PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.518
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

zamolio bih imam ps3 sw 4.65 cipovan mogu li sad i kako ubaciti novi 4.75

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Da idi na psx-place.com i nadi temu za 4,76 imaš i uputstvo i linkove koliko sam ja vidio ;)

Uglavnom na USB staviš cfw ideš z ps da updateujes aoftware sa usb-a samo IGRU IZBACI I CD I LOADOVANU PREKO MULTIMANA ;)
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

zahvalio bih na pomoci odradio sam sve medutim sad mi se javlja problem bucnog rada ps sto nije bio slucaj prije kad igram fifu 16 odjednom pocne raditi kao da polece i ubrzava ventilator i buku pa onda se utisa ako moze neko da mi objasni

8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

i jos jedno pitanje moze li se zastititi sa ovim PSN NJINJA ANTI BAN od bana 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mojatv kaže...

zahvalio bih na pomoci odradio sam sve medutim sad mi se javlja problem bucnog rada ps sto nije bio slucaj prije kad igram fifu 16 odjednom pocne raditi kao da polece i ubrzava ventilator i buku pa onda se utisa ako moze neko da mi objasni

Nova termalna pasta bi rješila slučaj, al ne samo ispod hladnjaka već i ispod onih limova što sa na procesoru i grafičkom čipu

12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Nek mi netko objasni jel ovo sigurno za raditi http://ps3portal.net/ps3-4-76-jailbreak/ i da li će mi PSN pretplata vrijediti i dalje ili više neću moći koristiti to i igrati do sad skinute igre. Hvala!

 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
U zadnje vrijeme mi se često kod paljena izbacivala poruka file system corrupted, ali je PS3 odradio provjeru i nakon toga je sve normalno radilo.
Zadnjih par dana sam primjetio da mi sve nekako radi usporeno, da bi mi jučer skroz počeo zastajkivati u igri. Napravio sam i format harda i stavio novi CFW, ali mi opet nakon minutu-dvije igranja zapne.
Ona žuta lampica od harda mi kad se PS3 smrzne ostane upaljena.
Je li netko imao sličnih problema.

Sve mi to nekako zvuči da je hard dao svoje.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

e ovako kupio sam prije dva dana super slim od 12gb i uzo gta 5 e sad imam problem ucita mi na 2 gb i stane ne ide dalje jedan mi je reko da moras samo kupit hddi moci ce jel to tacno il cu se opet zajebat ako to ugradim odg te brzo

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kupio ps3 slim 500gb bundle assassian creed black flag. Nakon toga kupio original igre Gran Turismo 5, Fifa 2013, Metal gear 4. Igro doslovno mjesec dana i skužio da nije to za mene, ipak sam pc gamer. Evo ako je neko zainteresiran nek mi pošalje poruku pa se dogovorimo. Cijena 2000kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bambuci kaže...

e ovako kupio sam prije dva dana super slim od 12gb i uzo gta 5 e sad imam problem ucita mi na 2 gb i stane ne ide dalje jedan mi je reko da moras samo kupit hddi moci ce jel to tacno il cu se opet zajebat ako to ugradim odg te brzo

Pa što piše kad stane?

Vjerovatno da nema dosta mjesta na HDD-u, jer 12 GB je malo 

Naravno da bi ugradnja večeg HDD-a rješio problem

8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

e ovako ono stane na 2 gb i nema samo stane nista ne pise e kad ja idem da izadzem sa instaliranja i ponovo udzem u cd izbaci mi da nemam memori ono da nemoze se nastavit et

 

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bambuci kaže...

e ovako ono stane na 2 gb i nema samo stane nista ne pise e kad ja idem da izadzem sa instaliranja i ponovo udzem u cd izbaci mi da nemam memori ono da nemoze se nastavit et

 

Pa eto nemaš dost mjesta

Znaći veči HDD i rješio si stvar

8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
bpodnar kaže...

Nek mi netko objasni jel ovo sigurno za raditi http://ps3portal.net/ps3-4-76-jailbreak/ i da li će mi PSN pretplata vrijediti i dalje ili više neću moći koristiti to i igrati do sad skinute igre. Hvala!

 Ukratko ne, nemožeš bez flešera napraviti CFW ...

12 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Hvala!

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozz
Imam PS3 al je Blu-Ray ROK pokvaren. PS3 je CECHL04, ali nemogu naci BDROM za njega! Jel zna neko jel postoji neki drugi ROM a da ide na moju verziju PS3
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
goran___1992 kaže...
Pozz
Imam PS3 al je Blu-Ray ROK pokvaren. PS3 je CECHL04, ali nemogu naci BDROM za njega! Jel zna neko jel postoji neki drugi ROM a da ide na moju verziju PS3

Uzmeš drugi Blu-ray i premjestiš svoju elektroniku sa svog blu-raya i mora radit

Ako staviš komplet drugi vjerovatno neće radit

Možda griješim, al mislim da je tako

11 godina
online
PS3 - Pitanja i odgovori

Nestignem citati cjelu temu. Pa bih pitao dali netko ima problem kada se PS3 upali pise na tv-u da nema signala, preko hdmi kabela ide, proradi nekako nakon paljenja gasenja prebacivanja hdmi portova na tv-u. Dali netko ima takav problem i kako rijesiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
brkan83 kaže...

Nestignem citati cjelu temu. Pa bih pitao dali netko ima problem kada se PS3 upali pise na tv-u da nema signala, preko hdmi kabela ide, proradi nekako nakon paljenja gasenja prebacivanja hdmi portova na tv-u. Dali netko ima takav problem i kako rijesiti?

 Probaj drugi hdmi kabel. 

EUNE: RayzCRO
11 godina
online
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Rayz00 kaže...
brkan83 kaže...

Nestignem citati cjelu temu. Pa bih pitao dali netko ima problem kada se PS3 upali pise na tv-u da nema signala, preko hdmi kabela ide, proradi nekako nakon paljenja gasenja prebacivanja hdmi portova na tv-u. Dali netko ima takav problem i kako rijesiti?

 Probaj drugi hdmi kabel. 

ovo sam napravio i ok je za sada 

Hold down the On/Off button until you hear a second beep. The PS3 will try and detect the display output settings on your monitor.

14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

ajmo ljudi pomagajte, već polako gubim živce, i ne želim ulagat u to čudo više.

 

imam ps3 fat skoro više od 2 godine, nije gažena jer se klinac igrao na njoj par sati tjedno (pošto je 6 godišnjak, ne smije puno, a ja sam PC master race tip :P ).
popravljena od yloda prije cca 9mj, promijenjena pasta prije cca mjesec dana ali mi je prije cca 10tak prestao čitati diskove :/


nadobudno kupio dve neispravne da probam zamijeniti lasere ali nisam uspio, ili imam peh pa su oba lasera neispravna ili je problem u mojoj konzoli (ili ja to neznam spojiti )
Već se jebavam s time par dana i nemam više živaca ni volje...

žao mi je kaj nisam odma kupio kompletni pogon, al sad je kasno,jbga.

 

obzirom da nije jailbrejkana ikad, nisam ni imao potrebu jer sam se sa frendom mijenjao i posuđivao igre za klinca,

ima li netko tko radi downgrade a da je voljan uzet dvije konzole pod račun pa da zajebem taj blueray?po mogućnosti iz zagreba

dvije kompletne PS3 fat konzole koje su (vjerojatno) neispravne,ne pale, al se daju iskoristiti za dijelove, 250gb i 60gb disk, napajanja, plastike, ventilatori, blueray(?) itd...

 

bubnul sam konzolu u oglasnik, pa što će prije :)

osim ako netko nema kakav drugi prijedlog?

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Molim pomoć jer nemam vremena čitati cijeli forum, kupio bi za klinca ps3 pitanje je jel velika razila između slim modela i starijih FAT? Da li je bolje kupiti čipiranu konzolu ili original?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
knezbj kaže...

Molim pomoć jer nemam vremena čitati cijeli forum, kupio bi za klinca ps3 pitanje je jel velika razila između slim modela i starijih FAT? Da li je bolje kupiti čipiranu konzolu ili original?

Razlika između FAT i SLIM po meni je dosta velika jer se FAT konzole JAKO kvare (YLOD).

A čipiranu ili ne to ti najbolje sam znaš(što igra, kako igra, ide li online igrat....)

Sve ima svoje prednosti i mane, tako da je odluka tvoja

12 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ovako imam jedno pitanje,imam PC koji koristim za gaming vec 7 godina,al sam si mislio i uzeti neku konzolu,e sad po vama sto je bolje i isplativije uzet rabljeni ps3 ili da uzmem novi ili rabljeni ps4?

LtMoNk
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav!
Imam pitanje za vas koji se razumijete u ps3.
Posudio sam frendu ps i on ga spojio na net(kod mene nikad nije bio spojen jer nisam igrao online) te mu izbacilo error 80010017. Zna li netko nesto o tome i da li se to moze popravit i kako? Inače koristim multi man za pokretanje igrica i nisam ga nikad spajao na net tako da nisam imao problema do sad pa me zanima jel postoji rijesenje za taj error.hvala
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
To ti je error code povezan za Internet konekciju..
Reset ruotera i sve bi trebalo biti ok..
A ako igraš online koristi psn patch ili seen enabler za sakriti cfw..
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Aha,hvala skl21. Kako da koristim taj psn patch ili taj seen enabler? To treba skinuti s neta ili?
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
I kako resetirati taj router?
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Na ruteru imas vjerojatno tipku koju treba stisnuti iglom ili cackalicom..
I ja sam imao taj problem i riješio sam ga tako..
Seen enabler ili psn patch skini s neta..
Uglavnom prije spajanja na psn udjes u jedan ili drugi ovisi koji skines i disable cfw /syscalls..
Pogledaj malo po YouTube koji video npr how to play online on cfw ili slično
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ok,probat cu,valjda ce proradit,hvala ti puno
8 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Treba mi savet : imam dve ps3 konzole fat od 80gb koju sam kupio decembra 2008 i koja radi bezprekorno i nisam je čipovao, a nedavno sam dobio slim varijantu od 160gb i koja za sad radi bez problema. Jednu bih prodao ali me zanima hladjenje iste, čuo sam da je fat verzija bolja po tom pitanju i da ima coolere za razliku od slim verzije pa me zanima vaše mišljenje. Hvala
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice