Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.904.640
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Snimija san susidu shannara chronicles...dvi sezone...veli da je dobro napravljena, da su demoni i bica iz pakla vrhunski odradjeni, te da je serija interesantna....veli da nije moga virovat da lik u jednom trenutku izvadi zippo upaljac i baci ga dab upalija vatru...veli da ima svega, od madjijanja do fajta do trlji brlji....poslije odgledane dvi sezone, veli da mu je dupe utrnulo i da mu vise ne skidam nikakve serije, da ce radije ic djir napravit po Rivi...

 

 

ja san uvatija gledat star trek enterprise ponovo, jer san skroz zaboravija koja je spika bila...dosa san do 4e epizode prve sezone i mogu rec da sam se par puta nasmijao, iako, standardno, za razliku od fanovskih uradaka, u star treku nema ocitih stosova i smijanja publike...i uopce se ne sican da je S'pol imala ovolike sisurde, moracu mentalni zapis napravit za prije spavanja...mislim da cu pogledat sve 4 sezone ponovo, fora su skroz, boje se teleportera, vulkanci ne diraju hranu prstima, boje se ejlijena, sve nekako ljucki, down to earth, svemir je velika nepoznanica, tek su se odlijepili od vulkanske sise, jedva warp 5...valjda sam prije bio dosta nezreliji dok sam je gledao, ali sad kad je gledam, puno je, ali puno bolja nego sto je pamtim....

 

jos san nabavija arrested development, band of brothers i leftovers serije, pa planirram bacit oko, jer san negdi procita da su dobre...

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 19:08 (Gorstak79).
16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odlicna 1.epka 11.sezone  x-files ufff nisam ovo iskreno ocekivao 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jean-Claude Van Johnson

 

 

Komedija 30min, 6 epizoda.

 

Jean-Claude Van Damme glumi samog sebe, ali njegova karijera kao glumac je ustvari paravn za njegov tajni posao kao agent Johnson.

Lik se sprda malo na sebe i druge filmove/glumce, zanimljivo, ima radnju, a humor je ok, isplati se pogledati.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Danas mi palo na pamet ,ne znam da li se tu spominjala Generation Kill,meni osobno jedna od top 3 ikad.

7 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Krenula i druga polovica prve sezone Star Trek - Discovery.

 

 

Ova epizoda me oduševila, i kao SF i kao Star Trek fana, tako da definitivno preporučujem svima koji su stali s gledanjem u jednom dijelu da se vrate.

14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Danas mi palo na pamet ,ne znam da li se tu spominjala Generation Kill,meni osobno jedna od top 3 ikad.

 ja sam je spomenio dva puta ali mislim da je ta serija nažalost zaobišla dosta ljudi 

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel gleda(o) netko The End of the F***ing World?

 

Netflixova serija o dvoje tinejdžera u rekordnom roku dobila najvišu moguću ocjenu na Rotten Tomatoesu

 

Btw Wikipedija kaže kako je serija od Channel 4, ali da je na Netflix došla 5.1.2018.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.1.2018 18:42 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
evang kaže...

Danas mi palo na pamet ,ne znam da li se tu spominjala Generation Kill,meni osobno jedna od top 3 ikad.

 Odgledao.To je treća ratna od HBO-a nakon Band Of Brothers i The Pacific.

 

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Jel gleda(o) netko The End of the F***ing World?

 

Netflixova serija o dvoje tinejdžera u rekordnom roku dobila najvišu moguću ocjenu na Rotten Tomatoesu

 

Btw Wikipedija kaže kako je serija od Channel 4, ali da je na Netflix došla 5.1.2018.

 Gleda se ovdje, preporuka od mene!

(╯- , -)╯︵ ┻━┻
9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

neko pogledao francusku Iza zidova ? mini serija, 3 epizode, vrlo solidna, nadnaravna, horor, preporuka...

7 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Pa stavi link. "Iza zidova" na googlu dobijam samo ovo:

http://www.imdb.com/title/tt6771068/

 

Jel mozda mislis na ovaj:

http://www.imdb.com/title/tt0922455/

 

Al to opet nije serija.

 

 

8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Čitatelj kaže...

Pa stavi link. "Iza zidova" na googlu dobijam samo ovo:

http://www.imdb.com/title/tt6771068/

 

Jel mozda mislis na ovaj:

http://www.imdb.com/title/tt0922455/

 

Al to opet nije serija.

 

 

 

Ja se okladin ova prva 

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao novu epizodu:

 

Vikings - Dobra je bila, iako sam mislio da cu trebati cekati iducu epizodu dok ne pocne rat :)

Knightfall - Ok, moglo je i bolje :p

X Files - Nije mi sjelo nikako, zelim da se vrate nazad na onu pricu kako zele ubiti ljude cjepivom :)

 

Jucer pogledao seriju gunpowder, samo 3 epizode ima i ima nekog potencijala makar sam mislio kako je krenulo, medutim 3 epizode su kratke za cijelu sezonu iako svaka traje skoro sat vremena. Gledao sam po netu hoce li biti 2 sezone, medutim govore kako cekaju sto ce biti sa kit haringtonom i game of thrones, kako smo nedavno saznali da serija dolazi tek iduce godine bilo bi logicno da bi 2 sezona gunpowdera trebala biti ove, ali po meni najvaznije pitanje, kit je po meni umro u gunpowderu ili nije? Pogoden u bedro pa u srce.Sada kakve to veze ima nezna nitko, bilo kako bilo trebat ce dosta raditi na seriji i normalno stavit da ima vise epizoda.

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The End of the Fucking World, zanimljiva serija

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Prve dvije epizode nove sezone x filesa totalno sranje. Prošla sezona je stvarno bila solidna, ali ovo za sada je smeće. Da nije riječ o meni jednoj od najdražih serija ikada, vjerojatno bi prekinuo daljnje gledanje,ali izdržati ću i ovu nadam se posljednju sezonu.
9 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
U prošloj sezoni prva i zadnja epizoda su bile oke, ostale teška tuga
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
kbenzema kaže...
U prošloj sezoni prva i zadnja epizoda su bile oke, ostale teška tuga

 Ako se dobro sijećam prva i zadnja si bile dio glavne priče a ostale su bile monster of the week formata. To danas, u doba story driven formata epizoda, više ne prolazi. Gledao sam prije 2 godine svih 9 sezona, mnogo epizoda bilo je bila muka za gledati.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Paolo Maldini kaže...
kbenzema kaže...
U prošloj sezoni prva i zadnja epizoda su bile oke, ostale teška tuga

 Ako se dobro sijećam prva i zadnja si bile dio glavne priče a ostale su bile monster of the week formata. To danas, u doba story driven formata epizoda, više ne prolazi. Gledao sam prije 2 godine svih 9 sezona, mnogo epizoda bilo je bila muka za gledati.

 Neznam,ja sam prosle godine odgledao svih 9 sezona(mislim po treci put),i meni je i dalje bilo zabavno,kao i 90-tih kad sam gledao po prvi put.Naravno,u toj ogromoj kolicini epizoda bilo je i nesto  slabijih,ali generalno mi je bilo

odlicno.Bas taj koncept mi i pase,gdje svaku epizodu rjesavaju novi slucaj,a u pozadini se odvija puno vaznija i kompleksnija prica.

9 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Čitatelj kaže...

Pa stavi link. "Iza zidova" na googlu dobijam samo ovo:

http://www.imdb.com/title/tt6771068/

 

Jel mozda mislis na ovaj:

http://www.imdb.com/title/tt0922455/

 

Al to opet nije serija.

 

 

 izvinjavam se. mislio sam na ovu.

http://www.allocine.fr/series/ficheserie_gen_cserie=20384.html

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
geronimo4661 kaže...

 Bas taj koncept mi i pase,gdje svaku epizodu rjesavaju novi slucaj,a u pozadini se odvija puno vaznija i kompleksnija prica.

Ok jasno mi je da ima ljudi koji vole takav format. Ja ne volim kada jedna mythology epizoda završi s cliffhangerom pa onda moraš odgledati 5-6 monster epizoda do druge.. Llinkao sam da oni koji nisu gledali vide razliku između ta dva formata, a po tom popisu ugrubo pola serije se ne dotiče glavne priče već su priča sama za sebe.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Bolje gledat DosjeX (stare serije) nego masu degeneričnog smeća danas. Pa šta je ovo danas došlo.

 

Više ne gledam serije dok ne izađu kompletno. Te pauze između sezona upropaste cijelu seriju. Te pauze su prije imale smisla - ali danas kad su serije koncipirane kao jedan ultra dugometražni film isjeckan na epizode - to nema smisla i pokvari sve.

Ja sam još osoba koja je genetski fanatično opsesivna i zabrijem 100% na nešto pa mi to posebno smeta, jer se taman nabrijen na seriju i onda hladan tuš. Dok dođe nova sezona zaboravim i što je bilo.

Dodatni plus kod ovog pristupa je što ću moć znat jeli se isplati uopće počinjat gledat seriu ili kad je treba prestat gledat. Tu se mogu dobiti sati/dani/tjedni koji se mogu uložit u nešto drugo.

 

Općenito gledajući, današnja produkcija zabavnog sadržaja, znači filmova, serija, igrica, glazbe, je tolika, da jedan čovjek koji samo konzumira zabavni sadržaj 24/7 to više ne može popratit u svom životnom vijeku. A kvantiteta i kvaliteta su naravno obrnuto proporcijalni tj. onog stvarno zabavnog sadržaja je malo a jeftine isprazne zabave na bacanje. Iskopat neku dobru seriju, dobar bend, dobar film, dobru igricu - je postalo jako teško. 

 

Ontopic, ako se neka serija nekom ne svidi nakon prve ili prvih par epizoda, što prije treba prekinit sa gledanjem, bez obzira što naizgled svi govore da je dobra serija - jer se bar danas može birat.

 

Edit: To je danas jednostavno postao biznis, u pravom smislu te riječi. Tu se ne radi više o ljudima koji slijede svoju vizuju da bi napravili neko djelo koje će oduševit ljude, to su jednostavno biznismeni. Njima uopće nije stalo do same serije, postizanja kult statusa - ili neke astronomske zarade. Iza svake produkcije krije računica tj. gleda se odnost dobivenog i uloženog da bi se ostvario nekakav "minimalan" profit. Recimo ST:Discovery, kojeg još nisam pogledao i pitanje je hoću li uopće - oni znaju da će određeni broj ljudi pogledati tu seriju u samom startu. Kakva god ona bila postoji jedan pool ljudi koji će je pogledat i samo zbog toga znaju da će ostvarit određen profit... naprave neku prognozu raspona profita od minimalnog do maksimalnog iznosa. Zaposle nekog SF pisca da napiše story, i ubace pederluk da ovce, koje formiraju krda, sa svojim dosadnim diskusijama na internetu naprave dodatan besplatan publicitet. Naštancat će još par sezona dok ljudi baš ne skuže da se seriju više ne isplati gledat. Profit je maksimiziran, ostalo je potpno nebitno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 14:34 (KIKI3ooo).
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

A jesi se isfilozofiro ono...kad to serije nisu bile biznis ?

Barem ih danas ima masu,pa biraj šta buš gledao.

Dosjei X su meni osobno uvijek bili meh.

Apropo ne sjedanja serija na prvu,kad je internet kod nas još bio mlad frend me bio žicao da mu skinem Wire jer on nije imao flat,kad sam pogledao prvu epizodu nije mi bilo jasno čemu sav hajp oko serije,iz nekog razloga sam nastavio gledati i na kraju ispalo da mi je to najbolja serija koju sam ikad gledao.

Slična stvar mi se nedavno dogodila i sa Silicom Valley,na početku mi nije bila nešto pa ispala sasvim solidna.

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nerazumjem kako mozes na silu gledat tipa prve 3-4 epizode mene odmah glava zaboli od gledanja i od automatskog shvacanja da je to glupost sto radim i trosim vrijeme i na kraju ti serija bude super zato jer se u 4 epizodi pocelo dogadati nesto zanimljivo.

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

http://www.imdb.com/title/tt4269716/?ref_=ttep_ep_tt

 

Sjene rumunjska serija, pa ovo je skoro remek djelo, imate je na HBO GO, a uskoro ce i prevod ko skida sa torenata i sl. Cista 5ca od mene. Izbindzovao sam je juce, tj prvu sezonu, a ima i druga

13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Black Lightning

 

Pogledao prvu epizodu i ostao razocaran. Previse drame i forsiranje BLM pokreta...

 

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Poceo 2. sezonu Riverdale, i nije mi nesto, pomalo nezanimljuvo... Dok je prva bila skroz okej

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Na kojoj si epizodi stao? Moj prijedlog ti je da gledaš i dalje jer postaje sve napetije. 

 

Sutra stiže nova epizoda nakon hiatusa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 21:00 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Marko :D kaže...

Na kojoj si epizodi stao? Moj prijedlog ti je da gledaš i dalje jer postaje sve napetije. 

 

Sutra stiže nova epizoda nakon hiatusa.

 2 sam odgledao cini mi se.. budem svakako nastavio, budem ti vjerovao :D

http://trakt.tv/user/MjezZza
11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

http://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Castlevania animated

 

steta samo 4 epizode 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
chaselol kaže...

http://www.imdb.com/title/tt6517102/

 

Castlevania animated

 

steta samo 4 epizode 

 Bit ce duga sezona od cak 8 epizoda 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice