Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.431
|
čitano: 7.544.109
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

mislim da je shawshank redemption jako dugo drzao prvo misto...no i kum je zasluzio da se tu nadje...valjda ovisi koliko ko ima hejtera i fanova, ne nuzno o kvaliteti filma...

10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...
Tallahassee kaže...

...u nedjelju navecer uz ocvalu ekipu i PUBG roknuo 5 staropramena (nemojte djeco previse da buljom ne osjetite sve cari (kucnog) praga), jedna je fakat imala cudan okus ali sam je proguto. Imao sam hebenih tegoba, bilo mi slabo za popi*dit...... reko kak da si pomognem... pustio skoro film od Volana, Dunkirk, isro se ko nikad u zivotu. Sve preporuke ako trebate laksativ na najjace!

 Kak drukčije počet priču o pregaženim vlastitim principima nego reci "bio sam pijan pa sam išao gledati Nolana".

Yeah right.

 ...kojim vlastitim principima? Znam vise cura koje popiju i 10 piva pa su ujutro svjeze ko rosa. Da ne velim da me ni 5x3 staropramena nece savladati, osim ako koja nije pokvarena. Kaj tebe 5 piva rusi?  Pa kak ti gledas tekmu? Po jedna za svako poluvrijeme? Tebi nije onda gledat vaterpolo, s obzirom da ima cetvrtine.  Samo sam znao koji lijek upotrijebiti s obzirom da jako dobro znam od cega mi se najvise se*e.

dc hejter
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
nixass kaže...
Tallahassee kaže...

...u nedjelju navecer uz ocvalu ekipu i PUBG roknuo 5 staropramena (nemojte djeco previse da buljom ne osjetite sve cari (kucnog) praga), jedna je fakat imala cudan okus ali sam je proguto. Imao sam hebenih tegoba, bilo mi slabo za popi*dit...... reko kak da si pomognem... pustio skoro film od Volana, Dunkirk, isro se ko nikad u zivotu. Sve preporuke ako trebate laksativ na najjace!

 Kak drukčije počet priču o pregaženim vlastitim principima nego reci "bio sam pijan pa sam išao gledati Nolana".

Yeah right.

 ...kojim vlastitim principima? Znam vise cura koje popiju i 10 piva pa su ujutro svjeze ko rosa. Da ne velim da me ni 5x3 staropramena nece savladati, osim ako koja nije pokvarena. Kaj tebe 5 piva rusi?  Pa kak ti gledas tekmu? Po jedna za svako poluvrijeme? Tebi nije onda gledat vaterpolo, s obzirom da ima cetvrtine.  Samo sam znao koji lijek upotrijebiti s obzirom da jako dobro znam od cega mi se najvise se*e.

 Od trolova koji misle da su kul jer seru po nečemu što je popularno (s razlogom), da i meni se od toga sere.

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

vidim da vas je sve skupa prosralo...razlozi su nebitni, uzivajte u osjecajima koji vas prozimaju :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 18:33 (Gorstak79).
10 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ratohnhake:ton kaže...

 Od trolova koji misle da su kul jer seru po nečemu što je popularno (s razlogom), da i meni se od toga sere.

 .... i lady Zaga i Sevka i Marvel su isto popularni, da i Biber isto.... kvalitete na pretek, da se use..

dc hejter
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 19:15 (Tallahassee).
16 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Dosao Valerian i grad 1000 planeta na torrent, nazalost nisam stigao gledati u kinu, a tako sam htio. I sada mi je zao sto sam to propustio u 3d, ili barem extreme.

Uglavnom meni se film full svidio, definitivno cu ga pogledati jos jednom. Kao veliki ljubitelj 5og elementa ovaj mi je sjeo.

Sto se glumaca tice, glavni glumac je promasen, nije da je on los glumac, ali ni nije "bad boy" kakav bi trebao biti. Ono, predstavljaju ga kao nekog svalera koji je premocan borac, ali po faci je neka maza od momka...

Radnja mi je malo li-la, ali sve u svemu 7.5 /10 od mene

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

 Od trolova koji misle da su kul jer seru po nečemu što je popularno (s razlogom), da i meni se od toga sere.

 .... i lady Zaga i Sevka i Marvel su isto popularni, da i Biber isto.... kvalitete na pretek, da se use..

 

 

ne mozes bas uspjeti u americi ako nisi hebacki talentiran...

 

sto se seve tice :

 

 

to sto je promijenila smjer joj ne umanjuje izgled i vokalne sposobnosti

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Tallahassee kaže...
Ratohnhake:ton kaže...

 Od trolova koji misle da su kul jer seru po nečemu što je popularno (s razlogom), da i meni se od toga sere.

 .... i lady Zaga i Sevka i Marvel su isto popularni, da i Biber isto.... kvalitete na pretek, da se use..

 Ja sam govorio na primjeru Christophera Nolana, ne o drugim ljudima, ne skreći temu. Čovjek radi dobre filmove, uključujući i Dunkirk. Jel Dunkirk najbolji film godine? Po meni nije, ali je i dalje dobar film. Čovjek je uspio u onome što je planirao, vizualno predivan film, narativno zanimljiv film, zvuk i soundtrack koji su pokušali približiti teror tih štuka kad bi krenule slijetati u strafe run prema brodovima. I ono u čemu je po meni uspio, a da mnogi drugi prije njega koji su radili ratne filmove nisu, uspio je napraviti ratni film koji je anti-war. Jako puno redatelja krene s istom anti-war porukom, a završe glorificirajući rat, što se Nolanu nije dogodilo i to mi je drago. Slab dijalog i plitki likovi za koje nikog nije briga su glavni nedostaci ovom filmu i u tome si puno umanjuje krajnju ocjenu, ali je i dalje dobar ratni film.

 

Lady Gaga, Justin Bieber i ostali su rasprava za drugu temu...

moglo bi se, al prvo trebaš dobiti na masi tijela, a onda tu masu izgradiš u mišiće.. ~Vaas
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

strpite se za valeriana da dođe za 5-6 dana na itunes pa će izaći kakav normalniji fhd rip. koliko vidim prisutna je ova hardcoded 720p verzija

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 20:10 (Hornet_93).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Valerian and the city of a thousand planets

 

Slazem se sa kolegom u tvrdnji da je glavni glumac totalno promasen,jer mi izgleda kao 13 godisnji balavac koji glumi nekakvoga hard-core superjunaka.

Sve ostalo je ok,vizualno lijep film,malo dosadna prica koja se nicime posebnim ne izdvaja od vec videnoga.

Ustvari,prica je jedini minus ovome filmu i smatram da se malo vise bavila problematikom same teme filma,a ne bespotrebno gubiti minute na totalno nepotrebne scene,film bi bio bolji!

Da mi je netko rekao da je Luc Besson redatelj ovoga filma,ja bih mu rekao da laze,jer ovo totalno nije Luc Besson!

Ja sam gledao online verziju koja je odlične kvalitete i jako lijepo izgleda na 102 LCD-u.

 

6/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 20:50 (Milka30).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledao demolition man-a po vragzna koji put...are all exchanges of bodily fluids this good? ili...we're gonna blow this guy...

 

cista desetka

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 21:56 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

usput, novija generacija je mozda propustila days of thunder, film sa tom cruiseom u ulozi nascar vozaca, odlican je film...

a kad sam vec kod thundera, plavi grom je film o vozilu koje ima nos duzi od ajatolaha i koje sluzi sa prisluskivanje prcenja i lupinge, takodjer ogromna preporuka..

 

desetke ciste oba...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 22:05 (Gorstak79).
16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Uf plavi grom..gledao ga barem dvadestak puta ujkjučujući i premjeru u kinu Zagreb.

6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...

Uf plavi grom..gledao ga barem dvadestak puta ujkjučujući i premjeru u kinu Zagreb.

 

cc, catch you later :) ti stosevi su 90ih bili fora i nisi bio kul ako nisi imao neki svoj, unique...

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

hm devedesetih...ja ga gledao 84.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

onda si vjerojatno i slusao 4 asa i vozio jawa motocikl i tristaca auto...ja sam 84e imao 5 godina i film sam gledao puno kasnije...

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Baš i ne, imao 12 i pobjegao od doma u kino, rekao da idem na trening :D

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

err, doooobro, mozda bolje da ne pitam zasto nisi smio rec da ides u kino...

 

offtopic smo...jos mogu preporucit (od starijih filmova) se7en (gadan triler), heat (ne ovaj novi sa bullockicom) i mrs doubtfire komediju (house of pain jump around i make me a woman, i dont have the strength)..od komedija mi je jos zakon bila ne budi zao dok ispijas juice in the hood.......

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 22:41 (Gorstak79).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ahh, sinulo mi sto bih mogao ponovo pogledat, a da je cista desetka....drama, kemijski orgazam se zove...

 

edit: pobrkao sam, nije to taj film...mozda se netko od vas sjeca...uglavnom, cura sazna da ima sidu i krene trazit bivseg jer misli da je to dobila od njega i nije sigurna da li je on toga svjestan...film zavrsava na nekom tulumu di su svi, ukljucujuci i nju, nadrogirani i spavaju, ali jedan lik je budan...kako se zove taj film?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.11.2017 22:55 (Gorstak79).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

ahh, sinulo mi sto bih mogao ponovo pogledat, a da je cista desetka....drama, kemijski orgazam se zove...

 

edit: pobrkao sam, nije to taj film...mozda se netko od vas sjeca...uglavnom, cura sazna da ima sidu i krene trazit bivseg jer misli da je to dobila od njega i nije sigurna da li je on toga svjestan...film zavrsava na nekom tulumu di su svi, ukljucujuci i nju, nadrogirani i spavaju, ali jedan lik je budan...kako se zove taj film?

 

Kids starog perverznjaka Larry Clarka.Ako ti je dobar taj,baci oko i na Ken Park.

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ipak je kids? Iskopao sam ga i sam ali nisam bio siguran da je to to...

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dobar je Kids, svakako preporuka onima koji nisu gledali. Zadnji put sam film gledao prije bar 10 godina ali i dalje se sjećam kako je bio scenaristicki jak i uvjerljiv,skoro na razini dokumentarca.
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The Glass Castle http://www.imdb.com/title/tt2378507/?ref_=nv_sr_1

 

Bio sam skepitcan/oprezan imajuci na umu da je americki film po ''istinitom dogadjaju''.Ocekivo patetiku, secer, suhoparni tv film.No osim secera u zdrastveno dopustenim kolicinama, ispo je cist korektan film.Prica o ocu sa svojim ''demonima'' koji pokusava zivjeti van sistema, ali ujedno i obitelj tjera na takav zivot, zivot sa svojim plusevim i minusima (scenaristicki/redateljski blago navucen na stranu ''kreativnog'' plusa).U visku vremena slobodno bacite oko

11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Pure Formality

Kiša, pucanj, čovjek trči kroz šumu, dolazi do ceste gdje ga zaustavlja policija i odvodi na ispitivanje kao glavnog osumnjičenog za ubojstvo.

8/10

 

The Panic in Needle Park

U fokusu priče je mladi ljubavni par te njihova ovisnost o drogi.

Zanimljiva priča obogaćena odličnom izvedbom Ala Pacina.

7/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

American Made (2017)

 

Nisam ocekivao puno,a niti sam dobio puno.Sto je steta na kraju,jer je bilo tu prilike napraviti bolji film.Zanimljiva tema,raspolozeni Cruise u ulozi koja  je vjerojatno  pisana za njega ali nazalost redatelj je malo isforsirao sve to u pokusaju da film bude sto zabavniji pa mi je umjesto zabave film mjestimice naporan.Nije film sranje,da se pogledati,ali moglo je bolje.

 

@m77   a pure formality je stvarno dobar film,mozda i najbolji tornatoreov,pridruzujem se preporukama

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

jos jedan film kojem bih dao cistu desetku, izuzev mozda zbrljanih zadnjih par minuta filma je film sa al pacinom u ulozi football coacha...zove se any given sunday http://www.imdb.com/title/tt0146838/

6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

usput, skinuh Torente-a film i dadoh ga starom da ga gleda....skoro se nije upisa od smija ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.11.2017 22:46 (Gorstak79).
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Thor - Pogledao prekjučer novog Thora u kinu.Dosad daleko najbolji Thor film,s obzirom da su prva dva bezveze.Ovaj je zabavan i zanimljiv za gledati.Cate Blanchett kao Hela je odlična,i naravno zabava s Hulkom i Thorom je odlična.U svakom slučaju isplati se otići u kino pogledati 7.5/10

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Magical Girl

Odlična španjolska drama o ocu koji na bilo koji način želi skupiti 7000 eura kako bi kćeri koja boluje od leukemije ispunio posljednju želju, nabaviti joj kostim omiljene anime junakinje.

Preporuka.

8/10

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

 

 

 

 

 

127 hours  

Surov,realan, istinit  i težak film ali naposljetku super napravljen i kvalitetan.

Preporuka 7.9/10

 

The Impossible

 

Surov,realan,istinit i težak ali naposljetku ok.

Preporuka 7.4/10

 

Unbroken

 

Surova,realan i istinit  ali na kraju odličan film koji zaslužuje veću ocjenu.

Preporuka 8.0/10

 

Sva tri filma se temelja na istinitom događaju.

 

 

 

 

Chill
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.11.2017 15:35 (ris).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice