Koja je normalna temperatura GPU-a?

poruka: 101
|
čitano: 65.970
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Koja je normalna temperatura GPU-a?

Asus 5770 cu core default 37ventilator na 50%,ful load 55-60 ventilator na 70%.....

 

http://tinypic.com/view.php?pic=zjhr2u&s=6

 

za razliku od 4850,još imal i 2vije 4870,ovo je premija..na 4870 saphire sa accelero s1 rev2(2ventilatora od 9cm bila namontirana) default temperatura 55 stupnjeva..

sa štok kulerom 60,u igricama me bilo strah i pogledati temperaturu{#}..

od klinca vtx 5850 ventilator na 40% 35 stupnjeva-ful load 55 stupnjeva ventilator na 60%.....

Bahrija
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Koja je normalna temperatura GPU-a?

pozdrav imam racunalo Amd Dual core 2.60 3 gb rama ddr 2 i Graficku karticu Ati Radeon hd 3600 pa me zanima koja je normalna temperatrua procesora i graficke kartice? 

na grafickoj je ventilator i trenutacna temp je 56-58 a od procesora je 30-32? pa me zanima dali je to uredu ili ne? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
Lijep pozdrav,imam graficku amd r7 370 4 gb oc veriju,e sad kad ne radim nista na racunaru temperaturaa je 35 stepeni a recimo kada pokrenem far cry 4 temp bude oko 75-80 stepeni stavio sam vent na manualno na 50%,jesu li to normane temperature?
MP
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
Marcony kaže...
Lijep pozdrav,imam graficku amd r7 370 4 gb oc veriju,e sad kad ne radim nista na racunaru temperaturaa je 35 stepeni a recimo kada pokrenem far cry 4 temp bude oko 75-80 stepeni stavio sam vent na manualno na 50%,jesu li to normane temperature?

 Jesu

6 godina
neaktivan
offline
Koja je normalna temperatura GPU-a?

Pozdrav svima.Imam pitanje.Nedavno sam uzeo nov pc. Specifikacije amd fx 6300 6 core 3.5ghz,nvidia gtx 1050ti 4gb 8 gb rama.Kada pokrenem bilo koju igru komp krece da mi se prilicno greje i da se cuju kuleri koji se pale po potrebi tj kada upalim igru (svaki put).Molim vas ako je neko iskusan i ko zna da mi kaze kolika je normalna temperatura u gaming-u za ovakve komponente? Hvala momci unapred :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?

Napiši koje su ti temperature i koja je točno grafička

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.6.2017 23:50 (Gee).
13 godina
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
dewla095 kaže...

Čime hladiš procesor, ako je to tvornički hladnjak, mijenjaj to za LC CC 95 ili još bolje LC CC 120.

Svakako stavi u kućište jedan ventilator naprijed da uvlači friški zrak u kućište i jedan otraga da izvlači vrući zrak van iz kućišta.

Ako se to sve posloži kako sam naveo, neće biti nikakvih problema.

Što se tiče temperatura, procesor tijekom rada pod opterećenjem treba držati ispod 70 stupnjeva, grafičku karticu do 75 stupnjeva i disk ispod 50 stupnjeva.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
15 godina
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
Fx ne bi smio preko 60 stupnjeva
6 godina
neaktivan
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?

Stvarno nista ne znam.Uzeo sam gotov komp :) Ali pokusacu da kupim to sto is mi rekao pa javljam kako ce proci.Samo molim te ako mi mozes posalji mi linkove gde to mogu kupiti Hvala :)

 

13 godina
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
dewla095 kaže...

Stvarno nista ne znam.Uzeo sam gotov komp :) Ali pokusacu da kupim to sto is mi rekao pa javljam kako ce proci.Samo molim te ako mi mozes posalji mi linkove gde to mogu kupiti Hvala :)

Da li računalo ima naljepnicu na kućištu??? Ako nema, skini bočnu stranicu i poslikaj nam to iznutra, tako da se sve fino vidi.

Moram pogledati što imaš unutra, da vidimo što bi trebalo još dokupiti.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
15 godina
offline
Re: Koja je normalna temperatura GPU-a?
Ma daj ti prvo napiši temperature pod opterećenjem te komponente ne trebaju neko ekstra hlađenje ako ne overclockaš...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice