Lista najboljih autora zaključana tema

poruka: 50
|
čitano: 10.103
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Lista najboljih autora

Zaboravio sam napomenut da sam dobio 4 žuta(bar mislim) i 3-4 bijela kartona...Mršti se

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

tko god hoce 5.0 neka fino bude pametan i ne tramunđa gluposti (pazi na kartone) i ucestalo sudjelovanje u raspravama sa pravim argumentima i to je to.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
Pudge kaže...

tko god hoce 5.0 neka fino bude pametan i ne tramunđa gluposti (pazi na kartone) i ucestalo sudjelovanje u raspravama sa pravim argumentima i to je to.

Da bi covjek imao 5 zvijezdica mora imati jako puno "pozitivnih elemenata" a to je covjeku koji je prirodan nemoguce jer uvijek se nade netko tko ne dijeli isto misljenje!

 

Ali u biti ja ne razumijem cemu uopce paziti na to? Niste valjda dosli na forum da bi se natjecali u zvijezdicama (moras skupit sve) nego se opustili i uzivati u nasem dobrom drustvu?! :D

16 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

jest, ali uz to i malo lijepog ponasanja nije na odmet.Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lista najboljih autora

Evo ja 2 i pol,200 poruka.Samo jos da se izjasnim da mi je to sa zvijezdicama i thumbovima bezveze.Oni ljudi koji vec dosta vremena borave ovdje znaju ko kvalitetno pise a i to se moze vidjeti iz samih textova(jedino ak si glup neces vidjet).Mislim da se taj sistem moze i dosta abjuzat npr. ako se nekome zamjeris(kao u mom slucaju) taj ce uvijek bez obzira na text klikat thumbdown i utjecat mozda kroz neko vrijeme na moj status.Takodjer mislim da ako se netko ne slaze sa mojim misljenjem,stavom,argumentom itd. neka se slobodno izjasni tako da nesto napise a ne da klikce po nekim gumbicima.

 

Imam svoju listu favorita sto se tice autora i mogu reci da je opcenito po kvaliteti pisanja ovo definitivno forum broj 1 u Hrvata.

Zivim u Starigradu,selu sa 1150 stanovnika.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lista najboljih autora

e nu, danas smo potezali braganju bilon je malo girica malo gavuna (sitni su jos), dvi-tri sipe koja skarpina i tako to nista posebno, a bilo je i oni dosadni zvizdaca, a ja budala pobaca sve u more, e, da san bija pametan donija bi i doma i zalipija ih na monitor, sa bi bija gori na vrvu ove liste ovako djava zna di san i jesan li igdi uopce

 

a najboje van je povrimeno zabestimat koju ako van smetaju zvizde, ovi gazde foruma to ne volu pa ti mecu nike kartone i opomene djava zna ca svako malo salju nika sranja, i znas da nigdar nes dobi zvizde, a ka bacis mrizu dotijednoj mos jebavat cilu vamiliju kad malo pa malo kurva opet u mrizi, jos se zakaci ka malo dite za sisu, i ne pusca

nu, glamac, djava ga odnija
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

Razlog zbog kojeg zvjezdice nekada same od sebe nestaju i dolaze je zato što se formula za izračun zvjezdica stalno poboljšava - Domagoj je to bio spomenuo u jednoj temi. Eto sad znate....

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lista najboljih autora

Ja sam na začelju 4. stranice! Lipo! =)

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
scorpion667 kaže...

Razlog zbog kojeg zvjezdice nekada same od sebe nestaju i dolaze je zato što se formula za izračun zvjezdica stalno poboljšava - Domagoj je to bio spomenuo u jednoj temi. Eto sad znate....

Bome ste zeznuli tu formulu kada sam ja napredovao... ne valja to :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2009 1:29 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

Ako si bliži (na toj listi) onima sa pola zvjezdice više od tebe,jesu li veće šanse da ćeš uskoro dobiti novih pola zvjezde??

written by pod009
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lista najboljih autora

Ma te zvjezdice sve treba bacit,ja imam 1 ipo zvjezdicu,11 mjeseci,980 poruka,non-stop aktivan na forumu i vidi sad

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
pod009 kaže...

Ako si bliži (na toj listi) onima sa pola zvjezdice više od tebe,jesu li veće šanse da ćeš uskoro dobiti novih pola zvjezde??

Trebalo bi biti tako.

 

PC Street Hacker kaže...

Ma te zvjezdice sve treba bacit,ja imam 1 ipo zvjezdicu,11 mjeseci,980 poruka,non-stop aktivan na forumu i vidi sad

A koliko kartona si dobio u tih 11 mjeseci?

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
PC Street Hacker kaže...

Ma te zvjezdice sve treba bacit,ja imam 1 ipo zvjezdicu,11 mjeseci,980 poruka,non-stop aktivan na forumu i vidi sad

Ne treba. Zvjezidice su odlična promjena,bilo bi bolje da su bubamare,ali i ovako je ok. Ja samo tu 8 mjeseci,više od 1400 postova,svaki dan aktivan,dva žuta,jedan bjeli,jedan thump down.

written by pod009
15 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

Kako bi bilo pol bubamare? Bubamara bez glave? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
pod009 kaže...

Ako si bliži (na toj listi) onima sa pola zvjezdice više od tebe,jesu li veće šanse da ćeš uskoro dobiti novih pola zvjezde??

Da, tako nekako. Ja kad sam prije par dana gledao listu autora imao sam pola zvijezde a bio sam 3-4 mjesta udaljen od onih što su imali po jednu cijelu i nakon nekoliko dana i ja sam dobio jednu cijelu. Osmijeh 

16 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

Šta se zamarate zvezdicama?

 

Vi koji ste tako dugo tu (uff, 8 mjeseci) i koji imate toliko poruka (preko 1000 wow) i koji ste aktivni i bez crvenjaka:

 

Zapitajte se koliko imate korisnih postova kojima ste pomogli drugima? Koliko imate stickyja? Ili je možda 99% vaših postova u nespavalicama, najboljim igricama i sl., a onih 1% o nečemu što je pomoglo drugima.

 

Meni se čini da sustav zvjezdica radi super i da nitko nije zakinut. Smatram da su zvjezdice odraz zrelosti forumaša i puno više će reći koliko je neki forumaš relevantan.

 

Ja imam 2 zvezde pa nemojte moje mišljenje shvaćati preozbiljno...

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
i_rambo_plache kaže...

Šta se zamarate zvezdicama?

 

Vi koji ste tako dugo tu (uff, 8 mjeseci) i koji imate toliko poruka (preko 1000 wow) i koji ste aktivni i bez crvenjaka:

 

Zapitajte se koliko imate korisnih postova kojima ste pomogli drugima? Koliko imate stickyja? Ili je možda 99% vaših postova u nespavalicama, najboljim igricama i sl., a onih 1% o nečemu što je pomoglo drugima.

 

Meni se čini da sustav zvjezdica radi super i da nitko nije zakinut. Smatram da su zvjezdice odraz zrelosti forumaša i puno više će reći koliko je neki forumaš relevantan.

 

Ja imam 2 zvezde pa nemojte moje mišljenje shvaćati preozbiljno...

Rambo ti bas u lov na zvijezdice otisao, odmah promijenio karaketer za jedan "thumbup"!:D ...Ma evo dat cu ti ga i ja, promjena je na bolje! ;D

 

...vas te zvijezdice vise!

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2009 12:30 (Luka).
15 godina
neaktivan
offline
Lista najboljih autora

Svaku temu ste zagadili zvjezdicama! Dajte se uozbiljite vise!

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lista najboljih autora
F1-IVO kaže...

Svaku temu ste zagadili zvjezdicama! Dajte se uozbiljite vise!

Nazalost, i u ovoj temi je prikazan rank po tim istim zvjezdicama, tako da je (isto tako nazalost) prica o zvjezdicama i u ovoj temi neizbjezna. :(

16 godina
moderator
offline
RE: Lista najboljih autora
i_rambo_plache kaže...

Meni se čini da sustav zvjezdica radi super i da nitko nije zakinut. Smatram da su zvjezdice odraz zrelosti forumaša i puno više će reći koliko je neki forumaš relevantan.

 

Upravo je to i svrha statusa, kao i stranice s popisom "najboljih autora" - da bi novopridošli forumaši znali od koga dobivaju neki odgovor ili savjet.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice