Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.792
|
čitano: 5.703.530
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Sada su procesorima dobre cijene, imas 8700k za ispod 3000kn kod nas i maticne su po solidnim cijenama, tako da treba iskoristit tko misli ovu trenutnu mirnu luku sa cijenama dok opet ne krenu rast, također izvrsno vrijeme i za kupnju kucista i tvrdih diskova kojima su enormno pale cijene naspram onog jednog razdoblja kad se placalo 450kn za 1TB a sada idu po 320kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 0:03 (Lucidius).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Lucidius kaže...

Sada su procesorima dobre cijene, imas 8700k za ispod 3000kn kod nas i maticne su po solidnim cijenama, tako da treba iskoristit tko misli ovu trenutnu mirnu luku sa cijenama dok opet ne krenu rast, također izvrsno vrijeme i za kupnju kucista i tvrdih diskova kojima su enormno pale cijene naspram onog jednog razdoblja kad se placalo 450kn za 1TB a sada idu po 320kn.

 Ma đabe je.                 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 18:38 (BOOMboy).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Evo mislim da sam uspio prodat svoju 6670 i sad me zanima koja je najbolja do 1000KN. Sto manje to bolje :)
Vidim da ima mali milion rx560
 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Do 1.000kn je ovo best buy klik

16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

U ova luda i uzbudljiva kripto vremena grijeh se igrati s grafuljama!

 

Igrajte se u parku, a grafe pustite da rade!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Kant kaže...

U ova luda i uzbudljiva kripto vremena grijeh se igrati s grafuljama!

 

Igrajte se u parku, a grafe pustite da rade!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Ja bi dodao da je igranje, vise nego ikad, postalo krajnje neodgovorno ponasanje. Grafe u rudnike!

12 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...
Kant kaže...

U ova luda i uzbudljiva kripto vremena grijeh se igrati s grafuljama!

 

Igrajte se u parku, a grafe pustite da rade!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Ja bi dodao da je igranje, vise nego ikad, postalo krajnje neodgovorno ponasanje. Grafe u rudnike!

 Ja se toplo nadam da je ovo sarkazam.

 

Ako nije...*shotgun click*

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
DarthMarkus kaže...
ansha kaže...
Kant kaže...

U ova luda i uzbudljiva kripto vremena grijeh se igrati s grafuljama!

 

Igrajte se u parku, a grafe pustite da rade!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Ja bi dodao da je igranje, vise nego ikad, postalo krajnje neodgovorno ponasanje. Grafe u rudnike!

 Ja se toplo nadam da je ovo sarkazam.

 

Ako nije...*shotgun click*

 haj ho haj ho...

16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Tako je, kao sto rekoh, bog je izmislio parkice i igralista za igranje, grafe su za minig...

 

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Kant kaže...

grafe su za minig...

Polako, doći će to sve na svoje opet, samo treba biti strpljiv.

Vidim svaki dan da sam donio dobru odluku kad sam odustao od prodaje svoje GTX 1070

G1 jer nisam poludio da platim GTX 1080 Ti po ovim cijenama, a i Voltu ako cijene ostanu takve.

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 19:54 (Valentin17).
10 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Nije li isplativije kupovati coinove nego rudarenje (trenutno)? Struja poskupila u rujnu, cijene kartica su kaos, a i težina majnanja popularnih coinova je visoka. Još sad što govore da placanje poreza na rudarenje se iznosi na kompletan izrudareni iznos, ne na razliku kao kada se kupi po određenoj cijeni i proda za vecu.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
D3lBoy kaže...

Nije li isplativije kupovati coinove nego rudarenje (trenutno)? Struja poskupila u rujnu, cijene kartica su kaos, a i težina majnanja popularnih coinova je visoka. Još sad što govore da placanje poreza na rudarenje se iznosi na kompletan izrudareni iznos, ne na razliku kao kada se kupi po određenoj cijeni i proda za vecu.

 Za vert je prilično niska.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
protjeran
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

I sve to za cca 200kn mjesecno? neka hvala, za to se ni sa fotelje ne dizem 

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Trebam savjet nekog tko je u toku, koju grafičku karticu (nova ili polovna) kupiti da je dovoljna za igrice pes 2018, fifa i nba2k18.
Možda bolje polovna jer je jeftinija, no bitno je da te igre mogu radit na full detaljima itd.
Komp je stariji, soc. 775 ploča, no ta kartica bi išla na noviji komp kad ga kupim.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sage kaže...
Trebam savjet nekog tko je u toku, koju grafičku karticu (nova ili polovna) kupiti da je dovoljna za igrice pes 2018, fifa i nba2k18.
Možda bolje polovna jer je jeftinija, no bitno je da te igre mogu radit na full detaljima itd.
Komp je stariji, soc. 775 ploča, no ta kartica bi išla na noviji komp kad ga kupim.

 a imas ih ohho sve su dobre a koja te cijena zanima

 

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fight kaže...
sage kaže...
Trebam savjet nekog tko je u toku, koju grafičku karticu (nova ili polovna) kupiti da je dovoljna za igrice pes 2018, fifa i nba2k18.
Možda bolje polovna jer je jeftinija, no bitno je da te igre mogu radit na full detaljima itd.
Komp je stariji, soc. 775 ploča, no ta kartica bi išla na noviji komp kad ga kupim.

 a imas ih ohho sve su dobre a koja te cijena zanima

 

 Ne sad za 2000-3000kn, nešto do 1000kn, al znači jeftinija da može tih par igara pokretati bez problema.

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Rx560 ispod toga nema smisla uzimati
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Dobro vidio sam specifikacije na techpowerup, to je oko 100€. Koja bi bila od Nvidia u tom rangu?
Stvarno ne znam današnje modele, zadnja grafika koju sam kupovao je 9600gt.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sage kaže...
Dobro vidio sam specifikacije na techpowerup, to je oko 100€. Koja bi bila od Nvidia u tom rangu?
Stvarno ne znam današnje modele, zadnja grafika koju sam kupovao je 9600gt.

 https://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-nvidia-gigabyte-geforce-gtx-1050-2gb-ddr5/118117?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sage kaže...
fight kaže...
sage kaže...
Trebam savjet nekog tko je u toku, koju grafičku karticu (nova ili polovna) kupiti da je dovoljna za igrice pes 2018, fifa i nba2k18.
Možda bolje polovna jer je jeftinija, no bitno je da te igre mogu radit na full detaljima itd.
Komp je stariji, soc. 775 ploča, no ta kartica bi išla na noviji komp kad ga kupim.

 a imas ih ohho sve su dobre a koja te cijena zanima

 

 Ne sad za 2000-3000kn, nešto do 1000kn, al znači jeftinija da može tih par igara pokretati bez problema.

 

do 1000kn to je nesto ono bas staro evo recimo.  gtx 760,gtx 750 ti,mozda i gtx 580,asus r7 370,r9 280...to ti je to mozda ih ima jos  a vljda ce ti neka od tih pomc...

 

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Hvala na savjetima, sad znam uopće odakle da počne gledat koju grafičku kupit.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sage kaže...
Hvala na savjetima, sad znam uopće odakle da počne gledat koju grafičku kupit.

 bilo koju uzeo od ti sve su ti dobre,a cijene su im na njuskalu recimo od 1200,do 800kn polovne koju kod uzeo neces pogrijesiti........

11 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
sage kaže...
Hvala na savjetima, sad znam uopće odakle da počne gledat koju grafičku kupit.

Najjeftiniju RX560 ili GTX1050 sa 3 godine garancije

6 godina
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Pozdrav. Sad skoro nabavio sam sledece komponente

Ryzen 5 1600

2x4gb hyperx fury 2400 mhz

Ploca asus rog b350 gaming strix 

A problem je sto mi je ostala graficka rx 460 4gb ddr5 i ona bottleneckuje racunar. Da li bi neka dobra dusa mogla da mi preporuci graficku karticu dobru do 200 250 eura eventualno koja bi smanjila bottleneck i ocenite mi trenutnu konfiguraciju i buducu uz vasu preporuku i komentar. Hvala puno unapred

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Gtx 1060 3gb, nemas drugog izbora za tu lovu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Lucidius kaže...

I sve to za cca 200kn mjesecno? neka hvala, za to se ni sa fotelje ne dizem 

Pa to nekima kojimam mame i tate plaćaju struju i kompletna računala dobro dođe,

zarađuju bez ikakvih vlastitih ulaganja, ali dobro, bude se to već urušilo pa budemo kupovali kartice za male novce,

sad samo treba biti strpljiv i držati se onoga što imaš.

13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

cant wait! :D

11 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...

Pa to nekima kojimam mame i tate plaćaju struju i kompletna računala dobro dođe,

zarađuju bez ikakvih vlastitih ulaganja, ali dobro, bude se to već urušilo pa budemo kupovali kartice za male novce,

sad samo treba biti strpljiv i držati se onoga što imaš.

 

Ono kada ne pratiš tržište 2-3 godine, pa ti crkne grafa usred partije BF1 i odlucis kupiti novu, skokneš na nabava.net i vidiš trenutne cijene 

 

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...
Valentin17 kaže...

Pa to nekima kojimam mame i tate plaćaju struju i kompletna računala dobro dođe,

zarađuju bez ikakvih vlastitih ulaganja, ali dobro, bude se to već urušilo pa budemo kupovali kartice za male novce,

sad samo treba biti strpljiv i držati se onoga što imaš.

 

Ono kada ne pratiš tržište 2-3 godine, pa ti crkne grafa usred partije BF1 i odlucis kupiti novu, skokneš na nabava.net i vidiš trenutne cijene 

 

Misliš, nešto ovako..? links.hr/sapphire-amd-radeon-rx-570-nitro-4gb

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
metallic kaže...
ibme74 kaže...
Valentin17 kaže...

Pa to nekima kojimam mame i tate plaćaju struju i kompletna računala dobro dođe,

zarađuju bez ikakvih vlastitih ulaganja, ali dobro, bude se to već urušilo pa budemo kupovali kartice za male novce,

sad samo treba biti strpljiv i držati se onoga što imaš.

 

Ono kada ne pratiš tržište 2-3 godine, pa ti crkne grafa usred partije BF1 i odlucis kupiti novu, skokneš na nabava.net i vidiš trenutne cijene 

 

Misliš, nešto ovako..? links.hr/sapphire-amd-radeon-rx-570-nitro-4gb

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice