Star Trek XI

poruka: 293
|
čitano: 63.233
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Star Trek XI

Najnoviji star trek film izlazi za 3 dana, točnije 8.5.2009, petak.

 

Film će imati najbolje efekte od svih star trek filmova (light&magic by george lucas), glumci su relativno nepoznati.

 

Traileri su me toliko nabrijali da bih mogao reći :"najbolji star trek film ikada i uopće od star trek-a." no to ćemo još vidjeti.

 

Evo 3 trailera i jedna tv najava, svi su u jednom videu po redu:

 

 

a ako imate ograničen download onda ovaj preporučavam -

 

 

Ovaj treći trailer me fascinirao toliko da sam skinuo sa torrenta taj trailer u HD rezoluciji i visokoj kvaliteti. Prehebeno.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Gledam vec neko vrijeme te trailere, ima ih poprilicno, i stvarno sam fasciniran.

A vidio sam naslovnicu nekog casopisa i pise ovako: "Star Trek, not just for geeks anymore" Smijeh

Moglo bi biti nesto od toga... Samo kako rekose negdje (prilicno sam siguran da u Bugu), napravivsi paralelu izmedju izdanja Windowsa i Star Trek filmova, uvijek jedno od toga ne stima, sad stvarno mislim da bi teorija mogla pasti u vodu...

15 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

inace volim pogledati startrek filmove i serije ali ono sto jos uvijek nemogu vjerovati je da jos uvijek taj film nemogu naci na torentima za download a uskoro se i kod nas prikazuje,a tolike se blockbustere moze naci i po tjedan do dva prije prvog prikazivanja......        osim ako netko zna mozda negje za dwnld pa bi mogla neka poruka na pp....

mb:ga-ma790x-ds4; cpu:amd athlon64x2 6000+ 3.3GHz; 8gb ram dual chanell 800mhz vga:nvidia gtx260 896ddr3; power:Chieftec power supply 650W, windows vista ultimate x64
15 godina
offline
Star Trek XI

Buduci da sam star trek fun skidam odmah cim izađe, jedva cekam takoder ako netko ima vec neki download nek se javi na PP unaprijed se zahvaljujem :)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek XI

Jedva čekam četvrtak kada je premijera u Cinestaru, odmah ga idem gledati makar mi to bilo zadnje u životu. Inače obožavam star trek ali se bojim da je previše akcije (prema viđenome u trailerima), star trek nikad nije imao toliko akcije - glavni pokretači je bila priča i detaljnost svjetova. Muči me da će napraviti previše ustupaka zbog veće publike, samo da nisu kao novi x-files, to će onda biti katastrofa.

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čov
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Iako su trailer-i major RAJC-On, a ja sam treki, nekako mi se cini, a po vidjenom da se gubi onaj Trek filing,

sve mi se cini da ce ovo biti izvrstan Sci-fi film, sto nikako nije dovoljno, barem ne za Star Trek fransizu.

Svi dosadasnji filmovi su pratili u vecoj ili manjoj mjeri filing serija, a ovo mi izgleda kao jos jedan Sci-Fi film za enormne mase, sa puno efekata, akcije, dobre glazbe i eye candy-a...

no zivi bili pa vidjeli...

livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 0:24 (Kaiserex).
15 godina
offline
Star Trek XI

Da stvarno je čudno što već nema za skinut nigdje. Jedan od najbolje čuvanih filmova?

Ja ga idem gledat vjerovatno u kino, ak ne onda idem na pirata.Smijeh

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Star Trek XI

Znam da je malo off topic, al me zanima dali se mozda snima koja nova Star trek serija?

potpis proradio :))
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 0:32 (BORG).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek XI
Hyperion kaže...

Da stvarno je čudno što već nema za skinut nigdje. Jedan od najbolje čuvanih filmova?

Ja ga idem gledat vjerovatno u kino, ak ne onda idem na pirata.Smijeh

 Ej nikako kod pirata, ovo se gleda u kinu sa ****** zvjezdica!!!!Smijeh
livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
15 godina
offline
RE: Star Trek XI
BORG kaže...

Znam da je malo off topic, al me zanima dali se mozda snima koja nova Star trek serija?

 Baš sam jučer bio pročitao neki članak o novoj seriji, i vele da bi trebala pratiti USS CARDINAL koji patrolira uz romulansku granicu ak se nevaram, i radnja je u 23 stoljeću tj. tamo gdje je i prvi enterprise (kirkov). I navodno će izbiti rat između romulanaca i federacije i oni će se nekako naći na udarnoj liniji ili tako nešto...

Ali članak je iz 2007.-e. Sumnjam da će to napraviti.
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Hyperion nemoj guglati previse....

radi se o Ferengi granici...koja je blizu Romulanske i Kardasijanske..povezane krijumcarskim koridorom

Druga tema se bavi USS Excelsior-om i ratom dviju znanih i jedne neznane rase.

No nove serije bi kao trebale biti u vrijeme pocetka federacije,odnosno Kirkovo vrijeme...

 

livadasb: "...napajanje je itnimno tiho i još pored svega modularno je..."
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 0:53 (Kaiserex).
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Traileri mi izvrsno i efektno izgledaju ali, kao što je netko već prije rekao, nema tu onog Star Trek feelinga. Po traileru bi rekao da se radi o akcijskom SF filmu, a ST je uvijek bio sve samo ne akcija. Neznam, nadam se da sam u krivu ali bojim se da bi ovo moglo jako loše ispasti (barem Star Trek fanovima).

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

A što reći - jedva čekam.

http://www.keindl-sport.com/proizvod.asp?id=2094
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Ne želim imati nikakva očekivanja unaprijed da se ne razočaram. Inače imam kolekciju svih ST filmova i serija i ljubitelj sam čitave tematike. Traileri mi izgledaju solidno, a ST je uvijek bio sniman 'u duhu vremena' pa će tako i najnoviji uradak zasigurno uloviti neke značajke današnjice i ispreplesti ih kroz radnju.

Ovaj vikend nadam se ulovim karte u Cinestaru..

 

P.S. super mi je Zachary Quinto kao mladi Spock, baš ima tu fizionomiju nekak.

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
RE: Star Trek XI
scorpion667 kaže...

Traileri mi izvrsno i efektno izgledaju ali, kao što je netko već prije rekao, nema tu onog Star Trek feelinga. Po traileru bi rekao da se radi o akcijskom SF filmu, a ST je uvijek bio sve samo ne akcija. Neznam, nadam se da sam u krivu ali bojim se da bi ovo moglo jako loše ispasti (barem Star Trek fanovima).

Istina da u Star Trek filmovima polažu u kvalitetu scenarija, a ne akcijske sekvence, ali ja nikad ne mogu zaboraviti "First Contact" i dok je bila ona masovna bitka cijele flote protiv jedne Borg kocke. Damnnn, najbolja scena ikad i najbolji star trek film po meni. Volim specijalne efekte i ako su uspjeli povezati scenarij sa neprekidnom akcijom (naravno fenomenalni efekti), mislim da bi mogao biti super film
"Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way." Charles Bukowski
16 godina
offline
RE: Star Trek XI

@ BORG, kazes da si fan, onda nema uopce potrebe za skidanjem filma. Pa nije fanu valjda puno dat 25kn za kino da pogleda nesto sto voli.

 

Btw, sve ove price da se gubi Star Trek feeling su mi bezveze. Ja vec duuugo nisam tako iscekivao jedan film kao sto iscekujem ovaj. I to bas zbog toga sto usprkos tome sto je usminkan do boli, i odlicno izgleda, na miljon malih sitnica se vidi da su kreatori posveceni starim serijama i filmovima. A glumci su mi i vise nego dobro odabrani. Apsolutno mi djeluju kao mladje verzije likova koje volim vec 20ak godina.

16 godina
online
Star Trek XI

reagiranja    fanova Cool

 

iskreno se nadam da ce film biti onakav kakvim su ga traileri njavili, jedva cekam pogledat!

 

 

FOR THE HORDE!!!
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Netko je već nakon prvih trailera napisao nešto što ćemo, vjerujem, i vidjeti u kinima od sutra: "Star Trek meets Star Wars". Klinci će sigurno uživati, no vidjet ćemo reakcije nas malo starijih. Baš me zanima... Namigiva

15 godina
offline
Star Trek XI

Da nema onog star trek feelinga. I nekako mi je glupo kad na kraju trailera stave onu "star trek muziku", nepaše nekako jedno s drugim.

U ostalim star trekovima ima previše razmišljanja, a malo akcije. Star trek fanovi su ovaj film već popljuvali,a nije ni izašao. Taj film bi i trebao biti pun akcije zato jer je tu mladi nestašni kirk, bio je nestašan i u starijim godinama (otimao enterprise, starfleet ga lovio...) , sada nemogu ni pomislit kakav će biti.

 

Onaj lik koji glumi spocka koliko se sjećam glumio je i onog lika u herojima koji ljudima pili glave s prstom i uzima im moći? Da baš se uklapa u tu ulogu!

 

Sljedeći film neka bude o mladom picardu. Moraju poćet tražit ćelavca koji bi utjelovio ulogu.

 

Jučer sam vidio najavu star treka u cinestaru na hrt-u.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
Star Trek XI

Vise mi slici na Star Wars... :(

16 godina
offline
Star Trek XI

Ja ne vjerujem da ce se izgubiti star trek felling,ipak glavnu ce ulogu imati sin kapetana Jamesa T.Kirka,stoga proslo je neko vrijeme od Kirka i njegove generacije brodova i samog svemira pa su mozda zbog toga stavili puno akcije u film.Ipak je Kirkov sin  mladić pa mora dozivjeti svakakve avanture dok je mlad.

Only God will judge me tko je brži ili zec
15 godina
offline
RE: Star Trek XI
tommy2103 kaže...

Ja ne vjerujem da ce se izgubiti star trek felling,ipak glavnu ce ulogu imati sin kapetana Jamesa T.Kirka,stoga proslo je neko vrijeme od Kirka i njegove generacije brodova i samog svemira pa su mozda zbog toga stavili puno akcije u film.Ipak je Kirkov sin  mladić pa mora dozivjeti svakakve avanture dok je mlad.

Kakav sin james t. kirka?
MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
offline
Star Trek XI

Pa u vise navrata se spomene da se preziva Kirk i u jednom dijelu kad mu onaj tip kaze da je njegov otac nakon 12 minuta u brodu spasio 800 zivota uključujući i njegov.

takoder kad mu kaze da nije mogao vjerovati tko je on.prilicno sam siguran da se radi o njegovom sinu u glavnoj ulozi

Only God will judge me tko je brži ili zec
16 godina
offline
RE: Star Trek XI

Boze, to je THE James Tiberius Kirk. Imao je i on oca.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek XI
tommy2103 kaže...

Pa u vise navrata se spomene da se preziva Kirk i u jednom dijelu kad mu onaj tip kaze da je njegov otac nakon 12 minuta u brodu spasio 800 zivota uključujući i njegov.

takoder kad mu kaze da nije mogao vjerovati tko je on.prilicno sam siguran da se radi o njegovom sinu u glavnoj ulozi

 Nije istina, ovo je reeboot original serije. Film prikazuje Jamesa Tiberius Kirka (između ostalih), a ne niti jednog od njegovih sinova (jedan je umro pri rođenju). David Marcus (drugi sin) nikad nije ni pohađao akademiju, a kamoli je završio da postane pilot ili čak kapetan).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čov
16 godina
offline
Star Trek XI

A onda sam ja to zbrljao,znaci glavnu ulogu ima sam Kirk,samo priča je o tome kako je postao kapetan  enterprise-a

U redu moja pogreska

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek XI
tommy2103 kaže...

A onda sam ja to zbrljao,znaci glavnu ulogu ima sam Kirk,samo priča je o tome kako je postao kapetan  enterprise-a

U redu moja pogreska

 Glavnu ulogu ima Spock i on se prisjeća svojih mladih dana i priča se vrti oko njegaSmijeh (barem se tako pisalo po netu o priči)
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čov
16 godina
offline
Star Trek XI

A neznam na trailerima najvise prokazuju  samog Kirka pa mislim da se radi o njemu.

A Spocka glumi Slyar iz Heroja ako se ne varam

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
RE: Star Trek XI
tommy2103 kaže...

A neznam na trailerima najvise prokazuju  samog Kirka pa mislim da se radi o njemu.

A Spocka glumi Slyar iz Heroja ako se ne varam

 I legendarni Leonard Nimoy (old Spock), i ja sam vidio više trailera - u jednome je najviše Kirk, u drugome Spock a u trećem opet nešto treće...

Inače zanima me kako će ukomponirati njegovu ženu (glumi ju Cameron iz Housea) kada Kirk nikad nije bio oženjen (osim kada je izgubio pamćenje i oženio se poglavičinom kćerkom u jednom plemenu na planetu koji je posjećivao).
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čov
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2009 13:56 (Paolo2612).
16 godina
offline
RE: Star Trek XI

Ne glumi mu zhenu, nego mamu...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice