AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.617.719
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Arabarran kaže...
agent_00klc kaže...

Meni su pak 10.4 bili najbolji, BFBC2 je isao kao podmazan. Na 10.5 uvjek steka na pocetku igranja mape, sutra probam 10.6 i nadam se da ce biti bolje.

Meni isto tako, prešao sam sa 10.4 na 10.6.

Idem sad isprobati 10.7 da vidim jel nestao taj problem.

EDIT: Stavio nove drivere i ne spusta mi clock kad je Overdrive upaljen.

Izgleda da je ATI opet počeo zamuckivati sa driverima!

A jel ti puno spusti taktove, nepadne ti temperatura ni za 2-3C.

 

Sam si središ u ati tray toolsu da ti spušta na 150/300 pa da vidiš kak padaju za 10C.

 

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
15 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Instalirati ću na novo Win7 64-bit sa Sapphire x1950 PRO ULTIMATE grafičkom, sad mi na Sapphire-ovim stranicama nudi 2 downloada Catalyst 9.11 i Catalyst 10.2

Moje je pitanje koji od ova dva da instaliram?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Trenutno sam na 10.1,jel vrijedi instalirat ove nove 10.7 ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Xbox360 Modder kaže...

Trenutno sam na 10.1,jel vrijedi instalirat ove nove 10.7 ?

Svakako instaliraj.

 

@Matozan: Instaliraj 10.2

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.8.2010 21:11 (ATiGamer).
15 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
ATiGamer kaže...
Xbox360 Modder kaže...

 

@Matozan: Instaliraj 10.2

Ima neki poseban razlog zašto 10.2?

Da li da skinem sa Sapphire-ovih stranica ili sa ATI/AMD-a?

14 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Matozan kaže...

Ima neki poseban razlog zašto 10.2?

Da li da skinem sa Sapphire-ovih stranica ili sa ATI/AMD-a?

Pa jer su noviji i nude neka poboljšanja u odnosu na starije.

Svejedno je. Na sapphiretek su čini mi se mrvicu tweakani, ali nema neke posebne razlike. Ja svoje uvijek skidam sa AMD-ovih službenih stranica.

15 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Evo ja sam bas pokuso instalirat nove drivere za svoju 4870x2 i javlja mi Driver Install: inf file not found i sada mi apsolutno nista ne radi pomoc pls

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
tragedija.net kaže...

Evo ja sam bas pokuso instalirat nove drivere za svoju 4870x2 i javlja mi Driver Install: inf file not found i sada mi apsolutno nista ne radi pomoc pls

vrati se na zadnje koji su radili

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima

Pomozi malo neznam kako da se vratim... pokusavo sam nesto ali opet mi kaze da ne radi... Zadnje koje sam imo je 9.6 a to mi je poprilicno staro...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 11:21 (tragedija.net).
16 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
tragedija.net kaže...

Po mozi malo neznam kako da se vratim... pokusavo sam nesto ali opet mi kaze da ne radi...

dosta si neprecizan u postavljanju problema

 

ako su se driveri instalirali onda idi u control panel i deinstaliraj ati driver i software

onda stavi zadnje koji su radili

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 11:24 (igy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima

Evo pokusat cu... hvala na trenutnoj pomoci, za 10 min vas updejtam sa rezultatom

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima

Evo sad kad sam pokusao staviti zadnje koje su radili nakon sto sam unistalirao sve zivo moguce dobio sam poruku: Setup did not find a driver compatiblie with your current hardware or operating system. Setup will now exit.

16 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
tragedija.net kaže...

Evo sad kad sam pokusao staviti zadnje koje su radili nakon sto sam unistalirao sve zivo moguce dobio sam poruku: Setup did not find a driver compatiblie with your current hardware or operating system. Setup will now exit.

počisti registry s ccleanerom

onda probaj s zadnjim koji su radili, ako nece onda s onima s cd-a

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
igy kaže...
tragedija.net kaže...

Evo sad kad sam pokusao staviti zadnje koje su radili nakon sto sam unistalirao sve zivo moguce dobio sam poruku: Setup did not find a driver compatiblie with your current hardware or operating system. Setup will now exit.

počisti registry s ccleanerom

onda probaj s zadnjim koji su radili, ako nece onda s onima s cd-a

Evo pokuso sam i nista. Probo sam sad sa cd i opet mi nece drivere instalirat. Ovo je nevjerovatno... Ne kuzim sta se desava kad instalriam ove najnovije drivere kaze da neki file missa. Meni nije jasno sta se ovdje desava! Kao neki INF file is missing...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 12:14 (tragedija.net).
16 godina
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
tragedija.net kaže...

Evo pokuso sam i nista. Probo sam sad sa cd i opet mi nece drivere instalirat. Ovo je nevjerovatno... Ne kuzim sta se desava kad instalriam ove najnovije drivere kaze da neki file missa. Meni nije jasno sta se ovdje desava! Kao neki INF file is missing...

pokusaj onda samo driver bez catalista instalirati

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
igy kaže...
tragedija.net kaže...

Evo pokuso sam i nista. Probo sam sad sa cd i opet mi nece drivere instalirat. Ovo je nevjerovatno... Ne kuzim sta se desava kad instalriam ove najnovije drivere kaze da neki file missa. Meni nije jasno sta se ovdje desava! Kao neki INF file is missing...

pokusaj onda samo driver bez catalista instalirati

Probao nejde... Ovo je tako frustrirajuce...

14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Skini driver sweeper pa s njim počisti ati display u safe modu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
ATiGamer kaže...

Skini driver sweeper pa s njim počisti ati display u safe modu.

Pokusao i nista opet: Driver Install: the INF file was not found

Ne kuzim sta se desava uopce.

14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Odi fino otpočetka pa obriši drivere u add or remove. Zatim restartaš komp i u safe modu počistiš ati display. Ako ne bude problema s tim, instaliraj 10.7 i onda bi trebalo radit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
ATiGamer kaže...

Odi fino otpočetka pa obriši drivere u add or remove. Zatim restartaš komp i u safe modu počistiš ati display. Ako ne bude problema s tim, instaliraj 10.7 i onda bi trebalo radit.

Evo napravio sam sve i opet nista. Uninstalacija u add or remove prode dobro, safe mod isto tako kao i ati display. Ali kad idem instalirat drivere opet se pojavila greska: Driver Install: the INF file was not found, razmisljo sam o system restoru samo mi je prblem kolkiko to restora? Jer imam neke podatke od zadnjih par dana sto ne zelim igubit...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.8.2010 14:08 (tragedija.net).
14 godina
odjavljen
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

probaj preko device managera instalirat ih.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Jel se baš obavezno moraju deinstalirat stari driveri da bi instaliro nove ? Jer do sad sam samo instaliro jedne preko drugih i nije bilo problema.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Xbox360 Modder kaže...

Jel se baš obavezno moraju deinstalirat stari driveri da bi instaliro nove ? Jer do sad sam samo instaliro jedne preko drugih i nije bilo problema.

E vidis to sam i ja mislio i vidi kolko problema imam...

A što se tice device menagera vec sam probo i to, stvarno nemam ideje...

16 godina
online
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Tragedija, probaj neki stariji driver, predlažem 10.5, eventualno 10.4. Malo sam proguglao i izgleda da poslednjih par verzija stvara probleme korisnicima sa multi-GPU konfiguracijama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
Ivan(4) kaže...

Tragedija, probaj neki stariji driver, predlažem 10.5, eventualno 10.4. Malo sam proguglao i izgleda da poslednjih par verzija stvara probleme korisnicima sa multi-GPU konfiguracijama.

A gle probat cu ali sam probo i 9.6 pa mi nije radilo a taj mi je prije radio...

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima

Evo ga probo sam i 10.5 i opet taj INF, ovdje ni google ne pomaze uopce nemam pojma sta se desava a neda mi se ispljunut 500 kn za servis.

14 godina
odjavljen
offline
RE: ATi Catalyst - Topic o Driverima
tragedija.net kaže...

Evo ga probo sam i 10.5 i opet taj INF, ovdje ni google ne pomaze uopce nemam pojma sta se desava a neda mi se ispljunut 500 kn za servis.

Probaj preko Device Managera instalirat ručno drivere.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ] Fake_Alert se neslaze s ovim postom.
14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Imam jedan problem. Drivere normalno unninstalam, ali kada ih instaliram, izbaci mi nekakve errore, i sve šta instalira je catalyst install manager. Display drivera nema, niti CCC. Što da radim?

hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima
Existing packages
ATI Catalyst Install Manager
HDMI/DP Audio Driver
Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable
Communication Opt-in
Packages for install
ATI Catalyst Install Manager
Final Status: Success
Version of Item: 3.0.782.0
Size: 20 Mbytes

Other detected devices

Error messages



Evo, taj error dobijem. Kao da ne detektira grafičku karticu.
hmda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
ATi Catalyst - Topic o Driverima

Imam karticu agp ati radeon x1650 pro, 256mb gddr3. OS: Win Xp. Da li pašu ovi driveri za nju? LINK

Svašta su ispisali na stranici pa me neke stvari zbunjuju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2010 13:52 (Spakos).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice