TVZ-Informatika

poruka: 1.272
|
čitano: 500.209
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
mancekk kaže...

Potpisujem,pogotovo za Grgeca,koliko je ljudi samo roknulo zbog njega ili prebacivalo se na drugi faks ili smjer...

So did I Smijeh

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
nixass kaže...
mancekk kaže...

Potpisujem,pogotovo za Grgeca,koliko je ljudi samo roknulo zbog njega ili prebacivalo se na drugi faks ili smjer...

So did I Smijeh

al Grgec je odpilio s TVZ-a koliko sam cuo?...ovima ce do kraja odpredavat ali nece nama brucosima vise....

"For me, magic is dead, I am the Illuzionist!"
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

ma ne znam kaj da velim..

jest da sam samo bio kriv za neke stvari al on je stvarno prevršil svaku mjeru sa svojom bahatošću..

 

jednom kad sam išo s faxa pješke prema remizi, tamo uz onaj potok.. on je dolazio iza mene s biciklom i zvonio mi nek se maknem.. došlo mi je da ga frknem u potok skupa sa svim stvarima kaj na sebi ima.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
odjavljen
offline
TVZ-Informatika

Pa koji je problem s njim? Mislim, je li on loše predaje, traži previše ili je samo umišljen. Ili kombinacija?

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

sve to skupa.

k tome, ako student pokaže lakoću u riješavanju zadatka, on će picajzlat skroz dok ne nađe nešto kaj ne znaš i onda te pilit oko toga.. i na kraju ćeš dobit nezasluženu ocjenu.. ako ćeš je uopće i dobit.

nemoj se samo prestrašit, ak imaš sreće pa na vježbama dobiješ nekog od asistenata, maksimalno zagrizi i kolokviraj to jer ćeš inače yebat ježa

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
TVZ-Informatika

Samo usmeni probaj izbjeći,ja sam na usmenom naletio na njega tak da...Kolega koji je znao puno bolje programirat od mene dođe na usmeni,sav se jadan prestraši ,sjebe teoriju  ,tipa ,šta je string i onda ga ovaj cijepi i cijepi i na kraju sruši (al trebao je to znat),a sv e dobro napisao šta je tražio od programa.

Sjećam se dok je bio jedan kolega koji je na kraju godine imao oko 110 ili 115 bodova od mogućih 100 jer je riješio sve dodatne zadatke šta mu je grgec dao.Mogu samo reći da baš Grgec nije bio prevesel :D

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

Ako vas zanima kakav je Grgec, pogledajte ovoSmijeh

Citat: "...ja sam treća osoba koja je došla i uspjela riješiti problem"

GMT -5
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.9.2010 8:36 (D4RKL1NG).
 
2 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
D4RKL1NG kaže...

Ako vas zanima kakav je Grgec, pogledajte ovoSmijeh

Citat: "...ja sam treća osoba koja je došla i uspjela riješiti problem"

 Iskreno,ako je ovakav inače, onda je mila majka prema ćumezima kakve sam ja imao u Tehničkoj (profesor dođe pijan na sat i onda vrijeđa učenike, neki drže lekcije o glupostima i deru se bezveze, rečenice tipa:"To je samo još jedna jedinica..." , "Ako si ti konj,ovo nije štala..."). Pogledao sam do kraja i mogu reći da je zanimljivo predavanje (nisam razumio sve, ali opet ja sam samo tehničar, a on je inženjer). Čini mi se da je suživot s njime moguć.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika

Gle, lik je pi*da na ispitima i teški egoist, ali svjejedno ZNA to što predaje!

GMT -5
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
D4RKL1NG kaže...

Gle, lik je pi*da na ispitima i teški egoist, ali svjejedno ZNA to što predaje!

 Znam se ja prilagodit i takvima. Nema frke,samo treba početi bez predrasuda. Hvala svima s TVZ-a koji su pomogli! Sad bar znam što me čeka. 

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
vexx5555 kaže...
D4RKL1NG kaže...

Gle, lik je pi*da na ispitima i teški egoist, ali svjejedno ZNA to što predaje!

 Znam se ja prilagodit i takvima. Nema frke,samo treba početi bez predrasuda. Hvala svima s TVZ-a koji su pomogli! Sad bar znam što me čeka. 

ne razumijes ti, suzivot s njime nije moguc on i njegov ego zive u simbiozi neces ti imat priliku naviknut se na njega  =) nemoj se previse tjesit radije se pripremi na gore pa se ugodno iznenadi(mozda) nego da ovo olako shvatis pa te sokira kakav je =)

(samo savjetujem nista lose)

"For me, magic is dead, I am the Illuzionist!"
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
Ner0 kaže...

ne razumijes ti, suzivot s njime nije moguc on i njegov ego zive u simbiozi neces ti imat priliku naviknut se na njega  =) nemoj se previse tjesit radije se pripremi na gore pa se ugodno iznenadi(mozda) nego da ovo olako shvatis pa te sokira kakav je =)

(samo savjetujem nista lose)

 Ok. Onda sam spreman i na najgore. Hvala na savjetu.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
offline
TVZ-Informatika

Pranja nema više ulizivanja... hahaha

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.9.2010 1:12 (Hyperion).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...

Pranja nema više ulizivanja... hahaha

 Nitko se nikad i nije ulizivao. Ako je tebi ulizivanje kada je netko nekoga pozdravi, onda stvarno...

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
nixass kaže...
vexx5555 kaže...
Hyperion kaže...

Sport se birao???

LOL, ja se sjećam da sam napisao košarka.

 

Bio sam od 12 do pola 3 kod faksa stalno se čeka i ispunjuje. Dosta mi je tog za godinu dana.

  Još si i dobro prošao. Meni je trebalo 6 sati da dobijem index. A što se biranja sporta tiče, vidio sam kod jednog kolege neku "anketu",ali ju ja nisam dobio. Možda ne budem morao ići na tjelesni.

 

Imam jedno pitanje za starije kolege-što mi možete reći o slijedećim profesorima: Urbiha,Levanat,Alić-Kostešić,Grgec(mislim da sam na netu naletio na to prezime u nekom lošem smislu),Metikoš,Stojaković. Hvala unaprijed!

urbiha je tak tak, al ga nećeš ni gledat previše.. bitno je da ideš na vježbe kod asistenta i zapisuješ sve. prolaz iz matematike i statistike zagarantiran.

 

grgec je pizzdun, karakterno, i navikni se da kraj njega nikad nisi u pravu. programiranje su kod njega mnogi frknuli. navodno su mu dali otkaz na feru jer je glumio prevelikog šerifa i idiota.. al on drukčije ni ne zna, greška prirode, živi s mamom i studenticama donosi ruže na dan žena.

 

stojaNović? predaje elektrotehiku, odličan mlađi pofesor, bivši ferovac, sluša mjuzu i istovremeno drži usmeni.

 

levanat - fizika - nema problema, stariji stariji lik, dobar predavač. asistentica mu je izgubljena u svemiru al to samo pridonosi korištenju cheatova i wallhackova na kolokviju/ispitu.

 

stojaKović - predaje engleski i super je. napravi prezentaciju tokom semestra i imaš ocjenu, ako si redovit na predavanjima i 2 više :D ugl dost ekipe ima 5

 

urbiha - predaje matišu par dana ti na webu objavi identičan ispit kojeg ćeš pisat, samo ćeš ga pisat s drugim brojevima. naravno nekima i to nije dovoljno da prođu...

 

Grgec - kakav god da je zahtjevao je znanje. bez beda sam imao 4 kod njega tak da iskreno nemam loše mišljenje o njemu, ali da je jednostavna osoba to sigurno nije. kod njega je bitno znanje i ako planiraš prolazit na prepisivanja i slično ne pomišljaj   na taj način kod njega prolazit. i da još jedna stvar obavezno gasi na ispitu/predavanju/labosu mob jer će te uredno izbacit van :D

 

Levanat - predaje fiziku. profesor ko profesor. meni je oke lik nemam neko baš posebno mišljenje o njemu ko osobi.

 

Metikoš - predaje tjelesni. zakon lik moš sve s njim dogovorit :)

 

u pravilu ima profesora kod kojih ćeš proć neš sasvim lagano, dok ćeš se kod nekih namučit.

 

15 godina
odjavljen
offline
TVZ-Informatika

Imam jedno pitanje za kolege sa TVZ-a. Imam raspored predavanja, ali nije mi baš sve jasno(nije nigdje objašnjeno) što znače kratice pa pitam što je to i gdje je STŠ? I gdje su dvorane B,C,D i E na FSB-u? Znam da je malo čudno pitanje, ali ja se baš i ne snalazim po Zagrebu i neznam da li su te dvorane na istoj adresi ili ne. Unaprijed hvala!

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika

STŠ = Strojarska Tehnička Škola (Konavoska 2, Voltino)

Sve dvorane FSB-a (A, B, C, D, E) su u južnoj zgradi (Ivana Lučića 5)

Od dva netočna mišljenja uvijek pobjeđuje najbučnije!
16 godina
offline
TVZ-Informatika

Sad bas gledam ovaj nas raspored ali ne vidim nigdje tjelesni na njemu, jel ga imamo na kraju ili ne?

 

I jel zna netko da li su predavanja obavezna ove godine ili kako to ide?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 17:00 (PraskaviRepan).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
TVZ-Informatika

Znači tko ide na informatiku na TVZ-u njemu/njoj SUTRA POČINJE ŠKOLA U 16.00h I TREBA DOĆI NA FSB U DVORANU B GDJE ĆE BITI ODRŽAN PRVI SAT.

 

Matematike neće biti ovaj tjedan.

 

Raspored za ponedjeljak je usran do kraja jer kada matematika završi u 10h do 16h nema ničega, a ako putujete stvarno neznam šta ćete radit 6h u Zagrebu (to je barem za moju E2 grupu i E1 grupu), srećom ovaj tjedan nema matke.

 

 

Raspored:

 

Također za razumijevanje rasporeda trebate znati u kojoj ste grupi. Ima 6 grupa E1, E2, E3, E4, E5, E6, također imaju i Fim 1, Fim 2 i Fim 3 grupe. Fim 1 = E1+E2, Fim 2 = E3+E4, Fim3 = E5+E6.

 

E1, E2, E3 (Ja sam u grupi E2 zajedno sa jednim forumašem Unimatrix 007)

E4, E5, E6

 

Raspored i Grupe u Excelu možete downloadati ovdje - http://info.tvz.hr/index.php?prikaz=raspored

 

Vijesti su vam ovdje - http://info.tvz.hr/index.php?prikaz=inf

 

 

Vijesti:

 

"Uvodni sat za studente 1. godine stručnog studija informatike održat će se u ponedjeljak 27.rujna 2010. u 16,00 sati u dvorani B na FSB-u."

"Vježbe iz predmeta Matematika 1 počinju od 4. listopada 2010. Predavanja se održavaju po rasporedu od 27. rujna 2010."

"U ponedjeljak 27.09.2010. neće biti konzultacija iz stručne prakse"

 

 


To je to.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 17:16 (Hyperion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

Polako, još će vam se mijanjati raspored n puta do 12. mjeseca...

Od dva netočna mišljenja uvijek pobjeđuje najbučnije!
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

jeli bi mi netko mogao objasniti razliku između informatike i računarstva na tvz-u?

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2010 21:20 (nailer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
nailer kaže...

jeli bi mi netko mogao objasniti razliku između informatike i računarstva na tvz-u?

jel ovo bilo potrebno pitat? imas Google, imas trazilicu i na bug-u i na to je vec 350 tisuca puta odgovoreno

Mundus Vult Decipi! / Memento Mori!
16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
nailer kaže...

jeli bi mi netko mogao objasniti razliku između informatike i računarstva na tvz-u?

Ajde, kad već ne možeš sam...

 

Službene stranice:

O studiju računarstva

O studiju informatike

 

Dalje sam gledaj kolegije i smjerove.

Od dva netočna mišljenja uvijek pobjeđuje najbučnije!
15 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
D4RKL1NG kaže...
nailer kaže...

jeli bi mi netko mogao objasniti razliku između informatike i računarstva na tvz-u?

Ajde, kad već ne možeš sam...

 

Službene stranice:

O studiju računarstva

O studiju informatike

 

Dalje sam gledaj kolegije i smjerove.

Meni bi se bolje bilo prebacit na računalstvo u 2.-oj godini.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika
Hyperion kaže...
D4RKL1NG kaže...
nailer kaže...

jeli bi mi netko mogao objasniti razliku između informatike i računarstva na tvz-u?

Ajde, kad već ne možeš sam...

 

Službene stranice:

O studiju računarstva

O studiju informatike

 

Dalje sam gledaj kolegije i smjerove.

Meni bi se bolje bilo prebacit na računalstvo u 2.-oj godini.

morat ćeš polagat neku razliku tako da ćeš, možda, izgubit jednu godinu

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
TVZ-Informatika

Kakve su to gluposti ja nevjerujem, onu zenu iz referade cu nabit jer je bahata, u grupi sam E4 i imam predavanja petkom BAŠ U VRIJEME KOŠARKE i sad mi odgovaraju da tko mi je kriv sto sam u toj grupi neka uzmem drugi sport , pa jel to u redu imalo ??? sutra cu gore napravit piz**riju il ce me izbacit s faksa ili cec me premjestit negdje drugdje, kakvo ponasanje je to nekuzim ih nimnalo , dajte pomagajte sta da napravim molba  žalba nesto sta trebam pisat, izludit cu vise

Mundus Vult Decipi! / Memento Mori!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
TVZ-Informatika

Pa recimo ,probaj se žalit malo na službenom forumu TVZ-a,možda pomogne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TVZ-Informatika

referada na tvz-u je u banani, ima već par godina..

 

e da, molbe, zahtjevi i sve to kaj im nosiš se plaća - 50kn ja mislim..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika
nixass kaže...

referada na tvz-u je u banani, ima već par godina..

 

e da, molbe, zahtjevi i sve to kaj im nosiš se plaća - 50kn ja mislim..

a isuse boze da bi utjero pravdu njima moras platit, bas super....nekuzim ako su imali raspored Tko koji sport Želi, zašto su pobogu napravili k**veraj sa rasporedom ovim 

 

a zadnji postovi na forumu tvz-a su iz 2009, simnjam da bi dobio pomoc tamo

Mundus Vult Decipi! / Memento Mori!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.9.2010 14:31 (Ner0).
16 godina
neaktivan
offline
RE: TVZ-Informatika

50kn košta molba samo ako je student nešto "kriv" pa traži da mu se izađe u susret... (totalna glupost ako se mene pita)

Od dva netočna mišljenja uvijek pobjeđuje najbučnije!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice