Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.477
|
čitano: 7.629.789
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jedva su oko http://www.imdb.com/title/tt0173840/?ref_=tt_rec_tti

Sad ste me piknuli idem si ovo pogledati. Nisam dugo, ko nije preporuka.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
15 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

https://g.co/kgs/TfKrJR ko voli ovakve filmove

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dead Awake jos jedan u nizu sleep paralize hororac sa solidnom glumom 6/10

 

http://m.imdb.com/title/tt3778010/

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 17:15 (4mal).
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Maniac

Elijah Wood ide po gradu i ubija...ukratko.

7/10

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dodao sam još par filmova u stalnu kolekciju

 

The.Fifth.Element.1997.
Independence.Day
Armageddon
Thelma.and.Louise.1991
As Good as It Gets (1997)
The Shawshank Redemption (1994)
The Bourne Identity (2002)
True Romance (1993)
The Bourne Supremacy (2004)
The Bourne Ultimatum (2007)
Pulp Fiction (1994)
Forrest Gump (1994)
Long.Way.North.

 

Edit: i Face/Off

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 19:11 (KIKI3ooo).
8 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jučer sam odgledao Fast & Furious 8http://www.imdb.com/title/tt4630562/?ref_=nv_sr_1

trebali su stat s produkcijom prvim filmom poslije smrti Paul Walkera. Too much svega. Kuzim je da je taj film kuruza, lako probabljiv za svakoga ko ''voli adrenalin'', ali za svakoga tko od filma ocekuje neku napetost i uzbuđenje ovo ide na listu losih filmova. I onda shema sa ''kišom autiju'', tu sam odmah rekao, ovo je too much..I ondi kad se naravno The Rock klize po ledu usred voženje i gurne bombu prema drugom autu? OH COME ON!! Skines ga, pogledas, dobijes dojam, pa dokle vise misle snimat na istu foru i onda ga obrises.

artuditu
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Before i fall nelos groundhog day look like film ali u thriler stihu 7/10

http://m.imdb.com/title/tt1691916/

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ma taj fast 8 je prava ljetna limunada od filma. kad pricvrlji sunce, mozak na pašu i uživaš u akciji. kao takav, film je odličan. čak i kao nastavak f&f-a, film je žešći očaj, kao i zadnja 4 filma, čisto mlaćenje para. ista stvar sa i zadnjim transformerima. 

meni takvi filmovi sve više odgovaraju. gledam i odmaram se, dok prije nisam ni skidao film ako nije imao elemente trilera ili biografije.

What could possibly go wrong?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...

Maniac

Elijah Wood ide po gradu i ubija...ukratko.

7/10

 Hahaha, pokušavam to zamislit moram pogledat. xD

 

E da nekidan sam pogledao jedan dobar film snjim Green Street Hooligans i bio je zanimljiv. :D

Chill
11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Film od 3 sata o dvije lezbijke, preporučam onima koji vole dobre drame sa onih fensi film festivala Blue Is the Warmest Color (2013)

10 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

imam u planu pogledati, pa, dajte preporuku:

4 Blood Simple. (1984)
1 Miller's Crossing (1990)
8 oba
9 niti jedan
Kreativnost se postiže repeticijom. Analogno, talent - radom.
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
isuckatthisgame kaže...

imam u planu pogledati, pa, dajte preporuku:

 Pogledaj oba jer se radi o odličnim filmovima...ne shvaćam kako su svi koji su glasali mogli stisnuti opciju ''niti jedan''...zar nitko te filmove nije pogledao?!

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

I mene cudi 

oba filma su vrhunska!

 

bdw

 

Pogledah doku. o david bowie tj njegovih zadnih 5 god. ako ste fan preoruka
8/10

http://www.imdb.com/title/tt6375308/

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 11:25 (4mal).
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
m77 kaže...
isuckatthisgame kaže...

imam u planu pogledati, pa, dajte preporuku:

 Pogledaj oba jer se radi o odličnim filmovima...ne shvaćam kako su svi koji su glasali mogli stisnuti opciju ''niti jedan''...zar nitko te filmove nije pogledao?!

 Ja sam pogledao ovaj prvi i odlican mi je bio, sigurno je i drugi dobar... 
Isto mi nije jasno tko i zasto je stisnuo niti jedan

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Znas ko hrpa ekipe koja je zaljubnjena u blockbustere zadnjih 10-ak godina di je FX bitniji od price...

8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
4mal kaže...

Znas ko hrpa ekipe koja je zaljubnjena u blockbustere zadnjih 10-ak godina di je FX bitniji od price...

 da u filmove koji nakon tjedan dana odu u zaborav i nikad se vise za njih ne cuje...

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ask This Of Rikyu http://www.imdb.com/title/tt2500392/?ref_=fn_al_tt_1

 

Feudalni japan, no ovaj put nije rijec ocekivano o samurajima.Rijec je o majstorima caja, no stroga pravila i norme su takodjer prisutne.Film je orijentiran na tragican, ljepotom u detaljima prozet zivot Rikyu-a, kojem glave dodje zavidnost oholih mocnika.Vizualno i narativno poetski, ali na momente suhoparan.Fanovi feudalnog Japan slobodno prionu konzumiranju, ostali prema nahodjenju

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledah novog aliena a ono nije los 

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao i ja Alien Covenant

Da je ovo prvi alien ikad, bio bi ok film, al ovak isuse boze, tolka naivnost likova, odmah od pocetka greske da gluplje ne mogu biti.

Prvi put na novoj planeti, i šeću okolo kao da su u lokalnom parku ljepo, ovaj gazi koga briga kud, onaj stiska pore i udiše sa 30 cm OMG, ono kako...zasto, katastrofa.

Pa ona zenska kaj ostane na brodu dok ovi odu istraživat, tolko panike kad se vrati onaj bljuvajući krv, trči pada non stop, zabija se u sve i svašta. 

A ona dva prva bijela aliena popiju metaka ko u priči i ništa samo otrče, ma daj, plus onaj prvi preživi ogromnu eksploziju broda, stvarno nelogičnosti kud kod pogledas.

David najbolji i ujedno jedini lik koji mi se dopao, a nije ni ljudski, Fassbender rasturio svoju ulogu i jedini pozitivni dio u filmu. I da izgled aliena kad se probiju van.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kh khkhmFF8 dobar film 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Evo ekipa, već dugo vremena stavljam preporuke na osnovu imdb ocjena kordiniram se po njima ali mislim da od večeras ću se kordinirati po svojim procjenama .

 

Lost city of Z je jedan dobar film od kojeg nešto naučiš, poučan i jako misteriozan naposljetku  dobro napravljen.

Film ima ocjenu 6.9. na imdbu dok recimo film kao što je Wonder Women ima 8.0.

 

Uvjeravao sam se i prije u takve stvari, ali mislim da na imdbu vlada velika politika,sukobi interesa i da se u zadnjih godinu dana filmska scena promjenila, glupim komercijalnim filmovima za debelu američku dijecu s hamburgerom ustima.

 

Imdb je nekad bila stranica koja ti je pomogla pri odabiru filma ali danas to definitvno više nije.(Računajući od 2017,2016).

 

Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe marvelove filmove ili filmove slične njima koji su preplavili filmsku scenu u zadnjih par godina.Od kojih apsolutno ne možeš naučit ništa nego gubit vrijeme.Valjda je došlo takvo vrijeme da se ljudi zatupljuju. 

Pogledaj te samo filmove koji su nadolazeći za ovu godinu i sve će Vam biti jasno.(Ne uključujući Dunkrik)

 

I naposljetku takvi filmovi su bolje ocjenjeni od history filmova.(Računajući u zadnjih 2-3 godine).

 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 12:28 (ris).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tommy2103 kaže...

Pogledao i ja Alien Covenant

Da je ovo prvi alien ikad, bio bi ok film, al ovak isuse boze, tolka naivnost likova, odmah od pocetka greske da gluplje ne mogu biti.

Prvi put na novoj planeti, i šeću okolo kao da su u lokalnom parku ljepo, ovaj gazi koga briga kud, onaj stiska pore i udiše sa 30 cm OMG, ono kako...zasto, katastrofa.

Pa ona zenska kaj ostane na brodu dok ovi odu istraživat, tolko panike kad se vrati onaj bljuvajući krv, trči pada non stop, zabija se u sve i svašta. 

A ona dva prva bijela aliena popiju metaka ko u priči i ništa samo otrče, ma daj, plus onaj prvi preživi ogromnu eksploziju broda, stvarno nelogičnosti kud kod pogledas.

David najbolji i ujedno jedini lik koji mi se dopao, a nije ni ljudski, Fassbender rasturio svoju ulogu i jedini pozitivni dio u filmu. I da izgled aliena kad se probiju van.

 To se događa kad se posada sastoji od znanstvenika a nigdje iskusnog vojnika. Uvijek idu sa logikom dont kill it we should study it. Aliens je zato dobar film. Pod punom ratnom opremom i if it moves kill it.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...

Evo ekipa, već dugo vremena stavljam preporuke na osnovu imdb ocjena kordiniram se po njima ali mislim da od večeras ću se kordinirati po svojim procjenama .

 

Lost city of Z je jedan dobar film od kojeg nešto naučiš, poučan i jako misteriozan naposljetku  dobro napravljen.

Film ima ocjenu 6.9. na imdbu dok recimo film kao što je Wonder Women ima 8.0.

 

Uvjeravao sam se i prije u takve stvari, ali mislim da na imdbu vlada velika politika,sukobi interesa i da se u zadnjih godinu dana filmska scena promjenila, glupim komercijalnim filmovima za debelu američku dijecu s hamburgerom ustima.

 

Imdb je nekad bila stranica koja ti je pomogla pri odabiru filma ali danas to definitvno više nije.(Računajući od 2017,2016).

 

Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe marvelove filmove ili filmove slične njima koji su prepravili filmsku scenu u zadnjih par godina.Od kojih apsolutno ne možeš naučit ništa nego gubit vrijeme.Valjda je došlo takvo vrijeme da se ljudi zatupljuju. 

Pogledaj te samo filmove koji su nadolazeći za ovu godinu i sve će Vam biti jasno.(Ne uključujući Dunkrik)

 

I naposljetku takvi filmovi su bolje ocjenjeni od history filmova.(Računajući u zadnjih 2-3 godine).

 

 

 

 Lost citi mislim danas pogledati a WW pogledao neki dan i zali boze vremena..... podosadan film.... Zena je potpuno neuvjerljiva kao superheroj.... 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...

Evo ekipa, već dugo vremena stavljam preporuke na osnovu imdb ocjena kordiniram se po njima ali mislim da od večeras ću se kordinirati po svojim procjenama .

 

Lost city of Z je jedan dobar film od kojeg nešto naučiš, poučan i jako misteriozan naposljetku  dobro napravljen.

Film ima ocjenu 6.9. na imdbu dok recimo film kao što je Wonder Women ima 8.0.

 

Uvjeravao sam se i prije u takve stvari, ali mislim da na imdbu vlada velika politika,sukobi interesa i da se u zadnjih godinu dana filmska scena promjenila, glupim komercijalnim filmovima za debelu američku dijecu s hamburgerom ustima.

 

Imdb je nekad bila stranica koja ti je pomogla pri odabiru filma ali danas to definitvno više nije.(Računajući od 2017,2016).

 

Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe marvelove filmove ili filmove slične njima koji su preplavili filmsku scenu u zadnjih par godina.Od kojih apsolutno ne možeš naučit ništa nego gubit vrijeme.Valjda je došlo takvo vrijeme da se ljudi zatupljuju. 

Pogledaj te samo filmove koji su nadolazeći za ovu godinu i sve će Vam biti jasno.(Ne uključujući Dunkrik)

 

I naposljetku takvi filmovi su bolje ocjenjeni od history filmova.(Računajući u zadnjih 2-3 godine).

 

 

 

 Meni su oba filma odlična, što činiti u tom slučaju? Oba filma su dobro napravljena i smatram ih vrlo dobrim filmovima unutar svog žanra. Slažem se da Lost City of Z nikako ne zaslužuje 6.9, već više, ali me nije pretjerano briga za ocjene na Imdb/Rotten/Letterboxd/Metacritic nego prema njima okvirno procjenjuješ jer to nije ni prvi ni posljednji film da ima ocjenu koju ja mislim da taj film ne zaslužuje, ali se ne slažem da Wonder Woman* ne zaslužuje 8.0 jer je to jedan od boljih filmova u svom žanru. 

"glupim komercijalnim filmovima za debelu američku djecu" a post ti je pun gramatičkih pogrešaka i totalno nelogičnih izjava. "Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe..." Film nikad nije služio isključivo da nešto naučiš, pogotovo ako ćemo o povijesnim filmovima (rijetko kad je Hollywood bio dobar što se tiče povijesti). U tom je ljepota filma, od svojih početaka do sad film je štogod autor želi da taj film bude. Povijesna drama koja će te potaknuti na daljnje istraživanje teme, komedija koja će te nasmijati, mindless akcija koju ćeš upaliti i zaboraviti na sve drugo tih 90min, SF/superhero/Fantasy filmovi koji će kroz svoje fantastične elemente izazvati i istraživati osnovne ljudske emocije, mistery ili horor film koji će te držati na rubu sjedala tokom cijelog filma ili dokumentarni film koji će te poučiti o kubanskoj raketnoj krizi i Zaljevu Svinja itd. Naravno da je film i ogroman biznis i da Disney i ekipa štancaju filmove na veliko zbog para, ali u mnoštvu Mummy remakeova, po 5. put istog Transformers filma, Power Rangersa, Konga i slično bit će i dobrih studijskih filmova, a definitivno ima i hrpa dobrih indie filmova, tako da ti studijski filmovi ne oduzimaju od drugih filmova ništa tako da mi ne smetaju pretjerano, samo zaobiđem one koje ne želim gledati.

Također to što je film povijesne tematike, ne znači nužno da je odmah bolji od nekog drugog žanra. To samo znači da ti preferiraš taj žanr kad gledaš filmove i to je to.

 

EDIT: Ocjene na imdb su često pod utjecajem fanova i slično tako da ti to nije reliable source baš, za to uvijek navedem ono kad su fanovi BrBa davali jedinice GoT-u i obrnuto na imdb kako bi njihova serija bila na vrhu, umjesto da su kao svi normalni ljudi uživali u dvije odlične serije.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 13:37 (Ratohnhake:ton).
8 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jučer posjetih Fantastic film festival i gledao ruski film Attraction: http://www.imdb.com/title/tt4731148/ 

Nazvali su ga ruski Independence Day. Neka vas ocjena na imdb-u ne zavara. Nije neki američki blockbuster koji je napravljen kao mega novčana mašinerija. Film je super i drži te napetim cijelo vrijeme. U kiši meteora humanoid se sruši na Zemlju. Hakon ilitiga humanoid je dosao sa razlogom da uvjeri svoju rasu da je Zemlja spremna za kontakt sa njima. Do sada su ga najviše izbjegavali jer Zemljani cijelo vrijeme sami sebe uništavaju i njihovi međusobni odnosi su jako losi jer su unatrag par tisuca godina ubili 4-5 milijardi ljudi. Na kraju samog filma, kao rezultat svega dogod sei ljubav između tog Hakona i Zemljanke (Ruskinje ofc) i on spasi njezin život. Na njegovom planetu zabranjeni su kontakti i oni su tu njihovu ljubav prepoznali kao promašaj, nisu znali o čemu se radi i zasto je to napravio. Uglavnom, opet se pokazuje kao i u vecini slicnih filmova, kada nesto dođe na Zemlju, prva ljudska reakcija je ''što žele od nas'' i ''kako ćemo ih napasti'' i tu čovjek kao masa uvijek padne zadatak nego pojedinac ili bar 2,3 njih su stabilni u glavi i znaju da ako ti njima nista ne napravis da oni tebi nece nista. Skupina ''pametnih'' ljudi odluči napasti spaceship sa palicama i bakljama..So clever...Neka netko pogleda pa cemo razmjeniti dojmove. PREPORUČAM!

artuditu
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Colossal simpaticna fantasticna drama o divu koji je zapravo avatar glavne protagonjiskinje ...ludo zabavno i cudno 

7/10 

 

http://m.imdb.com/title/tt4680182/

15 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...
ris kaže...

Evo ekipa, već dugo vremena stavljam preporuke na osnovu imdb ocjena kordiniram se po njima ali mislim da od večeras ću se kordinirati po svojim procjenama .

 

Lost city of Z je jedan dobar film od kojeg nešto naučiš, poučan i jako misteriozan naposljetku  dobro napravljen.

Film ima ocjenu 6.9. na imdbu dok recimo film kao što je Wonder Women ima 8.0.

 

Uvjeravao sam se i prije u takve stvari, ali mislim da na imdbu vlada velika politika,sukobi interesa i da se u zadnjih godinu dana filmska scena promjenila, glupim komercijalnim filmovima za debelu američku dijecu s hamburgerom ustima.

 

Imdb je nekad bila stranica koja ti je pomogla pri odabiru filma ali danas to definitvno više nije.(Računajući od 2017,2016).

 

Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe marvelove filmove ili filmove slične njima koji su preplavili filmsku scenu u zadnjih par godina.Od kojih apsolutno ne možeš naučit ništa nego gubit vrijeme.Valjda je došlo takvo vrijeme da se ljudi zatupljuju. 

Pogledaj te samo filmove koji su nadolazeći za ovu godinu i sve će Vam biti jasno.(Ne uključujući Dunkrik)

 

I naposljetku takvi filmovi su bolje ocjenjeni od history filmova.(Računajući u zadnjih 2-3 godine).

 

 

 

 Meni su oba filma odlična, što činiti u tom slučaju? Oba filma su dobro napravljena i smatram ih vrlo dobrim filmovima unutar svog žanra. Slažem se da Lost City of Z nikako ne zaslužuje 6.9, već više, ali me nije pretjerano briga za ocjene na Imdb/Rotten/Letterboxd/Metacritic nego prema njima okvirno procjenjuješ jer to nije ni prvi ni posljednji film da ima ocjenu koju ja mislim da taj film ne zaslužuje, ali se ne slažem da Wonder Woman* ne zaslužuje 8.0 jer je to jedan od boljih filmova u svom žanru. 

"glupim komercijalnim filmovima za debelu američku djecu" a post ti je pun gramatičkih pogrešaka i totalno nelogičnih izjava. "Očito da više nije u interesu pogledati film da nešto naučiš, nego je u interesu gledati glupe..." Film nikad nije služio isključivo da nešto naučiš, pogotovo ako ćemo o povijesnim filmovima (rijetko kad je Hollywood bio dobar što se tiče povijesti). U tom je ljepota filma, od svojih početaka do sad film je štogod autor želi da taj film bude. Povijesna drama koja će te potaknuti na daljnje istraživanje teme, komedija koja će te nasmijati, mindless akcija koju ćeš upaliti i zaboraviti na sve drugo tih 90min, SF/superhero/Fantasy filmovi koji će kroz svoje fantastične elemente izazvati i istraživati osnovne ljudske emocije, mistery ili horor film koji će te držati na rubu sjedala tokom cijelog filma ili dokumentarni film koji će te poučiti o kubanskoj raketnoj krizi i Zaljevu Svinja itd. Naravno da je film i ogroman biznis i da Disney i ekipa štancaju filmove na veliko zbog para, ali u mnoštvu Mummy remakeova, po 5. put istog Transformers filma, Power Rangersa, Konga i slično bit će i dobrih studijskih filmova, a definitivno ima i hrpa dobrih indie filmova, tako da ti studijski filmovi ne oduzimaju od drugih filmova ništa tako da mi ne smetaju pretjerano, samo zaobiđem one koje ne želim gledati.

Također to što je film povijesne tematike, ne znači nužno da je odmah bolji od nekog drugog žanra. To samo znači da ti preferiraš taj žanr kad gledaš filmove i to je to.

 

EDIT: Ocjene na imdb su često pod utjecajem fanova i slično tako da ti to nije reliable source baš, za to uvijek navedem ono kad su fanovi BrBa davali jedinice GoT-u i obrnuto na imdb kako bi njihova serija bila na vrhu, umjesto da su kao svi normalni ljudi uživali u dvije odlične serije.

 Naravno da svatko voli drugačiji žanr. Sve to stoji što si rekao/rekla. Ali mislim da nije razlog da se kolege s bug foruma kritizira na osnovu sitnih gramatičkih grešaka. Jer mi to nema smisla isto kao i tvoje gledanje glupih komercijalnih filmova i branjenje istih. Toliko od mene. No hard feelings.

Chill
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.7.2017 20:50 (ris).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ris kaže...

 Naravno da svatko voli drugačiji žanr. Sve to stoji što si rekao/rekla. Ali mislim da nije razlog da se kolege s bug foruma kritizira na osnovu sitnih gramatičkih grešaka. Jer mi to nema smisla isto kao i tvoje gledanje glupih komercijalnih filmova i branjenje istih. Toliko od mene. No hard feelings.

 Doslovno preko 90% kritika, uključujući i one koji inače nisu fanovi žanra su pohvalili film, to je dobar film u svom žanru, ali whatever. Also, umjesto "glupi komercijalni filmovi", try ekranizaciju odličnih likova s ogromnom poviješću na kojoj su mnogi ljudi odrasli. 

Ono sam samo rekao da kad već nekog prozivaš glupim, da si barem središ pravopis. Toliko od mene. No hard feelings. 

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Leviathan remastered 1989

 

Sf horror na bazi Aliena,The thing...

Faith is a belief based on absence of data, allowed to the weak by the powerful.
8 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Došao na forum u nadi da ću naci film koji ce me izut iz cipela ali teško,iskreno dugo nisam pofledao takav film..tako da cu napisat svoj top 10 koji su me izuli iz cipela

1.Vuk s Wall Streeta-Šta reći za ovaj film,ustvari šta reći za glavnog glumca,definitivno film koji se mora pogldedat i staviti pod obaveznu lektiru za sve filmse fanatike..

2.Iskupljenje u Shawshanku-Klasika koja ostaje zauvijek,emni jako drag film i u bilo koje dana i noci ga mogu pogledat..također obavezna lektira :)

3.The Lord of the Rings trilogy-Triologiju o prstenu i družini su vjerovatno svi pogledali,nekima možda nije u vrhu ali takvi filmovi se više nikada neće ponoviti..svake godine ih barem jedanput sve pregledam i svaki puta kao da je prvi..sada je malo teže zbog hobbita jer i to treba pregledat ali nađe se vremena ;)

4.The Basketball Diaries-Dva mlada perspektivna mladića u ulogama koje će ih odvesti do vrha,Leo i Wahlberg su film odradi stvarno fantasticno,nisam vjerovao dali je stvarno moguće da me klinci ostave bez teksta..ostavli su me,ako volite rad i djelo DiCapria svako pod obavezno

5.Interstellar- Nekima se ovaj film baš i nije dopao,kažu da ima previše svega i da je sve zamršeno..ja za to mogu samo napisat haha..film koji me oduševio,glumačka postava je boli glava,jedan od posljednjih filmova ovih godina koji po meni ima sve..ljubitelji SF koji ovo nisu pogledali ne mogu se tako nazivati ;))

6.Meet Joe Black-Jedan od filmova koji mi je začepio gubicu hehe..prije nego što ću pogledati ovaj film,pripemio sam se na bacanje vremena..a kad ono buum..preporuka svima :))

7.Spašavanje vojnika Ryana-Za ovaj film i netreba puno pisat..još jedno čudo Stevena Spielberga

8.Bili smo vojnici-Koja klasika,obožavam ovajm film,također sam siguran da ga je večina pogledala ali oni koji nisu staviti to pod obavezno :))..također velika preporuka

9.That's My Boy-Evo i jedne komedije..nisam baš nešto veliki ljubitelj komedija ali me ova nasmijala..Adam Sandler u glavnoj ulozi..ako vam je tmuran dan svako ga pogledajte(nije me baš izuo iz cipela al ajde) :))

10.Inception-Mislim da ste do sada već shvatili da sam veliki obožavatelj Leonarda DiCapria hehe..on je glumac koji zbog kojeg se gledaju filmovi a jedan takav je i Inception,film koji pomice sve granice,2 sata ce vam proci a da necete ni primjetiti..nije mi jasno kada netko da kritiku na ovaj film,znam da svako ima svoj ukus ali ovaj film je po meni odrađen bez pogreške..preporuka svakako a za one kojima se bas i ne dopada ovaj film neka ga pogledaju još jednaput hehe,promjenit ce mišljenje ;))
Evo,to je to..Ima naravno još filmova koje sam mogao tu staviti ali teško je sjetiti se svega..Da mogu od Dicapria bi stavio svaki film a pogotovo Otok Shutter i Velikog Gatsbya ali bilo bi previše hehe..nadam se da sam vam možda pomogao naci još koji film koji ste slucajno propustili,uživajte :))
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice