Huawei g630

poruka: 65
|
čitano: 54.471
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Pozdrav

Ovako, otključao sam telefon po uputstvima iznad gore, međutim recovery mi apsolutno ne radi kako bi trebalo na snimku. Iako mi sve govori da je rootovanje izvršeno, očigledno nije. Mene sad zanima šta je u pitanju

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630
sta ti recovery izbacuje? Jesi li provjerio root preko root checkera?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

Jesam. Nije rootovan.

Izbacuje mi onog robota koji leži kad želim da instaliram superusera preko twpr-a što znači da mi twrp ne učitiva

 

Inače, sad sam gledao na netu nešto i ima neka caka sa "build  number", mada ne kontam jer je svaki sajt na španskom. Kod mene je V100R001C00B164 ako šta može pomoći

 

P.S. otključao sam ga, ali to je sve. Root neće

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 23:23 (Werdito).
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Koji ti je twrp?

flashaj ovo u twrp-u..
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1538053

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 23:27 (Jeti).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

2.8.1.0

Pokušao sam sad. Ne može. Kad uđem u aplikaciju SuperSU kaže mi "There is no SU binary installed, and SuperSU cannot install it"

Root checker isto kaže da nije rootavan

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.5.2015 23:34 (Werdito).
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Napravio sam

Trebao mi je neki update tačnije "network selection fix".

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Opet ja! Nisam jos rootala uredjaj, pronasla sam program mobilego, pise mi da ga tu mogu rootati, prikljucim USB, i pise mi da mi mobitel "spava". Ne znam koliko je pametno da ja to radim, da li se mobitel moze pokvariti ili nesto slicno? Da li da odnesem nekome ko se bolje razumije?:) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630
Nisam upoznat sa tim nacinom rutanja tako da ti ne mogu reci nista konkretno osim sto postoje slicne metode putem kingroota i toweroota..

Ja sam root-ovao preko tutorijala kojeg imas ovdje. Ukoliko slabo poznajes android ipak prepusti nekome iskusnijem :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Imam problem. 

Prvo što ne mogu sve aplikacije da prebacim na sd, ali kontam da se sitemske kao što je chrome itd  ne mogu. E sad drugi problem.je što mi nijednu aplikaciju ne instalira direktno na sd nego prvo na internu memoriju pa ja prebacujem na sd. Kad uđem u link2sd aplikaciju i kad izaberem ono da mi sve instalira na sd piše KILLED za opciju i ne želi da promijeni

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Ispricavam se ako vec postoji ova tema tj. pitanje ali zanima me kako rijesiti memoriju na g630?!

Imam u njemu mSD karticu i prilikom 1. ukljucivanja uredjaja stavio sam da mu je to zadano mjesto za poranjivanje..

Sad,problem je sto nemam uopce puno aplikacija itd. ,samo osnovne kao face i messenger... medjutim vecinu takvi aplikacija on i dalje sprema na

svoju memoriju te mi je sada nakon svih azururanja aplikacija ostalo (kako pise u postavkama) 1GB slobodnog prostora i vise mi ne zeli nista instalirati jer kao fali memorije na mobitelu.

Viber npr. zauzima svega 30ak MB ,a mobitel ima jos 1GB slobodnog al mi ne zeli skinit jer pise da nema dovoljnno memorije,ne kuzim u cem je problem i da li netko zna rijesenje kako da mi to sve instalira na microSD jer stoji skoro prazna?

 

Hvala!!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Debilno su ostavili svega 1gb za aplikacije, postavi li se zadano mjesto pohranjivanja na sd karticu svejedno dio aplikacije ili sve snima na internu memoriju.

 

Problem se rijesava rootanjem mobitela te instaliranjem link2sd aplikacije ali prije toga se mora particionirati microsd kartica u 2 particije jedna je FAT32 druga EXT4.. nakon toga se aplikacije mogu slati na sd karticu ali i dalje mi problem prave sistemske aplikacije.

 

Ja sam preko titanium backup-a izbrisao jezike te neke sistemske aplikacije ne bi li dobio vise prostora.

 

Nevjerovatno je da ovakav mobitel nema bar jedan custom rom bar da dobijemo kitkat i ociscen rom od huawei sranja!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630
Werdito kaže...

Imam problem. 

Prvo što ne mogu sve aplikacije da prebacim na sd, ali kontam da se sitemske kao što je chrome itd  ne mogu. E sad drugi problem.je što mi nijednu aplikaciju ne instalira direktno na sd nego prvo na internu memoriju pa ja prebacujem na sd. Kad uđem u link2sd aplikaciju i kad izaberem ono da mi sve instalira na sd piše KILLED za opciju i ne želi da promijeni

 

 

Moras imat pro verziju kako bi mogao citavu aplikaciju prebaciti za sd karticu, probaj linkati na sd sto god mozes.

 

Jesi li napravio dvije particije na kartici fat32 i ext4??

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 23:16 (Jeti).
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Nisam naprvio dvije particije

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Htio bi pomoc onih koji se razumiju u android, moze li se odradit CM za ovaj telefon..?

 

Neki iz spanjolske su odradili alpha verziju no ima bugova ne radi wifi, zvuk pri pozivu, evo alpha verzije:

https://mega.co.nz/#!UsgRUDQZ!RAEOWtaHDWcPD3x3hUdI0Vd-cFKSKd2PdZ4vRAxRPMs

 

Jos resursa, kernel, djelovi CM-a,twrp..

https://github.com/AscendG630-DEV

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630
Jeti kaže...

Htio bi pomoc onih koji se razumiju u android, moze li se odradit CM za ovaj telefon..?

 

Neki iz spanjolske su odradili alpha verziju no ima bugova ne radi wifi, zvuk pri pozivu, evo alpha verzije:

https://mega.co.nz/#!UsgRUDQZ!RAEOWtaHDWcPD3x3hUdI0Vd-cFKSKd2PdZ4vRAxRPMs

 

Jos resursa, kernel, djelovi CM-a,twrp..

https://github.com/AscendG630-DEV

 

 

 Si pregledo na xda forumu? Probaj još i ruski 4pda.ru forum ili chinaphonearena

13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

ma pregledao sve, postoji i na CM forumu request ali nista jos..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Tek sam dobila ovaj telefon, i u principu sam zadovoljna svim opcijama koje nudi. Problem je, naravno, memorija. Čitala sam prethodne sve komentare, ali s' obzirom da nisam neki baš "haker" ne razumijem sve kako postići to da pojedine aplikacije prebacim na SD?! Ako može neko da mi objasni korak po korak :) šta bih trebala da uradim, bila bih presrećna :D

Pozzzz

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

Ako u postavkama - memorija/spremište/pohrana imaš opciju defaultnog prebacivanja na eksternu memoriju prilikom instalacije namjesti to, ali pošto vidim da je 4.3 JB u pitanju softver mislim da nećeš nikako moći bez root prava i načina da pokreneš foldermount program. A za to bi trebalo malo mjenjat dozvole zapisivanja i čitanja eksterne kartice. Ugl., ako nisi baš vična tome savjetujem ti da ne probavaš jer može dovest do kvarova i blesiranja telefona...

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

Hvala puno na odgovoru, u svakom slučaju ću root- ovanje prepustiti nekom vičnijem :D

14 godina
offline
Huawei g630

Trebala bi mi pomoc oko huawei g630-u20 sto mi je se dogodilo nakon hard reseta telefon je izgubio signal wifi neradi i bluetooth evo par slikica o cemu se tocno radi.Razlog samog hard reseta bio je zato sto se telefon nije htio sam restartoviti pa sam ga morao prisilno iskljuciti i od tada su problemi poceli.

 

 

 

 

 

uredu je sad uspio sam ga updejtovati na staro.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2015 15:24 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Kako u ovom mob promeniti region?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

I ja nikako da dobijem taj bootloader code, molim te možeš li mi napisati kako si došao do tog koda bez HUAWEI-a admin.

13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Poslati mail huawei-u sa gmail adrese ili neke poznatije domene...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630

U postavkama imate sve.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei g630
Imam mobilni vec neko vrijeme, I sad kad hocu neku aplikaciju da instaliram pise mi da nemam dovoljno memorije a imam slobodne memorije I na sd kartici kao I na internoj memoriji. Zna li neko kako da to rijesim.
Unaprijed hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei g630

Ocito da nemas dovoljno dok ti nece da instalira aplikaciju prepostavljam da je neka od google u tom slucaju moras imati vise od 300mb u internoj memoriji.Ako se radi o ovoj zato ti i nece da instalira.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 8:17 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

Pozdrav,imam veliki problem sa svojim Huawei g 630 naime,radio je normalno i samo se odjednom ugasio,a nije prazna baterija,sad ga vise ne mogu upaliti.Stavila sam ga na punjac ali uopste ne reaguje tj.ne svijetli lampica.Pomoc!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei g630

Probaj kombinaciju tipki power i volume down drzi nekih 10 sec.Ocisti konetor od ulaza od punjaca mozda ima prasine pa je slab spoj ako to ne uspije servis onda.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2016 14:25 (dreadmoore).
12 godina
offline
Huawei g630

Da li mi netko može pomoći... Naime, želio sam vratiti mob na tvorničke postavke hard resetom, međutim nisam uspio niš posebno napraviti a mob mi je zblokao na Ascend logo i ne ide dalje...??? Ne znam šta napraviti tako stoji i ne mrda, da li da čekam da se baterija isprazni s obzirom da ju ne mogu fizički izvaditi bez da ne izgubim garanciju...?

Pliz help!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei g630

gore iznad imas opciju: "Probaj kombinaciju tipki power i volume down drzi nekih 10 sec."

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice