dogadjajima ili barem nesto slicno cetvrtoj.

 

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
gelon kaže...

Evo prije pola sata zavrsio petu sezonu i ne mogu vjerovat da je sve samo tako zavrsilo.

Nisam sokiran jonovom smrti ni spaljivanjem one male jer sam malo previse zalazio u ovu temu vec me sokiralo koliko su pitanja ostavili neodgovorenima.

Uvijek bude nedovrsenih prica na kraju, to razumijem mora nesto drzat ljude napetima godinu dana ali u ovoj sezoni nije bilo puno zanimljivih i napetih situacija.

Najnapetije mi bilo kad je danny odlucivala oce ubit onog lika ili ne, a to sto je ona sad negdje okruzena nekakvim indijancima( mozda su dothrakiji ali meni se nisu takvi cinili)to nema veze, ono crvenokoso smece je samo uslo u castle black i dalje ju ne vidimo, brana i rickona nisu ni spomenuli, arya cijelu sezonu mete pod u nekoj zgradi i tako dalje.

Za najdosadniju sezonu sam ocekivao najuzbudljivije finale a ne ovo.

Zakljucak je da su napravili sezonu punu pitanja i zato ocekujem da ce se opravdat tako sto ce 6 biti nabijena raznim dogadjajima ili barem nesto slicno cetvrtoj.

 

 Oh, no you didn't 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
10 godina
offline
Game of Thrones

meni najviše paše za ulogu stannisa ahahhaah

11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Scena kao da je izbrisana iz GoTa

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Koja glupost http://www.telegram.hr/kultura/cini-se-da-su-tvorci-igre-prijestolja-jos-prije-nekoliko-mjeseci-otkrili-sto-ce-se-s-jonom-snowom-dogadati-u-novoj-sezoni/

 

Čak i da je istina, samo razmišljaj što će biti iduči put kad ga ubiju hoče li opet "biti vuk" onda se to tumači kao da je besmrtan.

16 godina
online
Game of Thrones

Glumci na audiciji za GOT...

 

 

11 godina
offline
Game of Thrones

O da

 

 

Al Swaerengen Al Swaerengen
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
Re: Game of Thrones

Ja stvarno ne znam gdje je problem ljudi.

 

 

 

You think by killing me tonight my powers will not rise there'll be nowhere for you to run when my hatred comes to life.
10 godina
offline
Game of Thrones
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 8:49 (Del_Boy97).
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
offline
Game of Thrones

instaliras neokino add on za kodi i nema nikakvih reklama..

meni je samo mal izbor serija, oću još

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
xDISORDERx kaže...

instaliras neokino add on za kodi i nema nikakvih reklama..

meni je samo mal izbor serija, oću još

gledam preko browsera na tv.

daljinski u ruke i ko Al Bundy :)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Game of Thrones

Novine "vrište" na sve strane:

U sezoni 6 ce nam opet pobiti omiljene likove!

 

  Mislim da nema šanse,ono sto je u traileru,su samo lica/maske.Ako zaista pobiju ove koji su prikazani,prestajem gledati Game of thrones,jer onda nema smisla više gledati!

Još im nisam prežalio "krvavo vjencanje"

10 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ma kakvi,radi se o likovima koji oblikuju čitavu seriju i bez njih ona gubi manje više svoj smisao,također smatram da će se Jon Snow vratiti jer također bez njega Zid ne može opstati ali i ono bitnije gubi svoju važnost u čitavoj seriji(iako mislim da nitko više ne može zaustaviti ono što se nalazi iza njega bar za sada..).

Kako god ostalo je 2 mjeseca i mislim da će biti uzbudljiva sezona iako nisam bio zadovoljan kako je prošla završila,bila mi je epska sve do zadnje epizoda kada su se desile stvari koje su se desile a za koje sam smatrao da se više neće desiti. Valjda vam je sve jasno...

14 godina
offline
Game of Thrones

Najbolje od svega u traileru je što je Jon Snow i među živima i među mrtvima.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Game of Thrones

Zanimljivo, do sada sam znao sto ce se dogoditi jer sam citao knjige, a knjige su taman stale gdje i serija sa odredjenim likovima (osim sto u knjigama ima jos malo materijala). Jedva cekam nove epizode, samo se nadam da Martin nece otegnut papke prije nego napise knjige do kraja. 

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2016 9:18 (tnakir).
13 godina
online
Game of Thrones

Martin je spomenuo u jednom interview-u da sve "važnije" odluke u knjigama prokomentira s nekim kolegom iz Švedske tako da pretpostavljam da ima barem nekoliko ljudi koji su upućeni u rasplet i kraj serijala, uključujući i ekipu s HBO-a.

 

Ako se i dogodi ono najgore, netko će sigurno završiti serijal da fanovi dođu na svoje 

14 godina
offline
Re: Game of Thrones
tnakir kaže...

samo se nadam da Martin nece otegnut papke prije nego napise knjige do kraja. 

 Nije on toliko star koliko izgleda.

 

Ima tek 67 godina.

Swedish latin super funk.
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
sirka666 kaže...
tnakir kaže...

samo se nadam da Martin nece otegnut papke prije nego napise knjige do kraja. 

 Nije on toliko star koliko izgleda.

 

Ima tek 67 godina.

S obzirom da mu za knjigu treba 5+ godina, a mora napisati jos 2-3 knjige, nema bas previse vremena. Plus sto ce ga vjerovatno srce izdat radi kila...

Rvat katolik!
15 godina
offline
Game of Thrones
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Dva producenta koja rade na seriji znaju kraj serije tako su izjavili.

Ove godine napokon nece biti spoila od strane pametnjakovica knjiga ce izaci krajem sezone 6. :D
Vorpen
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

Meni jos ne ide u glavu zasto je ubio glavnog lika mislim Snow je ko Aragorn u Lotr-u toliki dio price drzi i sad ides ljude zafrkavat ubijat ga i opet ga ozivljavat meni tu nema logike ako ga ubijas ubi ga kao sto si sve ostale likove ubio.

Vorpen
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 12:02 (ris).
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
ris kaže...

Meni jos ne ide u glavu zasto je ubio glavnog lika mislim Snow je ko Aragorn u Lotr-u toliki dio price drzi i sad ides ljude zafrkavat ubijat ga i opet ga ozivljavat meni tu nema logike ako ga ubijas ubi ga kao sto si sve ostale likove ubio.

 Nije potvrđeno oće ga 100% oživit (moguće da će postati White Walker). Inače, nema glavnih likova u GoT-u, jer svi imaju određenu važnost i doprinos priči.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Game of Thrones

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
12 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Zasto ja ovo ranije nisam poceo da gledam... Znaci toliko me zavukla serija da sam prvo pogledao 5 ep 1 sezone pa tek onda finale TWD 6 S

Repent the end is near!
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Scarfaceee kaže...

Zasto ja ovo ranije nisam poceo da gledam... Znaci toliko me zavukla serija da sam prvo pogledao 5 ep 1 sezone pa tek onda finale TWD 6 S

 gl & hf. 

 

Ja sam krenuo gledati od početka 5. sezone.

 

Prve 4 sezone sam pogledao u manje od tjedan dana. Otprilike sezonu po danu. Onda sam skužio da sam se shebao i da ću slijedećih par godina morati čekati po tjedan dana između svake epizode i mjesece između novih sezona.

EUNE: Ferritin
10 godina
offline
Game of Thrones

In a recent interview with Variety, Game of Thrones showrunners David Benioff and D.B. Weiss admitted that the final seasons of the show may be shorter than past seasons have been. Benioff said, “I think we’re down to our final 13 episodes after this season. We’re heading into the final lap.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice