PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...

Ali igre za pc ne kostaju 500kn.

Ja sam prvi koji je nezadovoljan performansama sonija cetvorke

 

Kako koja, neke su po 60€što je vrlo blizu 500kn.

 Koje padnu na velike popuste 

EUW: Dorans Dildo
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...
Ezio kaže...
BannedOnThisForum kaže...

 Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

 

Teoretski, možda. Realno, teško. Stvar je u tome da developere boli đon za pc komponente stare 5 godina. 

 6870 grafička trenutno, jogurtirao upravo GTA 5 (da istestiram prije kupovine), 1440x900p (ne mogu veću rez zbog manjka VRAM-a), sve postavke medium, igra runna na 120 fpsa max. (ostatak konfiguracije u "Moj PC". Vidim koliko ih boli đon 

 

EDIT: krenuo sam podići neke postavke koje ne uzimaju VRAM-a, da vidim stanje fps-a, nažalost crack je nov, loš i igra je crashala. Ali u get my point, 120 fpsa, na finim postavkama sa grafičkom karticom starom 5 godina, na 900p rezoluciji :)

 Jel kompjuter sa 6870 koštao 400 USD prije 5 godina? Hoćeš li sa današnjom konfiguracijom od 400 USD za 5 godina igrati GTA 6? Hoćeš malo sutra...

Potpis!
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

@Banned, Ajd nas plz nemoj davit sa svojim komponentama i postavkama. Nikog to ne zanima osim tebe.

 

Zato smo i kupili PS4 da ne moramo stalno raspravljati koji driveri, koja grafička i koji krek. Imaš malo dalje GTA V PC temu gdje samo o tome raspravljaju od kad je igra izašla.

 

Unaprijed hvala.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 9:46 (DeniZg).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...
Bitanga kaže...

 

Kako koja, neke su po 60€što je vrlo blizu 500kn.

 Koje padnu na velike popuste 

 

A toga kao tu nema? I na PS Storeu su popusti non stop. Pa nećeš kupit igru za 500kn.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Playstation 4 ima još jednu zgodnu prednost (u odnosu na PC), koju sam primijetio tek nakon što sam uzeo Battlefield 4 za PS4.

Nema hackera i cheatera.

 

Na PC-u u svakoj partiji (uglavnom infantry mape, dakle nisu heli-tank freakovi) ima bar jedan-dvojica na svakoj strani koji završe partiju 56-1.

Toga nema na PS4. Oni najbolji imaju 35-15 i to sam još puno rekao.

 


Edit: Project Cars stiže 8.svibnja.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 11:05 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Osjećam potrebu odgovoriti na ovo: Ps4 igre 1080p i 60fps: Cod ghosts, Cod AW, Backlight retribution, Mortal Kombat X, warframe, Diablo III, Dying light, fifa14, fifa15, wwe2k15, pes14, pes15, flower, MSG ground zeroes, Metro, MLB th show, NBA2k14, Outlast, Borderlands HC, PvZ, Project cars, wolfestein,  Shadow warrior, Sniper elite, TLOU, Trials fusion, Tomb raider i druge...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 11:16 (jurke).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
jurke kaže...

Osjećam potrebu odgovoriti na ovo: Ps4 igre 1080p i 60fps: Cod ghosts, Cod AW, Backlight retribution, Mortal Kombat X, warframe, Diablo III, Dying light, fifa14, fifa15, wwe2k15, pes14, pes15, flower, MSG ground zeroes, Metro, MLB th show, NBA2k14, Outlast, Borderlands HC, PvZ, Project cars, wolfestein,  Shadow warrior, Sniper elite, TLOU, Trials fusion, Tomb raider i druge...

 Vidiš, nisam znao da je Dyling Light u 60 FPS-a.

 

Ja našao link sa svim igrama po rezolucijama/framerate-u.

Al' mislim da treba mali update te liste. Witcher 3 je potvrđen u 1080p na PS4.

 

 

Edit: Na Gamecollectionu je The Order 1886 za 18.63 funte s dostavom. Dobra je cijena pa sam si naručio.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 12:41 (DeniZg).
14 godina
offline
PlayStation 4

kolko je poštarina?

super je cijena, 200kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

kolko je poštarina?

super je cijena, 200kn.

 Poštarina im je uvijek ista. Cca 2 funte.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Đžabe, i ja ću naručiti

Za koliko vremena dođe

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Đžabe, i ja ću naručiti

Za koliko vremena dođe

U zadnje vrijeme treba jedno 15-18 dana. Ponekad i brže.

Ali, mislim da to i nije do njih, nego do naše pošte. Oni šalju isti dan.

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
 

 

Edit: Na Gamecollectionu je The Order 1886 za 18.63 funte s dostavom. Dobra je cijena pa sam si naručio.

 

Tnx na hintu. Naručio i ja!

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jeli itko koristi skinove za ps tipa ovog: http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/05/10366313_779751388724202_6726634776415167911_n1.jpg?eaa32f Sve razmisljam, ali neznam jeli dobra ideja :p

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
jurke kaže...

Jeli itko koristi skinove za ps tipa ovog: http://cdn4.dualshockers.com/wp-content/uploads/2014/05/10366313_779751388724202_6726634776415167911_n1.jpg?eaa32f Sve razmisljam, ali neznam jeli dobra ideja :p

 nope, trošenje para bezveze al fora je 

 

kaj se tice gore rasprave ps4 rezolucija i frejmovi itd... odkako sam nabavio konzolu, nemrem je dovoljno nahvalit, kaj god da pokrenem, sve radi jako dobro, pogotovo ove neke u 60fps (odigrao TLOU i battlefield 4) ma milina...

i gledam sad pc temu od gta 5 i kolko se ekiba hebe sa razno raznim pizdarijama, a masne pare utukli u strojeve i kupili orgigi igru... ma nikad vise  jucer se bas malo prođirao u gta5, uzivancija, predivno zgleda, nis ne steka, glatko klizi koooo sad bi reko sto  

ma di bi mogo igrat na PC-u od 3000kn il manje kolko sad dođe ps4 gta5 na high postavkama (koje su kakti na PS4) no way hose...  

 

 

btw iduci tjedan je na US store-u sale od COD franšize, pa da pitam unaprijed, kaj je bolje za uzet Ghosts il advanced warfare? obe se vrte u 1080p 60fps jel 

 

11 godina
offline
PlayStation 4

Nijednu imal ovadve na ps4 i neznas koja je losija cuvaj lovu za nesto drugo

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Nijednu imal ovadve na ps4 i neznas koja je losija cuvaj lovu za nesto drugo

 ma da 

posto imam BF4 vec duze vremena, znaci bolje preskočit... 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

 

Da ima neki prigodniji "smile", njega bih stavio.....

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

 

kaj se tice gore rasprave ps4 rezolucija i frejmovi itd... odkako sam nabavio konzolu, nemrem je dovoljno nahvalit, kaj god da pokrenem, sve radi jako dobro, pogotovo ove neke u 60fps (odigrao TLOU i battlefield 4) ma milina...

 

Meni je nova suspend-resume opcija najimpresivnija od svih PS4 fićra. Pogotovo kad sam maknuo account login screen na početku.

Ugasim PS4 u pol igre. Poslije ga upalim i uđe mi u igru u roku 5 sekundi od kad sam ga upalio. Next gen FTW.

 

 

 

PSN - DeniZg80
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

 

Meni je nova suspend-resume opcija najimpresivnija od svih PS4 fićra. Pogotovo kad sam maknuo account login screen na početku.

Ugasim PS4 u pol igre. Poslije ga upalim i uđe mi u igru u roku 5 sekundi od kad sam ga upalio. Next gen FTW.

 

 

 

 

Yup, ja i dalje imam login radi klinaca, ali suspend je najbolji feature ikad.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Malo mi je prošlo ispod radara, ali sad kad smo već naručili The Order 1886, nije zgorega spomenuti da je igra dobila Photo mode update. Izgleda zanimljivo.

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 15:53 (DeniZg).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Odlična opcija jedino imam problem kad suspendam Gta V i kad ponovno pokrenem konzolu on mi uvijek otvori Gta Online i ja stavim back, vrati se u igru ali mi sam promijeni lika i zahebe me, pogotovo ako sam bio usred misije... Nez zašto se to događa

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 15:52 (jurke).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
jurke kaže...

Odlična opcija jedino imam problem kad suspendam Gta V i kad ponovno pokrenem konzolu on mi uvijek otvori Gta Online i ja stavim back, vrati se u igru ali mi sam promijeni lika i zahebe me, pogotovo ako sam bio usred misije... Nez zašto se to događa

 Mislim da taj suspend/resume treba svaki developer pomalo doraditi za svoju igru. Malo je kompliciranije sa online igrama, jer te otspoji sa servera. LINK

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
PlayStation 4

malo noviteta, ovo mi liči na TLOU 

 

 

Everybody's Gone to the Rapture

 

 

Project Cars: Become a Legend

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 16:02 (Spike1983).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Da, ali ja ne igram online, no nema veze, ne stavljam Gta v više u suspend i problem riješen

16 godina
offline
PlayStation 4

Stigao GTA V doma i taman naručen The Order 1886 za 18.63 funte, a joj veselja :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Moj favorit ovog desetljeća ode u gold ! :)

 

http://www.psu.com/news/26522/The-Witcher-3-has-gone-gold

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ček te igrice Šta kupite preko game collection jEl te igre možete igrat preko hrvatskog account a il morate imat us account?

Znam da ako kupiš preko str game deal ne bi mogo igrat nego na us account

 

I kako ide to naručivanje preko te stranice game collection?

Jel ti šalju neki cod pa skidaš igru il šalju cd na kućnu adresu

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2015 18:55 (croGOREatia).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Već smo 100x to napisali.

Igre sa GC su fizičke kopije. Sve fizičke kopije za PS4 su region free.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
croGOREatia kaže...

Ček te igrice Šta kupite preko game collection jEl te igre možete igrat preko hrvatskog account a il morate imat us account?

Znam da ako kupiš preko str game deal ne bi mogo igrat nego na us account

 

I kako ide to naručivanje preko te stranice game collection?

Jel ti šalju neki cod pa skidaš igru il šalju cd na kućnu adresu

DeniZg ti je sve napisa, a ja dodajem da ih na kraju kad ti dosade, možeš trampit ili prodat i tako u krug! :)

 

14 godina
offline
PlayStation 4

http://www.hcl.hr/vijesti-project-cars-ima-datum-izlaska-opcije-za-grafiku-cak-i-na-konzolama-13152-27.html

 

WTF?

dakle ne može sve odjednom nego si biraj što ti je lijepše pa tako igraj

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice