Peticija T-Comu za veće brzine

poruka: 145
|
čitano: 24.128
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ma meni je T-Com odličan, čak i cijene nisu strašne (na flat mislim). Jedino im te brzine štekaju... stoga šaljite pozivnice, bez obzira na ove glasine koje su možda i istinite, a možda i ne.

Probaj Linux! - www.linuxzasve.com | Otkrij Linux! - wiki.open.hr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
kompotko kaže...

Nešto definitivno rade:

 

http://www.speedtest.net/result/419359135.png

 Meni ne radi baš dobroPlačPlač

Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate Barracuda 500GB Chieftec 450W
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine
Je, je, aha!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
hogar strašni kaže...

dobro ljudi kaj vi niste čuli za optimu??????...nije reklama, al od kak sam prešao na optimu, niti mi po kući plaze polupismeni zaposlenici t-com-a koji pokušavaju dovesti adsl bez pucanja veze do mojeg kompa niti moram svakih par dana zvati njihovu korisničku podršku, koji uglavnom obećavaju poslati svojeg čovjeka da to riješi...od 13.01 2009(kak sam kod optime) za mene je počela nova era u korištenju adsl-a...flat kod optime je 50(pedeset)kuna(t-com=99kuna),brzina od 3mbps je 68kuna(t-com na 2mbps je 79 kuna!!!)...pa koji ku...c pisat peticije, odnosno, moliti se za nekaj kaj dobro debelo plaćate...kad se rulja u ovoj državi odvikne od moljakanja i poduzme nekaj konkretno, onda bude i moguće i nekaj promijeniti... a dotle ofcama koje potpisuju peticiju, umjesto da toj bandi iz t-coma jednostavno otkažu ogovore i prijeđu k drugim operatorima, (ne morate baš na optimu, odite kam hoćete, smo otkažite bandi lopovskoj), želim brzinu pristupa internetu faxa(9600...nečega).... i da pri tome puca u prosjeku 20 put u minuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Većina ljudi nema drugog izbora osim T-coma!
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Bilo bi lijepo da t-com poveća brzine.Ja imam flat 2Mb/78KB od 2006 godine, i zadovoljan sam brzinom.Mora da nešto rade na centrali jer me torrent zeza od jučer.Zaštekava u tandemu sa Firefoxom, brzina downloada stalno varira i slično.A pošto net osim torrenta radi ok znači da nekaj hebu po centrali.

Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
vistma kaže...
kompotko kaže...

Nešto definitivno rade:

 

http://www.speedtest.net/result/419359135.png

 Meni ne radi baš dobroPlačPlač

 Živiš možda negdje na selu?
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Baotica kaže...

Bilo bi lijepo da t-com poveća brzine.Ja imam flat 2Mb/78KB od 2006 godine, i zadovoljan sam brzinom.Mora da nešto rade na centrali jer me torrent zeza od jučer.Zaštekava u tandemu sa Firefoxom, brzina downloada stalno varira i slično.A pošto net osim torrenta radi ok znači da nekaj hebu po centrali.

 Hm, imaš 2MB/78Kb? De razmisli malo o tome da ta kombinacija ne postoji u ponudi :) a zadnjih tjedan dana skidaju upload brzinu MaxTV korisnicima na onu brzinu koju plaćaju - meni su prekjuče skresali upload, a po tvojim simptomima da ti varira download i da ti zaštekava Firefox dok rade torrenti,to je to, moraš smanjiti brzinu uploada na barem 19kB/s ako hoićeš ikakvo surfanje...
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ma govna su oni, kad sam uzea ugovor na 24 mjeseca, dobia sam prva dva flat besplatno i od ta 2 mjesec i po mi net nije radia

nema toga šta nisam radia, i novu kraticu, ma sce pa se odjedanput popravilo kad se poćelo naplaćivat, a eto kako je to.

I bilo bi vrime da se digne brzina, mis za onakvu cjenu može ih biti sram šta je već nisu digli

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

evo moje brzine 

http://www.speedtest.net/result/419411706.png

upload je za 150 kb/s manji samo toliko o speedtest-u

da li itko zna da bi se jos mogla provjeriti brzina??

Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
kris_marko kaže...

evo moje brzine 

http://www.speedtest.net/result/419411706.png

upload je za 150 kb/s manji samo toliko o speedtest-u

da li itko zna da bi se jos mogla provjeriti brzina??

 150 kb/s manji nego gdje?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
kompotko kaže...
kris_marko kaže...

evo moje brzine 

http://www.speedtest.net/result/419411706.png

upload je za 150 kb/s manji samo toliko o speedtest-u

da li itko zna da bi se jos mogla provjeriti brzina??

 150 kb/s manji nego gdje?
 Ovo nije normalno. BTW, načuo sam, ali me nemojte izdati, da će od sljedećeg mjeseca povećati sa 2 na 4MBps, dakle dvostruko, za one koji koriste pakete tj. koji nisu flat rate, pssst.
15 godina
protjeran
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
PiXeLsss kaže...
 evo ovdje manje vise ok s time da je jos jedan komp na netu
ma i citao sam da speedtest ima krivi pokazatelj brzine zbog toga sto tertira puno servera i sl.
inace od danas oko 1 sat poslije ponoci do sada je stabilna veza i ne pada brzina (hvala bogu ) da se nesto popravilo jer jucer poslije podne nisam mogao ni na net kako je bilo sporo!!
istina da ce povecati i ja sam cuo i da ce smanjiti cijenu smao flata :)
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 15:13 (kris_marko).
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Zašto svi imaju fobiju od t.coma?

 

Zašto bi ja, kojemu internet radi punom brzinom i bez greške na t.comu, uzeo internet kod drugog ISP-a???

 

Čuo sam prigovore i na b.net i na optimu i na metronet pa i na sam t.com od poznanika, ali meni t.com radi ko vurica i nikad nisam trebao zvati majstore ili sl. A ne želim imati problema s internetom kod drugog ISP-a jer kod t.coma sve radi super.

 

Ontopic: Bilo bi divno kad bi povećali brzine, no meni je i 2 Mbit/s dosta... Veća brzina bi mi trebala eventualno za P2P, ali ionako ne skidam previše i rijetko kad skidam nešto a da mi to hitno treba...

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
i_rambo_plache kaže...

Zašto svi imaju fobiju od t.coma?

 

Zašto bi ja, kojemu internet radi punom brzinom i bez greške na t.comu, uzeo internet kod drugog ISP-a???

 

Čuo sam prigovore i na b.net i na optimu i na metronet pa i na sam t.com od poznanika, ali meni t.com radi ko vurica i nikad nisam trebao zvati majstore ili sl. A ne želim imati problema s internetom kod drugog ISP-a jer kod t.coma sve radi super.

 

Ontopic: Bilo bi divno kad bi povećali brzine, no meni je i 2 Mbit/s dosta... Veća brzina bi mi trebala eventualno za P2P, ali ionako ne skidam previše i rijetko kad skidam nešto a da mi to hitno treba...

 ako ti radio onda ok ali gledaj meni je tako bilo usporeno da nisam mogao apsolutno na net, a nisam jedini ima puno ljudi istih problema zanji tjedan
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
protjeran
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

jes jes... brzine idu gore.. sa 2 na 4.... sa 16 na 20 mb/s, točno sa kojim datumom neznam, ali... ima caka

ograničit će se broj P2P konekcija po priključku, dakle svi koji sheraju net bi mogli ostati bez torrenta i bla bla P2P pi.zdarija.... svi ostali "obični" korisnici nemaju brige...

Nema bombe do napalm bombe.. Dual Core 6550; 8800 GTS 640mb, 4 gb, bla bla
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

njima sa paketima povecavaju da brze i vise skidaju da nabiju promet a nama sa flatom nista Viče

 

btw: jel najmanja 2 mb/s ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 15:20 (krle).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
krle kaže...

njima sa paketima povecavaju da brze i vise skidaju da nabiju promet a nama sa flatom nista Viče

 

btw: jel najmanja 2 mb/s ?

 ma nama ce smanjiti cijenu flata
trenutno je najmanja 2 mb ( samo 2 MB bez s ) ali zacas ce biti 4 MB :)
to je glupo zasto ne stave download i upload isti nego povecavaju download bez veze preko 20 mb a upload ostane na 640 kb/s i nama koji skidamo to apslotnu nista ne znaci!!
Intel e5200 3.0 GHz, ati 4850, Hitachi 160GB, MB ECS P43T-A2, 4GB Buffalo, fortron 400W ,Xp sp3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Gnjavator kaže...

 Hm, imaš 2MB/78Kb? De razmisli malo o tome da ta kombinacija ne postoji u ponudi :) a zadnjih tjedan dana skidaju upload brzinu MaxTV korisnicima na onu brzinu koju plaćaju - meni su prekjuče skresali upload, a po tvojim simptomima da ti varira download i da ti zaštekava Firefox dok rade torrenti,to je to, moraš smanjiti brzinu uploada na barem 19kB/s ako hoićeš ikakvo surfanje...
 Istina takva ponuda ne postoji, ali ja sam imao download od 78 KB od kada sam uzeo MaxTv, to je vezano za MaxTv, a kako sam uzeo MaxTv od kako se "usluga" pojavila, naučio sam se na takav download, no kužim i T-com, sve više ekipe ima MaxTv pa je sad takav veliki upload postao problem.A to da će samo skočiti brzine paketima a flatu ne, to mi baš i nema svrhe.Nadam se da neće tako napraviti.

Flat više uopće nije tako skup, nebih se nikada išao na pakete, uzeo sam flat od poćetka kad je bio 384 kune,hebeš internet ako stalno moraš paziti na downolad, pa zato i imam net da si mogu skidati torrente za po doma, sigurno nisam uzo net da bi gledo dosadnjikavi web.
Ako nisi prvi, onda si zadnji. baotica@gmail.com
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ja prelazim na Amis, t-com je smeče imam ga 2god. od toga

6mj. flat, brzine su smješno male.

Evo pogledajte Amisovu ponudu  2u1 to su brzine.

 

http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

Koja pila? Naravno,motorka.
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 15:45 (Koja_pila).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
i_rambo_plache kaže...

Zašto svi imaju fobiju od t.coma?

 

Zašto bi ja, kojemu internet radi punom brzinom i bez greške na t.comu, uzeo internet kod drugog ISP-a???

 

Čuo sam prigovore i na b.net i na optimu i na metronet pa i na sam t.com od poznanika, ali meni t.com radi ko vurica i nikad nisam trebao zvati majstore ili sl. A ne želim imati problema s internetom kod drugog ISP-a jer kod t.coma sve radi super.

 

Ontopic: Bilo bi divno kad bi povećali brzine, no meni je i 2 Mbit/s dosta... Veća brzina bi mi trebala eventualno za P2P, ali ionako ne skidam previše i rijetko kad skidam nešto a da mi to hitno treba...

 Nešto se slično dogodilo i na postu Nazovi Ferengija za MaxTV, gdje su svi redom pljuvali po njemu, čak i oni koji nikad nisu vidjeli HD sliku, dali su si pravo komentara da MaxTV ne valja, a pravi problem je u lošim centralama i instlacijama priključaka kod mnogih. Kako sam već rekao na tom postu da imam HD signal, to mi omogućuje i najbržu moguću vezu s internetom jer vidim T-Com centralu s prozora, a telefonski kablovi idu ispod zemlje (radili prije nekoliko godina). Kako u vrijeme kad sam se kontao na internet nije postojao T-Com, tako sam i ja u promotivnoj akciji postao Iskonov pretplatnik za internet i dobio besplatni linijski DVD koji je krepo za godinu dana i set noževa (valjda da se zakoljem, nemam ti pojma za šta). Na drugom forumu, ljudi koji se koriste OS Windows XP Pro već godinama, pljuju po njemu, i gađaju ga drvljem i kamenjem, naročito IE, Messenger itd, kao da ih je neko zakonom prisilio da koriste Microsofovu platformu, pa su dobili odgovor onakak kakav su dobili. Oni koji imaju problema sa brzinama koje nisu po specifikaciji od davatelja usluga, trebaju napraviti zamolbu da im se isporuči ono što plaćaju, tj. brzinu koja je ugovorom potpisana s obje strane. Ukoliko netko nije zadovoljan uslugom, može se obratiti T-Comu na njihovoj stranici user.t-com.hr i tamo dati svoje obrazloženje ili nazvati službu za tehničku podršku. No, ako T-Com nije u stanju isporučiti dovoljnu brzinu, zašto mislite da će ostali provajderi koji se inače vežu na T-Com-ovu infrastrukturu davati veće brzine? Mene više brine Zakon o zaštiti potrošaća u kojem se navodi da kupac plaća samo ono što potroši, pa bi me zanimalo, da ako ja imam paket od 10GB (10x1024MB=10240MB), naplaćuju dodatnih 10 ili 20 kuna, odnosno ako nisam potrošio sve date mi MB za taj mjesec, to ne presele u naredni mjesec, pa tako ako sam potrošio 8GB, onda mi ona dva prebace za idući mjesec tako da onda taj idući mjesec imam 12GB. J...ebi ga, to bi bilo pošteno s njihove strane, a i sa strane svih ostalih provajdera. Tako su digli potrošaći svoj glas za promjenu obračunske cijene telefonskog impulsa koji se naplaćivao u minutama+uključenje, sada se dobije 60 minuta besplatnog telefonskog razgovora, uključenje u razgovor se ne naplaćuje, a obrada utoršenih impulsa se računa sekundarno. Zašto to isto ne bi napravili i sa DSL paketima? Eto, u tom grmu leži zekonja.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Koja_pila kaže...

Ja prelazim na Amis, t-com je smeče imam ga 2god. od toga

6mj. flat, brzine su smješno male.

Evo pogledajte Amisovu ponudu  2u1 to su brzine.

 

http://www.amis.hr/privatni_dvaujednom.php

 Da, ovdje mi se najviše sviđaju cijene.
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

http://www.speedtest.net/result/419445546.png

 

ne trgaju se previše u t-comu da na povise brzinu!

 

 

Znaš što je najgore kod naših susjeda slovenaca nema tih paketa 1 gb, 5 gb 10 gb, kod njih uopće toga nije ni bilo, oni samo flat furaju, moj kolega u slo koji radi u jednoj infromatičkoj firmi  ima privatno 10/10 mb  download/upload i plaća mjesečno 25€ sa telefonskim paketom!

I onda nek me neko uvjeri da nas ova bagra ne pljačka tj, rade što hoće u ovoj banana državi!

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 16:16 (kostolomac).
15 godina
protjeran
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

http://www.speedtest.net/result/419450230.png

xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 15:54 (doxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Ovo je moj rezultat na speedtestu:

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Priča se nešto da buju od 2.3. do 1.5. svi trebali imat nove brzine

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
F1-IVO kaže...

Ovo je moj rezultat na speedtestu:

 To je normalni rezultat. Strpite se malo, bit će veće brzine, samo da ne bude veća cijena.
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
PiXeLsss kaže...

Sad uzmite u obzir da koristim bežično, jer mi je predaleko, zapravo nemogu zicu provest di mi je net a sad se selim u drugu sobu i trebat ce mi bar 15m LAN kabel, a jos i skidam sad torrent(3 torrenta) sa 30-40 kb/s (upload 15-30 kb/s).

E sad trebam pomoc, kad je vec ovo tema od tcomu i internetu, kad se preselim u tu drugu sobu necu imat skoro nimalo signala jer sad sam udaljen 3-4 m i imam 30-35% signal (prije sam imao vise, neznam zasto),sad morao bih nabavit neki novi USB Adapter za net koji vata dobro signal na daljinu (i kroz zidove), udaljenost 15 m.
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

evo moj rezultat na istoj str.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 16:22 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

a evo i na drugoj

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice