AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.616.598
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Microsoft .NET framework 4.5.1, i da imam sve updates na windowsima
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Vi koji ste probali drivere, imali kakvih pomaka u FPS-u, znacajnijih...nevezano za spomenute igre u Release logu i tako toga. Prvenstveno me zanima za novije igre, a i ove neke starije.

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Znaci na laptopu imam windows 7 i sve mi je normalno radilo do prije par mjeseci kada sam sa amd stranice isao skinuti najnoviji driver.Skinuo sam driver i instalirao ga.Nakon sto sam ga instalirao resartirao laptop napravio update i sve to primjetio sam da sada vise kada kliknem desni klik nije mi ponudena opcija "configure switchable graphic".Pomocu te opcije sam mogao pokrenuti bilo koju igra sa amd-ovom grafickom koja je "amd radeon 7670m" umjest da pokrenem sa intelovkom koja ne valja,znaci u laptopu su dve graficke.Pokusao sam mnogo stvari no nikako ne uspijevam vratiti tu opciju i sve mi se igre pokrecu sa intelovkom koja je jako losa i zato nemogu igrati skoro niti jednu novu igru.Sada me zanima ako bi ja instalirao WINDOWS 8 da li bi nakon instalacije i dalje imao taj problem ili bi problem instalacijom novoga windowsa nestao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Maggot2503 kaže...
Znaci na laptopu imam windows 7 i sve mi je normalno radilo do prije par mjeseci kada sam sa amd stranice isao skinuti najnoviji driver.Skinuo sam driver i instalirao ga.Nakon sto sam ga instalirao resartirao laptop napravio update i sve to primjetio sam da sada vise kada kliknem desni klik nije mi ponudena opcija "configure switchable graphic".Pomocu te opcije sam mogao pokrenuti bilo koju igra sa amd-ovom grafickom koja je "amd radeon 7670m" umjest da pokrenem sa intelovkom koja ne valja,znaci u laptopu su dve graficke.Pokusao sam mnogo stvari no nikako ne uspijevam vratiti tu opciju i sve mi se igre pokrecu sa intelovkom koja je jako losa i zato nemogu igrati skoro niti jednu novu igru.Sada me zanima ako bi ja instalirao WINDOWS 8 da li bi nakon instalacije i dalje imao taj problem ili bi problem instalacijom novoga windowsa nestao.

Pa u BIOS-u isključi intel grafičku i sve si riješio zauvijek.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 11:51 (GuitarMaster).
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Maggot2503 kaže...
Znaci na laptopu imam ....

Probaj sa driverom koji dolazi uz laptop (tj ako na stranicama proizvođača ima noviji). Mislim da nećeš drukčije uspjeti osposobiti da ti obje grafičke rade (što je po meni ok feature).

Ako te ne interesira integrirana grafička, onda valjda moraš onesposobiti integriranu kao što je napisao kolega prije.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

...

PC/PS3/Android gamer
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.5.2014 13:13 (Sims).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

pozz,koristim 14.4 drajvere za gigabytovu 7770 ghz eidtion 2.0 , nisam niakako zadovoljan,nekako isto kao da je racunar trom,instalirao sam ghosts i morao sam sve da smanjim da bih igrao bez nekog stekanja.

 

CPU: AMD A8 5600K

GPU : GIGABYTE 7770 Ghz Edition 2.0

RAM: 4GB 1600mhz

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
king44 kaže...

pozz,koristim 14.4 drajvere za gigabytovu 7770 ghz eidtion 2.0 , nisam niakako zadovoljan,nekako isto kao da je racunar trom,instalirao sam ghosts i morao sam sve da smanjim da bih igrao bez nekog stekanja.

 

CPU: AMD A8 5600K

GPU : GIGABYTE 7770 Ghz Edition 2.0

RAM: 4GB 1600mhz

 

a sta bi ti da ti sve leti s grafom od ni 100€?? mislim da su ti najmanji problem driveri!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
king44 kaže...

pozz,koristim 14.4 drajvere za gigabytovu 7770 ghz eidtion 2.0 , nisam niakako zadovoljan,nekako isto kao da je racunar trom,instalirao sam ghosts i morao sam sve da smanjim da bih igrao bez nekog stekanja.

 

CPU: AMD A8 5600K

GPU : GIGABYTE 7770 Ghz Edition 2.0

RAM: 4GB 1600mhz

 

Prvo, mislim da Ghosts zahtjeva 6GB RAM-a, pa da ti zato možda šteka (ukoliko pod štekanjem misliš na zamrzavanje kratko).

Drugo, možda je CPU problem ako Ghosts traži dobar CPU, ne znam iz prve ruke.

Treće, možda ti igra ne koristi HD7770 nego integriranu grafu u APU-u (iako sumnjam, al nikad ne znaš).

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
buljo781 kaže...
king44 kaže...

pozz,koristim 14.4 drajvere za gigabytovu 7770 ghz eidtion 2.0 , nisam niakako zadovoljan,nekako isto kao da je racunar trom,instalirao sam ghosts i morao sam sve da smanjim da bih igrao bez nekog stekanja.

 

CPU: AMD A8 5600K

GPU : GIGABYTE 7770 Ghz Edition 2.0

RAM: 4GB 1600mhz

 

Prvo, mislim da Ghosts zahtjeva 6GB RAM-a, pa da ti zato možda šteka (ukoliko pod štekanjem misliš na zamrzavanje kratko).

Drugo, možda je CPU problem ako Ghosts traži dobar CPU, ne znam iz prve ruke.

Treće, možda ti igra ne koristi HD7770 nego integriranu grafu u APU-u (iako sumnjam, al nikad ne znaš).

 

Nije valjda i to moguce da mi APU koristi cojvece :D BUHAHA

9 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

http://leshcatlabs.net/

 

Ja sam odavde skinuo malo modificiranije drivere za moj laptop (probook 4730s) koji ima dvije grafičke. Nije mi nikada radilo kada sam probao drugačije (sluzbeni driveri) a HP ne updatea na svojoj stranici od 2010. 

 

Odavde skinem kada izađu novi i nemam apsolutno nikakvih problema, jednostavna instalacija (instalira i za intel i za AMD drivere) i sve radi tip top. U igrama sam (nedavno sam rusio OS) primjetio porast od 20fps-a s obzirom na default drivere a nije zbog odabira grafičke jer je uvijek amd bio uključen. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zašto je službena stranica od AMD-a malo malo down?

10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
galinjo24 kaže...

Zašto je službena stranica od AMD-a malo malo down?

To neznaju ni oni pa kako ću ja znat {#}

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kad bi mogli driveri za wolfi i WD..nvidia je več izbacila..

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja se nadam uskoro jer cf i MSSA u konbinaciji sa HBAO+high  kod WD ne sljaka nikako {#}

za WTNO neznam jos nisam probao {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ma neka i čekamo duže samo da naprave dobar posao sa driverima{#}

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instalirao sam nove drivere 14.4 i tri dana je sve radilo super i evo danas su se pojavili artifakti. Koji su najbolji driveri za instalirati?

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jes siguran da je do drivera?!?

koristimo dijalekte kojih je Hrvatski jezik prepun a ne Englesko smeće
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pa ne znam to pitam jer kartica mi je nova.

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Chico12 kaže...

Pa ne znam to pitam jer kartica mi je nova.

Vrati se na starije drivere i probaj. 

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Formatirao komp i sada je sve uredu. Negdje sam procitao da amd-ove kartice znaju doci u kontakt sa nvidiinim driverima i nastaje problem. A ja nisam bio uninstalirao nvidia drivere od prosle graficke. Tu je lezao problem i artifakti.

Hejjjjj
Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Skidam pa javim dojmove kroz neki period :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Je li iko skidao, ima li kakvih poboljsanja sto se tice Mantle-a i GCN 1.0 kartica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Watchdogs i wolfi rade bolje ostalo nisam probao{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Neonyziee kaže...

Je li iko skidao, ima li kakvih poboljsanja sto se tice Mantle-a i GCN 1.0 kartica?

ma zajebi ti to,ko god ima karticu sa 1GB Vrama je zaboravljen totalno

BiH__Snowflake BF4
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

DZIZUUUUUS kakav je ovo apdejt Thief mi skocio za 12 fps u benchu sad mi je na ultra i 1080p 82 fps a min 67 fps!!!

I sucelje u Catalystu je promjenjeno koliko vidim :)

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

jeste samo udarili install preko starih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
psihoroba kaže...

jeste samo udarili install preko starih?

ja vala izbrisao prvo stare drivere i ove instalirao preko,nekim cudom ne mogu otvorit catalyst control panel ali aj nije da mi treba

BiH__Snowflake BF4
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ja sam samo udario preko starih i sve radi kao beba{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2014 15:44 (galinjo24).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice