Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.335
|
čitano: 741.790
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
M_dipl. kaže...

Crysis Warhead

 

Hell fuckin' yeah!

 

Smijeh

The same, dokle si došao? Ja u onom rudniku.

 

Kod mene rezolucija 1440xnešta. Postavke sve na Gamer, 30-35 fpsa :) AA 2x

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!! Dao joj je dvanaest ruža i jednu umjetnu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
oblivion s modom zvan Oscuro's Oblivion Overhaul

ako niste probali,definitivno probajte!!!
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

trenutno prelazim gta 4 i just cause 2 

gta 4- jako dobra igra, prešo sam je nekoliko puta 

just cause 2- dobra igra počeo sam je ikrat prija nekoliko dana i jako mi se sviđa

živi život kako spada probaj sve ne moj da te niko spriječi JER JE SAMO JEDAN ŽIVOT I TVOJ JE
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
luckyluke kaže...

Trenutno prelazim:

 

  • GTR 2 -vrh vrhova racing simulacija uopće.Igra se neće svidjeti mnogima a najmanje onima koji žele "iscjediti"svoju graf.karticu.-9,7/100
  • Batman Arkham Asylum-iako sam je prešao,ponovno sam krenuo igrati jer je odlična.Jednostavne kontrole,vrhunska atmosfera i grafika su stvari koje ovu igru čine jedinstvenim iskustvom.Svakako probati oni koji nisu.Čak i oni koji nisu ljubitelji Batmana jednostavno će zavoljeti igru nakon kratkog igranja.-9,2/100

 

Za ljeto si ostavljam S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat,Crysis Warhead i DiRT 2 koje nisam mogao preći tijekom godine zbog obaveza.

 

 

9,2/100? Tako slabo?? Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Ja se trenutno zabavljam uz Operation Flashpoint: Dragon Rising

 

Dojam: Poprilično dobra ratna simulacija, a najviše mi se sviđa to što mogu upravljati svojim timom, "uživiti se" u pravu akciju i sve izvršavati kao u stvarnosti. Također igra zahtjeva taktički pristup. U igri se može upravljati raznim vozilima. Grafika nije loša, radi na EGO engineu (koji koristi GRID, Dirt, Dirt 2), komp mi ju vrti na maxed-out postavkama.

Q9650 @ 3.0GHz | ASUS P5Q-E | 8GB @ 800MHz | Gainward GTX480 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
4ucker kaže...

Trenutno Star Wars Force Unleashed: Ultimate Sith Editon.

Znam, neki misle da je igra bezveze, no meni je igra super, pitajte i eternu_luchar! ;)

koja je razlika izmedju te i one na ps3/xbox360

 

 

 

ja trenutno igram wolverine origins,gta4,rf:guerilla,dirt2,bfbc2 i timeshift

14 godina
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Imam Just Cause 2 i Btamana no dali ih se isplati igrati bez gamepad-a tj. samo sa misem i tipkovnicom!?

 

Ono, ako se ne isplati igrat bolje cu kupit gamepad nego da si unistim uzitak u igranju.

 

Izvinjavam se na OT.

 

P.S.

 

Inace igram opet EFLC tj "bajkere" posto sam zaboravio na njih nakon sto sam presao TBOGT i mogu reci da mi je taj dio bolji nego "Tony".

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Oly_E3 kaže...

Ja se trenutno zabavljam uz Operation Flashpoint: Dragon Rising

 

Dojam: Poprilično dobra ratna simulacija, a najviše mi se sviđa to što mogu upravljati svojim timom, "uživiti se" u pravu akciju i sve izvršavati kao u stvarnosti. Također igra zahtjeva taktički pristup. U igri se može upravljati raznim vozilima. Grafika nije loša, radi na EGO engineu (koji koristi GRID, Dirt, Dirt 2), komp mi ju vrti na maxed-out postavkama.

  Mislim da se vozila nemogu upravljat... Tj. mozes al na preodređenim mjestima, nije kao u Armi II da mozes uc u sve sto ima na zemlji. Probaj Armu II, nakon nje činit će ti se kao da si igrao niskobuđžetnu igru.

 

BTW, ja igram pomalo Just Cause 2, pomalo BC2 MP, čeka se Operation Arrowhead, i Singularity.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Weky kaže...

  Mislim da se vozila nemogu upravljat... Tj. mozes al na preodređenim mjestima, nije kao u Armi II da mozes uc u sve sto ima na zemlji. Probaj Armu II, nakon nje činit će ti se kao da si igrao niskobuđžetnu igru.

 

BTW, ja igram pomalo Just Cause 2, pomalo BC2 MP, čeka se Operation Arrowhead, i Singularity.

Možeš upravljati svim vozilima koje nađeš (osim static avionima na aerodromu), bilo u Editoru ili u kampanji.

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Svejedno fizika letjelica i vozila je toliko očajna (prearkadna) da ovo nezaslužuje nositi legendarno ime Operation Flashpoint. Pogotovo još  što su kontrole svedene na jednostavnost, misije jednolične, grafički stil apsolutna katastrofa (nesama grafika, vec njen stil i teksture), respawn neprijatelja nakon svakog chechkpointa, draw distance koji se iscrtava pola unutar igre pola unutar loadinga, nestajanje tjela neprijatelja sa zemlje... Ja sam je samo prešao radi imena, po meni jedna od najgorih igara. Sry na offtopicu, ali eto samo da kazem.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 17:41 (Weky).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Weky kaže...

Svejedno fizika letjelica i vozila je toliko očajna (prearkadna) da ovo nezaslužuje nositi legendarno ime Operation Flashpoint. Pogotovo još što su kontrole svedene na jednostavnost, misije jednolične, grafički stil apsolutna katastrofa (nesama grafika, vec njen stil i teksture), respawn neprijatelja nakon svakog chechkpointa, draw distance koji se iscrtava pola unutar igre pola unutar loadinga, nestajanje tjela neprijatelja sa zemlje... Ja sam je samo prešao radi imena, po meni jedna od najgorih igara. Sry na offtopicu, ali eto samo da kazem.

Amen.

 

BTW, nismo u OT-u, ovo jesu dojmovi igara koje prelazimo. :D

 

Jedino što mi se sviđa u odnosu na Arma-u 2 je to što možete trgati udove (mmmm, AH-6 minigunovi :D) i što lako oklopljena vozila (fav, 4x4, hummer...) nisu toliko tromi kao u Arma-i.

PSN: filip99 // Meanwhile, in North Korea: NOM, NOM, NOM! // In Soviet Russia treadmill walk on you! // In Soviet Russia, the car drives you!
14 godina
odjavljen
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Poćeo mw2, oduševljen sam. Jedna od boljih igara koje sam igrao uopće (uz BC2 dakako).

Ja nemam potpis!?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Civilization 4 - zapravo nikad nisam igrao niti jedan nastavak, pa sam krenuo od četvorke... i sada, nisam baš neki ljubitelj igara na poteze osim Heroesa, ali ovo djeluje dosta zanimljivo s hrpom mogućnosti, ali i dosta komplicirano.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Assassins creed II i COD 4.

Cod 4 je ono soidno, ali zato AC II je brutala zesca!

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

DIRT 2

jedna od najboljih igri koje sam do sad igrao

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

DiRT 2 je super igrica!

;)

Jedna od najboljih vožnji koje sam ikada probao možda najbolja što je izašla na PC-ju?Cool

Ja dobio kupon i downloada preko Steama uz HD5850 Sapphire još u 9/2009. kad sam uzo novu graf na jesen!!!

DX11 rules

Codemasters zakon

Bolje nego Race Driver: GRID

free speech for the dumbxD
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Upravo prešao Prototype, solidna igra, uglavnom 8/10, živcira jedino onaj preglupi AI čak i na najtežem game modu (HARD), te 99% raketa uvijek pogađa te je na hard jedva proći npr stazu gdje morate ubiti Elizabeth Green (ista stvar je na easy, gdje opet rakete pogađaju). Dođe mi da odem u Sierru i ispsujem im se svega živoga jer to jednostavno odvaja volju vašu od igre. Sve u svemu igra je OK, te najgore je to što se one memorije "ne kuže" jer nemaju svoj neki redosljed...

U učenju je spas, u neučenju uživanje - sve do zaključivanja ocjena! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
4ucker kaže...

Upravo prešao Prototype, solidna igra, uglavnom 8/10, živcira jedino onaj preglupi AI čak i na najtežem game modu (HARD), te 99% raketa uvijek pogađa te je na hard jedva proći npr stazu gdje morate ubiti Elizabeth Green (ista stvar je na easy, gdje opet rakete pogađaju). Dođe mi da odem u Sierru i ispsujem im se svega živoga jer to jednostavno odvaja volju vašu od igre. Sve u svemu igra je OK, te najgore je to što se one memorije "ne kuže" jer nemaju svoj neki redosljed...

Hm, zaista zanimljivo! :)

 

OT: GTA SA, Fallout 3, PES 2010 TPS 1.3

totus mundus agit histrionem
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 12:32 (SinCr0).
14 godina
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Upravo gledam sta bih mogao instalirat jer vise ni sam ne znam sta nisam presao...a neki naslovi mi se ne igraju par puta za redom.

 

Mislim da cu stavit danas sljedece igre:

 

Sacred 2 Fallen Angel

 

Sacred 2 - Ice And Blood

 

Cold Fear

 

GTA - Vice City -> opet

 

Imam samo jedno pitanje za Sacred 2, dali da odmah instaliram i "Ice and Blood" ili da ga instaliram naknadno tj. dali je to ekspanzija ili sta...?

 

Hvala!

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 16:06 (win32).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
win32 kaže...

GTA - Vise City -> opet

 

Mislis Vise City ili Vice City?

Da nije neki nastavak iziso?

Ako ti je netko pomogao klikni ispod potpisa HVALA!///www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre./// Ako gori zeleno, ne znači da sam tu!///B:BC2 nick: DomBaaa
15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

GTA San Andreas,GTA Vice City,GTA IV,NFS Hot Pursuit 2,NFS Shift,Fifa 10,Counter Strike 1.6,Call of Duty 4 MP,Call of Duty 6 SP,NHL 09,NBA 2K10,Bad Company 2

u planu Just Cause 2,Assasins Creed 2 i Dirt 2

imam uvijek nešto za radit,ove podebljane igram stalno

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.6.2010 15:45 (al zagorec).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
Gaus kaže...

 

Future pinball -besplatna simulacija flipera u kojoj je moguće i praviti table.

Zahvaljujem na linku. Cini se super sto se mogu raditi custom table. Budem skinuo pa se malo zabavio editorom:

 

http://www.eveonline.com/
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
al zagorec kaže...

Call of Duty 6 SP

Why, when you can play MP...

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
BannedOnThisForum kaže...
al zagorec kaže...

Call of Duty 6 SP

Why, when you can play MP...

a kakva razlika između 4 i 6-ice,ku*ac cu se stim za*ebavat

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
14 godina
odjavljen
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
BannedOnThisForum kaže...
al zagorec kaže...

Call of Duty 6 SP

Why, when you can play MP...

  Neki dan mi je digao toliko tlak da sam ga zbriso i polomio DVD-ove i skoro naručio original.... DOšao ja do 50lvl-a, fino igram, završi partija, udem nakon 2h opet u igru, nadem server kad tamo bum - 1lvl i sve ispočetka.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Ja trenutno prelazim World of Warcraft i kraj se nigdje ne nazire! Odlicna igra ako volite komunicirati sa djecom.

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
ukay1000 kaže...

Ja trenutno prelazim World of Warcraft i kraj se nigdje ne nazire! Odlicna igra ako volite komunicirati sa djecom.

postat ces frik koji ce dan i noc biti za kompom

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
14 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
al zagorec kaže...

a kakva razlika između 4 i 6-ice,ku*ac cu se stim za*ebavat

Ogromna razlika, you need to experience to judge.

You and me baby ain't nothing but mammals. So let's do it like they do on the Discovery Channel.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koje igre trenutno prelazite i dojmovi
BannedOnThisForum kaže...
al zagorec kaže...

a kakva razlika između 4 i 6-ice,ku*ac cu se stim za*ebavat

Ogromna razlika, you need to experience to judge.

neka meni je dobar i cs 1.6

Votka i dzin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola votka i dzin to je sada in nova riba, novi splav, tako svaki dan
15 godina
neaktivan
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Igram Far Cry 2 i prešao sam 51% igre. Neke misije su mi zabavne a neke ne zbog možda malo lošeg označivanja na mapi (jel se cilj nalazi ne vrhu brda ili ispod njega). I jedna velika mana mu je respawn neprijatelja. 

 

Ocjena 7.5/10

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice