Najgledaniji video - Gangnam Style

poruka: 115
|
čitano: 15.698
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najgledaniji video - Gangnam Style".
15 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

Ti ne znas niti vlastiti nadimak smislit, pravi si se naso javljat.

15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

kako je društvo sve više u kaosu tako glazba prati i nastaje turbo folk papazjanija koju gutaju mladi jer ih uglavnom odgaja televizija koja servira sve više smeča

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style

Gangham style je ocito i nocna mora za arhitekte

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
protjeran
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

jel to dokazuje da si ti bolja osoba? ja isto slusam depeche mode, azru, tears for fears, clash, inxs, talktalk, men at work, ali mi ne pada na pamet reci da bieber nista ne vrijedi...

Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Večina tu pljuje po Gangnam Style-u...a vjerujem da više od polovice vas ovdje sluša narodnjake i turbo folk degenarije.

 

PSY je bio popularan samo u Južnoj Koreji i kako je dobivao sve veću popularnost tako se proširio u cijelom svijetu...da ne napominjem da su i druge pop zvijezde uočile PSY i dodatno "pomogle" tako što su spominjali PSY na twitteru. Osim toga PSY je popularan po tome što je uvijek imao smiješne nastupe i od tuda taj njihov "ples" dolazi. Moram priznati da pjesma nije ništa posebno ali je catchy a takvo što u večini slučajeva postane popularno.

 
5 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko Kukumar kaže...

Nema nikakve glazbene, ni umjetničke vrijednosti. Ovo nije pjesma, niti se može tako zvati.

 

Ulazi u uho brzo, ulazi i psovka još brže u rječnik nečiji, pa što?

Ali svejedno bolje od Lady Gage, Biebera i biločega što je Huljić izmislio...

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
14 godina
odjavljen
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

Da, dobrodošao u surovu realnost. Vremena se mijenjaju, a i čak "siroti" glazbenici moraju nešto jesti. Naravno svaka čast izuzecima, ali današnja glazbena scena je jedna golema industrija.

12 godina
protjeran
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
z1k4 kaže...
AMD Phenom II X4 kaže...

PSY nije nist posebno, a ni onaj balavi biber..danas su glazbenici tolko glupi da neznaju napisati vlastitu pjesmu {#}...svi su stihovi isti, copy paste. na pameti im je samo zarada, slično kao kod određenih igara..

Ti ne znas niti vlastiti nadimak smislit, pravi si se naso javljat.

neznam. AMD Phenom II X4 je procesor. z1k4 nema smisla.

Matijasever kaže...

ti ces meni da ne laprdam? sta se sve ljudi dozvoljavaju...

naravno, posebno tebi, jer si trolčina koja ide u {#} a  uskoro bi mogao biti {#}.

iAvenger kaže...

Večina tu pljuje po Gangnam Style-u...a vjerujem da više od polovice vas ovdje sluša narodnjake i turbo folk degenarije.

 

PSY je bio popularan samo u Južnoj Koreji i kako je dobivao sve veću popularnost tako se proširio u cijelom svijetu...da ne napominjem da su i druge pop zvijezde uočile PSY i dodatno "pomogle" tako što su spominjali PSY na twitteru. Osim toga PSY je popularan po tome što je uvijek imao smiješne nastupe i od tuda taj njihov "ples" dolazi. Moram priznati da pjesma nije ništa posebno ali je catchy a takvo što u večini slučajeva postane popularno.

meni nije nimalo smijesan, al necu ici u detalje, svatko ima svoj ukus i ne da mi se vise raspravljati

★★★ Ja sam netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spola te smatram da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja. ★★★
16 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Nikad mi nisu bila jasna isfuravanja na stil i istančani ukus u glazbi, pa ni u ničem drugom da budem iskren. Ne morate svoju glazbeno-poznavateljsku veličinu dokazivati tako da pohračkate Psya, jer na kraju krajeva njega zaboli ćuna što mislite, kao i Bibera, dok god ubire lovu i zabavlja milijune ljudi diljem svijeta.

 

Pjesma je treš, al jebački dobar treš. Osim toga radi se o parodiji, kao što su parodije sve Psyeve pjesme. Zarazna je i zabavna i nije čudo da je spot toliko gledan.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 15:44 (Danny_HR).
 
35 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Danny_HR kaže...

Nikad mi nisu bila jasna isfuravanja na stil i istančani ukus u glazbi, pa ni u ničem drugom da budem iskren. Ne morate svoju glazbeno-poznavateljsku veličinu dokazivati tako da pohračkate Psya, jer na kraju krajeva njega zaboli ćuna što mislite, kao i Bibera, dok god ubire lovu i zabavlja milijune ljudi diljem svijeta.

 

Pjesma je treš, al jebački dobar treš. Osim toga radi se o parodiji, kao što su parodije sve Psyeve pjesme. Zarazna je i zabavna i nije čudo da je spot toliko gledan.

tako je {#}

★★★ Ja sam netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spola te smatram da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja. ★★★
12 godina
online
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
AA-d00d kaže...

Ali svejedno bolje od Lady Gage, Biebera i biločega što je Huljić izmislio...

Ne slušam pa ti ne mogu usporediti i reći.

 

Jedino što sam od Gage čuo je na radiju Ona Just Dance, a za Huljića sam čuo da je neki popularan tip, ali nisam ni znao da se (pokušava) baviti glazbom, tako da ni od njega neznam ni jednu stvar, a za Biebera ista stvar kao i za Gagu.

 

Dok je nekome ovaj ganga stajl zarazan, meni je iritantan, i da slažem se sa Dannyom, mrzim kad mi netko nabija svoj glazbeni ukus (poput mog poznanika, koji dođe pored tebe i sjedne i kao kreten pojača na mobitelu do kraja ovakvu buku da svi čuju, to me iritira i odmah se pokupim i nestanem).

16 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko Kukumar kaže...

a za Huljića sam čuo da je neki popularan tip, ali nisam ni znao da se (pokušava) baviti glazbom, tako da ni od njega neznam ni jednu stvar

Znaš ih preko nekoliko, garantirano. :)

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR
15 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Meni je on baš smiješan i simpatičan i stvarno ne znam zašto bi ga neko mrzio.

Dirty dosen
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Danny_HR kaže...

Nikad mi nisu bila jasna isfuravanja na stil i istančani ukus u glazbi, pa ni u ničem drugom da budem iskren. Ne morate svoju glazbeno-poznavateljsku veličinu dokazivati tako da pohračkate Psya, jer na kraju krajeva njega zaboli ćuna što mislite, kao i Bibera, dok god ubire lovu i zabavlja milijune ljudi diljem svijeta.

 

Pjesma je treš, al jebački dobar treš. Osim toga radi se o parodiji, kao što su parodije sve Psyeve pjesme. Zarazna je i zabavna i nije čudo da je spot toliko gledan.

baš tako pjesma je zajebancija i šta je bezveznija budalastija to više pali a koga nego djecu koja najviše surfaju te tako i najviše klikova vjerovatno iz koreje

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 15:51 (dery).
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Koliko gluposti?!

 

To je urnebesan video i urnebesan čovjek! Zaslužili su i korejanci da ova današnja mledež sa S3jevima napokon shvati da Samsung nije kineski il japanski. :)

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko Kukumar kaže...
AA-d00d kaže...

Ali svejedno bolje od Lady Gage, Biebera i biločega što je Huljić izmislio...

Ne slušam pa ti ne mogu usporediti i reći.

 

Jedino što sam od Gage čuo je na radiju Ona Just Dance, a za Huljića sam čuo da je neki popularan tip, ali nisam ni znao da se (pokušava) baviti glazbom, tako da ni od njega neznam ni jednu stvar, a za Biebera ista stvar kao i za Gagu.

 

Dok je nekome ovaj ganga stajl zarazan, meni je iritantan, i da slažem se sa Dannyom, mrzim kad mi netko nabija svoj glazbeni ukus (poput mog poznanika, koji dođe pored tebe i sjedne i kao kreten pojača na mobitelu do kraja ovakvu buku da svi čuju, to me iritira i odmah se pokupim i nestanem).

BTW Huljić piše odlične pjesme i skladbe kao npr. za Maksima Mrvicu. Ali se dobro prodao... Zato prije no pišete svi zajedno gluposti i vrijeđate ljude, progooglajte il se sjetite, osim ak nemate 10g.

14 godina
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Eto našli se veoma kompetentni ljudi da sude o glazbenoj i umjetničkoj vrijednosti pjesme...{#}

 

Koga briga? Vani je ludnica na ovu stvar, a ples je vrhunac...:)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
7 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

pakleni sund

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Lik je najveci kralj i dobricina, zahvalan, skroman, sve njegovo je na strani zezancije i to puno govori o covjeku, ako mrzite njega, a onda, pretpostavljam da mrzite sve, tako da se nemojte javljati.

 

To sto netko cuje tu pjesmu ne znaci da ju slusa svaki dan, al opet kad ju cujem, pocnem se smijat i op op op op!

 

Dajte malo veselja u zivote, nemojte mrzit sve, dobro, cajke i takve gluposti, al, ajde nek bar bude opravdano.

I ovo s Bieberom, njemu su dosli na vrata i rekli, gle, pjevaj kako znas i imat ces gro para i slave. I reko covjek da, a gle, tko ne bi to rekao, iako, lik nema sto ne svira, i sad vec izvodi super stvari, jos kad malo ostari, odraste, kako god, bit ce sigurno odlican.

 

Isto ko Rebbeca Black i Friday, poslusajte njezinu 2. pjesmu koju nije napravila neka FUCK diskografksa kuca, em zna pjevat, em zna bolesno pjevat, dajte malo, ne sluze glave samo za gledat u ekran i mrzit sve.

 

Op op op op! 

Moj PC  
14 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko je poznati skladatelj opere, preko 500 komada, svirao 69 instrumenata s 12 godina, s 15 predavao na muzickom fakultetu 4 glazbena predmeta. U slobodno vrijeme pise filmsku glazbu i zaradjuje milijune, koproducent pavarotiju, organizira glazbene veceri s Josipovicem gdje razmjenjuju ideje za zamp. Anyway, ako necemo vjerovati njemu, komu cemo?
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
12 godina
online
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
DamageHigh kaže...

Eto našli se veoma kompetentni ljudi da sude o glazbenoj i umjetničkoj vrijednosti pjesme...{#}

 

  Ad hominem. Ponovi osnove iz kulture diskutiranja prije nego što kreneš omalovažavati druge.

ukay1000 kaže...
Ranko je poznati skladatelj opere, preko 500 komada, svirao 69 instrumenata s 12 godina, s 15 predavao na muzickom fakultetu 4 glazbena predmeta. U slobodno vrijeme pise filmsku glazbu i zaradjuje milijune, koproducent pavarotiju, organizira glazbene veceri s Josipovicem gdje razmjenjuju ideje za zamp. Anyway, ako necemo vjerovati njemu, komu cemo?

I za tebe isto vrijedi. Nauči se kulturno diskiturati i bez ad hominem upada. To su osnove logike, prvi ili drugi razred gimnazije (što uče djeca sa 14-15 godina dakle).

16 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Ja sam odrastao na roku i metalu, uzivam u ispotiha sevdahu i dziboni mi je odlican a balasevic jos bolji, kad sma prvi put cuo gangam bio mi je ko i svaki uradak unazad nekoliko godina ali ovdje se prica o videu, video je O D L I C A N, pretjerivanej do neba, nemam pojma o cemu pjeva covjek ali spot je mrtva groteska, prejerivanje i pres..eravanje tako da zajedno sa solidno zaraznom i melodicnom pjesmom cini recept za uspjeh.

 

Ili vi valjda vise volite one srceparajuce, ozbiljne koji kao imaju poruku, dajte ljudi pa to je i svrha vide klipova, da zabave, a meni je ono super zabavno.

 
3 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Lik je mrak sprda se i dobro se zabavlja,zarađuje..ne kužim u čem je problem..

 

evo jedne pjesmice od one ženske iz njegovog spota ...Hyuna... ne razumijem ni riječi al meni je ok..

 

http://www.youtube.com/watch?v=t0eOoPwZ5XQ&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 17:20 (whisper2311).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko Kukumar kaže...
DamageHigh kaže...

Eto našli se veoma kompetentni ljudi da sude o glazbenoj i umjetničkoj vrijednosti pjesme...{#}

 

  Ad hominem. Ponovi osnove iz kulture diskutiranja prije nego što kreneš omalovažavati druge.

Ad Hominem, ja ću mu objasniti da se ne muči, znači da možeš raspravljati i s ovcom, ali ne smiješ joj reći da si pametniji i bolji.

14 godina
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
Ranko Kukumar kaže...
DamageHigh kaže...

Eto našli se veoma kompetentni ljudi da sude o glazbenoj i umjetničkoj vrijednosti pjesme...{#}

 

  Ad hominem. Ponovi osnove iz kulture diskutiranja prije nego što kreneš omalovažavati druge.

Što si se našo prozvan?

I nikoga ja ne omalovažavam.

Kad ćemo već o kulturi diskutiranja, gdje je argumentacija tvojeg hraćkanja po pjesmi?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style
Pa da i slusas prokletog bibera,zaboli me KUR*C slusajte sta god ocete.To je toliko osobna stvar da se tu nema sta svađat.
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 17:36 (xR4Z3R).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
xR4Z3R kaže...
Pa da i slusas prokletog bibera,zaboli me KUR*C slusajte sta god ocete.To je toliko objektivna stvar da se tu nema sta svađat.

subjektivna...

 

 

Flies away.

Kak bi definirao ŠIRE?, Frend: Bočno dulje (c) Highway Star
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 17:36 (bobica257).
12 godina
neaktivan
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style
Sorry,u tolikoj ljutnji sam zaboravio razliku :)
Ljubomorne duše mogu da mi puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Najgledaniji video - Gangnam Style

Pa pjesma je zabavna i smiješna, ali je isfurana. Bila je prejaka na početku no što više i više je čujem sve mi je više dosadna. 

 

Pogotovo je dosadna kad ove iz razreda skuže za tu pjesmu 3 mjeseca nakon što je izašla, taman mi je počela bit jako dosadna.

 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Najgledaniji video - Gangnam Style
DamageHigh kaže...

Što si se našo prozvan?

  Pa mislio sam da aludiraš na mene jer sam ja to spomenuo.

 

DamageHigh kaže...

 

Kad ćemo već o kulturi diskutiranja, gdje je argumentacija tvojeg hraćkanja po pjesmi?

Nisam "hračkao" po pjesmi (Inače nisam znao što znači ta riječ, pa sam išao otvoriti riječnik HR jezika, pa sam našao samo "hračkati", pa pretpostavljam da misliš na to što je tamo definirano), nego sam rekao da ne vidim nikakav smisao pjesme (Tekst je besmislen, glazba ništa posebno), tako da sam komentirao "pjesmu". Ako je ovo pjesma za ples - Možeš plesati i uz druge pjesme jednako dobro (od heavy metal headbanginga do drugih stvari koje su baš namjenjene za to i imaju neki smisao opet).

 

"Pjesma" je realno gledano besmislena.

 

 

Beautiful, loveable
Yes you, hey, yes you, hey
Beautiful, loveable
Yes you, hey, yes you, hey
Now let’s go until the end

 

Oppa is Gangnam style, Gangnam style
Oppa is Gangnam style, Gangnam style
Oppa is Gangnam style

 

Budimo realni, ovakav tekst može svatko sastaviti u 5 minuta dok na kolodvoru bus čeka.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2012 18:19 (Ranko Kukumar).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice