PS3 emulator

poruka: 125
|
čitano: 57.997
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: PS3 emulator

R4sput1n da je rpcs3 sasvim funkcionalan radile bi sve igre.Koji je problem sa romovima? Nema di za skinut lol? Kakvu ti to molim te vodiš konstruktivnu raspravu ajde lijepo? Večina ovdje samo kuka kak nemogu dobit full fps na pcsx2 ili kak govore kak bi oni napravili bolje.Pa hajde da vas vidim.Da je to samo tako, imali bi već 3 ps2 emulatora.

15 godina
offline
PS3 emulator

Dosla je nova verzija rpcs3 emulatora odnosno r43

 

rpcs3 SVN Changelog:
r43
rpcs3:
- Emulated more PPU / SPU instructions.
- Fixed some PPU syscalls.
- Fixed issue 4.
- Improved CompilerELF.

 

Znaci, definitivno nisu odustali.... ali mislim da vam je bolje da kupite konzolu i da na njoj igrate jer vam je bolje da ne cekate 10-15 god (tada ce biti dobro jer tko zna sto ce tada biti s vasom PS3 konzolom). Tako ja danas nemam gotovo niti jednu stolnu konzolu od 3 gen do 6 gen jer su neke crkle, neke sam prodao, a neke sam poklonio (ne sve svojom voljom :(  )  tako da mi danas emulatori na racunalu dobro dodu jer prakticki mogu sve igrati + PC igre ofc {#}

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2012 1:16 (lovac82).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 emulator

Pa da, to sam i nasao na emucr-u....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 emulator
lovac82 kaže...

Pa da, to sam i nasao na emucr-u....

adding to it the ability to run small homebrew title

15 godina
offline
PS3 emulator

Neki novi homebrew? pa vec sa starim SVN-ovima si mogao igrati npr. Tetris...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 emulator
lovac82 kaže...

Neki novi homebrew? pa vec sa starim SVN-ovima si mogao igrati npr. Tetris...

nisam mislio  da je to neki napredak nego smjesan emulator

15 godina
offline
PS3 emulator

Pa normalno da je smijesan i ne vidim razloga zasto bi netko cekao 10-15 god za to... zato sam i preporucio da si kupe PS3 koji je dobro "opskrbljen" igrama, a da ne govorimo o popustima na PSN-u itd...

 

Ali svaki emulator pocne otprilike ovako, samo ce za ovaj ocito trebati jos vise vremena (ovih 10-15 god je u najboljim slucajevima)

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 emulator

rpcs3 SVN r43 is compiled. rpcs3 is an open source PlayStation 3 (PS3) emulator for the Microsoft Windows. Current versions can run only small homebrew for PS3. Developers are planning to make it to emulate PS3 on its speed in the near future.

 

Ahaha ovi su stvarno nadobudni.Kak je lovac i napisao, tamo za 10-15 godina možda da.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 emulator

jel moze neko stavit direct link da skinem ???...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 emulator

Pa zar je bilo teško pročitati poruke u threadu. PS3 emulatori su danas u (za korisnike) neupotrebljivom stanju.

 

Što se treada tiče, emu autori su ponosni na svoje tvorevine i dosta njih ima blog/forum/site gdje se može pratiti razvoj dotičnog emulatora.

Pojavljivanje stvarnog emulatora iz sjene je stvarno, stvarno rijetko. Uglavnom su to scameri.

 

Kako "volim" pročitati da PCSX2 ima loš kod (kao da su ga pisali početnici), uostalom CPU jezgra (odnosno dynarec) je nedavno pisan od nule.

Ako netko ne vjeruje, pročitajte službeni blog koji detaljno opisuje problematiku emuliranja PS2 na x86 arhitekturi.

 

Kao i obično ljudi mjere snagu konzole gledanjem radne frekvencije procesora, što je naravno krivo. Evo jednog zanimljivog štiva na tu temu.

 

K thnx bai.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PS3 emulator

Cinjenica je da je PS2 bio kao danas Wii odnosno najslabiji (PS1 pogotovo), a najjaci od svetog trojstva je bio ofc 1st Xbox.... pogledajmo samo multiplatform igre i izjave developera, ne treba biti "strucnjak", trebaju samo dobre oci tako da ne razumijem ovo tvoje: "gledaju samo frekvencije procesora" jer kada i tako gledamo, opet je isti redoslijed, razlog zbog kojeg je npr. GameCube "pao" u buducnosti bio je miniDVD 1.8 GB jer su igre postojale sve vece i vece (zbog istog razloga je pao i N64 aka nije imao CD bez obzira sto je bio znatno jaci od PS1 + inovativniji i sveukupno bolji sistem, PS1 je imao samo CD, to je i razlog zasto je Square otplovio putem Sony-a, mnogi drugi developeri takoder)....

 

BTW ugl rpcs3 se po stoti put (@EkeZA) moze naci na "emucr-u"

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 15:09 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
authord kaže...

probao si, to radi?

13 godina
odjavljen
offline
PS3 emulator

Ljudi zanima me dali se isplati igrat preko emulatora? ako da koji je najbolji?

dali je ovaj sta dobar..

http://hackingnation.org/ps3-emulator/

i dali je mozda emulator za xbox bolji..i na kojem bi bila bolja grafika..

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 23:03 (Dino.Randic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 emulator
Dino.Randic kaže...

Ljudi zanima me dali se isplati igrat preko emulatora? ako da koji je najbolji?

dali je ovaj sta dobar..

http://hackingnation.org/ps3-emulator/

i dali je mozda emulator za xbox bolji..i na kojem bi bila bolja grafika..

 

LOL koja očita prijevara....

Ja osobno ni ne bih skidao to, pa nema ni naziva emua, nego samo ps3 emulator {#}

Najžešće mi je kako lik trola da moze skoro sve igre igrati a nigdje ni jedan screenshot ili bilo šta a i vidim da se internet nakotio takvih likova...

Ne nasjedajte na to ljudi, pa emulacija ps3 je tek počela, nema teoretske šanse da uskoro pokrenemo komercijalne igre, ali svaki emu mora imati neki početak.

 

Za sada od ozbiljnjijih je to rpcs3 pa ćemo vidjeti kako to ide.

BF3 Battlelog: pijana_carapa
13 godina
odjavljen
offline
PS3 emulator

Ok..a dali onda ima koji xbox emulator ili ni za njega nema kao za ps3?

inace nepratim to pa nisam u toku..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2013 23:37 (Dino.Randic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 emulator
Dino.Randic kaže...

Ok..a dali onda ima koji xbox emulator ili ni za njega nema kao za ps3?

inace nepratim to pa nisam u toku..

Googlaj emucr..... sve ti je tamo i ne, nemas emulatora za Xbox 360

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 emulator
lovac82 kaže...
Dino.Randic kaže...

Ok..a dali onda ima koji xbox emulator ili ni za njega nema kao za ps3?

inace nepratim to pa nisam u toku..

Googlaj emucr..... sve ti je tamo i ne, nemas emulatora za Xbox 360

ok, thx..koliko vidim nista od toga za sada..

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 0:19 (Dino.Randic).
12 godina
odjavljen
offline
PS3 emulator

a sta je sa ovom stranicom prepostavljam da je fake http://playstation3emulator.net/

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
Nitro233 kaže...

a sta je sa ovom stranicom prepostavljam da je fake http://playstation3emulator.net/

To sam ja skinuo i treba nes napravit sa nekim bios filovima. Nije fake. Danas cu se potrudit inst.
Evo video

12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 emulator
HE JUMP kaže...

To sam ja skinuo i treba nes napravit sa nekim bios filovima. Nije fake. Danas cu se potrudit inst.
Evo video

ok javi iskustva i hvala ti!

edit evo jos jedne igre koja se vrti

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2013 12:28 (Nitro233).
12 godina
odjavljen
offline
PS3 emulator

malo mi je cudno,hm i ako radi zasto nema vise vijesti o tome?i zasto nije stvaljen na emulator-zone

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 emulator

Mislim da je ovo fake, ali probat ću. Skinuo Xbox360 emulator sa biosom i sad skidam Dead Space 3 demo, za 3 sata ću isprobat, a nakon toga ću im yebat majku ako neće radit...

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
David87 kaže...

Mislim da je ovo fake, ali probat ću. Skinuo Xbox360 emulator sa biosom i sad skidam Dead Space 3 demo, za 3 sata ću isprobat, a nakon toga ću im yebat majku ako neće radit...

A jebiga sta ces. Sta te kosta probat (tako ja to gledam) ;)

12 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 emulator
HE JUMP kaže...

To sam ja skinuo i treba nes napravit sa nekim bios filovima. Nije fake. Danas cu se potrudit inst.
Evo video

a sto treba mjenjati kod bios filea,vidim da treba ispuniti survey da se skine bios file :/

11 godina
offline
Re: PS3 emulator

jedini emulator za ps3 je rpcs3,ostalo lažnjaci {#}

12 godina
odjavljen
offline
PS3 emulator

jos jedan video doticnog emulatora,ako netko ima ps3 igru bi li mogao isprobati,ja nazalost nemam trenutno kod sebe

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PS3 emulator

ma bok, ovo je ništ drugo nego još jedan od lažnih emulatora! isprobao ovaj XBOX360 i dobijem notifikaciju "Your computer is very slow for this emulator" ??! {#}

Nemojte se zamarati s tim glupostima jer neće pokrenuti niti jednu igru. Namjera tih "programa" je da se klika na adf.ly, fileace i slične gluposti.

 

I naravno kak sam napisal u prijašnjem postu, yebem im ja mater!!

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 emulator
tony89 kaže...

jedini emulator za ps3 je rpcs3,ostalo lažnjaci {#}

Jel radi? Jesi isprobo?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice