Peticija T-Comu za veće brzine

poruka: 145
|
čitano: 24.110
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
tunder kaže...

evo imejl offišl

 

 

 a ironije "Uz Max ADSL brzi kao munja" Mršti se
Intel Core 2 Quad Q9400 MB Gigabyte EP43-DS3L 4 GB DDR2 800MHz A-Data Sapphire ATI Radeon HD 4870 512 MB GDDR5 Seagate Barracuda 500GB Chieftec 450W
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

hehehe al ga drobe

15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

tcom je najobičnije kapitalističko govno koji krade od vlastitog naroda. šteta što svima nisu dostupni metronet ili optima, mislim da bi ljudi masovno prelazili na druge operatere. ovako ostaje jedini monopolist koji će i dalje krast, odnosno pružat usluge (ADSL) po bolesnim visokim cijenama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2009 22:19 (sage).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Super! Mada bi opet bilo previse ali eto... takodjer bi bilo dobro da t-com snizi cjene, da flat paket bude jeftiniji a opet u drugu ruku ovima koji vec imaju flat ne odgovara, u biti njima svejedno... xD

 

Jer npr. 4mb veza i start paket 1gb lol, nidje veze xD ili 4mb veza i 10gb paket, prolazno ali ono...

roX!
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.2.2009 13:47 (Joky).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

ali nazalost vece brzine traju samo do 01.05

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

ali nazalost vece brzine traju samo do 01.05

 loool
krivo si shvatio
do 1.5 će POVEĆAVAT brzine jer ne mogu sve odjednom dić (mogu al manipuliraju)
znači najmanje kaj t-com nudi od preksutra je 4 mbit
xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Čekaj malo moram kupit i antenu i ruter i karticu?
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

ali nazalost vece brzine traju samo do 01.05

 Ahahahahahhahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa ova ti je odlična. LOL!!!!!!!!!!!!!!!!!
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Igor kaže...
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Čekaj malo moram kupit i antenu i ruter i karticu?
 da.....nazalostŠutim
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...
Igor kaže...
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Čekaj malo moram kupit i antenu i ruter i karticu?
 da.....nazalostŠutim
 Ma onda ću radije kupit kabel 25m i povući preko tavana. Hvala za informacije.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Igor kaže...
Mitch kaže...
Igor kaže...
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Čekaj malo moram kupit i antenu i ruter i karticu?
 da.....nazalostŠutim
 Ma onda ću radije kupit kabel 25m i povući preko tavana. Hvala za informacije.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

dal se iako moze hvatati wlan signal na otprilike 40m na otvorenom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...
Igor kaže...
Mitch kaže...
Igor kaže...
Mitch kaže...

Ne budes mogao jer je predaleko za excellent signal jedino da kupis antenu od 10 db neku karticu od 108 mbit i ruter od 108mbit onda ce imat maksimu brzinu ,ja imam 108mbit karticu Belji se

 Čekaj malo moram kupit i antenu i ruter i karticu?
 da.....nazalostŠutim
 Ma onda ću radije kupit kabel 25m i povući preko tavana. Hvala za informacije.
 Zahvaljujem.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

P.S PRVO SI IZMJERI KOLIKI KABEL TI TREBA

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...

P.S PRVO SI IZMJERI KOLIKI KABEL TI TREBA

 A dobro, od viska glava ne boli xD
roX!
16 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

zar stvarno netko misli da ce t-com uslisati jednu facebook grupu lol?!

 

daj budite malo realni....

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Joky kaže...
Mitch kaže...

P.S PRVO SI IZMJERI KOLIKI KABEL TI TREBA

 A dobro, od viska glava ne boli xD
 Mislio sam da prvo izmjeri jer je naveo da mu treba 25m pa 30 m pa 20 m ako je ne siguran onda nek izmjeri
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
16 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Kod nas ti peticije znace isto ko da i ne postoje to je glupost nemoguca koju nitko ne svaca ozbiljno, jedino baba jaga bi uvazila peticije a drugi nitko ne uzalud vam trud no kad uzmes batinu u ruke e to je druga prica!!!Cool

Athlon 64 LE-1620 (3.0ghz) - Golden Orb 2 - Kingmax Mars 1GB ddr2 800 (960mhz) - Seagate Baracuda 160gb - Seasonic S12II 430w - Samsung SM 2232BW - Gigabyte MA790X - DS4 - Ati Crosfire HD 3650 x2
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
Mitch kaže...
Joky kaže...
Mitch kaže...

P.S PRVO SI IZMJERI KOLIKI KABEL TI TREBA

 A dobro, od viska glava ne boli xD
 Mislio sam da prvo izmjeri jer je naveo da mu treba 25m pa 30 m pa 20 m ako je ne siguran onda nek izmjeri
 Mislim da je 20 m sasvim dovoljno, ali za svaki slučaj ću uzeti 25 m.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
16 godina
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

uuuuuuuu, povecali su mi brzinu downloda s 0,6Mbita na 1Mbit, ali još uvijek mi duguju 3Mbita, HOĆU SVOJA 3Mbita DJUBRAD T-COMOVSKA, A NE RASKID UGOVORA

I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
angel of fire kaže...

ja sam poslo 99 pozivnica...pa ak je policija  zatvarala ljude zbog sanadera...valjda ce i t-com skuzit peticijuSmijeh

 rofl
kaj ti ne kužiš da nam je država u k...., ti si skorz puko.
malo dublje i pomnije razmišljajNamigiva
16 godina
protjeran
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

A zašto ne povećaju brzine uploada?

Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove. Votka i džin to je sada in dobra lova, brza kola, ribe oko stola
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Peticija T-Comu za veće brzine

Baš sam sad gledao na speedtest.net i vidim da su mi povećali brzine. Upload mi se povećao za 60-tak kb/s.

Gledam kod susjeda upload 389 kb/s.

Sad mi nije jasno ja sam mislio da se neće povećavati upload. Dali je ovo privremeno. Hoće li se vratiti upload na 200 ili ???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

ma taj speedtest nevalja...kad bi vjerovo njemu onda ja imam download 15000 a stranice mi otvara JAKO sporo,a brzina skidanja nečega sa neta mi ide 30-50kb/s

15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
dejax12 kaže...

ma taj speedtest nevalja...kad bi vjerovo njemu onda ja imam download 15000 a stranice mi otvara JAKO sporo,a brzina skidanja nečega sa neta mi ide 30-50kb/s

 To nema veze sa ničim.
Kada skidam sa torrenta ili rapida vidim da mi je veća brzina
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

meni je prije sa rapida islo 150-200 a sad mi spalo na 30-50...neznam više u čemu je problem...

16 godina
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
dejax12 kaže...

meni je prije sa rapida islo 150-200 a sad mi spalo na 30-50...neznam više u čemu je problem...

 ako nemaš premium account, ona je problem u rapidu koji reže brzine downloada free userima zbog opterećenih servera
I have a dream! I have a dream that one day I'll be able to see white girls and black girls, playing with each other!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine

imam free,ali rapid sam naveo samo kao primjer...šta god da skidam,ta mi je brzina...ispričavam se na off,neznam dali je problem u win visti ili u čemu??...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Peticija T-Comu za veće brzine
dejax12 kaže...

imam free,ali rapid sam naveo samo kao primjer...šta god da skidam,ta mi je brzina...ispričavam se na off,neznam dali je problem u win visti ili u čemu??...

 namjerno režu brzine...na rapidu
Only God (& mod) can judge me
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice