TITULA za sve zaključana tema

poruka: 51
|
čitano: 4.032
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Evo jedna ideja koja bi mogla poboljšati sustav rješavanja problema korisnika na forumu. Dakle, uvede se sustav ocjenjivanja korisnika od strane usera koji je pokrenuo temu. Znači, ono + i -. Na osnovu tih podataka i broja postova se proračunavaju titule. Dakle, korisnik koji ima 300-400 postova ali više minusa nego pluseva je čisti spamer. Dok je onaj sa istim brojem postova, ali daleko većim brojem + asistent. Ovo bi bilo dobro čisto da se vidi tko tipka. Znači ako vam u temu tipka spamer, onda se ne obazirete na njegove postove. I obratno.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
coder_ kaže...

Evo jedna ideja koja bi mogla poboljšati sustav rješavanja problema korisnika na forumu. Dakle, uvede se sustav ocjenjivanja korisnika od strane usera koji je pokrenuo temu. Znači, ono + i -. Na osnovu tih podataka i broja postova se proračunavaju titule. Dakle, korisnik koji ima 300-400 postova ali više minusa nego pluseva je čisti spamer. Dok je onaj sa istim brojem postova, ali daleko većim brojem + asistent. Ovo bi bilo dobro čisto da se vidi tko tipka. Znači ako vam u temu tipka spamer, onda se ne obazirete na njegove postove. I obratno.

  Da je kojim slučajem uveden sustav ocjenjivanja +/- , sad bih ja tebi dao   --.
Zašto?
Zato jer postoji tema +/-, i tamo je odgovor .
Dakle, čisti SPAM! 
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

hehehe.... Da mi daš i 50 minusa...tako mi svejedno. Pošto ja ovaj forum nikad nisam spamao, niti sam ovdje da zadovoljim neku svoju taštinu putem golemog broja postova.

 

E sad, zašto sam opet pisao o tome.

 

Zato jer se u onoj (tebi - 1) govori samo o načinu rangiranja usera. Dok sam ovdje malo nadogradio poruku sa sistemom izračuna postova i rangom samog usera. Kad se već u ovoj temi govori o rangovima.

A i "ne bu to na forumu prošlo" je odgovor kojeg treba brisati, a kamoli na njemu završavati raspravu.

 

1 - greška u pisanju. Nije trebalo biti tu, ali ostavljam da nebi kvario citat ispod.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 14:28 (coder_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
coder_ kaže...

.

 

Zato jer se u onoj tebi govori samo o načinu rangiranja usera.

Rolleyes!!!!!!!
Rolleyes!!!!!!!
 
Ah,ah, kakva sreća, stega sve je veća! Al me ovaj čovjek strogo gleda, ovdje mora biti reda. Njegovi mi prsti prijete, ti odavno nisi dijete. O da, ja nisam dijete, tebi moji prsti prijete.
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Ja sam za to da broj poruka bude vidljiv eventualno isključivo moderatorima zbog nekih moderatorskih razloga. Svima ostalima je sasvim nebitan i sistem kvalitativnog ocjenjivanja bi bio daleko korisniji i smisleniji.

Čak i da se potpuno ukine možda. Rejtinge ostaviti u odnosu na vrijeme aktivacije accounta, a ne broja poruka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Ja vas uopće ne kužim, neznam koja je nekome fora ganjati postove? To je za malu djecu.

To znači da taj ko ima samo jedan cilj "postovi" piše bezveze samo da nešto napiše i tu onda ispadne svašta.

Buraz
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
Buraz kaže...

Ja vas uopće ne kužim, neznam koja je nekome fora ganjati postove? To je za malu djecu.

To znači da taj ko ima samo jedan cilj "postovi" piše bezveze samo da nešto napiše i tu onda ispadne svašta.

 Pa pogledaj malo bolje, ovaj forum i je prepun male djece. Doslovno.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
offline
TITULA za sve

Ja sam za ukidanje, ali potpuno, i broja postova i nadimaka.

Super korisno bi bilo proširenje mogućnosti u profilu koji je "najmršaviji" od svih foruma koje sam videl.

Znači, ovdje gdje piše krpelj, bubamara ili nešto treće, da si korisnik sam nekaj napiše.

Dodaci poput msn-a i sličnih stvari, konfiguracije u obliku pop-upa sa lijeve strane također, a potpis neka bude jednistven i s mnogo mogućnosti (BBC) itd...

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TITULA za sve
coder_ kaže...
 Pa pogledaj malo bolje, ovaj forum i je prepun male djece. Doslovno.
 Na novcu ne pise da ga je potrosilo malo dijete kupujuci BUG, ili je taj novac dosao od nekog starijeg. Bitno je da dodje.
Forum u funkciji promocije casopisa onda igra veliku ulogu.

Sve je dobro KAD se dobro svrši!
16 godina
offline
TITULA za sve

Što se tiče ocijenjivanje user-a, mislim da bi bili OK ali da to mogu ocijenjivati jedino meoderatori, jedino one members-e za koje su uvidjeli da se ističu u nekoj tematici više od ostalih, naravnmo po svojoj kvaliteti.

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Ja ne vidim svrhu ove teme, kakvo ocjenjivanje,,za šta če ti to,,ova tema je bezveze. Mislim ono + i - za ocjenjivanje. Svašta, super je i ovako, ništa netreba mijenjat

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
HCSC kaže...

Što se tiče ocijenjivanje user-a, mislim da bi bili OK ali da to mogu ocijenjivati jedino meoderatori, jedino one members-e za koje su uvidjeli da se ističu u nekoj tematici više od ostalih, naravnmo po svojoj kvaliteti.

 A koja je onda svrha ocjenjivanja ako se ono neće primjenjivati na sve članove foruma?
Xero kaže...

Ja ne vidim svrhu ove teme, kakvo ocjenjivanje,,za šta če ti to,,ova tema je bezveze. Mislim ono + i - za ocjenjivanje. Svašta, super je i ovako, ništa netreba mijenjat

 Da, ovako je super za spamere. No kad bi se svi okrenuli protiv takvih, siguran sam da bi se broj spamera uvelike smanjio.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
offline
RE: TITULA za sve
coder_ kaže...
HCSC kaže...

Što se tiče ocijenjivanje user-a, mislim da bi bili OK ali da to mogu ocijenjivati jedino meoderatori, jedino one members-e za koje su uvidjeli da se ističu u nekoj tematici više od ostalih, naravnmo po svojoj kvaliteti.

 A koja je onda svrha ocjenjivanja ako se ono neće primjenjivati na sve članove foruma?
...
svrha... neznam kako se ispravno izraziti ali... da se dobi uvidi u one forumaše koji nešto znaju, kuže tematiku te da im se može vjerovati. Za one koje stoji to što su rekli napisali.... neznam dali shvačaš ono što želim napisatri. Uglavnom....
Znam, neće se svi kvalitetni useri vjerojatno tu naći izostat će tu oni "anonimnih", možda manje aktivni svojim postovima, a opeta kvaklietni forumaši koji doprinose ovom nam forumu.
هردسري & سبيدسري
16 godina
offline
TITULA za sve

moram prizati da sam sve probleme na koje sam naisao u radu s racunalom i postavio na ovom i drugim forumima vezano za racunala nisam nasao odgovor u biti sam ih rijesio sam, tako da mislim da vecina ljudi koji su na ovom forumu mogu sudjelovati u temema nvidia vs ati ili amd vs intel..... rijetko tko dijeli svoje rjesene probleme s racunalom.... to je moja kritika ovom forumu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
igy kaže...

moram prizati da sam sve probleme na koje sam naisao u radu s racunalom i postavio na ovom i drugim forumima vezano za racunala nisam nasao odgovor u biti sam ih rijesio sam, tako da mislim da vecina ljudi koji su na ovom forumu mogu sudjelovati u temema nvidia vs ati ili amd vs intel..... rijetko tko dijeli svoje rjesene probleme s racunalom.... to je moja kritika ovom forumu

 Pa neće ti nitko direktno rješavati problem, već će te uputiti kako da sam riješiš stvar. To je svrha foruma, a ne dadiljanje.

No dobro, ova tema lagano ode u OT.
There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
16 godina
offline
RE: TITULA za sve
coder_ kaže...
 Pa neće ti nitko direktno rješavati problem, već će te uputiti kako da sam riješiš stvar. To je svrha foruma, a ne dadiljanje.

No dobro, ova tema lagano ode u OT.
 uputiti se mogu i sam, rijetko tko dijeli svoja iskustva
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2008 16:06 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
Armor kaže...

Ja sam za ukidanje, ali potpuno, i broja postova i nadimaka.

Super korisno bi bilo proširenje mogućnosti u profilu koji je "najmršaviji" od svih foruma koje sam videl.

Znači, ovdje gdje piše krpelj, bubamara ili nešto treće, da si korisnik sam nekaj napiše.

Dodaci poput msn-a i sličnih stvari, konfiguracije u obliku pop-upa sa lijeve strane također, a potpis neka bude jednistven i s mnogo mogućnosti (BBC) itd...

 vec sam pitao za bb kod... nista od tog....
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
igy kaže...

moram prizati da sam sve probleme na koje sam naisao u radu s racunalom i postavio na ovom i drugim forumima vezano za racunala nisam nasao odgovor u biti sam ih rijesio sam, tako da mislim da vecina ljudi koji su na ovom forumu mogu sudjelovati u temema nvidia vs ati ili amd vs intel..... rijetko tko dijeli svoje rjesene probleme s racunalom.... to je moja kritika ovom forumu

 Slažem se... sve je puno retardiranih tema i još gorih ljudi. Pratim nekoliko tema, a zanimljivo- malo koja ima veze sa računalima/igrama.
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
TITULA za sve

Ljudi, sad već opasno odlazite u OT..

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve

Tu si u pravu svaka tema, čast iznimkama, krene dobro od početka a kad otvoriš drugu str. te teme totalni raspašo. tu bi trebali administratori i moderatori malo poradit na tome pa ako vide da ta tema ne vodi nikamo jednostavno ju ukinut. to je moje mišljenje

Buraz
15 godina
neaktivan
offline
RE: TITULA za sve
Buraz kaže...

Tu si u pravu svaka tema, čast iznimkama, krene dobro od početka a kad otvoriš drugu str. te teme totalni raspašo. tu bi trebali administratori i moderatori malo poradit na tome pa ako vide da ta tema ne vodi nikamo jednostavno ju ukinut. to je moje mišljenje

Ne ukinut temu!
Nego glupe komentare pobrisati ;) 
Potpisujem...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice