PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa, kupujem Fifu 15 i NBA 2k15 pa ako netko ima za prodati ili zna nekoga neka javi na PP.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
KiX777 kaže...

Ekipa, kupujem Fifu 15 i NBA 2k15 pa ako netko ima za prodati ili zna nekoga neka javi na PP.

 NBA imaš kupiti dosta jeftino na gamedealdaily za 30$, dakle 200-ak kn, dobiješ kod na mail iste sekunde poslije uplate. Sumnjam da ćeš naći jeftinije. Ja sam uzeo prije nekih 2 tjedna i nikakvih problema. 

S time da mislim da to moraš aktivirati na US računu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
PlayStation 4

nađi si na faceu grupu za prodaju razmjenu igara tamo bude dosta jeftinije od njuškala,neki dan sam vidio fifu 15 za 200 kn (disk)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Imaš li link možda, ja ne mogu naći.

 

Volio bih sve igre imati na HR acc.

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

haha nevjerojatno nevjerojatno sada sam uzeo ufc secundary i usao na taj acc i igrao kao secundary i ukucao moj origin za igrati online i taj isti origin je bio ukucan na hanteed24 psn i na tome originu sam igrao ufc u prvom mjesecu koji se neki dan zakljuco i taj dan izbriso sam sve saveove i igru i ja nesto razmisljam i udem na hanteed acc na psnu tj. switch user i radi mi igra na hantedu ali pise da igra suofan tj. secundary i ja u opcijama ceprkam i vidim origin manage profiles i tamo stoji da jedan moze biti lead trenutno i ja stavim hanteed i igra se vrati na pocetak i udem i igram iznova kao hanted znaci nemam borbi a tamo sam imao jednu borbu na suofanu,dakle igram prakticki kao primary samo treba startat igru na onome accu vi sto imate secundary probajte u ostalih igara

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

haha nevjerojatno nevjerojatno sada sam uzeo ufc secundary i usao na taj acc i igrao kao secundary i ukucao moj origin za igrati online i taj isti origin je bio ukucan na hanteed24 psn i na tome originu sam igrao ufc u prvom mjesecu koji se neki dan zakljuco i taj dan izbriso sam sve saveove i igru i ja nesto razmisljam i udem na hanteed acc na psnu tj. switch user i radi mi igra na hantedu ali pise da igra suofan tj. secundary i ja u opcijama ceprkam i vidim origin manage profiles i tamo stoji da jedan moze biti lead trenutno i ja stavim hanteed i igra se vrati na pocetak i udem i igram iznova kao hanted znaci nemam borbi a tamo sam imao jednu borbu na suofanu,dakle igram prakticki kao primary samo treba startat igru na onome accu vi sto imate secundary probajte u ostalih igara

 

TLDR;

 

si kad čuo sa kraj rečenice?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hanteed kaže...

haha nevjerojatno nevjerojatno sada sam uzeo ufc secundary i usao na taj acc i igrao kao secundary i ukucao moj origin za igrati online i taj isti origin je bio ukucan na hanteed24 psn i na tome originu sam igrao ufc u prvom mjesecu koji se neki dan zakljuco i taj dan izbriso sam sve saveove i igru i ja nesto razmisljam i udem na hanteed acc na psnu tj. switch user i radi mi igra na hantedu ali pise da igra suofan tj. secundary i ja u opcijama ceprkam i vidim origin manage profiles i tamo stoji da jedan moze biti lead trenutno i ja stavim hanteed i igra se vrati na pocetak i udem i igram iznova kao hanted znaci nemam borbi a tamo sam imao jednu borbu na suofanu,dakle igram prakticki kao primary samo treba startat igru na onome accu vi sto imate secundary probajte u ostalih igara

 

TLDR;

 

si kad čuo sa kraj rečenice?

 Zarez mu je najgori neprijatelj.

K'o da je iz GTA V PC teme pobjegao.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Previše je uzbuđen 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

da uzbudio sam se pa sam natrkeljao,kako svi oni prodaju secundary napisu nemoze ovo nemoze ono-tresla se brda rodio se mis

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Danas mi stigao Order 1886 sa Gamecollectiona. Najbrža dostava do sada. 5 dana.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Danas mi stigao Order 1886 sa Gamecollectiona. Najbrža dostava do sada. 5 dana.

 

Meni još nije, možda bude sutra onda :-P

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Ice45 kaže...

imali itko da je preso gta 5 na ps4 da stavi na mediafire da mogu skinut jer mi se moja data coruptala pa sam je izgubio ali hocu imat 100% pridenu igricu ako nije nekome bed dat sviju save datu hvala :D

  kako cu je staviti?presao sam 70ak posto igre,jeli to ono online save za one sto placaju ps plus?

 nije nego samo kopiras save datu da usb i stavis usb na pc i upoldas na mediafire i meni poslajes link od dowload da skinem

 

14 godina
offline
PlayStation 4

i meni nije jos, valjda ce do kraja tjedna

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ice45 kaže...
hanteed kaže...
Ice45 kaže...

imali itko da je preso gta 5 na ps4 da stavi na mediafire da mogu skinut jer mi se moja data coruptala pa sam je izgubio ali hocu imat 100% pridenu igricu ako nije nekome bed dat sviju save datu hvala :D

  kako cu je staviti?presao sam 70ak posto igre,jeli to ono online save za one sto placaju ps plus?

 nije nego samo kopiras save datu da usb i stavis usb na pc i upoldas na mediafire i meni poslajes link od dowload da skinem

 

 poslat cu ovih dana kada budem na usb prebacivao videe posalji mi poruku sto prije jer cu ti nik zaboravit 

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
16 godina
offline
PlayStation 4

Ni meni Order nije još stiga, ali nije ni priša, igra se GTA V :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Molio bih admina da moj nick iz prvog posta ove teme sa bacelj21 prepravi na bacelj1811

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa, trebam pomoc! Posto sam se odselio u Irsku, napravio sam novi PSN acc. sve stare savegamove sam prebacio na USB kroz Application Saved Data Management -> Saved Data in System Storage -> Copy to USB Storage Device. Tada sam napravio novi acc i pokusao ih prebaciti sa sticka nazad na konzolu, odem na Saved Data on USB Storage Device -> Copy to System Storage, ali mi javi "There is no saved data." Isti stick kad spojim na PC, ocitava mi fileove. prije svega navedenoga sam formatirao stick u FAT32.

HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4
US PSN nove cijene 

Call of Duty: Ghosts Gold Edition - 19,80$
Call of Duty: Advanced Warfare Gold Edition - 49,79$

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Da su po 1 dollar skupe su igre su uzas da moram birat neznam koja je gora. 

 

Znam da je bilo 100 put al recite 2 najbolje stranice za narucivat igre? 

Odigrao vi si order 1886 i mozda bi kupio i nba 2015 gdje kupit najpovoljnije do sad sam kupovao samo digitalne cerzije na hr store

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2015 23:23 (omomomomoomm).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Probao sam i prešao obje i bolji mi je ghost, kampanja mi je među najboljima u cod serijalu, tko nije igrao, neka odigra.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Da su po 1 dollar skupe su igre su uzas da moram birat neznam koja je gora. 

 

Znam da je bilo 100 put al recite 2 najbolje stranice za narucivat igre? 

Odigrao vi si order 1886 i mozda bi kupio i nba 2015 gdje kupit najpovoljnije do sad sam kupovao samo digitalne cerzije na hr store

 Fizičke kopije sa TheGamecollection.net, a digitalne svuda po malo. Uglavnom PS store akcije.

Imaš NBA 2K15 US digitalna na Gamedealdaily za 30$.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.4.2015 0:30 (DeniZg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...
BannedOnThisForum kaže...

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

 

Da ima neki prigodniji "smile", njega bih stavio.....

 Jel' to najbolji argument koji imaš? 

EUW: Dorans Dildo
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
BannedOnThisForum kaže...
Virty kaže...
BannedOnThisForum kaže...

 Uopšte nije skup sport. Kao što rekoh, računar od $400 outperforma PS4 koji je $450. Igre su mnogo jeftinije, online je free, te može runnati igre na boljim postavkama i framerate. To nakon "godinu dana kašljuca na najvećim postavkama". Pa, nijedna igra na PS4 ne vrti "najveće postavke", kad bi se poredilo te igre bi bile medium postavke, sa (većinski) 30 fpsa. Čak i za 5 godina, taj računar koji si platio $400 će vrtiti iste igre na istim postavkama kao PS4 (manji detalji, framerate 30), a ta igra je i dalje jeftinija, i manje si platio čitavu skulu :)

 

Konzolama je jednostavno istekao rok kvalitete. Sad je samo rat i borba za tržište, te gušenje PC gaming industrije (čitaj ekskluzive, kojima mame ljude). PC > konzole trenutno, u svakom pogledu, čak i ekonomskom.

 

Da ima neki prigodniji "smile", njega bih stavio.....

 Jel' to najbolji argument koji imaš? 

 ti uopce ne znas zasto se ps4 kupuje,otidi sa teme ceramo te 

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
offline
PlayStation 4

Evo da se malo podsjetimo svega lijepog šta nas čeka ubrzo

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
EraserHead kaže...

Evo da se malo podsjetimo svega lijepog šta nas čeka ubrzo

BAT, BATTER, BATTO 

Umro na ovo.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ekipa trebao bih pomoc. Prodajem PS4 od 500GB, 2 igre (Destiny i The Last of Us Remastered) + dodatne 3 god. jamstva. Koliko bih mogao traziti za to?

11 godina
offline
PlayStation 4

Dal itko zna gdje kod nas kupiti trustmaster t80 volan ps4 ga podrzava.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
santa domenica, gledo sam ga i ja da bi uzeo
14 godina
offline
PlayStation 4

jel ga isprobao tko u drive clubu?

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Pitanje,moze li se PS4 spojiti na VGA monitor rezolucije 1680x1050,xbox 360 sam probao preko hdmi -> vga konvertera i slika je katastrofalna.

I kako se slusalice spajaju,na joystick 2.5mm ulaz ima ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice