Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 395.758
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

nakon 5 dana koristenja moram priznati da mi kod nekih stvari nije ispunio ocekivanja..baterija je vrlo dobra..ali gledajuci da ekipa u prosjeku ima 5-7h SOTa a neki i 10, meni je cca 4 do 4,5 kad ga idem puniti, dakle na 20 ili 15% baterije..s tim da sam ukljucio crnu pozadinu, stavio svijetlost ekrana na cca 35,40% + auto i iskljucio always on kako bih dosao do 5 h..i nikako, mogao bih doci do 5h ali ono bas da ga iscijedim na 0%...bluetooth mi je of kao i gps..ne kuzim..build mi je 128. Evo sada na 40% baterije imam ravno 3h sota.

 

Druga stavka mi je smoothness..ok je..ne steka..ali zna blago trznuti dok scroolam po izborniku..nije 100% fluidan kako neki kazu..ne kazem da steka da me netko nebi uzeo za rijec..dobar je..ali nije mi sad savrseno brz bez ikad i jednog trzaja ili fps dropa..

 

Zadnja stavka mi je kamera..presao sam sa S7..i moram priznati da je kamera..tu negdje...S7 je cak i svijetliji po mraku ali uz malo vise šuma..ali ne mogu reci da je mateu bolja kamera..tu su negdje moram priznati..(usporedivao sam auto mode).

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 17:53 (klinik).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Malo umjetne inteligencije iz Mate 10 u kombinaciji sa Panamerom.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Klinik@
Nije da ti ne vjerujem ali evo sad stanje na slici sot
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
SOT je relativna stvar i totalno nebitno ukoliko se ne zna način korištenja...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
@belami63
Koji firmware imas? Imas always on, na koju ti je jacinu stavljen ekran?
Moje trenutno stanje na slici...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Ja gledao na gsm areni i onda na drugim stranicama i tek sada vidio da nema microsd slot. Užas :D 

 

Na postoječem starom imam 64gb i jos microsd 64gb a mate10 nema slot a trebao bi imati više memorije 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ne kuzim vas s tim sto vam fali memorije na uredaju s 128GB.
svu glazbu sam stavio gore, 4GB mapa za navigaciju, appove i igre i jos mi ostalo 70GB.
neznam kolko slika i videa bi trebao okidat da to napunim. a i kad napunim dali su mi kabel s kojim prebacim fotke i video na komp i opet ispocetka. (bilo bi i pametno cesto raditi backup bitnih stvari)
stvarno ne razumijem...
jesus_tm1
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

pa naslikavanje/snimanje pred zrcalom u kupaonici/toalet, naslikavanje hrane, psa, mačaka, nalakiranih noktiju, odjeće, cipelice ima toga. Nije dosta za jednu prosječnu posvudušu facebook data centar

12 godina
offline
Huawei Mate 10

Ima li kamera mogučnost slikanja u formatu 16:9? Frend kaže da on ne vidi tu mogučnost, da nije to negdje skriveno pod pro modom jer mi nema logike ako to nema a meni je to jako bitno...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
nema, 18:9 ima
jesus_tm1
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Dostupno ažuriranje preko findera za dualsim C432 verzija 131 !!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Šteta, mislio sam kupiti njega ali radi toga ću radije potražiti neki drugi mobitel :-(

Hvala na odgovoru :-)

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.3.2018 9:44 (Zločko).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

zašto ti je to bitno? Prema ovome bi to trebalo biti https://forum.xda-developers.com/mate-10/help/camera-screen-mode-t3727988 

možda neka druga app sa trgovine bi morala odradi posla. Pitaj frenda neka malo bolje provjeri. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Može open cam sa googke play. Ima 16:9 i radi dobro poaso
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Bitno mi je jer slike najviše volim gledati na svom 55" tv-u...

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
bas ti je neki deal breaker
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10

Pozdrav!

Ima netko da prodaje nov Mate 10 PRO vakumiran sa garancijom, racunom, ovjern, HR, za nekih 4000kn moze i manje☺.

Najvaznije bi bila primopredaja na ruke!😊 Najkasnije za nekih 20 dana!

Hvala svima,
na ponudama! 😉

 

Edit: RIJESENO! ☺😁

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.3.2018 22:51 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
klinik kaže...

 

 

Druga stavka mi je smoothness..ok je..ne steka..ali zna blago trznuti dok scroolam po izborniku..nije 100% fluidan kako neki kazu..ne kazem da steka da me netko nebi uzeo za rijec..dobar je..ali nije mi sad savrseno brz bez ikad i jednog trzaja ili fps dropa..

 

 Dosta ljudi se po netu žali da Kirin 970/EMUI ne isporučuju flagship experience na ovom polju,osobno isprobao sa Honor View 10 i dosta je...nebih rekao laggy ali nije fluidan u izbornicima nekima appovima i tako...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.3.2018 19:41 (saintmarcus9).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
ne bih rekao da je do SoC-a, vec do EMUI koji nije na razini koja se ocekuje od uredaja za 5600kn...
kad popeglaju software bit ce to ok.
mob ima puno potencijala za otkljucat, vidjet cemo.
a trzaju i drugi
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
saintmarcus9 kaže...
klinik kaže...

 

 

Druga stavka mi je smoothness..ok je..ne steka..ali zna blago trznuti dok scroolam po izborniku..nije 100% fluidan kako neki kazu..ne kazem da steka da me netko nebi uzeo za rijec..dobar je..ali nije mi sad savrseno brz bez ikad i jednog trzaja ili fps dropa..

 

 Dosta ljudi se po netu žali da Kirin 970/EMUI ne isporučuju flagship experience na ovom polju,osobno isprobao sa Honor View 10 i dosta je...nebih rekao laggy ali nije fluidan u izbornicima nekima appovima i tako...

pa to se zale za svaki moguci telefon na planeti

 

kada sam imao S7 isto su neki kukali da im je spor, da se vuce, da steka itd, a vecina ih nema nikakvih problema, s time da je samsung poznat da mu kao telefoni trokiraju s vremenom, nikad to nisam dozivio

 

isto tako imam trenutno Mate 10 Pro od Sijecnja ove godine i takoder nemam nikakvih stutera, usporenja i slicno, a koristim EMUI, stovise od Pixela nisam imao fluidniji i brzi telefon

 

vjerujem da odredni ljudi imaju odredenih problema sa odredenim uredajima, kao i sa bilo cime drugime 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Novi vlasnik i potvrđujem da nije flagship lvl smooth. Određeni stutteri na pojedinim dijelovima UIa...playstore lagga jako,igrica mi radi super. Baterija zasad maratonski.
dedicated to waiting.....
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Ja sad bio u playstore otvara munjevito. Isto tako radio apdejt aplikacija radi super.
Nisam primjetio da ima baš takvih probkema sa fluidnošću.
Vlasnik od decembra verzija L29 sw 129
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

A ljudi moji s čim tj kakvim lagovima se vi zamarate., pa to su bedastoće.

Mate 10 nije ništa bolji ili lošiji po fluidnosti od drugi Android mobitela. To su takve sitnice da je to stvarno nebitno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Možda je to do AI-a....kazu da mu treba par dana da se uštima. Ovako na prvu je Mi5 s JDCom fluidniji mob.

Vidjet ćemo za par dana.

Kod mene je 15h za sada.
dedicated to waiting.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 13:52 (troublemaker).
9 godina
offline
Huawei Mate 10

Pozz!

 

Mozda ce nekog zanimati Mate 10pro 4499kn u slobodnoj prodaji, Pro - Mobile trgovina! 

 

Link: https://www.nabava.net/mobiteli__100/huawei-mobitel-mate-10-pro-59-60-android__53994951

Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Pozz!
Nikako da instaliram google gboard tipkovnicu! Gledam po netu, i ne nalazi te opcije kod sebe. Kao da nemaju isti menu, kod njih ima vise postavki dok kod mene fali! Napravio sam update na 128! Ne kuzim!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
veseli007 kaže...
Pozz!
Nikako da instaliram google gboard tipkovnicu! Gledam po netu, i ne nalazi te opcije kod sebe. Kao da nemaju isti menu, kod njih ima vise postavki dok kod mene fali! Napravio sam update na 128! Ne kuzim!

ne kuzim bas tocno sto te muci. ne mozes je instalirati uopce, ili je instalirat pa vidis da nemas opcije kao neki ljudi na netu?

 

upali tipkovnicu, stisni sareno G, onda odes na ... odaberes opcije i podesis si je kako god hoces, sa svim bells and whistles 

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
3dfx kaže...
veseli007 kaže...

 

upali tipkovnicu, stisni sareno G, onda odes na ... odaberes opcije i podesis si je kako god hoces, sa svim bells and whistles 

 Mozez  mi napraviti screenshot jer ja sarenog G ne vidim? Trebalo bi i na tipkovnici imati onaj mali kotacic za postavke  tipkovnice pa od tamo to rijesim ali ga nema! Zato ne mogu nikako instalirati gboard!  Ne kuzim! 

 

Neda mi da instaliram😂. Nikako da ugasiti swiftkey! 

 

Edita: Rijesio sam😁 sve5, cacko pa nasao! 

 

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 22:03 (veseli007).
7 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Je li Gboard onemogućen na popisu aplikacija?
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
veseli007 kaže...
3dfx kaže...
veseli007 kaže...

 

upali tipkovnicu, stisni sareno G, onda odes na ... odaberes opcije i podesis si je kako god hoces, sa svim bells and whistles 

 Mozez  mi napraviti screenshot jer ja sarenog G ne vidim? Trebalo bi i na tipkovnici imati onaj mali kotacic za postavke  tipkovnice pa od tamo to rijesim ali ga nema! Zato ne mogu nikako instalirati gboard!  Ne kuzim! 

 

Neda mi da instaliram😂. Nikako da ugasiti swiftkey! 

 

 odes na settings≥system≥launguage&input≥default virtual keyboard≥odaberes gboard

 

onda odes u gboard aplikaciju i tamo si je namjestis kako hoces

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice