Game of Thrones

poruka: 4.117
|
čitano: 809.415
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
9 godina
offline
Re: Game of Thrones
Kresimir4 kaže...

hound je živ!

 Daj ovo ce skuzit i najveca budala. Mogo si napisati jos ocitije.

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Ako je onaj ubio sina od lyanne, onda john nije targaeryen??

 

Ufff što je do ujutro biti jubito videa :)))

Lijepo od tebe sto si citirao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 3:59 (Kresimir4).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
metrix.2k kaže...

Cao ekips

 

Posto mi Ragnara i ekipe (Vikinzi) nema sve do negdje kraja godine, ne znam bi li poceo gledati Game of Thrones..

Je li mozda prekasno pocet gledat jer ipak je to 6 sezona od brdo epizoda, ili da nadjem neki drugi show mozda za gledat kao zamjenu za Vikinge?

 

Hvala!

zašto bi bilo kasno?... počni gledat od početka

 

nemoj odustat ako ti slučajno prvih nekoliiko epizoda bude dosadno

meni su prve 4 bile malo dosadne, a čujem i drugim ljudima

15 godina
offline
Game of Thrones

Cleganebowl motherfucking confirmed!

10 godina
offline
Game of Thrones

zasto sam usao na forum :facepalm: sam sebi

9 godina
offline
Game of Thrones

Meni osobno najdosadnija epizoda dosad.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
14 godina
offline
Re: Game of Thrones
LLAMABOY kaže...

Meni osobno najdosadnija epizoda dosad.

 WTF?

Što ti očekuješ? Da svaka epizoda bude sat vremena borbe? U ovoj epizodi je bilo vrhunskog dijaloga od strane male Mormontice, ljudi na sjeveru i bake Martell, saznali smo da je Sendor živ, Arya u nevolji....

 

Inače kruži netom teorija da ono uopće nije Arya već Jaqen H'ghar koji testira onu žensku, (waif)?.

Swedish latin super funk.
10 godina
offline
Game of Thrones

tu žensku treba smaknut, straaaasno mi je iritantna

10 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
sirka666 kaže...

 WTF?

Što ti očekuješ? Da svaka epizoda bude sat vremena borbe? U ovoj epizodi je bilo vrhunskog dijaloga od strane male Mormontice, ljudi na sjeveru i bake Martell, saznali smo da je Sendor živ, Arya u nevolji....

Ajde o čem ti pričaš, kojih sat vremena borbe. Čovjeku vjerojatno smeta isto što i meni: propovjedi jebenog vrapca svaku epizodu po 15 minuta, Hound kako sječe drva 10 minuta. Gledali smo Aryu po 15 minuta svaku epizodu dosad i sad kad nas zanima šta je s njom stave ju zadnjih 45 sekundi.  Bitka za Winterfell nas vjerojatno očekuje krajem desete epizode. Ako su nekom zabavne epizode odlično, al jbg ima nas i kojima nisu.

 

Serija čini odličan posao u promicanju homoseksualnosti, pedofilije i sličnih devijantnih ponašanja. Kad je već tako bitno za radnju to da se Theonova sestra morala kresnuti, ni slučajno nije smjela sa muškarcem jer to nije in

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 19:55 (brachonelix).
9 godina
offline
Game of Thrones

Ha gle, svi imamo svoje misljenje.

Nekima je prosla epizoda bila dosadna dok je meni epic bila.

Neki ce ti prigovarat za Danyine govore (kojih je stvarno puno bilo), dok su oni meni odlicni.

Neki ce se sjetit i prigovarat da su psi iz prve epizode (s6) jednostavno nestali i sl.

Za Hounda sam bio siguran nekih 95% (5% bilo da ce Tommen biti champion of the seven).

Sto se tice the north remembers, to sam isto mislio da ce tako nekako "zavrsti"  (jer prakticki i karstarkovi i umberi koji su jedne od najsnaznijih kuca na sjeveru, uz one manderly, ako se ne varam, a znamo da su ih izdali), iako lilfinger vodi knights of the vale u pomoc...

lp

 

 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
brachonelix kaže...
sirka666 kaže...

 WTF?

Što ti očekuješ? Da svaka epizoda bude sat vremena borbe? U ovoj epizodi je bilo vrhunskog dijaloga od strane male Mormontice, ljudi na sjeveru i bake Martell, saznali smo da je Sendor živ, Arya u nevolji....

Ajde o čem ti pričaš, kojih sat vremena borbe. Čovjeku vjerojatno smeta isto što i meni: propovjedi jebenog vrapca svaku epizodu po 15 minuta, Hound kako sječe drva 10 minuta. Gledali smo Aryu po 15 minuta svaku epizodu dosad i sad kad nas zanima šta je s njom stave ju zadnjih 45 sekundi.  Bitka za Winterfell nas vjerojatno očekuje krajem desete epizode. Ako su nekom zabavne epizode odlično, al jbg ima nas i kojima nisu.

 

Serija čini odličan posao u promicanju homoseksualnosti, pedofilije i sličnih devijantnih ponašanja. Kad je već tako bitno za radnju to da se Theonova sestra morala kresnuti, ni slučajno nije smjela sa muškarcem jer to nije in

 Odmah za početak nećemo raspravljati o tome kako si rekao da je homoseksualnost devijantno ponašanje. Nadalje, bitka za Winterfell neće biti na kraju 10. epizode definitivno, jer ako nisi znao ime 9. epizode je Battle of Bastards. A što se tiče pacinga ove epizode, ako nisi skužio s ovim Houndovim scenama oni su htjeli prikazati kako on više nije Hound, već Sandor, promijenio se nakon near death experience i dosta mu je svega toga, ali onda na kraju epizode ipak popizdi kad su mu ubili sve frendove i želi pobiti sve iz BWB. Što se tiče Arye, ovo je bio setup za iduću epizodu koja se zove No one, dakle dobit ćeš Aryu. Trebali su to nešto da te zaintrigira, znaš li ti koliko je zbog toga kako je ovo sve završilo i kako se Arya ponašala drugačije nego što se inače ponašala stvorilo teorija na redditu? Ovaj potez da pokažu manje, ali dovoljno je bio odličan. A što se tiče Sparrowa, on je villain i moraju ga setupati, mora držati takve govore i prikazati tu manipulaciju i sve što on radi (ali i oni oko njega, Margaery kako se pretvara, Tommen kako slijepo vjeruje svakome i slično). 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
odjavljen
offline
Re: Game of Thrones
brachonelix kaže...
Serija čini odličan posao u promicanju homoseksualnosti, pedofilije i sličnih devijantnih ponašanja. Kad je već tako bitno za radnju to da se Theonova sestra morala kresnuti, ni slučajno nije smjela sa muškarcem jer to nije in

Odi čitaj Glas Koncila.

 

Joj, pa crkva puna pedofila. Kaj ćemo sad?

 

BTW, ako si ti iz te scene zaključio da je bit u tome da "to nije in", onda slobodno odustani od serije. Ne kontaš neke stvari.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
11 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Plot armor over 9000 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Predator003 kaže...

Plot armor over 9000 

 

 Sve 5, dobra epizoda, puno zanimljivih dijaloga pomijesanih sa ponesto akcije... 

Ali kako je Arya ovo prezivjela? 

15 godina
online
Game of Thrones

vjerojatno tanka ostrica, prvo ja zamahnula i porezala ju po donjem dijelu trbuha, poslije ju je par puta probola isto u donji dio trbuha gdje su jetra i gusteraca i mozda uspjela promasit organe a cak i da ih je pogodila moze se prezivit ubod u njih na neko vrijeme, sad je pitanje tko ce joj pomoc, jer sama nemoze ovo prezivit al uz pomoc svakako moguce.

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

otisla kod housa. ostalo je povijest

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 2:08 (Kresimir4).
9 godina
offline
Game of Thrones

Meni je epizoda jako brzo prosla. Ne znam sto je dosadno, lijepo se zakuhavaju stvari.

Nego da li netko zna koliko jos sezona mozemo ocekivati? Ako uopce postoji ta informacija.

8 godina
protjeran
offline
Re: Game of Thrones

Jos manje epizoda u sezoni? lol

 

 Game Of Thrones director Jack Bender seems to have confirmed rumours that season 7 will be shorter than usual...
Latest news

Word on the street had it that following the conclusion of season six, the Game Of Thrones showrunners were planning to wrap the story up in thirteen or fourteen episodes. That would mean curtailed seventh and eigth seasons.

A Vanity Fair interview with director Jack Bender seems to confirm that theory. Asked whether The Door director would be returning for season seven, he answered: "I don’t know the answer to that. They’re only doing seven [episodes], and they’ve got their regulars who have done it forever."

An official announcement from HBO remains to be seen, but that seems pretty conclusive, we'd say.
Game Of Thrones: showrunners "approaching the finish line"

Season five was a turning point for Game Of Thrones, from its stock-taking premiere to its 'forget that throne nonsense, the dead are coming!' pivotal Hardhome episode, it felt as though the journey to a conclusion had begun.

Showrunners Weiss and Benioff have announced as much to THR, commenting:

"We’re approaching the finish line. From the outset, our hope was to tell a complete story — beginning, middle and end. We are writing the final act now, and the last thing we want to do is stay on stage after the play is over."

We know there's going to be at least one more season of as-yet unknown length. Will that function as the aforementioned "final act"?

Collider
Game Of Thrones: renewed for season 7

Sound the ‘Not Particularly Surprising News That's Still Quite Exciting’ klaxon! HBO has renewed Game Of Thrones for season 7, before season 6 has even begun its televised run.

As per tradition, we’d expect Game Of Thrones season 7 to reach our screens in the month of April next year. There’s one thing we don’t know, though – how many episodes will make up the season this time around.

Seasons 1 through 6 have all had 10 episodes apiece, but word on the web is that the next two seasons of the show could have less. Speaking to Variety recently, co-showrunner David Benioff said “I think we’re down to our final 13 episodes after this season [the sixth one]”, and HBO executive Michael Lombardo mentioned that the showrunners are planning “probably two more years after [season] six”.

When you add those two quotes together, it sounds plausible that we could be getting 13 more Game Of Thrones instalments after season 6 to chronicle the show's endgame; some episodes in 2017, and another set in 2018. A 6-episode run and a 7-episode run, perhaps?

15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Ratohnhake:ton kaže...

 A što se tiče Sparrowa, on je villain i moraju ga setupati, mora držati takve govore i prikazati tu manipulaciju i sve što on radi (ali i oni oko njega, Margaery kako se pretvara, Tommen kako slijepo vjeruje svakome i slično). 

Mala Margaery ce im dat papra. Mala je lukavija i veca manipulativna kucka od Cersei. Nayebat ce im se majke kad dodje njeno vrijeme.

Rvat katolik!
7 godina
offline
Game of Thrones

Moram priznati da su mi ona i baba postale draži likovi čak i od Tyriona....

Nego,koje je vaše objašnjenje situacije s Aryom?

Kad je davala lovu onome za prijevoz,nitko ju nije doživljavao,a kad je dobila ubode svi vide da je iz hrama i izbjegavaju ju.

 

15 godina
neaktivan
offline
Game of Thrones

Nešto mi ne paše s Aryom. U zadnjoj epizodi ima one dvije uvijene pletenice i odjevena je u neke krpe, ispuhuje svijeću u tamnici s Needleom u ruci. Uz pretpostavku da čeka Waif. U ovoj epizodi šeta u finoj odjeći kakvu se nosi na Westerosu, s frizurom kakvu je Ned nosio, pravo na punu tržnicu na kojoj skroz iskače među ostalima, traži prijevoz do Westerosa, naglašavajući da je to "kući". U trenutku kad joj Waif, prerušen u babu prilazi, ona krene iskoračiti prema njoj s osmijehom. To mi uopće nema smisla. Kasnije sam naletio na teoriju koja bi mogla to sve objasniti, kaže da je to Jaqen H'ghar koji testira Waif - ona se evidentno ne ponaša kao Faceless Man, uz osmijeh s kojim odlazi izvršiti ubojstvo Arye, i način na koji to čini, s vidljivim zadovoljstvom. No još mi se nešto tu ne uklapa, zašto je Arya/Jaqen uopće naglašavala kapetanu da ide u Westeros? Zašto se odjenula u Westerosi odjeću? Waif bi ju i bez tog sigurno vrlo brzo pronašla. Zašto s ranama šeta kroz krcatu ulicu? Kao da je iz nekog razloga bilo bitno da se napravi (jer sigurno ima koječijih špijuna u tim gomilama) da je Arya došla u Braavos i da je ondje ubijena. Zašto? Budući da (koliko se sjećam) praktički nitko ne zna da je ona otišla u Braavos, i gotovo su svi odustali od nje, vjerojatno misleći da je mrtva, zašto bi bilo važno iscenirati da je umrla?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones
Proz0r kaže...

Nešto mi ne paše s Aryom. U zadnjoj epizodi ima one dvije uvijene pletenice i odjevena je u neke krpe, ispuhuje svijeću u tamnici s Needleom u ruci. Uz pretpostavku da čeka Waif. U ovoj epizodi šeta u finoj odjeći kakvu se nosi na Westerosu, s frizurom kakvu je Ned nosio, pravo na punu tržnicu na kojoj skroz iskače među ostalima, traži prijevoz do Westerosa, naglašavajući da je to "kući". U trenutku kad joj Waif, prerušen u babu prilazi, ona krene iskoračiti prema njoj s osmijehom. To mi uopće nema smisla. Kasnije sam naletio na teoriju koja bi mogla to sve objasniti, kaže da je to Jaqen H'ghar koji testira Waif - ona se evidentno ne ponaša kao Faceless Man, uz osmijeh s kojim odlazi izvršiti ubojstvo Arye, i način na koji to čini, s vidljivim zadovoljstvom. No još mi se nešto tu ne uklapa, zašto je Arya/Jaqen uopće naglašavala kapetanu da ide u Westeros? Zašto se odjenula u Westerosi odjeću? Waif bi ju i bez tog sigurno vrlo brzo pronašla. Zašto s ranama šeta kroz krcatu ulicu? Kao da je iz nekog razloga bilo bitno da se napravi (jer sigurno ima koječijih špijuna u tim gomilama) da je Arya došla u Braavos i da je ondje ubijena. Zašto? Budući da (koliko se sjećam) praktički nitko ne zna da je ona otišla u Braavos, i gotovo su svi odustali od nje, vjerojatno misleći da je mrtva, zašto bi bilo važno iscenirati da je umrla?

 Ovo što si pitao objašnjava jedna druga teorija na koju sam naletio na redditu po kojoj je Arya ispod te fancy odjeće stavila nekakav armor, ili nešto što bi ju štitilo i kao pigs blood da izgleda ko da će iskrvariti i da je onda hodala po ulici kako bi Waifu mislila da će umrijeti. U tome joj je kao pomogla ona glumica koju je Arya trebala ubiti, ali nije. I onda će sa surprise attackom ubiti Waifu.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

Zanimljivo. A čini mi se da ćemo i saznati o čemu se radi već u idućoj epizodi (imena je "No One").

9 godina
offline
Game of Thrones

Svidaju mi se terorije i mislim da bi cak mogle biti i istinite. Nozem porezan trbuh, dva puta ubodena i jos ziva-wtf (i onda se sjetim hounda)

Zapravo, volio bih vidjeti da ona naleti na onog lika sto ju je poducavao water dance (realno se ne zna jeli on ziv) pa tamo dovrsi obuku, ali to s tim vuce jos sadrzaja, tocnije vremena, koje mislim da necemo dobit.

 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Game of Thrones

Zapravo, taj dio je moguć. Potez i ubodi odgovaraju srednjem abdomenu, definitivno ispod rebrenog luka gdje je vjerojatno došlo do oštećenja samo tankog i uzlaznog i poprečnog debelog crijeva. Ovo ju ne bi ubilo u roku od nekoliko minuta, već se vjerojatno prije radi o satima ili čak danima kao posljedica sporog iskrvarenja ili sepse. Vidi ozljede i smrt Roberta Baratheona.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 17:02 (Proz0r).
15 godina
offline
Re: Game of Thrones
Sum_of_all_fears kaže...
brachonelix kaže...
Serija čini odličan posao u promicanju homoseksualnosti, pedofilije i sličnih devijantnih ponašanja. Kad je već tako bitno za radnju to da se Theonova sestra morala kresnuti, ni slučajno nije smjela sa muškarcem jer to nije in

Odi čitaj Glas Koncila.

 

Joj, pa crkva puna pedofila. Kaj ćemo sad?

 

BTW, ako si ti iz te scene zaključio da je bit u tome da "to nije in", onda slobodno odustani od serije. Ne kontaš neke stvari.

Meni je najzanimljivije što mu je prva asocijacija na bolesno ponašanje homoseksualnost, a ništa o incestu koji je tu još od prve epizode.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 19:42 (Alex Mercer).
12 godina
offline
Re: Game of Thrones
Alex Mercer kaže...

Meni je najzanimljivije što mu je prva asocijacija na bolesno ponašanje homoseksualnost, a ništa o incestu koji je tu još od prve epizode.

Pa dobro sada,on je govorio o zadnjoj epizodi i nikako ne smatram da je homoseksualnost bolest,nego ozbiljni mentalni poremecaj...ali to je samo moje mišljenje!

 

  Meni je ova zadnja bas ljepo sjela,posebno mi se sviđa sto je prikazano da Snow nece tako lako okupiti vojsku-sto je i realno sa obzorom na sve sto se događalo.

Ja znam sada da bi mi svi htijeli da Snow i Daenerys pregaze svu gamad i happy end,ali ovako je prikazano baš realno,što bi se i desilo u takvim situacijama!

Ako želiš pobjediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Game of Thrones

Osim te nelogičnosti koje se naveo na redditu sam čitao prije koji tjedan i raspravu oko Iron Islandsa. Dakle Theon i njegova sestra su izgubili potporu na onom skupu od 20 ljudi, da bi kasnije u sceni pobjegli sa svim brodvima gdje je sigurno preko 1000 ljudi. A sastrane ubacili i raspravu o tome kako će izgraditi 1000 brodova, a nema ni jednog grma, a kamo li drvo na otocima oko njih, samo čista trava i kamenje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 21:10 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Game of Thrones

Koliko ja znam (mozda sam u krivu,ali sam bar ja tako shvatio), ono nije bila flota toga lika, nego cijela flota  željeznih otoka (oni bi, ako se dobro sjecam, trebali imati drugu ili trecu najjacu flotu u westerosu), ljudi nisu znali sta, tko, gdje i kako pa su mislili da ona sjedi na salt tronu posto je bila "kraljeva" kci i poštovana od strane ratnika.

Di nema grma, pa i samo ime kaze Iron IslandS-vise otoka, neki su mozda naseljini, neki nisu pa imaju bujnu vegetaciju....trgovina?....iako da, 1000 brodova......malo su ga pretjerali ovaj puta......

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2016 21:59 (LLAMABOY).
10 godina
offline
Game of Thrones

dobro jeste vi skuzili kome je Sansa slala pismo ili mozda ima negdje na redditu?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pjesma leda i vatre (Game Of Thrones) knjiga
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice