iPhone 4S

poruka: 655
|
čitano: 158.191
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Ako iphone 4s kupim preko apple store, onaj contract free, unlocked, dali će raditi na tmobile kod nas??? molim odgovor, HVALA

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone 4S
DmL kaže...

Ljudi, jel' vama ovako izgleda dok skida aplikacije sa App Store-a?

 

Meni se nekako čini da bi se ikona trebala odmah pokazati, kao da se sjećam da se ikona normalno prikazivala dok sam skidao i nakon što se aplikacija instalirala.

I meni tako izgledaju ikone na ios 5.0.1 

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
15 godina
offline
iPhone 4S
Meni se odma pokazu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Imam pitanje. Mogu aktivirat 4s bez sim kartice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 4S
Tinox3 kaže...

Imam pitanje. Mogu aktivirat 4s bez sim kartice?

ne

Rest In Peace Steve Jobs, YOU CHANGED EVERYTHING
13 godina
offline
iPhone 4S

Evo jedan fora video u kojem je glavni lik siri lol.{#}

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 4S

Jučer sam uzeo iphone 4s i nisam nešto posebno oduševljen nakon četvorke koju sam koristio. Dvije stvari o kojima se piše po netu su izgleda istinite, a to je da je zaslon ipak drugačiji, tj. vuče malo na žućkastu nijansu. Druga stvar je trajanje baterije. Ostavio sam ga uključenim preko noći kao i stari iphone i baterija otišla ispod 50%. Sa starim iphoneom se radilo o par postotaka kad je bio tako u stanju mirovanja. Što se tiče same brzine rada, mislim da je ipak nešto malo brži ali razlika ipak nije tako velika da bi imao osjećaj kako se radi o bitno nadmoćnijem uređaju. I stari iphone je sasvim fino obavljao svoje zadaće. Siri je fora, ali kao što je već nekoliko puta bilo spomenuto, ima problema sa prepoznavanjem hr imena iz imenika pa ne mogu reći da ću je nešto posebno koristiti. Sve u svemu, prelazak sa četvorke na 4s za mene uopće nije nekakav napredak s obzirom na ovo vrlo kratko vrijeme korištenja. Javim se možda poslije ako mi nešto promijeni mišljenje.

 
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

iPhone 3G -> iPhone 4

iPhone 3GS -> iPhone 4S

iPhone 4 -> iPhone 5

 

To je po meni logično, jer uglavnom ugovorna obveza traje 2 godine ako ideš na pretplatu, na što Apple i cilja.

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 4S

Tak sam i ja prešao sa 3gs na 4s pa mi je to dobar skok naprijed. Isto smartram da nema baš prevelikog smisla prelaziti sa 4 na 4s (jedino ako netko ima dobru ponudu) pošto nisu velike razlike. Meni je to slično kao sa autima, nema prevelikog smisla uzimati isti model auta samo redizajn ako nije izrazito neka dobra ponuda ili naravno ako se ima para...

Stisni HVALA ako sam ti pomogao.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S

4s ne nudi ništa posebno trenutnim korisnicima obične četvorke, tako da tko god ima četvorku može mirno čekati peticu i usput biti zadovoljan boljim prikazom i bez pogledavanja na statusnu traku koliko je baterije još ostalo. O razloscima prelaska bolje da ne počinjem, jer bi to bila jedna trakavica o navlačenju sa jednim od naših vrlih operatera, tako da vjerojatno spadam u grupu "dobrih ponuda". :)

13 godina
offline
iPhone 4S

Evo nakon 2 dana koristenja 4s uocio sam da oko ekrana ima crni prazan porstor debljine oko milimetar pa me zanima dali je to normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
gamer34 kaže...

Evo nakon 2 dana koristenja 4s uocio sam da oko ekrana ima crni prazan porstor debljine oko milimetar pa me zanima dali je to normalno?

Da, tako je na svima.

13 godina
offline
iPhone 4S
U zadnje vrijeme svaki put kada se 4s oce back upat kaze da nemam dovoljno prostora, a meni svih 5 giga dostupno i onda sam skuzio da u albumu slika nesto zauzima 10,6 gb a imam 10 slika.Kako je to moguce???
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
iPhone 4S

Jel ga je moguće upalit u ući u onaj menu i to bez da se aktivira kartica znaci bez kartice unutra?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Je li moguće da odjednom nestanu sve pjesme sa iPhonea 4S?

Jedino što sam napravio je instalirao nove Windowse, a s time i novi iTunes.

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 4S
Da, kad si spajao telefon s kompom itunes ti je syncao sve iz novog libraryja koji je sad prazan.
I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S

Kupio sam iphone 4s,  da bi mogao skidat aplikacije morao sam dat kreditnu karticu, je to ok? je sigurno?

 

Inače polako se privikavam na novi mob, se mi je bolji, ali ovaj Siri mi i nije baš nešto, dosta je loš pogotovo jer nismo iz US. Tako da mi nemože davati nikakve lokacije ni bilo što vezano za to u Hrvatskoj

 

I još jedan problem sa Siri, pola toga šta kažem krivo razumije ili uopće me ne razumije, sad neznam u čemu je problem, nisam znao da tako loše pričam engleski, koliko puta ja kažem t, a ona rauzmije D, ma strašno, 20 puta kažem istu rečenicu , maksimalno razgovijetno i sporo koliko god mogu i opet me krivo razumije.

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
Da sigurna ti je kartica;). I ja sam davno broj kartice dala i ni lp vise falila, a na mail ti sendaju racune kaj si kupio. E sad imam i ja neko pitanje jel se isplati prijec s iphonea 4 na 4S s tim da sam u "gubitku" 400kn, max500 ?
16 godina
offline
Re: iPhone 4S
life kaže...
Da sigurna ti je kartica;). I ja sam davno broj kartice dala i ni lp vise falila, a na mail ti sendaju racune kaj si kupio. E sad imam i ja neko pitanje jel se isplati prijec s iphonea 4 na 4S s tim da sam u "gubitku" 400kn, max500 ?

Ne isplati se. Ja sam napravio prijelaz sa četvorke na 4s i vjeruj mi da se ne isplati i da nisi u gubitku. :)

14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 4S
Po meni se isplati prijec, prije svega zbog garancije, a i kasnije pri prodaji ce ti se vratit ta razlika. Jedino ako jailbreakas, onda nikako.
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
"Ne isplati se. Ja sam napravio prijelaz sa četvorke na 4s i vjeruj mi da se ne isplati i da nisi u gubitku. :)
"
A jel 4S osjetno brzi na iOS5 il je to "nevidljivo" brze:)?
16 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 4S
life kaže...

A jel 4S osjetno brzi na iOS5 il je to "nevidljivo" brze:)?

 

Frend mi ima 4S, jedina stvar koja je malo brza a da sam je primjetio je otvaranje foldera.

16 godina
offline
Re: iPhone 4S
life kaže...
"Ne isplati se. Ja sam napravio prijelaz sa četvorke na 4s i vjeruj mi da se ne isplati i da nisi u gubitku. :)
"
A jel 4S osjetno brzi na iOS5 il je to "nevidljivo" brze:)?

Nije osjetno brži. Jedino bih možda izdvojio safari koji ipak nešto brže radi na 4s.

14 godina
offline
Re: iPhone 4S
Spaceni kaže...

Kupio sam iphone 4s,  da bi mogao skidat aplikacije morao sam dat kreditnu karticu, je to ok? je sigurno?

 

Inače polako se privikavam na novi mob, se mi je bolji, ali ovaj Siri mi i nije baš nešto, dosta je loš pogotovo jer nismo iz US. Tako da mi nemože davati nikakve lokacije ni bilo što vezano za to u Hrvatskoj

 

I još jedan problem sa Siri, pola toga šta kažem krivo razumije ili uopće me ne razumije, sad neznam u čemu je problem, nisam znao da tako loše pričam engleski, koliko puta ja kažem t, a ona rauzmije D, ma strašno, 20 puta kažem istu rečenicu , maksimalno razgovijetno i sporo koliko god mogu i opet me krivo razumije.

  za sve koji se boje ostavljat broj kartice (ili uopće nemaju kreditnu k.) postoji riješenje:

  odite u zagrebačku banku i tražite onu 'poklon karticu' od 100 ili 200 kuna. mislim da je visa elektron u pitanju

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
Ma ja sam sa 4kom prezadovoljna, al pretplata mi istice pa mozda uzmem 4S jer ga mogu za 1500kn uzet u mojoj pretplati:). Samo zato razmisljam, a opet i4 32gb s garancijom mogu dobro prodat:). Ma 4ka po meni leti neznam kako uopce moze 4S bit brzi da ljudsko oko zamjeti. I da ak smijem pitat tu u vezi iOS5 na 5.0.1 sam mogla brisat pjesme iz ipoda direktno s iphonea a na 5.1 nemogu to jel netko isto to primjetio il?
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 4S
life kaže...
Ma ja sam sa 4kom prezadovoljna, al pretplata mi istice pa mozda uzmem 4S jer ga mogu za 1500kn uzet u mojoj pretplati:). Samo zato razmisljam, a opet i4 32gb s garancijom mogu dobro prodat:). Ma 4ka po meni leti neznam kako uopce moze 4S bit brzi da ljudsko oko zamjeti. I da ak smijem pitat tu u vezi iOS5 na 5.0.1 sam mogla brisat pjesme iz ipoda direktno s iphonea a na 5.1 nemogu to jel netko isto to primjetio il?

Odakle ti 5.1? Nije jos oficijelno izasao kolko ja znam..

12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 4S
Joj oprostite fulala sam brojke znaci na 5.0.0 sam imala a sad na 5.0.1 nemam , zna li itko u cemu je problem?
14 godina
protjeran
offline
Re: iPhone 4S
Imam isti 5.01 i mogu najnormalnije brisat pjesme u ipodu, ne znam u cemu ti je problem.
15 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S
Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2012 21:19 (DmL).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 4S

Trebao bi mi savjet veznao za Iphone 4s  zaslon. Kad sam ga kupio prvih par dana nisam primjetio da mi prsti imalo "zapinju" na zaslonu, dok sad primjećujem da kad igram nešto i sl. jednostavno mi prsti ne lete po zaslonu nego nekako mi je malo teže micat ih, i dosta mi se masti zaslon. U čemu bi mogla biti stvar.

 

 

Strah me je da nisam sa ovim sredstvom http://shopping.tportal.hr/Racunala-i-Software/Periferne-jedinice/Set-za-odrzavanje-racunala-PROCARE-komplet-za-ciscenje-monitora-PT-9016_pr120734ct2720.html nešto oštetio, jer nisam ništa brutalno čistio, nego onako samo malo našpricao ovu "spužvicu" i prošao utrljao preko zaslona...... pomozite, neznam šta da radim.

 

 

Možda bi pomoglo da kupim onaj čuvar zaslon, šta se preko stavi pa onda da to bude kako treba, da prsti lete preko zaslona? Jer ovako nisam zadovoljan!!! <hrlp plz

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice