Mindfactory.de Iskustva

poruka: 97
|
čitano: 72.702
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Mindfactory.de Iskustva
Naravno jer oni realno nemaju pojma da je unutra monitor ako im ti ne kažeš
robimarko@gmail.com
11 godina
offline
Re: Mindfactory.de Iskustva
Gokage kaže...
Vorname: Mailboxdecom ID xxxxx
Nachname: tvoje Ime i Prezime
Zemlja: Deutschland
Poštanski broj i mjesto: 02763 Zittau
Ulica i broj: Äussere Weberstr 57

 Kako naci ovaj ID?

Planiram uzet konfu bez kucista pa me zanima kada dode to do mailboxa, da li dolazi u jednom boxu ili koliko treba u mindfactoryju da spakiraju?
Isto tako da li mailbox kaze preporuku je li bolje konsolidirat sve u jednu veliku ili dvije normalne?
Na koji nacin se placa mailboxu, dobijes mail ili preko njihove stranice?

9 godina
offline
Re: Mindfactory.de Iskustva
matecro007 kaže...

Kako naci ovaj ID?

Planiram uzet konfu bez kucista pa me zanima kada dode to do mailboxa, da li dolazi u jednom boxu ili koliko treba u mindfactoryju da spakiraju?
Isto tako da li mailbox kaze preporuku je li bolje konsolidirat sve u jednu veliku ili dvije normalne?
Na koji nacin se placa mailboxu, dobijes mail ili preko njihove stranice?

Ova sva pitanja su ti za mailbox, ne midnfactory, mislim cak da ima tema.
Kad otvoris mailbox dobijes taj ID. Dolazi u jednom boxu? Mislis paketu? Dolazi kako ga trgovina spakira. Ne govori ti mailbox nista, a uvijek ti je bolje konsolidirat u jedan paket nego vise jer je jeftinija postarina. Placa se najlakse preko paypala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 11:05 (sandokan111).
11 godina
offline
Mindfactory.de Iskustva

Narucena konfa bez monitora i kucista.
Preko paypala nisam uspio platit, nije prolazilo pa sam morao prek racuna. Za placanje na racun im je potrebno iban i ime firme njihove a na opis placanja treba se staviti customer number i order number.
Ako se ide prek racuna potrebno je samo napraviti narudzbu iza ponoci za free delivery,a platiti se moze bilokad onda. Dan poslije uplate stize obavijest da je paket preuzet od strane dhla, isto tako dan poslije stize do mailboxa. 
Trenutno cekam procesiranje mailboxa, pa javim kada bude stiglo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Mindfactory.de Iskustva

UPDATE:

 

Stigla konfa iz mindfactorya unutar jednog tjedna. Sve stiglo u jednom komadu. Slozeno i istestirano. Jedini problem sto sam za sad pronasao je na maticnoj utor pcie ne zatvara ga kvacica nego moram rucno. Testirao sam sa dvije grafe i svaka sjeda do kraja al kvacica se ne povuce. Nebi radio rma samo zbog toga posto je manji problem.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Mindfactory.de Iskustva

Mate da li možda znaš da li bi mi prošao Diners na rate kod njih?

I kako si na kraju organizirao dostavu? Preko mailboxa ili?

PLB_
10 godina
offline
Re: Mindfactory.de Iskustva
Mindfactory prima Diners kartice, ali za plaćanje na rate se ne bih previše nadao.
Koliko se sjećam, nemaju uopće opcije plaćanja na rate nijednom karticom (imaju jedino neki kredit preko Santander banke, ali to je samo za Njemce).

Nisam korisnik Dinersice pa neću ništa kategorički tvrditi, ali po svemu sudeći šanse su male.

Što se tiče Mailboxa, ako pažljivo pročitaš Matin predzadnji post, jasno piše na kraju da je obavio dostavu preko njih (kako bi drugačije? MF ne dostavlja izvan D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice