Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 972.879
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
DuxCro kaže...

Jel mi može netko objasnit kako se kupuje na tom hebenom ED shopu? Jer nikako da napravim kupovinu. Samo mi refresha stranicu svaki put kad osoble podatke unesem bez ikakve greške. U životu toliko traljavo napravljenu stranicu nisam vidio. 

 Svemir ti nešto želi reći, poslušaj ga.

P.S. Promijeni browser.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.7.2017 16:31 (CyberDemonVZ).
11 godina
suspendiran
offline
Extreme Digital - iskustva

Jel to Extreme Digital promjenio cijene dostave? Prije je iznad 375kn bila besplatna dostava a sada bez obzira na cijenu 15kn dostava? 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Jel se sto promijenilo u vezi ove trgovine u zadnjih godinu dana? Jel su se pomakli sto na bolje ili i dalje nije sigurno od njih kupovati?

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Prolistaj zadnjih par stranica i reći će ti se samo.

Uz sve to više nemaju uopće besplatnu dostavu tako da još dodatni minus za njih. Nebitno jesi im ostavio 100 ili 10 000 kuna uvijek plaćaš dostavu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.7.2017 15:05 (ibme74).
9 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

mene zanima jeli extreme digital imaju ikakvu fizičku lokaciju na kojoj prodaju to sve što prodaju u Zg ili barem da naručim preko neta pa dođem osobno preuzeti i platiti, naime nisam stalno doma pa da nemoram kod ovih naših neljubaznih žena u pošti ići to podići ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nemaju u RH nigdje

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Narucio sam node 202 bez napajanja jer ga nema nigdje za kupit u nasim web shopovima.

Proslo sve okej. 

Inace ne narucujem od njih jer su iskustva jako losa, premda znam par ljudi koji kupuju i sve ok...e sad sto reci...

Uglavnom sve pet s moje strane.

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

pozz, kupujem mobitel xiaomi redmi note 4 i sada ne znam iz koje trgovine bi bilo najbolje kupiti..naravno nase?

Wow shop, extreme digital ili tia-mobiteli? Molim vas preporucite mi trgovinu. hvala!

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Wowshop možda, ovisi o cijeni.

Extreme digital ni pod razno za tih 50 kuna razlike.

Tia-mobiteli su misteriozni dućan o kojemu samo jedan čovjek na forumu kao zna da su ok.

Jedino https://neutrinomobile.hr , s njima najmanje problema.

A cijene su svugdje skoro iste.

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
fer-de-lance kaže...

Wowshop možda, ovisi o cijeni.

Extreme digital ni pod razno za tih 50 kuna razlike.

Tia-mobiteli su misteriozni dućan o kojemu samo jedan čovjek na forumu kao zna da su ok.

Jedino https://neutrinomobile.hr , s njima najmanje problema.

A cijene su svugdje skoro iste.

 ma i taj neutrino mi je labav, tata je sebi narucivao novi doogee mobitel i ovi majstori mu pokušali uvalit rabljeni pod novi

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 12:09 (Del_Boy97).
7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Možda je slučajno naručio rabljeni.

Imaju oznake povrat od kupca ako je takav.

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
fer-de-lance kaže...

Možda je slučajno naručio rabljeni.

Imaju oznake povrat od kupca ako je takav.

 ma nije sigurno (naručili su mu informatički pismeniji kolege s posla) jer su se pokunjili kad je došao tamo na licu mjesta pa su mu dali novi

7 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Onda je netko fulao.

Događa se.

A tko zna, možda i namjerno.

Ja sam do sad kod njih uzimao za sebe i za poznanike 3 Xiaomija, 2 Homtoma, Blackview, Motorolu i jedan 3G router.

Sve došlo brzo i novo.

Za sad još nitko od tih nije imao reklamacije pa ne znam kak im funkcionira, ali imaju servis blizu (Baštijanova) tak da se da lako drito tam uletit da se ubrza postupak ak odugovlače.

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupio sony slušalice, došle u roku 3 dana, sve radi. Dostava zajebala poslovično pa sam morao po njih na jankomir, ali to je standardno sa svima (ekupi npr). Kod konkurencije 1400 kn, ja platio malo ispod 1000, čim sam kupio smanjili su cijenu ispod 800 :/ Peh

 
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo jos jedno "ugodno" iskustvo sa ovim "divnim" mađarima. Dosli im na akciju zvucnici Logitech Z333 za 320kn. Gledam cijene i to je 100kn jeftinije od naseg najeftinijeg ducana. Ma reko uzet cu kos njih, ako im nesta i bude da moraju na reklamaciju nije nesto bez cega ne mogu, imam zvucnike na monitori, imam sluške i naposljetku imat cu i stari sub i zvucnike za rezervu. U čet obavim kupnju preko webshopa. Plavanje pouzecem, stize obavijest "narudzba ceka na zaprimanju". Evo danas je nedjelja ja nisam dobio nikakve daljne informacije vezane za narudzbu, na njihovoj stranici mi dalje stoji "narudzba ceka na zaprimanje". Poslao im mail jos jucer ujutro s pitanjem gdje je zapelo, naravno odg nisam dobio. Probao sam i zvati ali također 0 bodova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
@ibma74 Zar očekuješ da češ paket dobiti kroz vikend ??????
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

U cet oko podneva narucim i cijeli ostatak cet, cijeli petak i pola subote ne dobijem uopce potvrdu da je narudzba prosla? Tebi to ok? Ne ocekujem da mi preko vikenda niti sam ocekivao paket prije ponedjeljka ali ja uopce nemam info da je moja narudzba prosla i da cu dobiti zvucnike. Ti ocito nikada nisi nista narucivao preko neta pa ne znas kako to ide ili sta? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

ali ja uopce nemam info da je moja narudzba prosla i da cu dobiti zvucnike. Ti ocito nikada nisi nista narucivao preko neta pa ne znas kako to ide ili sta? 

 Bit će da ti nisi nikad naručivao preko neta.

Kakvo info o "prolazu" narudžbe ti treba? Pa nije to kladionica pa sad čekaš hoće li proći.

Naručio si i bit će ti poslano, dobit ćeš info kad pošalju, pričaš kao da je prošlo već 20 dana.

Subotom i nedjeljom sigurno se neće ništa dogoditi, dakle imali su samo petak da to proslijede dalje na obradu.

Sad možda treba čekati da im njihov dobavljač to doveze, pa se spakira, pa se pošalje...

 

Uglavnom, ne znam šta uopće naručuješ online ako ne možeš čekati par dana, i to još naručuješ iz Mađarske.

Odi u trgovinu i kupi šta trebaš, daj 100 kn više u dobit ćeš odmah, nemoj se cigančit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 14:08 (bill_jobs).
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Pa ne znam tko nije narucivao nikada online, ocito vas dvojica? Iz slavonije sam i sve sto imam od tehnike i dijelova za racunala je 90% iz Zagreba preko webshopova, od future, adm-a, centro.hr-a, protisa do e-kupi i slicno. Uvijek ali uvijek dobijam po narudzbi automatski odgovor kao sada ovo od e digital i nakon nekog vremena potvrdu dali je narudzba prosla ili ne. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

U cet oko podneva narucim i cijeli ostatak cet, cijeli petak i pola subote ne dobijem uopce potvrdu da je narudzba prosla? Tebi to ok? Ne ocekujem da mi preko vikenda niti sam ocekivao paket prije ponedjeljka ali ja uopce nemam info da je moja narudzba prosla i da cu dobiti zvucnike. Ti ocito nikada nisi nista narucivao preko neta pa ne znas kako to ide ili sta? 

Nemaju ih na skladištu. Sad koliko ćeš čekati da ih dobiju...

Evo npr. ja sam naručio kućište i napajanje iz HR trgovine (bilo je sve na skladištu, i dobio račun, ali je došlo do njihove pogreške), i kažu mi da ih zovem za 3-4 tjedna kad ih dobiju.

 

I ED kad ima na skladištu, čekaš 3-4 dana da pošalju.

12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

Pa ne znam tko nije narucivao nikada online, ocito vas dvojica? Iz slavonije sam i sve sto imam od tehnike i dijelova za racunala je 90% iz Zagreba preko webshopova, od future, adm-a, centro.hr-a, protisa do e-kupi i slicno. Uvijek ali uvijek dobijam po narudzbi automatski odgovor kao sada ovo od e digital i nakon nekog vremena potvrdu dali je narudzba prosla ili ne. 

 Dobio si obavjest da narudžba čeka na zaprimanje, to ti je dovoljno, neće te oni malo-malo obavještavat šta trenutno rade i gdje se nalaze tvoji zvučnici.

 

11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nisam naviknuo na te mađarske standarde "cekaj u neznanju tjednima", normalni ducani obavjeste ako nije dostupno, nije se jednom dogodilo. 

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Je li netko zadnje vrijeme naručivao mobitel ili nešto slično preko Extreme Digital? 

Cijena me jako iznenadila jer je 1000 kn jeftinije od ostalih shopova, no zanima me jesu li još tako spori kao u prvim dijelovima ove teme?

 

U slučaju da moram nešto popraviti preko garancije, dal ja moram preko njih ili mogu direktno u Samsungov servis?

 

Uglavnom, dal mi preporučate da naručujem mobitel (Samsung Galaxy s7) od njih?

 

EDIT: uglavnom sad kad vidim temu ne zelim riskirat ....

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2017.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.9.2017 18:03 (Diplomirani pješak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Diplomirani pješak kaže...

Je li netko zadnje vrijeme naručivao mobitel ili nešto slično preko Extreme Digital? 

Cijena me jako iznenadila jer je 1000 kn jeftinije od ostalih shopova, no zanima me jesu li još tako spori kao u prvim dijelovima ove teme?

 

U slučaju da moram nešto popraviti preko garancije, dal ja moram preko njih ili mogu direktno u Samsungov servis?

 

Uglavnom, dal mi preporučate da naručujem mobitel (Samsung Galaxy s7) od njih?

 

EDIT: uglavnom sad kad vidim temu ne zelim riskirat ....

Mobitelj saljes u ovlesteni servis u Zagreb ako se pokvari.

11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

narucio od njih ove sluske danas

 

https://edigital.hr/hifi-slusalice/sennheiser-hd-558-slusalice-p165239

 

nema nigdje u regiji jeftinije (da sam nasao)

 

ovo mi je 3 ili 4. kupovina od ED i nikad problema (doduse nikad ni reklamacija nije bilo) - placam pouzecem pa cemo vidjeti hoce li sad biti problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Fanu kaže...

narucio od njih ove sluske danas

https://edigital.hr/hifi-slusalice/sennheiser-hd-558-slusalice-p165239

nema nigdje u regiji jeftinije (da sam nasao)

ovo mi je 3 ili 4. kupovina od ED i nikad problema (doduse nikad ni reklamacija nije bilo) - placam pouzecem pa cemo vidjeti hoce li sad biti problema

 Neće. S kupovinom nema problema.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
ibme74 kaže...

Evo jos jedno "ugodno" iskustvo sa ovim "divnim" mađarima. Dosli im na akciju zvucnici Logitech Z333 za 320kn. Gledam cijene i to je 100kn jeftinije od naseg najeftinijeg ducana. Ma reko uzet cu kos njih, ako im nesta i bude da moraju na reklamaciju nije nesto bez cega ne mogu, imam zvucnike na monitori, imam sluške i naposljetku imat cu i stari sub i zvucnike za rezervu. U čet obavim kupnju preko webshopa. Plavanje pouzecem, stize obavijest "narudzba ceka na zaprimanju". Evo danas je nedjelja ja nisam dobio nikakve daljne informacije vezane za narudzbu, na njihovoj stranici mi dalje stoji "narudzba ceka na zaprimanje". Poslao im mail jos jucer ujutro s pitanjem gdje je zapelo, naravno odg nisam dobio. Probao sam i zvati ali također 0 bodova.

Danas se konacno udostojili javiti da nemaju zvucnika. Stvarno su brzi, nema sta.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Je stvarno su spori u odgovorima na mail, zadnji put kad sam narucivao kod njih sam imao status narudzbe "narudzba ceka na zaprimanju" i takav je status i ostao sve dok nisam dobio naručeno  Ali u svakom slučaju nije mi se nikad ništa pokvarilo..još 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Cijena logitech miša u crnoj, sivoj i crvenoj boji - razlicita. Dakle, zelim crni i placam 20 kn više. Ok, naručim ja crni, stigne mi sivi. Al ajde, ok. Nije tako strašno.

Matičnu ploču naručim u petak ujutro i na stranici proizvoda piše: "na skladištu". Ispod dostave piše "na kućna vrata u 2 dana". Status narudžbe "čeka na zaprimanju". U ponedjeljak pošaljem mail, da provjerim jeli ploča poslana. Dobijem odgovor da ju očekuju na skladištu taj dan, da ce bit poslana. Isti taj dan, ona naravno nije poslana niti sam dobio obavijest o slanju iste. U medjuvremenu, status narudžbe se mijenja u "nabava s vanjske skladište". Pošaljem dan nakon mail, naravno odgovora, nema. Ni matične ploče nema još uvijek.

Ne volim ovakvu neprofesionalnost nikako. Ne preporučujem ih nimalo.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nije to ništa, vidio bi da ti nešto od dijelova "krepe" pa da trebaš odraditi reklamaciju, to su onda mjeseci natezanja i živciranja.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice