Banggood.com

poruka: 997
|
čitano: 369.030
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com

sutra ili prekosutra bi mogao biti kod tebe

10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Evo, pratim svoj iNEW V3. Banggood ga je poslao 24.1. (barem sam tako dobio mail), nakon toga ga pratim na flytexpress.com gdje mi stoji sljedeće:

 

Departured at 2014/1/27 14:49:15 from Flytexpress Sorting Center location
Electronic data received at 2014/1/15 3:40:24, Flytexpress Sorting Center

 

Znači li to da je još uvijek u kini ili da je na putu prema njemačkoj gdje bi prema tracking numberu trebao i stići? Rade li uopće pošte sada kroz njihove blagdane? Ipak je to državna služba... :-D Hvala svima! :-D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Banggood.com
kkranjc7 kaže...

Evo, pratim svoj iNEW V3. Banggood ga je poslao 24.1. (barem sam tako dobio mail), nakon toga ga pratim na flytexpress.com gdje mi stoji sljedeće:

 

Departured at 2014/1/27 14:49:15 from Flytexpress Sorting Center location
Electronic data received at 2014/1/15 3:40:24, Flytexpress Sorting Center

 

Znači li to da je još uvijek u kini ili da je na putu prema njemačkoj gdje bi prema tracking numberu trebao i stići? Rade li uopće pošte sada kroz njihove blagdane? Ipak je to državna služba... :-D Hvala svima! :-D

  Ja sam uzeo Doogee collo dg100 sa banggooda, na flytexpress stoji ovo:

Departured at 2014/1/27 22:05:05 from Flytexpress Sorting Center location
Electronic data received at 2014/1/24 22:50:54, Flytexpress Sorting Center

 

Prilično sam siguran da ovo znači da je otišao za Njemačku, ali na trackingu još nema ništa

Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

i ja čekam već 17 dana i još ga nema na 17track.

Strpljen spašen :D

 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Lijep pozdrav, nikad nisam kupovao preko Banggood ali kupujem godinama preko ebay-a pa me zanima  za koju valutu plačanja ste se odlučili...zanima me ako se plača u AUS dolarima da li se zna stvoriti tečajna razlika naravno ovisi o računu ali ta razlika + kod za popust 10 dolara i eto malo povoljnija kupnja {#} molim iskustva, hvala...

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 9:31 (SkywalkerX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banggood.com

Nemoj plaćati u AUD jer je na ovoj trgovini to neisplativo, cijene su puno veće. Najisplativiji ti je USD.

Također, kako će pakete početi slati tek od oko 10. veljače (zbog Kineske nove godine) rađe kupi tada nešto jer ćeš čekati u svakom slučaju za slanje.

A paketi dolaze u roku 20-40 dana, zanimljivo kako su ova dva mobitela naručena istodobno (2. siječnja) a s drugim vremenom dolaska.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2014 9:35 (Ag008).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com

Hvala Ag008 na brzom i jednostavnom odgovoru znači USD vlada Banggood-om ;-)

10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Jel mi može netko poslati kupon od 10$ na PM?

 

Uzeo bih ovaj tablet - FNF iFive X2.

 

Što mislite? Jel valja?

 

Pitanje, bolje je da najavim prodavaču da ne označava proizvod kao GIFT? I koliko je otprilike šansa da platim i PDV na ovo?

 

Unaprijed zahvaljujem

 

*DOBIO! Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 15:39 (Matekofski).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
Ag008 kaže...

...A paketi dolaze u roku 20-40 dana, zanimljivo kako su ova dva mobitela naručena istodobno (2. siječnja) a s drugim vremenom dolaska.

 

Anton, ti imas ogromne srece s tim paketima. Valjda zato jer si njihova produzena ruka u Hrvatskoj :-P Uglavnom...ja se mobitelu ne nadam. Negdje ce ispasti s trake kakve srece imam.

10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Molio bih kupon ako mi netko može poslati za banggood od 10$

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Moj iNEW se konačno mrdnuo,ali po IPS trackingu, 17track i german post ne pokazuju nikakve informacije.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 8:14 (kkranjc7).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Banggood.com

Jbt, ja narucio 4.1.2014, isporucen 8.1 i jos uvijek nista nema...

Lagano se pocinjem brinuti :)

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Banggood.com

Nema razloga za brigu. Od narudžbe, mobitel bi u najboljem slučaju (ako je poslano DE ili SE poštom) trebao biti u HR za oko 2-3 tjedna. Tj prosjek je oko 20 dana od datuma slanja da dođe u Zagreb.

Onda jedino ovisi hoće li otići na carinu ili direktno vama doma. Kontaktirajte ih na mail ako prođe više od 40 dana, a sada su bile i gužve oko kineske NG.

Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 10:14 (Ag008).
10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Ima li tko kupon od 10$, bio bih zahvalan.

Kupujem THL W100S, ima li možda tko iskustva s tim mobitelom?

 

Dobio. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.2.2014 14:51 (matan051).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Dobro je :-) Jos samo carina i to je to :-)

 

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Banggood.com

Moze ko poslat kupon?

 

Dobio..

★★★★★☆
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2014 15:42 (nani_cropes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Pozz,
narucio sam iNew V3 19.2 sa banggood-a i jos dan danas mi stoji processing pod order tracking i nisam dobio jos nikakav tracking number...
U cem je problem? 
Hvala 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

vjerojatno ga nemaju na zalihama još.

Šta je pisalo da dan kupovine, In stock? ili nesto drugo?

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
mmmnnn kaže...

vjerojatno ga nemaju na zalihama još.

Šta je pisalo da dan kupovine, In stock? ili nesto drugo?

Ma pisalo je kao sto i sad pise Expected restock on "danasnji datum" February 2014...sad pise da ocekuju restock 28...tak da ce vjerojatno onda tek poslati...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com

pošalji ti njima mail i pitaj šta je zapelo

13 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Evo ja sam naručio inew V3 7.2 i tek danas mi je poslan, a na onom customer service nemaju pojma šta pričaju, na chatu mi odgovore jedno a na mail drugo.Već sam pomislio da ga uopće neće poslat.{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

U jbt, to je malo dugo..znaci ja ga jos necu dobti ako sam ga narucio 10 dana kasnije od tebe...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Možda ti pošalju prije, jer ja sam naručio odma poslije kineske nove godine, pa je valjda bila gužva

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Banggood.com

malo ti je slabiji zvucnik u slusalici i kamera za nocno slikanuje je qrac...Sve ostalo Odlicno..

Kupio ga i ja i da ga nisam razbio jos bi ga imao...

;)

16 godina
offline
Re: Banggood.com

Problem s inewom je što ga dobiju svakih tjedan dana po 40 komada a dnevno im se proda desetak. Znači da stalno rade s zaostatkom i nekada se desi da onome tko je kasnije naručio prije pošalju.

Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

Molim ako netko može poslati kupon za popust 10$

Unaprijed zahvaljujem {#}

 

Primio brzinom svjetlosti

Hvala puno XXX-Man ;-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.3.2014 16:04 (SkywalkerX).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Banggood.com

STO SE TICE BANGGOODA od njih jednom narucivao mb nije nikad stigo (UREDNO MI VRATILI NOVCE) i za mene su oni RiP..

Sad cekam mb sa geeka...

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Banggood.com

ak moze kupon za bangood

 

hvala

 

SREĐENO.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.3.2014 15:29 (desarun).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Banggood.com
Imam jedan problem. Narucio sam mobitel 24.1, radi kineske nove godine poslan je 8.2 , a na deutche post pise da je zaprimljen u Frankfurt 17.2. Vec sam pokrenuo paypal dispute, sto dalje?
Ako si stisnuo TU, stisni i HVALA da znam tko si
12 godina
neaktivan
offline
Re: Banggood.com
Ivan_hacker kaže...
Imam jedan problem. Narucio sam mobitel 24.1, radi kineske nove godine poslan je 8.2 , a na deutche post pise da je zaprimljen u Frankfurt 17.2. Vec sam pokrenuo paypal dispute, sto dalje?

Možeš ga zatvoriti ili čekati zadnji dan pa pokrenuti claim ako do tada ne dođe u Hr i ne bude vidljiv na ips.posta.hr barem dva dana do isteka disputea jer ako prođe rok za claim , a mobitel nije u hr , onda zaboravi refund.

"Just A Dream ".
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice