Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 809.474
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Dany je postala predosadna vec 6 sezona drzi govore i putuje u westeros. Da je ovaj lik bio pored nje mozda bi nesto i postigla oaim price  

 Bilo bi preocito i predvidljivo da dany zajedno s 2 targaryena osvoji westeros, nadam se boljem zavrsetku ali stronk women.

 

Btw ima li itko u gotu da nije targaryen?? Pola glavnih likova pod upitnikom. Trebali su targaryeni za znak uzrti zečinu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 0:25 (Predator003).
16 godina
offline
Re: Game of Thrones
fakEEE kaže...

Jedino dio sa Brannom zanimljiv, ostalo sve vec videno... 

Sa Aryom toliko minuta izgubljeno na scene you're not ready da sam ocekivao da postane sam many faced God i sad je dosla do onoga gdje je prije bog te pitaj kolko sezona i pocela.... 

 Od pocetka tog treninga je bilo ocito da Arya nece postati faceless man, jer bi tako izgubila svoj identitet i svrhu u cjeloj prici. Nebih se s tobom slozio da je na "gdje je i pocela" iz Westrossa je pobjegla ko curica a vratit ce se kao istrenirani assassin.

 

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
13 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Ma potajno sam se nadao da ce postati taj faceless man ili neko poseban, ne znam sta je ona ovdje naucila jer osim stapa i krpe nije nista drzala u rukama ili je barem tako prikazano.. 

Sigurno je nabrala neko iskustvo al daleko je ona od ovih ostalih istreniranih ubojica po svemu videnom, a iskreno svejedno mi je dal se varam ili ne jer je dojadila vise....

 

Ocekujem da ona svakako kokne nekog glavnog lika ali ne vise od toga, a ocekivao sam da ce ih masovno stealth rokat kad bi kao zavrsila s treningom....

12 godina
offline
Game of Thrones

Meni je malo glup taj uspon High Sparowa,što napravi nekolicina fanatika s lancima,zatvorili kralju mater i ženu,i to jedna Lannister druga Tayrel,moram priznat žešča glupost i nelogičnost u seriji!!!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Game of Thrones

Ja sam se razocarao sa zmajevima. Ono svi pune gace na sam spomen, mislim ono, wauuuu zena ima cak TRI zmaja... Kad ono na kraju 5 sezona par koplja i Drogan je gotov. Tak da mi nije jasno to nabrijavanje.  

Ako sam ti pomogao opali TD!
15 godina
online
Game of Thrones

a cuj kad taj zmaj uzleti preko 50 metara u zrak neznam ko ce ga pogodit kopljem prije nego sto on spali njega i sve oko njega. ovi su ga izgadali dok je ovaj bio na zemlji, naravno da samo 3 zmaja nemogu pokorit sve, ali uz pomoc vojske su nepobjedivi.

13 godina
offline
Game of Thrones

S obzirom kako brzo Drogon raste, ne bih me začudilo da bude na razini ili barem blizu Balerion-a,

te još imaš slićnosti između dvojice u obliku vanjskog izgleda.

 

"His fire was as black as his scales, his wings so vast that whole towns were swallowed up in their shadow when he passed overhead."

Daenerys Targaryen

EUNE: 321Zdravko
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Zmajevi još uvijek rastu…
11 godina
offline
Re: Game of Thrones
FuzzyBrain kaže...

Ja sam se razocarao sa zmajevima. Ono svi pune gace na sam spomen, mislim ono, wauuuu zena ima cak TRI zmaja... Kad ono na kraju 5 sezona par koplja i Drogan je gotov. Tak da mi nije jasno to nabrijavanje.  

Jer su mali jos, kad porastu jedan zmaj joj je dovoljan da osvoji westeros :)

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
offline
Game of Thrones
15 godina
online
Game of Thrones

pa i prije se westeros osvojio s tri zmaja tako da ne vidim razlog zasto se nebi opet. nek ove budale ratuju za tron, ona nek priceka da ovi izrastu i nek ih spali sve, kraj price.

16 godina
offline
Re: Game of Thrones
mar123 kaže...

pa i prije se westeros osvojio s tri zmaja tako da ne vidim razlog zasto se nebi opet. nek ove budale ratuju za tron, ona nek priceka da ovi izrastu i nek ih spali sve, kraj price.

 vjerojatno će protiv zmajeva trebati nekakve čarabare

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

*ebes mi sve ako ovo nije najbolji govor koji sam cuo u filmu/seriji ggwp Dany

Znači pogledao si ispod 10 filmova/serija.

 

Inače, problem sa Samovom pričom je što su scenaristi počeli podilaziti fanovima pa se Sam ponaša kako bi mi željeli, a ne kako je u skladu s njegovim karakterom. Koji je smisao krađe valirijskog mača ako ga ne zna koristiti? Zašto uvreda ludom ocu ako ovaj zna gdje ide?

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2016 21:46 (Alex Mercer).
12 godina
offline
Game of Thrones

čekam da u sljedećim epizodama ispadne neki misteriozni kult lovaca na zmajeve...

mkay?
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
Alex Mercer kaže...

Koji je smisao krađe valirijskog mača ako ga ne zna koristiti?

 Zato jer Sam nakon ovoga ide natrag na zid gdje je svaki mač od valirijskog čelika bitan za borbu protiv white walkera.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: Game of Thrones
Mozete mi reci koja sezona prati koju knjigu, znam nesto da je prva sezona pratila prvu knjigu a da je druga i treca sezina pratila drugu knjigu ako se ne varam?
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
zaki23 kaže...
Mozete mi reci koja sezona prati koju knjigu, znam nesto da je prva sezona pratila prvu knjigu a da je druga i treca sezina pratila drugu knjigu ako se ne varam?

 Malo je pomiješano budući da se 4. i 5. knjiga događaju u isto vrijeme.

 

1. sezona prati prvi knjigu
2. sezona prati drugu knjigu
3. sezona prvu plovicu treće knjige
4. sezona drugu polovicu treće knjige
5. sezona četvrtu i petu knjigu
6. sezona vjerojatno ima elemente iz šeste knjige ali to ne znamo dok ona ne izađe.

 

Naravno ima elemenata koji se miješaju između sezona i koje uzimaju iz drugih knjiga te možda neki događaji koji se protežu više sezona... ali uglavnom je ovo točno.

Swedish latin super funk.
14 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

 

 

Znaci ovaj celavi isti kao onaj celavi u seriji HAHAHHAH 

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

koja glupost...

11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Navuko sam curu da počne gledati Game of Thrones i spremio se da snimim reakaciju za Red Wedding (nije znala da snimam zato je slika malo okrenuta,moro sam stealth mob držat da ne skuži) 

 

Reakcija na 3:40  https://youtu.be/ywUiQzgCr_A?t=220 

16 godina
online
Re: Game of Thrones

First rule of bug forum: don't post your girlfriends pics/videos

 

Second rule of bug forum: DO NOT POST YOUR GIRLFRIENDS PICS/VIDEOS

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Re: Game of Thrones
Nvidia GTX 680 kaže...

Navuko sam curu da počne gledati Game of Thrones i spremio se da snimim reakaciju za Red Wedding (nije znala da snimam zato je slika malo okrenuta,moro sam stealth mob držat da ne skuži) 

 

Reakcija na 3:40  https://youtu.be/ywUiQzgCr_A?t=220 

 "Znala sam!"

9 godina
offline
Game of Thrones

Cao ekips

 

Posto mi Ragnara i ekipe (Vikinzi) nema sve do negdje kraja godine, ne znam bi li poceo gledati Game of Thrones..

Je li mozda prekasno pocet gledat jer ipak je to 6 sezona od brdo epizoda, ili da nadjem neki drugi show mozda za gledat kao zamjenu za Vikinge?

 

Hvala!

10 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
metrix.2k kaže...

Cao ekips

 

Posto mi Ragnara i ekipe (Vikinzi) nema sve do negdje kraja godine, ne znam bi li poceo gledati Game of Thrones..

Je li mozda prekasno pocet gledat jer ipak je to 6 sezona od brdo epizoda, ili da nadjem neki drugi show mozda za gledat kao zamjenu za Vikinge?

 

Hvala!

 Prekasno je sad...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
metrix.2k kaže...

Cao ekips

 

Posto mi Ragnara i ekipe (Vikinzi) nema sve do negdje kraja godine, ne znam bi li poceo gledati Game of Thrones..

Je li mozda prekasno pocet gledat jer ipak je to 6 sezona od brdo epizoda, ili da nadjem neki drugi show mozda za gledat kao zamjenu za Vikinge?

 

Hvala!

 Ja sam tek prošle godine pogledao prijašnje sezone, tako da nikad nije prekasno..

 

Ak ti se gleda, samo polako. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones
metrix.2k kaže...

Cao ekips

 

Posto mi Ragnara i ekipe (Vikinzi) nema sve do negdje kraja godine, ne znam bi li poceo gledati Game of Thrones..

Je li mozda prekasno pocet gledat jer ipak je to 6 sezona od brdo epizoda, ili da nadjem neki drugi show mozda za gledat kao zamjenu za Vikinge?

 

Hvala!

 GoT je najbolja serija u povijesti covjecanstva i moras je pogledati jer nakon gledanja zivot ti nece biti isti,moj frend je poceo gledati prije mjesec dana i pogledao je sve sezone tako da je sada u toku.

12 godina
offline
Re: Game of Thrones

necemo sad pretjerivati

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Meni je serija super iako nema puno pozadine u cijeloj prici, a i pocele su se pojavljivati/dogadati iznenadnji/događaji koji se dogode u 1 epizodi, a trebalo bi se sve to lijepo odraditi u par epizoda. Da 1 epizoda traje sat ipo bilo bi sve pokriveno ili makar produziti sezona na 15 epizoda.

12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

Meni je serija super iako nema puno pozadine u cijeloj prici, a i pocele su se pojavljivati/dogadati iznenadnji/događaji koji se dogode u 1 epizodi, a trebalo bi se sve to lijepo odraditi u par epizoda. Da 1 epizoda traje sat ipo bilo bi sve pokriveno ili makar produziti sezona na 15 epizoda.

 Da ima 15 ep morali bi čekati 13 ep za neku akciju

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

hound je živ!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 3:50 (Kresimir4).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice