Izrada tj. precrtavanje logotipa

poruka: 4
|
čitano: 1.927
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Izrada tj. precrtavanje logotipa

Pozdrav

 

Ovako imam jednu molbu.

 

Zamolio bih sve koji se žele uključiiti u precrtavanje logotipa. Osmislio sam logotip za tvrtku ali nažalost nisam dovoljno vješt, nemam programe ni potrebnu opremu da si prectam logotip. Nastojim otvoriti tvrtku koja će se zvati Tradicionalno.hr te mi je taj logotip potreban za vizitke za početak. Dakle, za početak je dovoljna slika u bilo kojem od slikovnih formata. Ne treba mi vektorski format ako radite u Ilustratoru ili Drawu. Plačam 100 kuna za prectravanje s tim da kreativcima ostavljam na izbor promjene boja, rubova i slično. Jedini je uvjet da logotip bude u bojama koje odgovaraju prirodi, organskim i zemljanim bojama (preferiram zelenu, žutu, narančastu i sl.). Ukoliko bude više zainteresiranih postavit ću anketu za glasanje tako da i drugi članovi foruma mogu dati svoje mišljenje. Tko pobjedi dobiva na konto 100 kuna. Znam da je izrada logotipa skupa pa vas stoga molim za pomoć jednom stratup-u.

 

Također, ovo je i prilika za grafičke dizajnere da nastavimo suradnju i nakon ovog poslića. Trebat će mi i vizitke, kuverte, brošure, letci, katalozi  i slično a onda već govorimo o ozbiljnim parama. Rok do kojeg bi mi trebalo je petak popodne, znam da nije idealno ali već u subotu će mi zatrebati vizitke.

 

U prilogu možete vidjeti logo, dakle, na boje se nemojte previše fokusirati.

 

Hvala svima koji su spremni pomoći.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 19:59 (dassa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Izrada tj. precrtavanje logotipa

OK. Prvo koja bi to slova prebala biti THR ??? Ja vidim +R .

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada tj. precrtavanje logotipa
ROFLOLMAO kaže...

OK. Prvo koja bi to slova prebala biti THR ??? Ja vidim +R .

Koliko ja vidim tu je HR . 

 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Izrada tj. precrtavanje logotipa
TheMenstalist kaže...
ROFLOLMAO kaže...

OK. Prvo koja bi to slova prebala biti THR ??? Ja vidim +R .

Koliko ja vidim tu je HR . 

 

Evo da odgovorim obojici. Možda se iz slike ne vidi najjasnije. Slovo T je zeleno, slovo H je crveno, slovo R je žuto. Dakle, tradicionalno.hr. Preklapa se znam, al nastalo u trenutku...Hvala na interesu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice