www.net.hr - Freemail problem

poruka: 38
|
čitano: 57.821
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

Ali kako ću ja ''uvest''?

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

očigledno onda ima nekih problema gmail s freemailom ako neće iz prve probaj par puta, što da ti kažem. kod mene radi bez problema, eto ti slika da se uvjeriš da to doista funkcionira.

15 godina
neaktivan
offline
RE: www.net.hr - Freemail problem

Uspio sam!

 

Hvala Robi

Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
16 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

a koliko spam, ljudi odite na gmail...

antonio
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

Jel netko možda zna kakva je ovo poruka na net.hr freemailu?

 

World Championships: 7, GP started: 263, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,413
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
www.net.hr - Freemail problem

    Imam problem s freemail.net! Naime kada zelim poslati mail i zelim upisati adresu primaoca, kliknem u prozorcic s desne strane sa najcesce koristenim kontaktima odaberem kontakt i onda mi ga upise duplo: "korisnicko ime" <korisnicko ime.net.hr> Isto je  problem sa slanjem maila s privitkom, ubacim privitak od par kilobajta kliknem posalji i onda mi se pojavi poruka

Privici ne smiju biti veći od 15 MB.

A i masu puta poslani  mail stigne na odredisnu adresu u duplo!


Da li netko zna u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
www.net.hr - Freemail problem

malo sam istraživao, nakon što se dobije taj aktivacijski kod na mobitel, gdje se on upie. Odnosno koliko vremenski traje taj kapacitet koji se poveća (pola godine, godinu)?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: www.net.hr - Freemail problem
Gale92 kaže...

malo sam istraživao, nakon što se dobije taj aktivacijski kod na mobitel, gdje se on upie. Odnosno koliko vremenski traje taj kapacitet koji se poveća (pola godine, godinu)?

 Kakav vražji aktivacijski kod? Pošalješ poruku sa onim brojem koji ti piše u "kako povećati sandučić", dobiješ odgovor da će ti u određenom roku povećati sandučić i to je to.

Plaćanje je jednokratno. Ja sam svoj povećala 2010 i stalno je 2Gb

 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice