The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 400.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
The Walking Dead

Serija je totalni debilizam postala...

Rvat katolik!
16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Meni je i dalje vrlo dobra.

13 godina
offline
Re: The Walking Dead
Na razini produkcije, jelen je stvarno mega lejm u zadnjoj epizodi. Kao da se pocetnik igrao u premieru. Ili je to mozda namjerno.. :)
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ma cijela fransiza je postala ajme losa. Npr. strip, zadnjih nekoliko brojeva se vrti ista usrana prica, dosadna, nelogicna, predvidljiva. Ima bit da su se decki potrosili, ovo je zbilja lose.
Rvat katolik!
12 godina
offline
The Walking Dead

Tako to bude sa 99% stvari koje predugo traju. Rijetko sta moze odrzati razinu kvalitete i onda se pokvari i ostavi gorak okus u ustima.

 

Meni je međutim serija jos uvijek ok, iako ima puno vise dosadnih/ losih epizoda nego dobrih. I dalje nije ni blizu losa kao u drugoj sezoni di su sjedili na farmi i pricali citavu sezonu :)

16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Baš to, praznog hoda je bilo od početka. Mene jedino nervira kaj je sve snimljeno na istoj lokaciji, non stop su na onoj istoj cesti, ko u nekom limbu 

15 godina
offline
The Walking Dead

Konacno jedna solidna epizoda u kojoj se nesto dogadalo.

Sve do sad uopce netreba gledati, postali su kao meksicka sapunica gdje pogledas prvu i zadnju epizodu i znas cijelu seriju.

Zanimljivo kako su u istoj epizodi odjednom i Carol i Morgan i kralj postali badassi a cijelu sezonu nas dave sa nekim mirom. Ipak blizi se kraj sezone pa trebaju privuci gledatelje.

16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Ipak i dalje pratiš 

14 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Negan season 12

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
9 godina
offline
The Walking Dead

Stao sam gledat na epizodi 4 (Service) pa mi se nakupilo dosta epizoda, isplati li se to pogledat ili je idalje onako dosadno sa nepotrebnim dijalozima, odugovlacenjem?

Barcelona - Mes que un club
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
el.šef kaže...

Stao sam gledat na epizodi 4 (Service) pa mi se nakupilo dosta epizoda, isplati li se to pogledat ili je idalje onako dosadno sa nepotrebnim dijalozima, odugovlacenjem?

 ja sam ovih nekoliko epizoda od mid seasona nadalje pogledao danas u komadu i moram priznat da mi je puno zanimljivije pratit kad se nakupi par epizoda nego jednu po jednu..

10 godina
offline
Re: The Walking Dead
Dobra epizoda ajmo sada finale :) nadam se da na kraju nece biti cliffhanger...
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Nerd je ipak kukavna supcina. Bljuv supcino.
Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead

Nerd će biti badass, samo čekaj...

15 godina
offline
Re: The Walking Dead
marko227 kaže...

Nerd će biti badass, samo čekaj...

Misliš? Šta nije Sashi dao nekakav hint da planira raspašoj, ovako je ispao pičuljak ipo.

Rvat katolik!
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ajoj kakva epizoda derao sam se kao lud hh...ajmo 8 sezona makar ce opet biti dosadnih epizoda sigurno,ali nastavlja se i dalje pratiti serija ;)
13 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Ma zadnja epizoda je sranje , potrosili pola epizde na Sasha,nista se nije desilo i sve je bilo predvidljivio !

12 godina
offline
The Walking Dead

Odlicna epizoda, odlican zavrsetak i uvod. Malo predvidljivo, ali sve 5.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
offline
Re: The Walking Dead
Zodiak kaže...

Ma zadnja epizoda je sranje , potrosili pola epizde na Sasha,nista se nije desilo i sve je bilo predvidljivio !

 slazem se, one flashbackove sam premotavo kolko su mi dosadno i bezveze bili. sve sa sashom predvidljivo od samog pocetka. jedino sto valja je borba, a i nje ima 5% cijele epizode. i sta sad? cekat opet 8. sezonu di ce oni deset epizoda smisljat kako u rat i onda zadnja epizoda 5 minuta rata i tako unedogled.

11 godina
odjavljen
offline
Re: The Walking Dead

Ja sam zapeo na 4 ili možda 5 sezoni, tamo kad se Guverner vratio nakon što su ga ubili. Sada čekam da završe kompletnu seriju, pa da ju odgledam u par sati...

SkorvY
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
a cekajte ja ne znam sta vi ocekujete? Pa zasto pratite seriju ako vam se nista ne svida?w
15 godina
offline
The Walking Dead

Sad bi trebalo ići na ono smetlište i pobiti sve što diše.

 

Zapravo, Rick je moron, dati nepoznatim ljudima oružje i pozvati ih u svoju kuću jer eto, izgledaju kao ekipa od povjerenja (NOOOOT!)

 

Zadnji gunfight je loše odrađen. Neuvjerljiv. Mogli su ih potaracati tamo na čistini odmah nakon prvog metka, ali ne - Rick i Čorki su se izvukli bez ogrebotine.

 

Taktika Rickove ekipe je njuberska. Stati nasred ulice bez covera je jebački glupo, valjda su mogli naučiti do sada kako se ulazi u gunfight. Također, kada su zonbiji u pitanju, mogu im skinut dlaku sa nosa na 500m. Ovde na 10m uz full burst ne mogu pogodit ništa. Beeezveze...

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
skorvy kaže...

Ja sam zapeo na 4 ili možda 5 sezoni, tamo kad se Guverner vratio nakon što su ga ubili. Sada čekam da završe kompletnu seriju, pa da ju odgledam u par sati...

 Uh... počekat ćeš dok se serija završi... sudeći po stripu nema joj kraja tako blizu.

 

15 godina
offline
The Walking Dead

Btw onaj nerdovski šupak je zbilja ispao dno dna. Žao mi je što mu Mišon nije zabila metak u bulju. Nadam se da će se zonbiji nažderati njegovog kukavnog mesa.

Rvat katolik!
15 godina
offline
The Walking Dead

ma mene je nazivcirala ona klosarka koja ima kosu ko da se sisa s loncem na glavi, nju je rick trebo svladat gore i spicit metak u glavu. na kraju je mali carl ispo hardcore kako je potamanio one budale gore.

akcija cijela je uzas postavljena, daju snajper michone i onda uz nju ga daju i klosarki, umjesto jos nekom od svojih pa da mu bar njegovi drze high ground. zasjeda je losa, docekali su ih samo od naprijed, trebali su iskombinirat napad sa strane, gdje saviorsi nebi imali gdje, isto tako glupost je postavit svu vojsku na jedno mjesto umjesto da su racunali da ce se sranje desit i oformit dvije ekipe po 5 ljudi koji ce cekat sa strane u slucaju ovakvih sranja. i na kraju od glavnih rickovih umre samo sasha, u onolkoj pucnjavi, pa trebalo je bar pola onih "glavnih" likova poumirat.

a u ovom ratu rick i ekipa imaju dobru prednost, u koaliciji sa kingdomom i hiltopom mogu sredit saviorse, jos ce i pokupit oruzje od ovih mrtvih.

15 godina
offline
Re: The Walking Dead

Pitanje je koliku prednost imaju jer su sejviorsi brojniji. Također, cijelo selo im je drveno, lako se to popali... Mene jebu oni smećari, pobio bi ih svih, a ostatke bi lužinom polio da ni jedna molekula tog prevaranstskog DNA ne ostane na Zemlji.

Rvat katolik!
16 godina
offline
The Walking Dead

Slažem se sa svim rečenim što se tiče tog gunfighta, preloše je izgledalo, puca se u svim smjerovima, Rick čuči i puca oko sebe, a niko njega ne cilja haha.

A nije mi ni jasno koja je to ideja bila kad su htjeli aktivirat eksploziv da raznesu Eugena, mislim onakvu hrpu eksploziva je stvarno namjeravao potrošit na jednog čovjeka?

Šta mu nije opalio jedan metak u čelo i gotovo.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
12 godina
offline
Re: The Walking Dead
tommy2103 kaže...

Slažem se sa svim rečenim što se tiče tog gunfighta, preloše je izgledalo, puca se u svim smjerovima, Rick čuči i puca oko sebe, a niko njega ne cilja haha.

A nije mi ni jasno koja je to ideja bila kad su htjeli aktivirat eksploziv da raznesu Eugena, mislim onakvu hrpu eksploziva je stvarno namjeravao potrošit na jednog čovjeka?

Šta mu nije opalio jedan metak u čelo i gotovo.

 Ono da je grunulo sve u krugu 50m odlazi u bananu ( osim ricka i čeke :D ) 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
16 godina
odjavljen
offline
The Walking Dead

Ona borba na kraju je nešto najgore kaj sam vidio ikada, partizanski filmovi su remek djela za ovo. Totalni amaterizam. Ali pratim i dalje 

11 godina
offline
The Walking Dead

Moze mi netko reci do kojeg broja stripa je dosla sada ova radnja na kraju sezone 7?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice