Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.904.468
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mbaksa kaže...

Super da si upotrijebio baš tu riječ - "spektakl". Slažem se. S obzirom na hajp i ja sam očekivao spektal, kad li ono - mlaka serija. Tu je taj problem fenbojizma - obožavatelji tog lika sve što ima veze s njim gledaju kroz ružičaste naočale, naprave hajp, koji serija ne može opravdati. I onda dolazi do razočaranja, jer očekuješ spektal, a dobiš nešto što je miljama daleko od toga. Meni ni dalje nije jasno što je to toliko toga kul u toj seriji i zbog čega su se neki forumaši uvrijedili na moj osvrt. Ni dalje mi nije jasno što sam to krivo napisao, krivo doživio. Sve dalje mi se čini da nisam ništa krivo napisao, nego je jednostavno stvar u tome što su se obožavatelji lika osjetili uvrijeđeno na moju kritiku, doživjeli su je osobno.

 

Gledaj, ja sam ovdje jednom prilikom  - dok je bio 'in' -  napisao da je Arrow smeće i da je serija negledljiva pa su svi krenuli drvljem i kamenjem na mene. Serija je realno to što sam i rekao - smeće, ništa drugo. 

Pogledam par epizoda, vidim negledljivo je, ali konstantno čitam tu kako je dobra i vraćam se i pokušavam još gledati misleći si što to nije u redu sa mnom. Negdje oko 13. epizode sam odustao i nikad više niti minute pogledao. U toj seriji je toliko toga loše da je to čudo jedno. 


Moja poanta je da, kad gledaš iz perspektive takvih gledatelja - onih kojima je Arrow odlična serija - Punisher stvarno je spektakl. Ali ako su ti kriteriji nešto veći od toga, naravno da ćeš se razočarati. 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cordas kaže...
mbaksa kaže...

Super da si upotrijebio baš tu riječ - "spektakl". Slažem se. S obzirom na hajp i ja sam očekivao spektal, kad li ono - mlaka serija. Tu je taj problem fenbojizma - obožavatelji tog lika sve što ima veze s njim gledaju kroz ružičaste naočale, naprave hajp, koji serija ne može opravdati. I onda dolazi do razočaranja, jer očekuješ spektal, a dobiš nešto što je miljama daleko od toga. Meni ni dalje nije jasno što je to toliko toga kul u toj seriji i zbog čega su se neki forumaši uvrijedili na moj osvrt. Ni dalje mi nije jasno što sam to krivo napisao, krivo doživio. Sve dalje mi se čini da nisam ništa krivo napisao, nego je jednostavno stvar u tome što su se obožavatelji lika osjetili uvrijeđeno na moju kritiku, doživjeli su je osobno.

 

Gledaj, ja sam ovdje jednom prilikom  - dok je bio 'in' -  napisao da je Arrow smeće i da je serija negledljiva pa su svi krenuli drvljem i kamenjem na mene. Serija je realno to što sam i rekao - smeće, ništa drugo. 

Pogledam par epizoda, vidim negledljivo je, ali konstantno čitam tu kako je dobra i vraćam se i pokušavam još gledati misleći si što to nije u redu sa mnom. Negdje oko 13. epizode sam odustao i nikad više niti minute pogledao. U toj seriji je toliko toga loše da je to čudo jedno. 


Moja poanta je da, kad gledaš iz perspektive takvih gledatelja - onih kojima je Arrow odlična serija - Punisher stvarno je spektakl. Ali ako su ti kriteriji nešto veći od toga, naravno da ćeš se razočarati. 

 Arrow je bila odlicna prve 3 sezone

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...
Cordas kaže...


Moja poanta je da, kad gledaš iz perspektive takvih gledatelja - onih kojima je Arrow odlična serija - Punisher stvarno je spektakl. Ali ako su ti kriteriji nešto veći od toga, naravno da ćeš se razočarati. 

 Arrow je bila odlicna prve 3 sezone

 Prve dvije, dio treće i peta bih ja rekao više, jer već je u trećoj postala pretty bad. 

 

EDIT: Poprilično sam siguran da jedini ljudi kojima je Arrow još uvijek odlična serija su Olicity shipperi.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 12:13 (Ratohnhake:ton).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
maxy0 kaže...

 Arrow je bila odlicna prve 3 sezone

 

Ratohnhake:ton kaže...
Prve dvije, dio treće i peta bih ja rekao više, jer već je u trećoj postala pretty bad. 

 

EDIT: Poprilično sam siguran da jedini ljudi kojima je Arrow još uvijek odlična serija su Olicity shipperi.

Ja sam Arrow gledao samo pola prve sezone, dakle još dok je bila - kako vi kažete - odlična, i meni je to bilo negledljivo. Ne želim uopće razmišljati kakva je sada. 

 

Samo gluma u toj seriji me tjera da ugasim nakon prvih pet minuta epizode, a da ne pričam o 'intense' scenama i kvazi zapletima. No, ne želim ponovno povlačiti tu raspravu jer sam još zadnji put shvatio da nema smisla.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam isto pao na te hvalospjeve o Arrow u temi... Dan danas se čudim kako sam mogao gledati to, isto pola prve epizode sezone (žena mi je stvarala presing da upalim Crazy Ex-Girlf. dok sam pisao...) .

 

Zbog toga sam napravio preskog Flasha odma nakon prve epizode. Daredevil isto. Punishera neću ni upalit. Do danjeg (ili daljnjeg, štajaznam) mi se ne gleda DC/Marvel...

 

...

ST:D ću obavezno upalit, ali za sada ni jednu epizodu.

 

BSG je po meni must watch SF serija, kao ST:TNG recimo, ili Voyager, ali trekeru treba sjest... da se razumimo.

 

...

Što pogledat nakon Girls i Crazy Ex-Girlfriend?

 

...

House-a gledam po redu...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 0:11 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Manhunt: Unabomber

 

Serija o lovu na serijskog  americkog bombasa koji je u razdoblju od 1978 do 1995 slao bombe u postanskim posiljkama.Iskreno nisam znao puno o ovom slucaju tako da mi je bilo dosta zanimljivo,solidno je to odradjeno i trebalo bi se svidjeti ljubiteljima ovakvih tema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 23:09 (geronimo4661).
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dzelo kaže...

Nastavio neki dan Mr. Robot, tj. 3. sezonu, odgledao 3 epizode. Jako zaodovljan, idalje ima psyho analize i ludnice s Eliotom, ali se glavna radnja prati bolje i imam osjecaj da ce biti dobre akcije i napetosti u ovoj trecoj sezoni. Pogotovo tu su novi, zanimljivi likovi. 

 

Samo nastavi gledati.Bit ce jos zanimljivije kasnije, ja jucer pogledao finale i bilo je pre brutalno.Odlična sezona.Stvarno mi je žao što je jako underrated show :/
Al bit će 4. sezona ajde 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
stribs kaže...

 

Stvarno mi je žao što je jako underrated show :/

 i ne cudi me nakon 2. sezone ,prvu pogledao meni vrhunska, drugu nikako 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 1:19 (loky4i4).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Quantico, nis posebno ali opet iznad nekog prosjeka, i opet pogledao Person of Interest koja je meni osobno jedna od najboljih serija ikad.

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo gledati Parks and Recreation prije neki dan. 

Vrlo dobra serija za nasmijati se. Glavna uloga me užasno podsjeća na našu predsjednicu 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
13 Reasons Why - iako serija ima 13 epizoda, izgleda kao da ima duplo više. Previše su razvukli pri sredini radnje. Zamjerka je u scenariju, odnosno karakterizaciji, likovi su premekani i nemaju nikakve reakcije na stvari oko sebe. Plus je za lijepu montažu, prijelazi između prošlosti i sadašnjosti su čista 10-ka. Glumci su dobri, pa likovi u seriji su loši zbog scenarista ne glumaca. Sve u svemu 6/10. Može se pogledati, a posljednje 2-3 epizode nisu baš za publiku kojoj je namijenjena.
14 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odličan finiš 4.sezone Peaky Blinders

Bears, Beets, Battlestar galactica!
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

U ovo bi moglo bit dobro 

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Sto je sa house of cards, jesu ukinuli seriju ili?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kresimir4 kaže...

Sto je sa house of cards, jesu ukinuli seriju ili?

 Bit ce jos jedna sezona bez Franka.

Bears, Beets, Battlestar galactica!
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

to se više ne isplati ni gledati onda. lik je nosio cijelu seriju. isto ko ragnar vikinge - sad je mlaćenje prazne slame.

What could possibly go wrong?
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dobro vikinzi idu vise u drugom pravcu, vidis u samoj seriji da neznaju sto ce prije uraditi, napadnu engleze, zauzmu par gradova i sada da ce ici ca, ona dvojica na siciliji pa u maroku, i zadnja epizoda zavrsila kao da ce ih ubit, a svi znamo da nece. House of cards tu je frank legenda i nitko ga ne moze zamjeniti, sada bi bila uzivancija gledati rat izmedu franka i claire,ali kako franka nema vjerujem da ce claire cijelu sezonu oponasati franka. Isto tako pratim Knightfall koji je amo reci ok, ali opet scenarij je u banani, ako je sveti gral izgubljen i svi znaju da je izgubljen zasto je master templara u francuskoj skrivao to godinama? Cak i da je bas skrivao, sakrio ga negdje u crkvi iza zida pa ajde, nego sada se igra igra detektiva, trazu se stvari koje ce dovesti do tocne lokacije svetog grala -.- Zar ce ovako biti cijenu sezonu?

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Došla nova sezona Black Mirror na netflix 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dosta dobra serija The Brokenwood Mysteries  http://www.imdb.com/title/tt3640276/

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bing watchao sam novu sezonu BM-a i iskreno bolja od 3.sezone 

Pogotovo 1,3 i 5 epka... 

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Mindhunter
Vrhunska serija 9/10
http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt5290382/
Samsung S8+
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Meni se ova švapska Dark pokazala dosta dobra serija ,ako volite misterij/sf žanr.

Neusporedivo bolja od prerazvikanih Stranger Thingsa.

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Meni se ova švapska Dark pokazala dosta dobra serija ,ako volite misterij/sf žanr.

Neusporedivo bolja od prerazvikanih Stranger Thingsa.

 apsolutno tacno, takva su misljenja velike vecine

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Stranger Things Season 2

 

za medalju ispred prve 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel ko gledao Leftovers? Zanima me jel dobra kao Lost ili je skroz drugi tip serije?

i didn't ASK fOr this
8 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja trenutno pratim Pinnacle Ridge i Coffee Lake  

6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao Mad Men. Jako autentična i originalna serija, Don Drapera odlično odglumio John Ham. Nema slabe sezone, uživao sam u svih sedam a kraj je jako zanimljiv, izveden na sličan način kao i onaj legendarnih Sopranosa (isti je redatelj) tako da podigne prašinu jer se može interpretirati dvoznačno. Moj favorit je scenario gdje se Don nakon hipi komune vrati u firmu i napravi legendarnu Coca-Colinu reklamu iz 1971

Ocjena 8,5/10

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Prema zadnjim vijestima Game of Thrones dolazi tek 2019 ^^

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
@Adam Jensen - vezano za Leftovers, kada je najavljena ljudi su mislili da će biti koncept Lost-a, ali nije. Mislim imaju nekih dodirnih točaka, no ne dovoljno da idu u isti koš. Serija je sigurno u top 5 zadnjih 5 godina. Veliki plus ide za Maxa Richtera, soundtrack razvaljuje.
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
4mal kaže...

Bing watchao sam novu sezonu BM-a i iskreno bolja od 3.sezone 

Pogotovo 1,3 i 5 epka... 

 

Da i meni je bolja 4.sezona. 3.sezona mi  je  bas bila razocaranje u odnosu na prve dvije ali ovo je ipak bolje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice