YouTube kao izvor zarade

poruka: 365
|
čitano: 162.233
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Johnny Jump kaže...

A ovo sta se tice klikanja i zarade,postoje hrpa sljucajeva ti di je dovoljno klikat da b lagodno živio...

 

Ali sa jutubom i reklamama teško.

Ko to lagodno zivi od klikanja? TI?

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ko to lagodno zivi od klikanja? TI?

Pametni razmisli malo ko živi od klikanja na kompu.

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Svako ko ima malo mozga i  radi pravi posao i ne zanosi se da ce biti bogat do 25 klikajuci na reklame?

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Johnny Jump kaže...
logic kaže...

Ko to lagodno zivi od klikanja? TI?

Pametni razmisli malo ko živi od klikanja na kompu.

  od klikanja tesko osim ako nije neka onboard tipkovnica pa da ide u IDE i pise se tako...

In Control
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Svako ko ima malo mozga i  radi pravi posao i ne zanosi se da ce biti bogat do 25 klikajuci na reklame?

Ko je spomenuo reklame? Iznenađen

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Iskreno od tebe nisam ocekivao igru rijecima.

:)
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

na youtube-u se da zaraditi i to fino. samo treba biti talentiran i znati kako taj talent prenjeti drugima.

nije to nikakva mudrost i svi već znaju da određeni ljudi jako fino zarađuju preko youtube-a.

BTW novca ima i bez motike tj. bez nekakvog fizičkog rada Belji se, samo treba imati znanja i po mogućnosti talenta. Net danas nudi jako lijepe mogućnosti zarade, naravno ne mislim

na određene prevare i sl. gluposti, ali putem oglašavanja, rada kao freelancer, itd. se može skupiti lijepa svota novca. Samo treba ustrajati u onome što ste si zacrtali.

 

I kada već se svi bunite kako nema kruha/novca bez motike, uh ma ima toga u lijepoj našoj i previše samo pogledajte ove u foteljama kod nas, ili ove starlete, pjevačice i manekenkice (Ava Karabatić, zar trebam

dalje nabrajati Smijeh)

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Iskreno od tebe nisam ocekivao igru rijecima.

Vidim skuzio si da si fulao i sad prekidas raspravu kako se nebi osramotio.LP

Stisni HVALA nije teško.
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Branimir2412 kaže...

na youtube-u se da zaraditi i to fino. samo treba biti talentiran i znati kako taj talent prenjeti drugima.

nije to nikakva mudrost i svi već znaju da određeni ljudi jako fino zarađuju preko youtube-a.

BTW novca ima i bez motike tj. bez nekakvog fizičkog rada Belji se, samo treba imati znanja i po mogućnosti talenta. Net danas nudi jako lijepe mogućnosti zarade, naravno ne mislim

na određene prevare i sl. gluposti, ali putem oglašavanja, rada kao freelancer, itd. se može skupiti lijepa svota novca. Samo treba ustrajati u onome što ste si zacrtali.

 

I kada već se svi bunite kako nema kruha/novca bez motike, uh ma ima toga u lijepoj našoj i previše samo pogledajte ove u foteljama kod nas, ili ove starlete, pjevačice i manekenkice (Ava Karabatić, zar trebam

dalje nabrajati Smijeh)

  taj "kruh" ce joj trajati koliko??? godinu dvije... i sto ce onda? a ne zaradjuje ona puno...

In Control
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
EnlightenedPhoenix kaže...

  taj "kruh" ce joj trajati koliko??? godinu dvije... i sto ce onda? a ne zaradjuje ona puno...

Istina ali jos vujek stojim kod one:ima kruha bez motike.

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Branimir2412 kaže...

na youtube-u se da zaraditi i to fino. samo treba biti talentiran i znati kako taj talent prenjeti drugima.

nije to nikakva mudrost i svi već znaju da određeni ljudi jako fino zarađuju preko youtube-a.

BTW novca ima i bez motike tj. bez nekakvog fizičkog rada Belji se, samo treba imati znanja i po mogućnosti talenta. Net danas nudi jako lijepe mogućnosti zarade, naravno ne mislim

na određene prevare i sl. gluposti, ali putem oglašavanja, rada kao freelancer, itd. se može skupiti lijepa svota novca. Samo treba ustrajati u onome što ste si zacrtali.

 

I kada već se svi bunite kako nema kruha/novca bez motike, uh ma ima toga u lijepoj našoj i previše samo pogledajte ove u foteljama kod nas, ili ove starlete, pjevačice i manekenkice (Ava Karabatić, zar trebam

dalje nabrajati Smijeh)

KOji to "odredjeni ljudi" osim vlasnika youtubea? Zar je stvarno potrebno objasnjvati izreku staru ko za koliko????????? Motika ne oznacava fizicki rad vec  rad uopste.  Lijepa vasa i moja zemlja nisu pravi primjer rada.

Johnny Jump kaže...
logic kaže...

Iskreno od tebe nisam ocekivao igru rijecima.

Vidim skuzio si da si fulao i sad prekidas raspravu kako se nebi osramotio.LP

Iskreno receno osramotiti se pred tobom mi ne znaci apsolutno nista u zivotu. A i ne vidim gdje sam se ja to osramotio. I nemoj se truditi da mi objasnis.

:)
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Johnny Jump kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...

  taj "kruh" ce joj trajati koliko??? godinu dvije... i sto ce onda? a ne zaradjuje ona puno...

Istina ali jos vujek stojim kod one:ima kruha bez motike.

  Nema... ona prolazi toliko sranja u tom svom zivotu da je to gore od te imaginarne motike koja ne oznacava motiku...

In Control
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže..

Tak i izgledas,ljuti si na sebe sta ne zaradujes bez motike i sad tu prodajes price.

Stisni HVALA nije teško.
14 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

Ode ova tema u 3 p.m.

 

Zašto su svi toliko skeptični što se tiče zarade na internetu? Moguće je zaraditi "poštenu" svotu novca. Sjećam se, bilo je jedanput u 24 sata o mladim milijunašima (od 14-24g. starosti) koji su svoju zaradu stekli putem interneta npr. jedna cura od 16g. je radila dizajn stranica za blogove po narudžbi i to naplaćivala. Za godinu dana je zaradila oko milijun i pol funti... a sad što se tiče klikanja po nekim stranicama... moguće je i to, samo što iznos koji se dobije nije nešto (možeš biti sretan ako uspiješ "natući" 200Kn).

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 14:53 (Crank1d).
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Johnny Jump kaže...
logic kaže..

Tak i izgledas,ljuti si na sebe sta ne zaradujes bez motike i sad tu prodajes price.

Hehehehhehehhe

Koliko si do sada zaradio klikajuci na reklame ili na lokerz ili gdje vec ;)

Crank1d kaže...

Ode ova tema u 3 p.m.

 

Zašto su svi toliko skeptični što se tiče zarade na internetu? Moguće je zaraditi "poštenu" svotu novca. Sjećam se, bilo je jedanput u 24 sata o mladim milijunašima (od 14-24g. starosti) koji su svoju zaradu stekli putem interneta npr. jedna cura od 16g. je radila dizajn stranica za blogove po narudžbi i to naplaćivala. Za godinu dana je zaradila oko milijun i pol funti... a sad što se tiče klikanja po nekim stranicama... moguće je i to, samo što iznos koji se dobije nije nešto (možeš biti sretan ako uspiješ "natući" 200Kn).

Dizjaniranje web stranica je pravi posao i ne pricamo o toj vrsti zarade mada 24 sata nje relevantan izvor informacija. Malo je previse milion i po funti i tu je jedna nula najmanje viska.

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 14:56 (logic).
16 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
EnlightenedPhoenix kaže...

  taj "kruh" ce joj trajati koliko??? godinu dvije... i sto ce onda? a ne zaradjuje ona puno...

Pravo zboriš, ali to je njen poblem ne moj. Ja sam samo dao primjer. Da je pametna te novce što zarađuje bi mogla uložiti u nekakav posao, a ne u cipelice Osmijeh I siguran sam da će se uvaliti nekome kroz tu godinu/dvije nekome tko ima para.

logic kaže...

KOji to "odredjeni ljudi" osim vlasnika youtubea? Zar je stvarno potrebno objasnjvati izreku staru ko za koliko????????? Motika ne oznacava fizicki rad vec  rad uopste.  Lijepa vasa i moja zemlja nisu pravi primjer rada.

A gledaj, normalno da vlasnici youtube-a zarađuju masne pare. No imaju još veću zaradu ako plate nekome neku siću (par soma $) pa da na njima imaju još veći profit. Obrazloženje: jedan prosječni video ima oko 10000 do 50000 klikova u par mjeseci dok ovi likovi koji imaju taj kao neki svoj vblog tjedno nakupe po 1000000 do 2000000 klikova u roku tjedan dana, a u roku mjesec dana neki nakupe i po 5000000 klikova. I sada ako ti likovi koji su popularni na youtube-u stavljaju svaki tjedan novi video, to je jako puno klikova za youtube svaki tjedan. I normalno je da se youtube-u (google-u) isplati platiti nekome tko svaki tjedan stavlja po jedan video koji ima posječenost od par milijuna ljudi. Čista logika.

Također se prema tim popularnim youtube-rima u americi odnose kao prema filmskim zvjezdama.

Eh da ne zaboravim, te popularne youtube "zvijezde" ne zarađuju samo na svojim video zapisima nego dobivaju razne ponude od raznih proizvođača da ih reklamiraju, ili ih zovu da sudjeluju u snimanju nekog video glazbenog spota za neku popularnu MTV zvijezdu.

 

Eh sada to što vi sumnjate u taj način zarade to je vaš problem.

 

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...
Johnny Jump kaže...
logic kaže..

Tak i izgledas,ljuti si na sebe sta ne zaradujes bez motike i sad tu prodajes price.

Hehehehhehehhe

Koliko si do sada zaradio klikajuci na reklame ili na lokerz ili gdje vec ;)

Crank1d kaže...

Ode ova tema u 3 p.m.

 

Zašto su svi toliko skeptični što se tiče zarade na internetu? Moguće je zaraditi "poštenu" svotu novca. Sjećam se, bilo je jedanput u 24 sata o mladim milijunašima (od 14-24g. starosti) koji su svoju zaradu stekli putem interneta npr. jedna cura od 16g. je radila dizajn stranica za blogove po narudžbi i to naplaćivala. Za godinu dana je zaradila oko milijun i pol funti... a sad što se tiče klikanja po nekim stranicama... moguće je i to, samo što iznos koji se dobije nije nešto (možeš biti sretan ako uspiješ "natući" 200Kn).

Dizjaniranje web stranica je pravi posao i ne pricamo o toj vrsti zarade mada 24 sata nje relevantan izvor informacija. Malo je previse milion i po funti i tu je jedna nula najmanje viska.

Jesam ja negdje sebe?I jesam spominjao reklame,jutub,loker?

Govor samo da se moze zivjeti od klikanja i sjedenja u fotelji...

Stisni HVALA nije teško.
14 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

1.) Dizjaniranje web stranica je pravi posao i ne pricamo o toj vrsti zarade mada 24 sata nje relevantan izvor informacija. 2.) Malo je previse milion i po funti i tu je jedna nula najmanje viska.

1.) Dizajniranje web stranica je pravi posao ali jel onda trud koji se uloži u snimanje videa, njegovo editiranje u nekom od programa i postavljanje na YouTube - zaj*bancija i jednostavno?

2.) Skeptik Poljubac

13 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

Sad ovaj trazi nesto protiv zarade klikanjem,ali nejde mu! Cool

Stisni HVALA nije teško.
 
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...
Branimir2412 kaže...

na youtube-u se da zaraditi i to fino. samo treba biti talentiran i znati kako taj talent prenjeti drugima.

nije to nikakva mudrost i svi već znaju da određeni ljudi jako fino zarađuju preko youtube-a.

BTW novca ima i bez motike tj. bez nekakvog fizičkog rada Belji se, samo treba imati znanja i po mogućnosti talenta. Net danas nudi jako lijepe mogućnosti zarade, naravno ne mislim

na određene prevare i sl. gluposti, ali putem oglašavanja, rada kao freelancer, itd. se može skupiti lijepa svota novca. Samo treba ustrajati u onome što ste si zacrtali.

 

I kada već se svi bunite kako nema kruha/novca bez motike, uh ma ima toga u lijepoj našoj i previše samo pogledajte ove u foteljama kod nas, ili ove starlete, pjevačice i manekenkice (Ava Karabatić, zar trebam

dalje nabrajati Smijeh)

KOji to "odredjeni ljudi" osim vlasnika youtubea? Zar je stvarno potrebno objasnjvati izreku staru ko za koliko????????? Motika ne oznacava fizicki rad vec  rad uopste.  Lijepa vasa i moja zemlja nisu pravi primjer rada.

Johnny Jump kaže...
logic kaže...

Iskreno od tebe nisam ocekivao igru rijecima.

Vidim skuzio si da si fulao i sad prekidas raspravu kako se nebi osramotio.LP

Iskreno receno osramotiti se pred tobom mi ne znaci apsolutno nista u zivotu. A i ne vidim gdje sam se ja to osramotio. I nemoj se truditi da mi objasnis.

pa sta ti sad mjenjas svoj stav, a sta rad za racunarem to se ne broji, ?
internet prodavanje nije posao  ni rad ?
cek pa zasto onda ljudi koji se bave internet prodajom dobivaju placu od svojih vlasnika ili za koga prodaju ako to nije rad ?


http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

i logic zasto ti uvjek kad neko napise nes o internet zaradi ti mroas reci "nema hljeba bez motike" ? to mi nije jasno dali ti je krivo kad neko zaradi ....
Sigurno da jeste
Bolje ti je radi na sharecash zaradi nesto para da vidis da je i to bolje nego visit na ovom forumu

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Crank1d kaže...
logic kaže...

1.) Dizjaniranje web stranica je pravi posao i ne pricamo o toj vrsti zarade mada 24 sata nje relevantan izvor informacija. 2.) Malo je previse milion i po funti i tu je jedna nula najmanje viska.

1.) Dizajniranje web stranica je pravi posao ali jel onda trud koji se uloži u snimanje videa, njegovo editiranje u nekom od programa i postavljanje na YouTube - zaj*bancija i jednostavno?

2.) Skeptik Poljubac

Ako vec ulazes trud i sve ostalo sto stavljas na youtube i molis nekoga da skida da bi ti dobio 0,8 necega? radi to za neki video studio ili snimaj svadbe i dobi te pare odmah. I postavljanje na youtube jeste zajebancija jer ne sluzi nicemu drugom.

 

Kad budes u godinama kad uzdrzavas porodicu vidjeces zasto je to sto pricas smijesno.

:)
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 19:36 (logic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
damir1994 kaže...

i logic zasto ti uvjek kad neko napise nes o internet zaradi ti mroas reci "nema hljeba bez motike" ? to mi nije jasno dali ti je krivo kad neko zaradi ....
Sigurno da jeste
Bolje ti je radi na sharecash zaradi nesto para da vidis da je i to bolje nego visit na ovom forumu

Nista ti ne brini za mene. Ja te tvoje pare sto zaradis klikajuci za mjesec zaradim za dan ili dva plus stignem visiti na forumu.

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Crank1d kaže...
logic kaže...

1.) Dizjaniranje web stranica je pravi posao i ne pricamo o toj vrsti zarade mada 24 sata nje relevantan izvor informacija. 2.) Malo je previse milion i po funti i tu je jedna nula najmanje viska.

1.) Dizajniranje web stranica je pravi posao ali jel onda trud koji se uloži u snimanje videa, njegovo editiranje u nekom od programa i postavljanje na YouTube - zaj*bancija i jednostavno?

2.) Skeptik Poljubac

Ta stranica koja se spominje u priči uopće ne postoji :D

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Pojedinci, naučite razliku između zaraditi za džeparac i zaraditi / raditi za svoj život i budućnost

 

A što se tiče te internet zarade, normalno da se i na taj način može zaraditi... ima puno primjera, ali ja ću navesti samo jedan kojeg sam osobno probao, to su PTC site-ovi. Bavio sam se tim neko kratko vrijeme, može se zaraditi ali jako slabo, da bi vidio uspjeh trebaš biti cijeli dan za kompom i imati pun k accova i non stop klikati nešto. Upamtite da ćete izgubiti vjerojatno cijeli dan na te jeb*** PTC site-ove, bit ćete ko botovi koji će samo visiti na internetu i klikati, jeste li spremni na to?

 

Bilo kako bilo, prestao sam se s tim baviti i sada imam PRAVI posao. Vi birajte što ćete i kako ćete zarađivati, hoćete li imati jedan izvor zarade ili njih 5, hoćete li zarađivati rukama ili mozgom, a možda ćete htjeti kombinirati oboje.......ODLUKA JE NA VAMA

 

BTW sve je ovo istina što kaže logic ali samo mi jedna stvar smeta kod tebe, kada se spomene "internet zarada"  odmah pobjesnišSmijeh

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
lovac82 kaže...

BTW sve je ovo istina što kaže logic ali samo mi jedna stvar smeta kod tebe, kada se spomene "internet zarada"  odmah pobjesnišSmijeh

a očito je da logic voli "staromodan" način zarade - motika, kramp, srp i čekić...

16 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
lovac82 kaže...

BTW sve je ovo istina što kaže logic ali samo mi jedna stvar smeta kod tebe, kada se spomene "internet zarada"  odmah pobjesnišSmijeh

Pošizim i ja, već je postalo iritirajuće dosadno da se klinci kupe ko' muha na govno kada se spomene "internet zarada". Hajde da se radi o nekom vidu zarade gdje se neki privatni biznis razvija ili potpomaže preko neta, tipa prodaja nekih usluga ili proizvoda, izrada internet stranica itd., ali većina ih prema pročitanim postovima želi lovu sada i odmah za što manje truda bez da se dignu iz hebene kompjuterske stolice i da puste koju grašku znoja za svoj trud. Logic je tu fino povukao liniju sa realnim stanjem i to interpretirao sa "nema hljeba bez motike" i to je uputio na pravu adresu.

Svaka čast onima koji imaju znanje i to znanje unovče preko neta i ovo se ne odnosi na takve.

Radio, ne radio, svira radio!
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

logic sta ti radis kad ti je po danu zarada 400 dollara ? kao sto je moja jedna mjesecna na netu ?

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
2 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Crank1d kaže...

a očito je da logic voli "staromodan" način zarade - motika, kramp, srp i čekić...

To im je u krvi.

Stisni HVALA nije teško.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 20:54 (Johnny Jump).
16 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

Ne znam od kuda pojedincima zakljucak da se ja uopste uzbudjujem oko bilo cega na forumu? A pogotovo oko djecice koji misle da ce se obogatiti klikajuci na gluposti. TO samo pokazuje da ste to sto jeste, djecica koja nikad nije nista radila niti ima bilo kakvih obaveza u zivotu. Ako ste spremni visiti na netu da zaradite par dolara pokazuje vasu nespremnost da to vrijeme ulozite u ucenje necega od cega cete zivjeti i izdrzavati porodicu a to vas ceka kad tad. A staa ja radim je apsolutno nebitno u cijeloj prici i sta god da radim iza toga stoji puno ucenja i rada. I neka se ne brinu pojedinici, ne kopam vec radim i naplacujem svoje znanje. Znanje je skupa roba koju v nazalost necete imati i koja mi omogucuje da pristojno zivim i priustim sebi skupe igracke koje su navedene pod moj pc. I dalje podvlacim svoju izjavu da ce vam, se takav stav i razmisljenje obiti o glavu i da ce vas zivot puknuti posred cela.

:)
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice