AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.616.917
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Ja kod svakih novih drivera DDU iz safe moda i nemam nikakvih problema sa driverima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Napokon su napravili GPU scaling kak spada. :D

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

mogu slobodno instalirati tu betu 14.6 ?

[url=http://trakt.tv/user/MjezZza][img]http://trakt.tv/user/MjezZza/widgets/watched/episode-banner.jpg#nocache[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
maxy0 kaže...

mogu slobodno instalirati tu betu 14.6 ?

Naravno, to je najnoviji AMD driver

16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

oho 4k suport u CF-u {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2014 17:22 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

sto se tice BF4 tipican stuttering kao i uvijek na GCN 1.0 pod Mantle API logika

BiH__Snowflake BF4
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mersimh kaže...

sto se tice BF4 tipican stuttering kao i uvijek na GCN 1.0 pod Mantle API logika

to neće nikad ni popravit

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

instaliram drivere ali kao da nisu instalirani..WTF

 

Starting with AMD Catalyst 14.6 Beta, AMD will no longer support Windows 8.0 (and the WDDM 1.2 driver)

Users should upgrade (for Free) to Windows 8.1 to take advantage of the new features found in the AMD Catalyst 14.6 Beta

AMD Catalyst 14.4 will remain available for users who wish to remain on Windows 8

A future AMD Catalyst release will allow for the WDDM 1.1 (Windows 7 driver) to be installed under Windows 8.0 for those users unable to upgrade to Windows 8.1

 

 

jel to znaci da ne rade sa win 8.0  ???

 

edit : naravno da ne rade  {#}  


Prodajem Asus Nexus 7
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.5.2014 21:05 (zagy15061984).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

http://www.anandtech.com/show/8058/amd-catalyst-146-beta-drivers-now-available-adds-new-eyefinity-functionality-more

 

Malo opsirnije sto driveri donose.

Ja mogu iz prve ruke potvrdit da su fantasticni,Mantle boost u Thiefu je ocit dali ima pomaka i u BF4?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Napokon mantle podrska za mobilne grafe! {#}

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Dali je probao itko Wach Dogs sa 14.6 driverima?Na DFu spominju zabrinjavajuc stuttering pa me zanima dali je to rijeseno.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
  • Enabling Temporal SMAA in the AMD Catalyst Control center under a CrossFire configuration when playing Watch Dogs will result in Flickering {#}
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
BoobZ kaže...
mersimh kaže...

sto se tice BF4 tipican stuttering kao i uvijek na GCN 1.0 pod Mantle API logika

to neće nikad ni popravit

 izgleda da po tom pitanju ne mogu ništa uradit ili ne žele iz razloga da bi se kupovale nove grafuljare

kradem mine iz minskog polja
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dery kaže...
BoobZ kaže...
mersimh kaže...

sto se tice BF4 tipican stuttering kao i uvijek na GCN 1.0 pod Mantle API logika

to neće nikad ni popravit

 izgleda da po tom pitanju ne mogu ništa uradit ili ne žele iz razloga da bi se kupovale nove grafuljare

mah slijedeca ce bit nvidia ko sto gledam,driveri su im nidje veze,samo gledaju na 290ke a nas ko....

BiH__Snowflake BF4
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Skinuo zadnje 14.6 cim su se pojavili na Guru i sta rec......od kad sam sa nvidie presao na AMD niti jedan problem sa driverima?Jesam li izuzetak,sreca u pitanju ili sta?Postavljam pitanje jer sam ocekivao brdo zezancije nakon svega sto sam citao unazad godinu dvije za AMD drivere.....

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Skinuo zadnje 14.6 cim su se pojavili na Guru i sta rec......od kad sam sa nvidie presao na AMD niti jedan problem sa driverima?Jesam li izuzetak,sreca u pitanju ili sta?Postavljam pitanje jer sam ocekivao brdo zezancije nakon svega sto sam citao unazad godinu dvije za AMD drivere.....

ti si primjer koji sam naveo,brinu se za 290ku i to je to,ostale ko jeeebee

BiH__Snowflake BF4
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Uistinu mi je najiskrenije zao da je ostalima takva situacija jer ovo moje iskustvo sa AMDom od Sapphirke pa do drivera je cisti uzitak,pali i vozi.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Advanced Micro Devices, Inc. - Graphics Adapter WDDM1.3 - AMD Radeon HD 7700 Series

To mi se danas pojavilo u windows updateu, ne kužim što je pošto već imam instalirane drivere.

Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 12:10 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

to ti je samo video driver zanemari win update ponekad update i kaj netreba {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Na 7850 driveri rade ko podmazani , nikad se ne crash-aju ni slično ,čak sam s ovim novim dobio nekoliko fps u nekim igrama , :) 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rucipe kaže...

Na 7850 driveri rade ko podmazani , nikad se ne crash-aju ni slično ,čak sam s ovim novim dobio nekoliko fps u nekim igrama , :) 

koji su driveri najbolji za cfx, moze koja preporuka(3x280x)..LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Instalirao sam 14.4 drivere i sve 5 prošlo ali kao da mi se na monitoru boja promjenila, i neznam što da radim sada ?

Inače je sve bijelo, i osjeti se kao da je malo crvenkasta podloga, baš udara na oči haha.

 

EDIT: Uspio, sredio u amdovom catalystu,

 

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.6.2014 22:57 (Tommy_123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
Rucipe kaže...

Na 7850 driveri rade ko podmazani , nikad se ne crash-aju ni slično ,čak sam s ovim novim dobio nekoliko fps u nekim igrama , :) 

koji su driveri najbolji za cfx, moze koja preporuka(3x280x)..LP

Najnoviji.

12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dinos3 kaže...
Stjepanj kaže...
Rucipe kaže...

Na 7850 driveri rade ko podmazani , nikad se ne crash-aju ni slično ,čak sam s ovim novim dobio nekoliko fps u nekim igrama , :) 

koji su driveri najbolji za cfx, moze koja preporuka(3x280x)..LP

Najnoviji.

jesi probao ili govoris bezveze? jer moje iskustvo govori totalno drugacije! idem na rusenje rekorda u 3dmarku zato pitam!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Stjepanj kaže...
dinos3 kaže...
Stjepanj kaže...
Rucipe kaže...

Na 7850 driveri rade ko podmazani , nikad se ne crash-aju ni slično ,čak sam s ovim novim dobio nekoliko fps u nekim igrama , :) 

koji su driveri najbolji za cfx, moze koja preporuka(3x280x)..LP

Najnoviji.

jesi probao ili govoris bezveze? jer moje iskustvo govori totalno drugacije! idem na rusenje rekorda u 3dmarku zato pitam!

Koristim. Ne kuzim kako noviji driveri koji su unaprijedeni i fixani mogu biti losiji od starih?

12 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

naravno da mogu, novi driveri donose poboljsanja no takoder i nedostatke u nekim situacijama, setupima, programima, seriji gpu-a, i jos stotine drugih primjera,! u svakom zlu neko dobro kak se popularno kaze!( neke najvece rezultate nisam nikad skoro dobio s novim driverima, to je opcenito rezervirano za nove programe, tek izasle igre itd:)...lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.6.2014 23:29 (Stjepanj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Tommy_123 kaže...

Instalirao sam 14.4 drivere i sve 5 prošlo ali kao da mi se na monitoru boja promjenila, i neznam što da radim sada ?

Inače je sve bijelo, i osjeti se kao da je malo crvenkasta podloga, baš udara na oči haha.

 

EDIT: Uspio, sredio u amdovom catalystu,

 

sta si tocno napravio jer je i meni nakon instalacije beta 14.6 malo boju promijenilo isto u crventkastu ? hvala 

13 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Adict kaže...
Tommy_123 kaže...

Instalirao sam 14.4 drivere i sve 5 prošlo ali kao da mi se na monitoru boja promjenila, i neznam što da radim sada ?

Inače je sve bijelo, i osjeti se kao da je malo crvenkasta podloga, baš udara na oči haha.

 

EDIT: Uspio, sredio u amdovom catalystu,

 

sta si tocno napravio jer je i meni nakon instalacije beta 14.6 malo boju promijenilo isto u crventkastu ? hvala 

Ovako, odi u ati catalyst i My vga display i display color i dolje na default stisni i apply.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
12 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Postoje li problemi sa AMD Catalyst driverima na Windows 8.1 ?

Naime, imam problema s igrom NBA 2k14 koja je na Windows 7 x64 radila perfektno.

Na Windows 8.1 igra užasno šteka - preskače, vrti se tek na 30 fps-a, i čak se pojavljuju greške prilikom renderiranja.

 

grafička: VTX3D HD6870
procesor: AMD Phenom II x4 955 BE

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice