Vaš YouTube channel izdvojena tema

poruka: 2.014
|
čitano: 499.893
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 Imas opciju na youtubu sa dosta velikom listom, pronadji u postavkama, nakon sto dodas video klikni na dodaj audio i youtube ce ti ponudit besplatnu listu.

12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 NCS = no copyright sound.Najbolji channel za to

https://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
sstrmi kaže...
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 NCS = no copyright sound.Najbolji channel za to

https://www.youtube.com/channel/UC_aEa8K-EOJ3D6gOs7HcyNg

 Ne trebam takvu vrstu muzike,nego dječje melodije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 20:42 (njuskac).
11 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
qwertzii kaže...
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 Imas opciju na youtubu sa dosta velikom listom, pronadji u postavkama, nakon sto dodas video klikni na dodaj audio i youtube ce ti ponudit besplatnu listu.

 Da nasao sam samo u ponudi je 8 pjesama i svaka traje 2-3 minute, sta ako mi je video duzi od pjesme dal onda pjesma krece ispočetka? i jesi siguran da mogu to upotrebljavat za zaradu na youtube?to si ti probao, govoris iz iskustva?

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.6.2016 20:48 (njuskac).
10 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 Imas kanal na youtube NCS (No Copyright sounds) i sve njihove pjesme su skroz besplatne i neces dobit copyright ;)

Setup
11 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel
stipezorica kaže...
njuskac kaže...

Jel zna netko di mogu skinut muziku, a da je potpuno besplatna za komercijalnu upotrebu, da stavim na svoj video na kojem cu zarađivat?

 Imas kanal na youtube NCS (No Copyright sounds) i sve njihove pjesme su skroz besplatne i neces dobit copyright ;)

 dva posta prije je vec netko to napisao, nema tamo dječjih pjesama.

13 godina
offline
Vaš YouTube channel

Zanima me jedno, danas sam dobio e -mail u kojem mi se nudi partnerstvo s bentpixels.com, sada me zanima što mogu očekivati od toga i kako ?
Naravno ako netko ima iskustva s njima...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

pola yt video ne radi samo meni ili je globalno?

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Što mislite o promoviranju kanala putem AdWordsa, ima tko kakva saznanja ili iskustva iz prve ruke? 
Mislio sam probati za kojih 20 kn i bas me zanima dal bi to bilo toliko pregleda koliko oni tvrde, mojim videima je problem kaj 3-4 mjeseca stoje ispod 500 pregleda i rijetko kad se dogodi da netko shera i onda automatski postane popularno.

 

Sad gledam je li moguće povezati adsense i adwords, jer nemam karticu i cekam da mi se nakuplja na adsense pa kad budem imal da samo prenesem, ali ne znam kaj bum do onda.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Još jedno pitanje, koliko zemlja kanala utječe na preglede i publiku? Što ako ja stavim da sam iz USA, pošto je tamo publika po svemu bolja, kod nas uglavnom klinci koje zanima kak se pravi elektrošoker? Onda će se videi više prikazivat u Americi, a manje kod nas, ili?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel
Netko zna sto se dogadja, nemam subscribera na kanalu i tek sam uploadao video prije par sekundi i ima dislike? lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
tireN1337 kaže...
Netko zna sto se dogadja, nemam subscribera na kanalu i tek sam uploadao video prije par sekundi i ima dislike? lol

 Nekome se ne svidja tvoj video.

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
cod4gamer kaže...
tireN1337 kaže...
Netko zna sto se dogadja, nemam subscribera na kanalu i tek sam uploadao video prije par sekundi i ima dislike? lol

 Nekome se ne svidja tvoj video.

2 sekunde nakon sto sam uploadao video na kanalu bez subscribera?

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.6.2016 20:43 (tireN1337).
8 godina
protjeran
offline
Vaš YouTube channel

Dobio sam jedan copyright na videu, autor me ne tereti za nista, ne ogranicava me ni u cemu, samo sto uzima deo moje zarade, zna li neko koliko je to u procentima?.

Milosh Mikki
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 2:35 (#Mikki).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel

Sva zarada od tog videa ide njemu

 

edit : novi giveaway 

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.7.2016 9:29 (sstrmi).
8 godina
protjeran
offline
Re: Vaš YouTube channel

Nemoguce, nije u pitanju ceo video vec pesma jedna, koja jedna od 20ak u tom videu :)
Jedino sto ima vise ljudi koji me terete za tu pesmu.

Milosh Mikki
14 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Nisam čitao sve postove jer ih ima dosta, vezano za zamjenu youtube kanala. Na svoj privatni sam upload-al uradke koje bih sad htio prebaciti na drugi kanal koji sam ja isto pokrenuo. točnije radi se o jednoj sportskoj udruzi prije nisu posjedovali kanal pa sam ja to rješavao sa svojim kanalom  a sad bih to htio promjeniti. Našao sam primjer sa skidanjem video-a pa ponovni upload al ima podosta toga da se na taj način to riješi (puno previše posla)... sad dal ima netko bilo kakav prijedlog vezan na to. (nije zbog pretplata jer ih ionako nema puno, pošto se radi o lokalnoj udruzi)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Na YT kanalu imam kratke isječke od 30-ak sekundi od naših i stranih TV programa.uglavnom jingleovi i TV špice.Ne zarađujem na kanala ništa.Čisto pitam ima li me vlasnik video materijala tužiti ili postoji mogućnost da se samo žali na oderđeni video,pa mi YT izbriše taj klip ili kanal.Do sada nisam od YT dobio nikakav zahtjev za povredu autorskih prava u kojem bi se tražilo brisanje određenih klipova,samo par obavijesti u kojim mi se dopušta video,ali prava unovčavanja ide vlasniku autorskih prava.

teško ovo život
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Vaš YouTube channel

Evo ako ikoga znaima kvalitetan Hrvatski Tech kanal nek pogleda!

 

 

Hvala

Setup
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Andrej_009 kaže...

Nisam čitao sve postove jer ih ima dosta, vezano za zamjenu youtube kanala. Na svoj privatni sam upload-al uradke koje bih sad htio prebaciti na drugi kanal koji sam ja isto pokrenuo. točnije radi se o jednoj sportskoj udruzi prije nisu posjedovali kanal pa sam ja to rješavao sa svojim kanalom  a sad bih to htio promjeniti. Našao sam primjer sa skidanjem video-a pa ponovni upload al ima podosta toga da se na taj način to riješi (puno previše posla)... sad dal ima netko bilo kakav prijedlog vezan na to. (nije zbog pretplata jer ih ionako nema puno, pošto se radi o lokalnoj udruzi)

 

Postoji servis Google Takeout preko kojeg se mogu preuzeti svi videozapisi s YouTube kanala u svojem izvornom obliku:

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 18:15 (Teshki).
14 godina
offline
Vaš YouTube channel

Pozdrav ljudovi :)

Buraz mi je pokrenuo vlastiti kanal pa me cisto zanima Vas feedback

Klik > TOP DESET

 

Za sada ima 

  • 471,545 Views
  • 2,606 Subscribers

Komentari? Misljenja?

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
sbcreation kaže...

Pozdrav ljudovi :)

Buraz mi je pokrenuo vlastiti kanal pa me cisto zanima Vas feedback

Klik > TOP DESET

 

Za sada ima 

  • 471,545 Views
  • 2,606 Subscribers

Komentari? Misljenja?

Zanimljivo, iako moram priznati da kao pravi izdajnik prije bih gledao neke engleske top 10 liste (khm neki videi su mi preslični nekim drugim kanalima s top listama), ali o tom po tom, super da ima toga na našem jeziku, svaki put se iznenadim kad vidim sve uspješnije kanale na hrvatskom/srpskom. (a samo 20 milijuna ima govornika hrv, srb, bih, mne)

 

Ako nije tajna, kolika je mjesečna zarada?

 

Ja se krećem oko 30 kn mjesečno kaj nije dosta ni za internet platiti, ali nemam kaj zanimljivo ljudima snimati, kako programirati Arduino zanima možda 1000 ljudi iz cijele RH i od toga će ih 800 pogledati na boljim kanalima.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2016 21:40 (Diplomirani pješak).
14 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel

Nije tajna.

Jos nije ni doslo do prve isplate. No i kada dođe do nje to ce biti poprilicno otuzna svotica (cca parsto kuna) za svo ovo vrijeme otkako je kanal otvoren.

Gledajuci koliko je vremena utroseno u sve to... i nije bas nesto.

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
Tocno to, koliko vremena je utroseno, a jbg, samo cekam kad ce neki meteor padati ili bilo kaj da snimim i dođu pregledi bez ulaganja.
All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

ej ljudi:)

 

mene neki znaju sa kanala ''Milanove kućne Pizdarije'' ali eto zbog nekog debila i to se moralo zatvoriti, ali zato sam ja nastavio snimat videe ali ovaj put ne

ono sto sam snimao prije, sad radim video uradi sam od recikliranog materijala.. zanimljivi videi i mozda vam se svidi:

bacite oko

 

https://www.youtube.com/channel/UCJ-KTodkKiCB7NzuhSk8DdQ

 

 

 

iMilek DIY
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

nova stvar, malo vuče na techno ili što već...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vaš YouTube channel

Je netko primijetio da je preko ljeta gledanost ugl. manja, za trećinu do pola ukupnog broja pregleda dnevno? Ili je to samo meni tak, a drugima veća?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vaš YouTube channel

Istina, jebiga vecina ljudi je vani provodi se ili radi, manje je vremena za pregledati neki video ;)

Setup
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš YouTube channel
stipezorica kaže...

Istina, jebiga vecina ljudi je vani provodi se ili radi, manje je vremena za pregledati neki video ;)

 Drago mi je da nisam jedini, a ni ja nisam previse na youtubu, prevruce mi je za sjediti pred kompom, laptop grije, mob grije, cekamo hladnije dane.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2016.
7 godina
neaktivan
offline
Moj YouTube kanal

Pozdrav svima, ovo je moj novi kanal zvan deviousrager. Ovdje ću stavljat gaming videe pa sve do videa iz stvarnog života (prankovi i gluposti ugl.) pa ako želite pogledajte moj kanal i pretplatite se ako vam se sviđa :D 

https://www.youtube.com/channel/UCQSdbL6KGQZMeutEHfapobQ

 

P.S. Ako vam nije problem, napišite mi što mislite o mojem kanalu ako ste ga pogledali tako da znam što treba promijenit da bude bolji :)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice