Links-kupovina

poruka: 692
|
čitano: 357.669
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
Re: Links-kupovina
toxic kaže...

Pitanjce ne vezano za links nego opčenito.

 

što rade s robom koju ne prodaju nikad pa ni tad?

dosta dugo će npr drzati gtx 980ti preko 5 tisuca kn ali to nitko sada vise nece kupiti ? što ce raditi s njima?

 uvalit onome kome crkne slična 980ti u garantnom roku u sljedećih dvije godine, tak da imaju vremena eventualno je i prodat nekom naivcu

9 godina
offline
Links-kupovina

Ja se apsolutno ne vodim logikom da dam svoje novce ljudima da imaju plaće ako isti taj proizvod košta više od istog takvog proizvoda negdje drugdje, ja osobno, jer mene kao kupca zanima isti proizvod, ista kvaliteta i po mogućnosti što veća garancija, a niža cijena, što je po mom nekom shvaćanju logično. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

E druže, to ti nije tak ali dobro...  ljepo kaj tak misliš....

9 godina
offline
Re: Links-kupovina
Evo prijatelju ti upravljaj mojom lovom, ajde okani me se...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
narucio sam sinoc u linksu gamepad, odabrao placanje prilikom preuzimanja, kada bi trebalo stici po vasem iskustvu?
12 godina
offline
Re: Links-kupovina
1337Code_breaker kaže...
narucio sam sinoc u linksu gamepad, odabrao placanje prilikom preuzimanja, kada bi trebalo stici po vasem iskustvu?

 Pošto si sinoć naručio, (ako imaju na lageru) poslat će danas tako da bi kod tebe trebalo biti u roku 3 radna dana, znači sljedeći utorak/srijeda.

16 godina
offline
Re: Links-kupovina
1337Code_breaker kaže...
narucio sam sinoc u linksu gamepad, odabrao placanje prilikom preuzimanja, kada bi trebalo stici po vasem iskustvu?

 Ako je na lageru u bilokojoj poslovnici oko 2-3 radna dana. Dofurat ce ti Overseas i trebali bi te nazvati prije isporuke.

12 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

ima li tko kakvih saznanja za one nagradne bodove na web akauntu,kako iskoristiti?

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Links-kupovina
Igor150 kaže...

ima li tko kakvih saznanja za one nagradne bodove na web akauntu,kako iskoristiti?

Links nagradni bodovi

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2016 19:44 (Ivan M.).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

da..samo neznam da li se moram ja javiti prethodno već ili reći na blagajni primjera? dosad sam 2je konfe sastavio u linksu putem web shopa a nisam ništa preuzeo u poslovnici,pa mi malo nije jasno.ostalo mi jako sitno,tipa 1xmonitor/2xmiš(sa sirom)/još jedan case.mislim još to malo bodova skupit pa spucat sve na monitor popust... zato pitam,pišem i šaram.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2016 17:12 (Igor150).
13 godina
offline
Links-kupovina

28.7. - naručena memorija preko weba. Isti dan su se javili da nema više, da ju mogu naručiti od proizvođača, ali da se čeka barem 10 dana ili ako želim neku drugu. Prihvaćam da naruče, jer mi nije hitno

12.8. - dolazi mail da je memorija stigla.

16.8. - dolazim u Links, unatoč relativnoj gužvi (cca 5 ljudi prije mene), brzo i bezbolno, bez ikakavih problema i komplikacija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Links-kupovina
Links je dobar, ali im je novi web brz kao puž kad prelazi cestu.
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Links-kupovina

U subotu šaljem mail da bi kupio slušalice, kažem im da ću platiti na ruke kod preuzimanja ovaj utorak. Odgovorili nakon 10 min. na mail, sve se dogovorili. U utorak sve prošlo bez problema.

 

Neki shopovi nemaju takvu praksu (centro.hr).

 

Ugl. jedini peh kod mene i linksa je što mi se njihova roba kvari, ali odlučio sam im opet dati priliku.

 

Btw. sve najbolje s reklamacijama, sve rješavaju. Kod povratka novca isto sve 5.

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina
toxic kaže...

Pitanjce ne vezano za links nego opčenito.

 

što rade s robom koju ne prodaju nikad pa ni tad?

dosta dugo će npr drzati gtx 980ti preko 5 tisuca kn ali to nitko sada vise nece kupiti ? što ce raditi s njima?

 

ide u otpad

14 godina
offline
Links-kupovina

Nazvao za G900, rekli ima, došao, kupio i prezadovoljan sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
softwaremaniac kaže...

Nazvao za G900, rekli ima, došao, kupio i prezadovoljan sam.

 Nemoj se ljutit al ovaj komentar je zbilja bedast, to mozes u bilo kojoj trgovini napravit ne samo u linksu xD

14 godina
offline
Re: Links-kupovina
playjob kaže...
softwaremaniac kaže...

Nazvao za G900, rekli ima, došao, kupio i prezadovoljan sam.

 Nemoj se ljutit al ovaj komentar je zbilja bedast, to mozes u bilo kojoj trgovini napravit ne samo u linksu xD

Ma htio sam reći da sam zadovoljan i da nije bilo problema. Evo sad ga par dana koristim i sve je super, a ne bi vjerovao da sam kupovao u ADM-u, zvao ih, naručio proizvod, javili da je stiglo, ja došao, a ovi mrtvi hladni: Dolazi za tjedan dana. Tako da...

9 godina
offline
Re: Links-kupovina
softwaremaniac kaže...
playjob kaže...
softwaremaniac kaže...

Nazvao za G900, rekli ima, došao, kupio i prezadovoljan sam.

 Nemoj se ljutit al ovaj komentar je zbilja bedast, to mozes u bilo kojoj trgovini napravit ne samo u linksu xD

Ma htio sam reći da sam zadovoljan i da nije bilo problema. Evo sad ga par dana koristim i sve je super, a ne bi vjerovao da sam kupovao u ADM-u, zvao ih, naručio proizvod, javili da je stiglo, ja došao, a ovi mrtvi hladni: Dolazi za tjedan dana. Tako da...

 Ma znam, šalim se ja malo, nemoj zamjerit :D

14 godina
offline
Re: Links-kupovina
playjob kaže...
softwaremaniac kaže...
playjob kaže...
softwaremaniac kaže...

Nazvao za G900, rekli ima, došao, kupio i prezadovoljan sam.

 Nemoj se ljutit al ovaj komentar je zbilja bedast, to mozes u bilo kojoj trgovini napravit ne samo u linksu xD

Ma htio sam reći da sam zadovoljan i da nije bilo problema. Evo sad ga par dana koristim i sve je super, a ne bi vjerovao da sam kupovao u ADM-u, zvao ih, naručio proizvod, javili da je stiglo, ja došao, a ovi mrtvi hladni: Dolazi za tjedan dana. Tako da...

 Ma znam, šalim se ja malo, nemoj zamjerit :D

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

Pozdrav,

evo da i ja napisem ponesto o ovoj legendarnoj trgovini, zvanoj links  Usluga, podrska, kvaliteta ma sve odlicno, kad ih trebam uvijek su tu, na garanciji jos nikako nisam imao problema, sve su uvazili, sve crno na bijelo kako pise tako stoji. Sve 5 i sigurno preporucujem svima koji su spremni dati koju kunu vise za kvalitetnu i vrhunsku uslugu. 

 

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

Links se zeznuo.

 

Nedugo nakon narudzbe, obrisali su stranicu i postavili novu cijenu 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Links-kupovina
M3do92 kaže...

Links se zeznuo.

 

Nedugo nakon narudzbe, obrisali su stranicu i postavili novu cijenu 

 Ako si platio narudzbu duzni su o svom trosku dostaviti ju, pa makar bili na gubitku.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Links-kupovina

Nisam baš siguran u to.

Mislim da su dućani zaštićeni od takvih stvari, eventualno da se netko ide za*ebavat s inspekcijom.

 

A za ovo sam im poslao mail da je greška i da pripaze jer su mogli naletit na nekog tko bi inzistirao na isporuci.

Da je cijena pala s 1500 na 500, onda okej. Ali ovakvo đubre ipak nisam, netko bi to morao nadoknadit onda od svoje plaće. A i karma je kurva :D

15 godina
offline
Links-kupovina

Danas došao monitor koji sam naručio u četvrtak i u narudžbi sam naglasio da ne želim ni slučajno izložbeni primjerak.
Otvaram paket, folije od dijelova nekako "čudno zgužvane" gumice od postolja od prašine i gledam nema nikakvih uputstava ni cd-a (a treba se dobiti).
kupljen novi monitor, a da nema jednog pisanog materijala, dokumenta unutra, osim računa.

pisao sam im na live chat, i rekli su da ce provjeriti. Nisam siguran u taj ishod...


Izgubio sam odmah volju , tako da ga nisam ni palio. Da li da zaboravim na to i da ga krenem korisiti ko da ništa nije bilo ili da ipak zatražim novi paket?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Links-kupovina

Izlozbeni primjerci itd se u pravilu moraju prodavat s popustom i da se kupac obavijesti. Sad, koliko ti mozes dokazat da je to izlozbeno i koristeno prije, u taj ishod necu ulazit, ali ako si naglasio da hoces novi onda on mora bit novi i originalno zapakiran s svim stvarima koje dolaze s tim.

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...

Izlozbeni primjerci itd se u pravilu moraju prodavat s popustom i da se kupac obavijesti. Sad, koliko ti mozes dokazat da je to izlozbeno i koristeno prije, u taj ishod necu ulazit, ali ako si naglasio da hoces novi onda on mora bit novi i originalno zapakiran s svim stvarima koje dolaze s tim.

 Da, baš sam u narudžbi naglasio da želim novi zapakirani, baš da ne dođe do ovakvih stvari. Jednom sam kupio izložbeni i požalio. Ne ponavlja mi se sličan scenarij!

Evo sad sam isao malo detaljnije pogledati i vidim da su nosači  izgrebani na spojevima, odnosno gdje se umeću jedan u drugog. Tako da je najvjerovatnije već bio složen.
Zvati ću ih ako ne jave ništa do 18:00.

 

UPDATE:

Javili su da monitori budu izloženi, ali nikad upaljeni. A za dokumentaciju su pitali dobavljača koji je rekao da ne dolazi ništa uz monitor, već su kratke upute naljepljene uz garanciju na kutiju, što je istina.
Vjerovat ću im na riječ iako je monitor očito bio složen, ali ne da mi se natezat...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 16:20 (SHELBY_09).
13 godina
offline
Links-kupovina

S Linksom za sada imam samo pozitivna iskustva. Manje više sve kupnje su prolazile ok, no pravi test je kad imaš reklamaciju. Kupio sam Xbox 360 wireless gamepad za PC prošli Božić. Odmah iz kutije škripali su desni trigger i desna gljiva. Odnio na reklamaciju i u roku tjedan dana dobio novo. Prije tri tjedna na tom novom prestao raditi reciever, odnio na reklamaciju, malo je potrajalo jer su morali slati u ovlašteni, no opet sam dobio novi. Inače, gamepad jako pazim tako da nije moja krivica što je prdnuo u fenjer. Nadam se da će biti treća sreća jer mi se ne da zajebavati više s reklamacijama, no ovo je problem gamepada (googlanjem ustanovljeno da je oboje čest problem na tim gamepadima), a ne Linksa koji je oba puta bio izuzetno kulturan i brz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Links-kupovina
SHELBY_09 kaže...
Javili su da monitori budu izloženi, ali nikad upaljeni.

 To je vec uvjet za popust. Jel novo? Nije. Ide popust. Ili odbijanje kupnje, al naravno, ako ti se ne da natezat tvoje pare tvoj izbor.

15 godina
offline
Re: Links-kupovina
sandokan111 kaže...
SHELBY_09 kaže...
Javili su da monitori budu izloženi, ali nikad upaljeni.

 To je vec uvjet za popust. Jel novo? Nije. Ide popust. Ili odbijanje kupnje, al naravno, ako ti se ne da natezat tvoje pare tvoj izbor.

 Napisao sam im, bas me zanima odgovor. Hvala na pomoći.

8 godina
offline
Links-kupovina

Ja naglasim da želim novi, neotvarani - ne povrat od nekog ili "izložbeni" ili štogod.. ako bi trgovac to izignorirao, a ja to primjetim (pa nek je neki seal odljepljen, fali zaštitna folija ili  prašina) - paket ide nazad uz otkaz kupnje temeljem kupnje na daljinu.

 

Zašto? Ako uzimam grafičku želim svoju srećku povući za silikonsku lutriju, ne neki povrat u stilu ne kloka mi se dovoljno, ili cvrči.... 

AKo uzimam matičnu, ne želim neku kojemu nešto nije radilo (dvi port, recimo) pa je vratio... 

 

Tvornički zapakirana da miriše na kinu i to je to.

 

 

Btw - monitore ljudi vraćaju jer imaju mrtve, bleeding, loša slika itd.....

Pogodi što se dešava sa takvim povratom? Prodaju uz popust? hmm da, baš.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice