PS3 - Pitanja i odgovori

poruka: 6.165
|
čitano: 2.197.359
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Baš i nije tako,ali stoji da sa druge konzole nemožeš dump staviti na ovu ili bilo koju drugu konzolu jer su povezani NOR,CPU,Southbridge i čip na Blu-ray pogonu,ako jednoga promjeniš niš ne dela

 

Ova konzola od 120GB bi se možda i dala spasiti,ako si zainteresiran,javi se pa možemo probati skinuti dump nor-a (ako je do njega) i preflashati, pitanje je koja je konzola (CECH odozada ili ispod konzole) ...

 

L.P.

7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori
Molim za pomoc strucnjaka.
Dobio sam navodno nov modificiran slim PS3 (320gb), na kome je CFW Ferrox 4.80 (i prateci Multiman).
Koristim je iskljucivo offline, i tako nameravam da nastavim.
Konzola offline pusta sve moguce (standardne PS3 igre, PSN igre krekovane uz pomoc PSNREACT-a, PS2 igre u emulatoru, itd), ali ima samo jedan problem - nece da ucitava tudje save-ove igara, iz razloga sto verovatno
nikad nije kacena na internet (PSN) i nema "accounts id". Na mestu "accounta id" (u svim editorima i programima) su samo nule (000000000000) pa Save Resigner ili BruteForce nikako nece da ispravno resign-uju tudje save-ove.
Lokalni save-ovi odlicno rade. Dakle, osim ovog nedostatka (nepustanja tudjih save-ova) konzola je savrsena.
Zanima me:
1.) Koliko je rizicno (od banovanja konzole ili nehoticnog upgrade-a) da se samo na 5 minuta zakacim na PSN i dobijem "account id" (ne bih nista drugo radio, osim sto bih napravio taj PSN account)?
Ne mogu da budem 100% siguran dali se sa ovom konzolom neko ranije kacio na net (pa je mozda vec sumnjiva kod Sony-ja), ili je mozda id konzole ukraden i neko ga vec koristi (ili je vec na crnoj listi kao kompromitovan).
2.) Dali bi zatecene isnatlacije igara zbog novonastalog "account id"-a bile izgubljene?
3.) Dali bi novonastali "account id" imao uticaja na dosadsnji kvalitet njenog rada (to da konzola cita bukvalno sve sto se stavi u nju, da sve krekovane PSN igre pusta offline, itd)?
4.) Dali je moguce povratak na predjasnje stanje (brisanje novonastalog accounta - ako ne budem zadovoljan)?
5.) Mozda je moguce sve gore navedeno izbeci, i napraviti neki fake PSN nalog (za offline rad), pa mi je potrebna preporuka za software (ako uopste postoji takav).
6.) Ili ja ne znam da koristim Save Resigner i BruteForce? a za pustanje tudjih save-ova igara postoji neki drugi trik?
Ne bih hteo da upropastim ovako slatku stvarcicu (niti da nesto krene po zlu). Usrdno molim za misljenje experta. Hvala unapred.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozz zanima me dali ja mogu prodati igre koje se nalaze na mojoj ps3 konzoli..tj.prodao bih psn racun..

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

@jojkas

 

Ukratko da ti odgovorim,ja sam sa CFW konzolom online već 5 godina (koliko traje i modifikacija), i nikada problema,čak i PS4 mi je spojen na isti acc ...

 

Ako staviš acc,konzola će te svaki put tražiti da se ulogira,ako ti to nebude smetalo ...

 

Ništa neće biti izgubljeno od saveova,niti će biti smetnji kod rada (osim javljanja da se nemože spojiti na PSN) ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2016 12:38 (nbdy32).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Zar nije super tanki od 500 GB
9 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Zna li tko email od formatio bellus ps3 servisa?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam ps3 Slim sa 500 gb rama  i još 12 gb na njemu

Uz igrice

Fifa 17

Gta 5

Uncharted 2

Pes 2010 

NBA 2K15

W2k15

Battlefield 4

Killzone 2

Medal of honor warfighter

CoD Blak Ops 2

Max Payne 3 

Mafia 2

Assessins creed Brotherhood

 

Za koliko bi ga mogao prodati 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Cipovana mi je konzola ali sam ja abtejtovo  sam preko interneta naravnoiz znatizelje  i sad mii izbacuje 80010017. KAKO POPRAVIT OVO. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Ugljasa kaže...

Cipovana mi je konzola ali sam ja abtejtovo  sam preko interneta naravnoiz znatizelje  i sad mii izbacuje 80010017. KAKO POPRAVIT OVO. 

Ponovo modifikacija sa e3 flasherom.

Nema druge

15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Kako upariti PS3 kontroler sa android media playerom i ako mi to uspije može li se taj kontroler koristiti na PS3 ili ga tamo isto nakon toga treba upariti?

 

EDIT:
Imam i jedan problem sa PS3 i LCDom (Samsung).

Kad upalim PS3 izgubim signal na svim TV programima. Do sad nisam primjetio taj problem. Stavim download neke igre na hdd i kad želim sa hdmia prebaciti na bilo koji tv program nemam slike i piše mi da nema signala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 13:13 (tintin).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Dobar dan imam PS3 super slim koji ima hard disk od 12 gb.Htio bih ga promijeniti ali nisam siguran zato jer san neke igre kupio preko PSN-a.Nisam siguran u slucaju da ga zamijenim oce li mi se to izbrisati. Unaprijed Hvala!!
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Imam problem sa PS3 slim i ne znam ga riješiti. Dakle konzolu mogu upaliti, prijaviti se na net, guglat bla bla, no kada treba bilo koju aplikaciju/igricu upaliti(igre, youtube, store...) promjeni rezoluciju i samo bude sve crno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima tko da otvara ihs??

The world is not enough...Imam samo 11g.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozdrav ljudi. Na hrvatskom ps storeu nema YouTube pa me zanima mogu li se registrirari na UK store da ju tamo skinem pa se opet vratim na hrvatski. Ne znam jel to izvedivo i hoče li to imati kakvih posljedica u smislu blokade računa i sl.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Momci daa li neko zna kakav je ovo error 80023017 nmg da se prijavim na psn nista haos ludilo me.hvata ako ima neko neko savet??!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Zanima me ako sa Storea kupim digitalnu igricu preko jednog accaunta da li tu igricu mogu igrati ostali korisnici na toj konzoli ( imam dva klinca koji savki imaju svoj PSN accaunt).

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Isto imam pitanje vezano za digitalne verzije igara.
Mogu li takvu igricu ponovno (naravno besplatno) skinuti ako prodam ovu staru konzolu ili se pokvari?
Mogu li takvu igricu ako kupim PS4 skinuti na novu konzolu?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Kupio sam klincu Fifu 17 pa me zanima kako se ulazi u Journey dio igre? Ne vidim ga nigdje u izborniku.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Našaovsam na netu da radi taj mod na PS4, ali ne i na PS3 :(
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Ima ko fifu 17 za ps3 dvd verzija? I kolko para? Ponude iz zagreba samo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Pozz,
Imam chipirani ps3.zanima me dal mogu s njim skidati igrice direktno s int. Ili moram preko compa?hvala!
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav....moze li se na chipovane ps3 konzole ubacivati patch,ako moze molio bih nekoga da mi odgovori kako,na koji nacin?

Unaprijed hvala...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Nisam do sad nikad uzimao igru preko preko ps stora, ali eto hocu sad jednu uzet, jel stvarno da se iz HR u storu ne može kupovat?

Ne podržava našu regiju, wtf.

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2017 11:08 (kostolomac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Naravno da nije točno da se ne može, na PS storeu se uredno može kupovati, čak su i cijene u kunama. Ako na store ideš iz browsera, pripazi samo da si na EU storeu. :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
15 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori

Kontaktirao sam k. podršku pa su riješili problem :)

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
8 godina
neaktivan
offline
PS3 - Pitanja i odgovori

Pozdrav,imam jedan problem sa ps3 fat model. Neće da čita igrice,i normalno da pomislin laser je problem i kupim drugi i opet isti problem. Jel zna netko riješenje ili su mu se događali slični problemi? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Jel normalno da se na PS3 Slim tokom igranja GTA V, cuje zvuk ucitavanja CD-a?
Kazu da je to zato sto je igra zahtjevna? Ima li tko iskustava?
Samsung Galaxy S7 32GB black onyx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
mp3david kaže...
Jel normalno da se na PS3 Slim tokom igranja GTA V, cuje zvuk ucitavanja CD-a?
Kazu da je to zato sto je igra zahtjevna? Ima li tko iskustava?

 mislim da nemaš razloga za brigu jer je i kod mene tako 

13 godina
offline
Re: PS3 - Pitanja i odgovori
Malihaer kaže...

Pozdrav,imam jedan problem sa ps3 fat model. Neće da čita igrice,i normalno da pomislin laser je problem i kupim drugi i opet isti problem. Jel zna netko riješenje ili su mu se događali slični problemi? 

si mjenjo samo laser ili komplet BD pogon?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: TUTORIAL: Spajanje PS3-a na monitor, TUTORIAL: Filmovi s titlovima na ps3-u
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice