YouTube kao izvor zarade

poruka: 365
|
čitano: 162.238
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ne znam od kuda pojedincima zakljucak da se ja uopste uzbudjujem oko bilo cega na forumu? A pogotovo oko djecice koji misle da ce se obogatiti klikajuci na gluposti. TO samo pokazuje da ste to sto jeste, djecica koja nikad nije nista radila niti ima bilo kakvih obaveza u zivotu. Ako ste spremni visiti na netu da zaradite par dolara pokazuje vasu nespremnost da to vrijeme ulozite u ucenje necega od cega cete zivjeti i izdrzavati porodicu a to vas ceka kad tad. A staa ja radim je apsolutno nebitno u cijeloj prici i sta god da radim iza toga stoji puno ucenja i rada. I neka se ne brinu pojedinici, ne kopam vec radim i naplacujem svoje znanje. Znanje je skupa roba koju v nazalost necete imati i koja mi omogucuje da pristojno zivim i priustim sebi skupe igracke koje su navedene pod moj pc. I dalje podvlacim svoju izjavu da ce vam, se takav stav i razmisljenje obiti o glavu i da ce vas zivot puknuti posred cela.

Ovo sam cuo duplo vise puta nego sta je Kosorica rekla da izlazimo iz krize.

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

I sta je problem? Sta si ti zaradio na netu? Daj da vidimo taj revolucionarni nacin zarade na djelu.

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

I sta je problem? Sta si ti zaradio na netu? Daj da vidimo taj revolucionarni nacin zarade na djelu.

Pa ni djeca 10 godina se tolko ne hvale,rekao sam da zarađujem preko neta?Iznenađen

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Pa ako me vec vuces za jezik od kako si se registrovao nisi nista pametno rekao tako da ...

EOD sa tobom jer je to bezvezno mlacenje prazne slame.  I postedi me da se provaljujem i sl.

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Pa ako me vec vuces za jezik od kako si se registrovao nisi nista pametno rekao tako da ...

EOD sa tobom jer je to bezvezno mlacenje prazne slame.  I postedi me da se provaljujem i sl.

Hehehe opet si u krivu pa izbjegavas temu...

Stisni HVALA nije teško.
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Ok. Ti si u pravu. Protiv takvog genija jednostavno ostanem bez teksta. Ja bi sad tebi prebacio ove svoje zvjezdice jer si me nadgovorio. A sad ignore jer me smaras glupostima.

:)
13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ok. Ti si u pravu. Protiv takvog genija jednostavno ostanem bez teksta. Ja bi sad tebi prebacio ove svoje zvjezdice jer si me nadgovorio. A sad ignore jer me smaras glupostima.

Znam.hahaha

Stisni HVALA nije teško.
14 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
damir1994 kaže...
logic kaže...

Hehehehhehehehheheh

Internet zarada ;)

Jaoooooooooo

Nema ljeba bez motike ;)

Neki nikako nauciti ;)

ti si stvarno selja*ina uvjek ponavljas "nema ljeba bez motike"
to sto je kod tebe tako sto neznas mozak upotrebit neznaci da drugi neznaju mozak upotrebit.
Koliko admini google imaju zarade a nerade nista tesko

Eto napravi svoj google...

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Nek napravi bilo sta za promjenu ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ne znam od kuda pojedincima zakljucak da se ja uopste uzbudjujem oko bilo cega na forumu? A pogotovo oko djecice koji misle da ce se obogatiti klikajuci na gluposti. TO samo pokazuje da ste to sto jeste, djecica koja nikad nije nista radila niti ima bilo kakvih obaveza u zivotu. Ako ste spremni visiti na netu da zaradite par dolara pokazuje vasu nespremnost da to vrijeme ulozite u ucenje necega od cega cete zivjeti i izdrzavati porodicu a to vas ceka kad tad. A staa ja radim je apsolutno nebitno u cijeloj prici i sta god da radim iza toga stoji puno ucenja i rada. I neka se ne brinu pojedinici, ne kopam vec radim i naplacujem svoje znanje. Znanje je skupa roba koju v nazalost necete imati i koja mi omogucuje da pristojno zivim i priustim sebi skupe igracke koje su navedene pod moj pc. I dalje podvlacim svoju izjavu da ce vam, se takav stav i razmisljenje obiti o glavu i da ce vas zivot puknuti posred cela.

sorry logic ali sa svojim izjavama ispadaš jako bahat i imaj na umu da "dječica" kako nas stalno nazivaš ni ne mogu imati stalni posao i nekima (meni osobno ne, zato jer me ne privlači klikanje po stranicama) je to jedan od načina da zarade mjesečni ili tjedni džeparac, ma kakav god on i koliki bio... a za znanje, "skupu robu koju nikad nećemo imati" stani malo - pripadaš starijoj generaciji informatičara koji već imaju znanje a većina nas na forumu je "ratna" generacija i sva ta "dječica" imaju još vremena da se ispraksiraju i postanu pravi maheri u vezi s računalima. Uostalom, neki još idu u srednju školu i nakon što ju završe, krenut će na fakultet i možda će biti budući diplomirani FER-ovci, najbolji u svojoj generaciji. A to šta neka "dječica" misle da će se obogatiti klikajući na gluposti - pa pusti ih čovječe, kad jedanput probaju vidjet će da nije to med i mlijeko i da novac ne pada s neba (i sigurno neće na taj način uzdržavati porodicu).

 

13 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Crank1d kaže...

sorry logic ali sa svojim izjavama ispadaš jako bahat i imaj na umu da "dječica" kako nas stalno nazivaš ni ne mogu imati stalni posao i nekima (meni osobno ne, zato jer me ne privlači klikanje po stranicama) je to jedan od načina da zarade mjesečni ili tjedni džeparac, ma kakav god on i koliki bio... a za znanje, "skupu robu koju nikad nećemo imati" stani malo - pripadaš starijoj generaciji informatičara koji već imaju znanje a većina nas na forumu je "ratna" generacija i sva ta "dječica" imaju još vremena da se ispraksiraju i postanu pravi maheri u vezi s računalima. Uostalom, neki još idu u srednju školu i nakon što ju završe, krenut će na fakultet i možda će biti budući diplomirani FER-ovci, najbolji u svojoj generaciji. A to šta neka "dječica" misle da će se obogatiti klikajući na gluposti - pa pusti ih čovječe, kad jedanput probaju vidjet će da nije to med i mlijeko i da novac ne pada s neba (i sigurno neće na taj način uzdržavati porodicu).

 

Ma nije on sav svoj ima neki problem sa sobom i svojim krampom.

Stisni HVALA nije teško.
14 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Logic je zreliji od sviju vas i uopče niste skužili kaj je htjeo reć...klikajući možda ajmo reć možeš zaradit neku kinticu(iako sumnjam,brijem da je su sve to laži i prijevare) al od tog svega nemožeš živjet i uzdržavat porodicu...od youtubea isto tkao osim ako nisi stvarno neki maštoviti kreativac pun nekih ideja kaj ne vjerujem...ispravite me ako griješim...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Nemoj se truditi, kad shvate bice kasno.

:)
15 godina
odjavljen
offline
YouTube kao izvor zarade

Nisam mogao šutit na neke gluposti koje pojedinci ovuda pišu.

 

Kakva frickin' zarada??

 

Recimo, uspjeli ste ovaj mjesec natući 200kn na reklamama. Sasvim ok s obzirom na "posao". Prihod = 200kn.

 

Internet vas je došao min. 79kn (5 gb - to nitko živ nema ionako). Puno izgledniji je flat - 179kn. U pauzi između 2 klika treba odigrat najnoviji hit (pirata skinut naravno jer NEMA SE NOVACA za org??) ili pogledati neki šrot film (kino karta - 20kn - lakše je skinut film). Dakle, već imamo 179kn rashoda a nismo ni počeli.

 

Osim ako nemamo solarne panele doma, komp troši struju voljenog nam HEPa. Cijena jednog kW - 1kn (otprilike - postoji razlika u tarifama). Naravno, mamin sinčić ima u kompu Corsair napajanje od min 600w i komponente koje mogu povuć do 400w. Recimo da je trošio samo 300w dok je radio "posao" - klikanje po reklamama.

 

Recimo da na dan gubite 3 sata na te gluposti. 3x300w = 900w. Zaokružit ćemo na 1kw jer imamo i monitor i neke zvučnike. I možda još ponešto cucla struju dok radimo (klima?).

 

Dakle, na dan trošimo 1kw struje - 30 dana x 1kw x 1kn = 30kn

 

Ako zbrojimo 179kn interneta i 30kn struje ispadne 209kn.

 

Oh damn, niste zaradili. U minusu ste! A tu je samo struja i internet.

 

Osnovnoškolcu možda 200kn izgleda kao zarada dok ga starci financiraju ali živjeti od internet zarade... I don't think so.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
8 0 hvala 2
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Evo da se i ja još jednom javim.

 

Vi ste s youtube zarade prešli na zaradu pomoću klikanja miša, to su dvije sasvim različite stvari i nikako nisu iste.

Od tog klikanja nema zarade u što sam se sam uvjerio kroz sat/dva koliko sam probao. Sada će neki reči trebao sam nastaviti, no jednostavno kada si malo izračunate neke stvari to klikanje za mene

jednostavno nije imalo smisla.

 

Što se tiče youtube zarade, tu se daju fini novci zaraditi i te novce koje zaradite možete uložiti u nešto korisno, npr. polaganje nekog certifikata, dionice, staviti u

uštedu za kasnije, itd,... I uz sve to naučiti ćete raditi u nekom od programa za video produkciju. Vjerovatno će vam prvi program bit movie maker, ali kasnije kako

budete htijeli raditi video zapise s nekakvim efektima sigurno ćete prijeći na neki malo bolji program poput premier pro, vegas-a, after effects-a, itd,...

 

Tema je o zaradi novca na youtube-u, a ne putem klikanja.

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
Branimir2412 kaže...

Evo da se i ja još jednom javim.

 

Vi ste s youtube zarade prešli na zaradu pomoću klikanja miša, to su dvije sasvim različite stvari i nikako nisu iste.

Od tog klikanja nema zarade u što sam se sam uvjerio kroz sat/dva koliko sam probao. Sada će neki reči trebao sam nastaviti, no jednostavno kada si malo izračunate neke stvari to klikanje za mene

jednostavno nije imalo smisla.

 

Što se tiče youtube zarade, tu se daju fini novci zaraditi i te novce koje zaradite možete uložiti u nešto korisno, npr. polaganje nekog certifikata, dionice, staviti u

uštedu za kasnije, itd,... I uz sve to naučiti ćete raditi u nekom od programa za video produkciju. Vjerovatno će vam prvi program bit movie maker, ali kasnije kako

budete htijeli raditi video zapise s nekakvim efektima sigurno ćete prijeći na neki malo bolji program poput premier pro, vegas-a, after effects-a, itd,...

 

Tema je o zaradi novca na youtube-u, a ne putem klikanja.

Nije ni na youtubeu lako zaraditi,treba puno dobrih filmiča stavljat i još da su poslje filmiči jako gledani i još da dobivaju subscribove...za sve to treba puno vremena i još kad sam znaš da je to sve možda....kaj znaš oće kome ti tvoji filmiči biti interesantni....naravno uvjek treba probat nema se kaj za izgubit...Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Osim puno vremena koje nema svako a pogotovo da ga trosi na posao sa vrlo neizvjesnim ishodom.

:)
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

logic ko kaze da na netu samo klikajuci se zaradi ?
dal si cuo za cpa,ppd,ppi ? to sigurno nisi cuo

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
1 1 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Osim puno vremena koje nema svako a pogotovo da ga trosi na posao sa vrlo neizvjesnim ishodom.

  Gle neces nikome to dokazati... ljudi su sve u get rich really quick shemama...

 

Ne zeli nista izmisliti, ne zele nista stvoriti... a svi bi novce...

In Control
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
damir1994 kaže...

logic ko kaze da na netu samo klikajuci se zaradi ?
dal si cuo za cpa,ppd,ppi ? to sigurno nisi cuo

Ajd prosvijetli mene i ostale koji pare zaradjuju radeci. Gdje mi to fulamo i budale radimo a vi sjedite i klikajuci 20 minuta dnevno zgrcete pare. Sa nestrpljenjem ocekujem odogovor pa da ostavim motiku i udjem u 22 vijek.

:)
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Di je ta "ignore" lista?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

prvo na pc isto moras da se trudis cak mozda i vise moras nekad bit pametan da zaradis.
koliko se trudis toliko love dobivas

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Trazio sam pojasnjenje kako se zaradjuje na tvoj nacin. Na normalan nacin znam. Navedi precizno kako se zaradjuje o odakle novac potice a ne izvrdavaj.

:)
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

Sharecash je firma koja je slicna hotfile.

Samo sto vise placaju vlasniku file kad neko downloda .
na hotfile je za 1000downloda 40$
a na sharecash 1000 downloda oko 300-600$

Sad sviju zanima kako to,zasto tolika razlika..

Sharecash dobiva od sponzora novac,
razlog zato sto pri downlodanju neko fila morate ispunit neki survey (anketa)
-loto
- how you will die
-win ipod
-win laptop
itd.............

Znaci sharecash dobiva sve prihode od sponzora....

Ako racunate da svaki download iznosi 0.40$ sto se racuna ako iz amerike se skida (popunjava anketa) ako na dan imate  100 downloda to je 40$

Lako je postici da vam downlodaju 40-100 puta po danu....



http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade

Ja nikad nisam skinuo nista ako ima neka anketa da se popunjava i ne vjerjem da je iko ovdje to uradio. Zasto bih kad sve ma na rapidu i slicnim servisima a da ne spominjem torente. Sve je to obicna budalastina al sretno tebi sa lakom zaradom, ja a vjerujem i svi ostali stariji od 18 (tj koji vise ne vjeruju u djeda mraza) okrenuti pravom radu. Ignore

:)
15 godina
protjeran
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
logic kaže...

Ja nikad nisam skinuo nista ako ima neka anketa da se popunjava i ne vjerjem da je iko ovdje to uradio. Zasto bih kad sve ma na rapidu i slicnim servisima a da ne spominjem torente. Sve je to obicna budalastina al sretno tebi sa lakom zaradom, ja a vjerujem i svi ostali stariji od 18 (tj koji vise ne vjeruju u djeda mraza) okrenuti pravom radu. Ignore

istina 

ja sve clipove sa yt(koji vode na takve stranice) obavezno prijavim za spam il za vec kaj 

te ankete su dno interneta

Oh, I know that look. That’s the look that shrivels me testes. /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
13 godina
neaktivan
offline
YouTube kao izvor zarade

e a kak se podignu te pare?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
YouTube kao izvor zarade

Ja ovo ne vjerujem, ne mogu procitat skoro ni jedan topic bez tvog pametovanja, logic.

 

Svoje komplekse odi negdje drugdje ispucavat, bavi se sportom il nesto slicno umjesto sto po cijele dane visis po forumu i upropastavas teme.

 

I mora da imas neke masne veze kod staffera kad ti dozvoljavaju da pravis duple postove, off-topicaris, trollas, itd..

 

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: YouTube kao izvor zarade
PraskaviRepan kaže...

Ja ovo ne vjerujem, ne mogu procitat skoro ni jedan topic bez tvog pametovanja, logic.

 

Svoje komplekse odi negdje drugdje ispucavat, bavi se sportom il nesto slicno umjesto sto po cijele dane visis po forumu i upropastavas teme.

 

I mora da imas neke masne veze kod staffera kad ti dozvoljavaju da pravis duple postove, off-topicaris, trollas, itd..

 

 

  Vidi, ako ti smeta, kliknes na njegovo ime, i ima ti ignoriraj ovog autora.. i to klikni... tvoj problem riješen...

In Control
14 godina
protjeran
offline
YouTube kao izvor zarade

isplata na paypal ,alertpay ili cash kuci.
ja sam dobio oko 150eura kuci kesa. a drugo mi je sve na paypalu

http://www.filesonic.com/file/16918661/cool gamer wallpapers.zip
 
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice