Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 105.121
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
15 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
ivanec kaže...

A kakav je tek deda od Rimca bil pokvarenjak, bolje da vam o tim stvarima ne govorim, revolucija bi izbila a kak vidimo Tonći ih je par preživel jer ih detaljno secira

 ma nemaš ti pojma a kakav mu je tek šukundjed bio...

6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

fala kurcu, dasak ponosa Hrvatima...automobilska industrija i inace bilo gdje u svijetu zahtjeva veliki broj radnika, sto je naravno veliki plus, a imati najbolji proizvod u svijetu i ostaviti prekaljene borce drugih zemalja u prasini mi ulijeva radost u srce...u oba obraza ga ljubim, mada ja o takvom autu mogu samo sanjati...nadam se da ce pocet proizvodit i aute nizeg ranga ili da ce bar biti neki drugi poduzetnik koji bi suradjivao s njim da se takvo sto stvori, ako vec prodaje tehnologiju strancima, moze i domacima, mozda uz neki popust? Ajd da se bar na jednom polju ne sramotimo u svijetu, a imam dobar osjecaj i za nogometnu repku na predstojecem turniru....

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.3.2018 19:09 (Gorstak79).
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Hmmmm, zašto je Tončijev post s jednim linkom na zanimljiv članak nestao?

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
http://www.bilten.org/?p=22989
Sve je lipo objašnjeno cestitke autoru teksta.
Moj PC  
6 2 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

To je samo sažetak onoga što se godinama piše na Forum.hr.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ne kuzim poantu vas gore dvojice i opcenito takvih portala. Forum.hr? Divnog li i krasnog portala, nedljet. Moderatura pogotovo. Za primjer ostalima. Ako netko tko prati trziste i kretanje cijene vode i politiku veli da ce voda poskupjeti, onda mu ja vjerujem da ce voda poskupjeti. Ne idem na fakin forum.hr da mi baba sestre njegovog tetka kaze da je on kao mali krao po ducanima. Jer je to obicno blacenje, i nema veze s tim hoce li ili nece voda poskupjeti. I serem se na takve portale i na takve ljude kojima je to bitno, a vidim da takvima dokazi i nesto solidno, tipa sudska osuda, nisu bitni, nego je rekla kazala dovoljno. Mate Rimac nije osudjen apsolutno za nista, a cak i da napravi neku lijevu pizdariju, ja bi mu i dalje dao da radi automobile.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 12:36 (Gorstak79).
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Meni se cini da ljudi na obje strane ignoriraju ono kaj nejde u prilog njihovoj teoriji. 

 

Jasno sve tu mutno, no da se bas nist ne radi i da je sve to prodaja magle nebi reko barem kaj se samog automobila tice. 

 

Zakaj se onda nebi netko drugi sjetio osim Tesle napravit takav auto ?

 

Kaj je sa Tajima E-Runnerom ?  Sigurno si je to stari japanac sve sam slozio pa je dao rimcu da si nakelji svoj logo na taj bolid.

 

 

Ja sam isto jako skeptican oko toga svega, no treba bit donekle objektivan.

 

 

Mate je u oblacima i bas ga briga za neke forumase i blogere tak da on uopce nema nikakve potrebe za neko dokazivanje.



Mediji su takvi kakvi jesu ne treba ih nikakav tatica kupit da bi pisali takve stvari. 

Pricamo o istim portalima gdje imas "10 stvari koje radite krivo cijeli zivot" i slicne gluparije. 
Pravi novinari su ugrozena vrsta koja nazalost izumire, a ak pratite takve portale sami ste si krivi. Ja sam prestao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 13:29 (Santana).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Santana kaže...

Kaj je sa Tajima E-Runnerom ?  Sigurno si je to stari japanac sve sam slozio pa je dao rimcu da si nakelji svoj logo na taj bolid.

 lol

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2012/08/monster-tajima-ready-to-conquer-pikes-peak-in-monster-sport-e-runner-ev.html

 

https://www.topspeed.com/cars/rimac-automobile/2015-tajima-rimac-e-runner-concept_one-ar169695.html

 

Pronađi razlike :D

Taj "stari japanac" ima svoju firmu i radi aute vjerojatno od prije nego je Rimac bio u planu. Skoro isto vrijeme je imao i kad ga je vozio 2 godine prije nego je Rimac ikakve veze imao s njim. Par sekundi razlike, koliko se sjećam. Na mobu sam pa mi se ne da tražiti točno. 

8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Mirko935 kaže...
Santana kaže...

Kaj je sa Tajima E-Runnerom ?  Sigurno si je to stari japanac sve sam slozio pa je dao rimcu da si nakelji svoj logo na taj bolid.

 lol

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2012/08/monster-tajima-ready-to-conquer-pikes-peak-in-monster-sport-e-runner-ev.html

 

https://www.topspeed.com/cars/rimac-automobile/2015-tajima-rimac-e-runner-concept_one-ar169695.html

 

Pronađi razlike :D

Taj "stari japanac" ima svoju firmu i radi aute vjerojatno od prije nego je Rimac bio u planu. Skoro isto vrijeme je imao i kad ga je vozio 2 godine prije nego je Rimac ikakve veze imao s njim. Par sekundi razlike, koliko se sjećam. Na mobu sam pa mi se ne da tražiti točno. 

Znam da ima zato bas i pitam, zakaj bi onda dao da se rimac hvali njegovim autom ? Cemu to partnerstvo ?

 

Pa po cijelom auto je rimcev logo iznutra i izvana. Kakve su to onda fore ?

 

Najlakse rec da je neko nekome platio bez ikakvih dokaza.

 


Mislis isto da je stvar i sa Koenigsegg-om ? Da mu preprodaje neke kineske gluposti, a ovaj siromak Christian von Koenigsegg to ne kuzi. 
Il je i njemu platio Rimac da se reklamira jer Koenigsegg-u takve balkanske gluparije silno trebaju ?  

 

 

Mislim ono ispada da su ljudi koji posluju s njim najvece budaletine, a mi forumasi smo najpamentiji...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:17 (Santana).
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Razvoj automobila traje jedno 3-5 godina i na njemu radi bar 200-500 inženjera, a Rimac je to sve uspio za 2 godine(?) sa 20 ljudi, sigurno. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:09 (ivanzu).
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
ivanzu kaže...

Razvoj automobila traje jedno 3-5 godina i na njemu radi bar 200-500 inženjera, a Rimac je to sve uspio za 2 godine(?) sa 20 ljudi, sigurno. 

 Ne znam ja. Vidio sam auto vise puta po Samoboru i vozi fino cak i po onim nasim kamenim kockama :P

 

 

Od kuda onda taj auto ? Jel to neki hologram bio ili kaj ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:16 (Santana).
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Jel to bio onaj sedmi od 88 komada?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Ja sam siguran da je on kupio gotovu karoseriju/platformu od neke tvrtke i da samo sarafa stvari na nju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:19 (ivanzu).
 
2 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Jel to bio onaj sedmi od 88 komada?

 Ili mozda 1/1 kojeg je sebi napravio :D ;)

Samo ga prefarba u drugu boju svaki put kad kamere dođu.

 

 

ivanzu kaže...

Ja sam siguran da je on kupio gotovu karoseriju/platformu od neke tvrtke i da samo sarafa stvari na nju.

 Pa onda cu i ja tak napravit i lova do krova uz to junak i heroj :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 16:20 (Santana).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Santana kaže...

Znam da ima zato bas i pitam, zakaj bi onda dao da se rimac hvali njegovim autom ? Cemu to partnerstvo ?

 

Pa po cijelom auto je rimcev logo iznutra i izvana. Kakve su to onda fore ?

 

Najlakse rec da je neko nekome platio bez ikakvih dokaza.

 


Mislis isto da je stvar i sa Koenigsegg-om ? Da mu preprodaje neke kineske gluposti, a ovaj siromak Christian von Koenigsegg to ne kuzi. 
Il je i njemu platio Rimac da se reklamira jer Koenigsegg-u takve balkanske gluparije silno trebaju ?  

 

 

Mislim ono ispada da su ljudi koji posluju s njim najvece budaletine, a mi forumasi smo najpamentiji...

 Dao je pare za sponzorstvo, šta ja znam. Zašto na Red Bull F1 autu piše Aston Martin, a veze s Astonom nema? Alfa Romeo na Sauberu ili čemu sad?

Kako god okreneš, Tajima je s istim autom bez Rimca postigao isto vrijeme tako da očito nije puno profitirao od tog partnerstva, s te strane.

Santana kaže....
ivanzu kaže...

Ja sam siguran da je on kupio gotovu karoseriju/platformu od neke tvrtke i da samo sarafa stvari na nju.

 Pa onda cu i ja tak napravit i lova do krova uz to junak i heroj :D

 Concept One i je temeljen na kit autu. http://www.forum.hr/showpost.php?p=57766485&postcount=1066

14 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Nije, te slike nemaju veze sa sasijom od C1. A za tajimu je napravio komplet pogonski sustav... Nije mala stvar u svakom slucaju, pogotovo za tako mladu i novu firmu.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Mirko935 kaže...
Santana kaže...

Znam da ima zato bas i pitam, zakaj bi onda dao da se rimac hvali njegovim autom ? Cemu to partnerstvo ?

 

Pa po cijelom auto je rimcev logo iznutra i izvana. Kakve su to onda fore ?

 

Najlakse rec da je neko nekome platio bez ikakvih dokaza.

 


Mislis isto da je stvar i sa Koenigsegg-om ? Da mu preprodaje neke kineske gluposti, a ovaj siromak Christian von Koenigsegg to ne kuzi. 
Il je i njemu platio Rimac da se reklamira jer Koenigsegg-u takve balkanske gluparije silno trebaju ?  

 

 

Mislim ono ispada da su ljudi koji posluju s njim najvece budaletine, a mi forumasi smo najpamentiji...

 Dao je pare za sponzorstvo, šta ja znam. Zašto na Red Bull F1 autu piše Aston Martin, a veze s Astonom nema? Alfa Romeo na Sauberu ili čemu sad?

Kako god okreneš, Tajima je s istim autom bez Rimca postigao isto vrijeme tako da očito nije puno profitirao od tog partnerstva, s te strane.

Santana kaže....
ivanzu kaže...

Ja sam siguran da je on kupio gotovu karoseriju/platformu od neke tvrtke i da samo sarafa stvari na nju.

 Pa onda cu i ja tak napravit i lova do krova uz to junak i heroj :D

 Concept One i je temeljen na kit autu. http://www.forum.hr/showpost.php?p=57766485&postcount=1066

Jel na RB formuli pise Aston martin ispod haube  kao sto pise Rimac Tajimi ili joj pise Renault ?

 

 Mozda mu je Rimac platio za sve to.

 

Ne znas jednostavno kao niti ja. Sve su to naklapanja.

 

Uz to pricas o utrkivanju i pricas o sekundama, a u utrkivanju par sekundi je jako puno. 

 

 

 

Znaci ja uzmem taj kit auto i stavim neke svoje gluposti na njega pa me odma drugo jutro nazove recimo gospodin Horacio Pagani da hoce bit partner samnom ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Santana kaže...

Jel na RB formuli pise Aston martin ispod haube  kao sto pise Rimac Tajimi ili joj pise Renault ?

Nebitno. Samo kažem da Rimac nije razvio taj auto, Tajima je razvio auto, uzeo motore od Mitsubishija ako se dobro sjećam, postigao dobro vrijeme, uzeo tri godine kasnije motore (i šta već) od Rimca, postigao 1-2 % bolje vrijeme. Na Pikes Peaku to nije značajna razlika. A pitanje je koliko je bolje vrijeme jer je i sam poboljšao auto i whatever, 500 faktora tamo igra ulogu. Kako god, naši mediji su trkeljali kako je Rimac napravio auto, realno je to auto koji je Tajima napravio 3-4 godine ranije.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.3.2018 17:50 (Mirko935).
8 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Mirko935 kaže...
Santana kaže...

Jel na RB formuli pise Aston martin ispod haube  kao sto pise Rimac Tajimi ili joj pise Renault ?

Nebitno. Samo kažem da Rimac nije razvio taj auto, Tajima je razvio auto, uzeo motore od Mitsubishija ako se dobro sjećam, postigao dobro vrijeme, uzeo tri godine kasnije motore (i šta već) od Rimca, postigao 1-2 % bolje vrijeme. Na Pikes Peaku to nije značajna razlika. A pitanje je koliko je bolje vrijeme jer je i sam poboljšao auto i whatever, 500 faktora tamo igra ulogu. Kako god, naši mediji su trkeljali kako je Rimac napravio auto, realno je to auto koji je Tajima napravio 3-4 godine ranije.

 Pa jasno da nije ga rimac napravio, ali je on za njega nesto napravio, ono sto on reklamira da prodaje.  Nebitno kolko je bio brzi kad kao sto si reko 500 faktora igra ulogu. Uz to kaj mu nisu krepale kocnice na toj utrci ?


Sad i Tajima ispada najobicniji naivac kojeg je Rimac preveslao. Pa same budale u toj idustriji zar ne ?

15 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Čini se da su i ovaj o forumhr puni neotkrivenih inženjerskih talenata koji bi, samo da im netko da te kiteve, radili sve to i sami za Koenigsegg itd.

Ako uzmemo da je sve o kriminalu starog istina, opet je to u što se daljnje pljuvanje redovito pretvori, jednostavno besmisleno i malo smiješno.

Nope.
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Razumijem medije što pjevaju hvalospijeve o tim automobilima koji nikad nisu javno testirani da pokažu te ogromne obećane perfomanse. Magla je izgleda, dobar biznis.

No, zanima me u vezi forumaša koji prilazu raznim kritikama sa, "što ti ne napraviš bolje kad si tako pametan". Koliko je prosječna neto plaća, i koliku kvotu PR-a morate ispuniti da dođete do te cifre, i što je potrebno sve ispuniti da i ostali dođu na taj payroll od Rimca za PR? Hvala.

Ubi bene, ibi patria.
 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Ja sam skroz za to da otvorimo neku firmu i prodajemo maglu. Samo treba nać lovu. 

Mislim, šalu na stranu, početni kapital je najvažniji i to je ono što tu smrdi, ali ove druge priče su bezveze... ako nekome prodaju, znači da imaju što. To je sve. Jel' zapošljavaju? Jesu. Jel' prodaju? Jesu. Koga briga za performanse dok ide biznis. Za lovu bi trebalo biti briga pravosuđe, to stoji, ali svee pada u vodu kad krenu komentari koji nemaju smisla.

Nope.
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Također i priče o tome da je dobio "naše" poticaje. Pa nije ih ukrao. Izlobirali su legalno i po pravilima i dali dokumente za dobivanje, komisija je pregledala i zaključila da ispunjavaju uvjete za dobijanje i tako izdvojenih sredstava eu.. Da nije on, dobio bi netko drugi i opet bi bilo "iz naših džepova" (iako obično oni koji najviše galame da je nešto iz njihovih džepova sjede besposleno doma i žive od roditeljskih primanja). 
Gledajte kolege forumaši -  ja nemam nikakvih problema promijeniti mišljenje ako se pojavi nova paradigma. Bio sam ljut na lika kad je tvrdio da sve on to sam sklapa i zna, a na forumu je jasno prikazano kako je propitkivao i kako je naručivano. Ali to je davno iza nas u "povijesti" te firme - i drugi najveći svjetski proizvođač sportske opreme, Nike, nastao je tako da je Phil Knight sredinom 60tih iz gepeka auta preprodavao japanske asics tenisice pored trening terena. Prvi proizvod mu je bio ručno sa ženom šivana i lijepljena imitacija istih, a sad ima zaposlenih 45 000 ljudi i vrijedi više desetaka milijardi dolara. Takve moralno "sumnjive" početke bi mogli naći za sve, od poznatih microsoftovih, appleovih ili amazonovih početaka do mračnih tajni mnogih kompanija koje su čak koristile robovsku snagu u doba svjetskog rata. Naravno da mi ovdje nećemo kupiti rimčeve proizvode, ali to ne znači da oni ne postoje inisu proizvedeni. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Tip se zapravo bavi uslužnim djelatnostima i to mu je glavni izvor zarade. Barem dosad.

 

U slijedećem izvješću ćemo vidit što je to točno napravio sa 30 miljuna eura od Kineza, odštete od osiguranja za Hammonda i 50tak miljuna kuna subvencija.

 

Uopće ne sumnjam da opet neće platit ni kune poreza u naš proračun. Išao je na tečaj iz kreativnog računovodstva kod Todorića.

 

Više Kinezi imaju koristi od njega nego mi.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 22:07 (memulica).
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom

Pa to je i za očekivati? Više su uložili u njega, zar ne?

Nope.
13 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

Tip se zapravo bavi uslužnim djelatnostima i to mu je glavni izvor zarade. Barem dosad.

 

U slijedećem izvješću ćemo vidit što je to točno napravio sa 30 miljuna eura od Kineza, odštete od osiguranja za Hammonda i 50tak miljuna kuna subvencija.

 

Uopće ne sumnjam da opet neće platit ni kune poreza u naš proračun. Išao je na tečaj iz kreativnog računovodstva kod Todorića.

 

Više Kinezi imaju koristi od njega nego mi.

 

 

A što je s plaćama koje isplaćuje, doprinosima, porezom i prirezom na njih? Oni ispare i nestanu te ne nađu put do državne/lokalne blagajne. Imaš li ti uopće predodžbu što znači imati toliko ljudi na plaći? Da li si svjestan koliko novca mjesečno moraš imati da bi isplatio sve to plus ostale troškove?

Svaki knjigovođa, kojeg platiš da ti vodi knjigovodstvo, će ti pojasniti i prezentirati načine kako da zadržiš više novca za sebe. I to je sve legalno unutar zakonskih okvira. Zašto misliš da postoje knjigovođe? Sve što izlazi izvan tih okvira se vrlo brzo i lagano detektira od strane nadlležne PU. Što se tiče Todorića, njega je štitila politika i on je bio kategorija za sebe.

Tonči kaže...

Pa to je i za očekivati? Više su uložili u njega, zar ne?

Gle ovdje još uvijek vlada mišljenje da ako je nešto tu kod nas nastalo da je to naše i da je svaki novac koji ode onome tko je investirao izvlačenje (krađa) RH. Ne razumijem to. Ako je netko uložio/platio za nešto pa logično je da očekuje da će dobiti više natrag. Zar je to toliko teško shvatiti.

 

Nevezano na postove koje citiram, ovo je dobro pročitati. Daje dobru sliku svih start-upova.

Stručnjak za odmaganje...
16 godina
offline
Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

Sve to ista sorta zvana:

 

HRVATSKI TAJKUNI ili CROATIA FAIRY TALES FOR KIDS.

 

 

U normalnim zemljama onaj prvi početni kapital se gleda vrlo pažljivo, ali u nas taj kapital dolazi po Duhu svetom i oslobođen je svih nadzora i poreza.

 

Mi smo zapravo raj za novce sumljivog porijekla.

 

U nas je sve to normalno i po zakonu.

 

Država lopova u kojoj je životni moto:

 

Neka krade, ali da i nama nešto dade ©

 

 

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
memulica kaže...

 

U normalnim zemljama onaj prvi početni kapital se gleda vrlo pažljivo, ali u nas taj kapital dolazi po Duhu svetom i oslobođen je svih nadzora i poreza.

 

 Ma kiflu se gleda. Pogledaj kako britanija, švicarska ili usa žmire na oba oka kad diktatorska djeca, ruski tajkuni ili mafijaški bossovi uplate pinku u "startupove". Sad se onda pokreću kojekakvi softverski pomagači da prepoznaju perače novca iako je na kraju na politici da ih propusti ili ne. Da probamo pogoditi kako će britanija ili švicarska odbiti hard keš uloge. 
https://www.moneycontrol.com/news/business/startup/some-angels-treading-startups-space-to-launder-black-money-965300.html
https://economictimes.indiatimes.com/small-biz/startups/newsbuzz/budget-2018-angel-tax-money-laundering-section-56-it-act/articleshow/62614056.cms

https://www.entrepreneur.com/article/233233

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 2:10 (overhaul).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Koji doprinosi koja lova drzavi koje gluposti???...
U njega mahom svi rade na minimalcu odnosno rade studenti... Koje mirovinsko zdravstveno ili sto god vec....
Inace nasa drzava mu je dala 50tak miljuna kn sto uopce nije mala stvar sto meni samo znaci da je taj pr pritisak i propaganda imala svoj cilj... Jer rulja sad misli kako je rimac genije inovator i poduzetnik godine...stvarno ovo sa rimcem me sve vise posjeca na matana i jarane...
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
Santana kaže...
Mirko935 kaže...
Santana kaže...

Jel na RB formuli pise Aston martin ispod haube  kao sto pise Rimac Tajimi ili joj pise Renault ?

Nebitno. Samo kažem da Rimac nije razvio taj auto, Tajima je razvio auto, uzeo motore od Mitsubishija ako se dobro sjećam, postigao dobro vrijeme, uzeo tri godine kasnije motore (i šta već) od Rimca, postigao 1-2 % bolje vrijeme. Na Pikes Peaku to nije značajna razlika. A pitanje je koliko je bolje vrijeme jer je i sam poboljšao auto i whatever, 500 faktora tamo igra ulogu. Kako god, naši mediji su trkeljali kako je Rimac napravio auto, realno je to auto koji je Tajima napravio 3-4 godine ranije.

 Pa jasno da nije ga rimac napravio, ali je on za njega nesto napravio, ono sto on reklamira da prodaje.  Nebitno kolko je bio brzi kad kao sto si reko 500 faktora igra ulogu. Uz to kaj mu nisu krepale kocnice na toj utrci ?


Sad i Tajima ispada najobicniji naivac kojeg je Rimac preveslao. Pa same budale u toj idustriji zar ne ?

 Ponovo... Budući da očito ne znaš čitati ili nisi u stanju pratiti vlastiti razgovor.

 

Mirko935 kaže...
Santana kaže...

Kaj je sa Tajima E-Runnerom ?  Sigurno si je to stari japanac sve sam slozio pa je dao rimcu da si nakelji svoj logo na taj bolid.

 lol

 

http://www.autoguide.com/auto-news/2012/08/monster-tajima-ready-to-conquer-pikes-peak-in-monster-sport-e-runner-ev.html

 

https://www.topspeed.com/cars/rimac-automobile/2015-tajima-rimac-e-runner-concept_one-ar169695.html

 

Pronađi razlike :D

Taj "stari japanac" ima svoju firmu i radi aute vjerojatno od prije nego je Rimac bio u planu. Skoro isto vrijeme je imao i kad ga je vozio 2 godine prije nego je Rimac ikakve veze imao s njim. Par sekundi razlike, koliko se sjećam. Na mobu sam pa mi se ne da tražiti točno. 

 

 

Pričam li ja igdje i o kakvim naivcima? To se tebi mota nešto čudno po glavi, ja sam samo odgovarao na tvoje omalovažavanje "starog japanca" koji je očito potpuno nesposoban da si složi auto bez našeg velikog genijalca. Vjerojatno ga je Rimac i učio voziti, ne?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice