Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 548.713
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

kak ne radi, do sad sam gledao Lost na tv

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Psmtr, blokalo me u pol tng startreka df#@! :-)

 

Trenutno mi ne radi vpn, tvunblock, unblock-us, a bome niti smartflix.io. Smartflix kaze da probam sutra :-)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Meni jucer blokiran pristup. Dobio sam od unblockusa nove dnsove ali ni sa njima ne radi.

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Sve super i krasno, meni ne radi DNS preko Overplaya. Međutim, imam drugi problem. Maknuo sam sve DNS-ove, zapravo bili su upisani samo u ruter i sada i dalje vidim USA Netflix, a mogu gledati samo one sadržaje koji su dostupni u RH, a za ostale kaže da sam i dalje iza proxyja. Kako da vratim na HR Netflix?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Pendula kaže...

Sve super i krasno, meni ne radi DNS preko Overplaya. Međutim, imam drugi problem. Maknuo sam sve DNS-ove, zapravo bili su upisani samo u ruter i sada i dalje vidim USA Netflix, a mogu gledati samo one sadržaje koji su dostupni u RH, a za ostale kaže da sam i dalje iza proxyja. Kako da vratim na HR Netflix?

 Slicno je i kod mene, koji god dns da metnem prikazuje mi malo jedan malo drugi sadrzaj, s tim da naravno blokira us sadrzaj. Moguce da su flagali same akaunte?

16 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
mcf kaže...
Pendula kaže...

 

 Slicno je i kod mene, koji god dns da metnem prikazuje mi malo jedan malo drugi sadrzaj, s tim da naravno blokira us sadrzaj. Moguce da su flagali same akaunte?

 Evo, na compovima sam uspio dobiti HR sadržaj (pomogao restart), ali na svim android uređajima mi je još uvije US bez obzita na restart, brisanje cachea, pa čak i reinstalacije cijele aplikacije.

 

Uglavnom, ukupan dojam - za dva njeseca se prilično povečala količina sadržaja, naravno ni blizu USA ponude, ali savim solidno. Nemam razloga za raganje. Jedino jednu australsku seriju moram dovršiti putem starog dobrog torrenta.

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Danas se pojavio House of Cards kojeg sigurno nije bilo od starta... ne znam ima li još čega "novog" ali mi je ovo upalo u oko.

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 17:43 (Tanelorn).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Tanelorn kaže...

Danas se pojavio House of Cards kojeg sigurno nije bilo od starta... ne znam ima li još čega "novog" ali mi je ovo upalo u oko.

 

 Da, baš sam i ja to uočio. Al kasno je sad, zgadili su mi se i proći će neko vrijeme kad ću im opet platiti.

16 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Morao sam ih malo zezati. Htio sam im posati mail, ali je na kraju sve završilo na support chatu:

 

Thank you for contacting Netflix customer support.

Here is the transcript from your recent chat with customer support:

 

Netflix Brieanna

Hi! This is Brie, How may I help today?

 

You

I can not find a way to send mail to Netflix, then here's one longer message

 

You

In light of recent events, blocking VPN and DNS access US content does not feel overly damaged because it offers content in Croatia is still quite large to me and satisfactory. As for the same price for unequal content of my representative in the Euro Parliament has already launched an initiative regarding the correction of the problem.What bothered me was the lack of supply of guy and lesbian content that exists in the US Netflix in the sub-content drama. While I do not belong to this population, strongly support them and me very interested in such a topic of movies and series (OK, we have Sense8). I understand that Croatia is extremely Catholic country (sometimes we jokingly called chatolic-taliban country), however, I would like to have an offer and such content as Five Dances and Pariah.

 

Netflix Brieanna

Oh thank you so very much for reaching out to me about this today, you have the right gal online to ensure that your voice is heard and I will be more than happy to send in this information to our content team for you who works on these licenses

 

You

thanks, by

 

Netflix Brieanna

oh of course! I do have that all sent in for you, I really do appreciate it, all of our content and features are from feedback just like this so it really does help us to hear from our members on what they would like to see :)

 

Netflix Brieanna

thank you again! and I do hope you have a lovely rest of your day!

 

Netflix Brieanna

And one more thing, if you wouldn't mind, please stay online for a one question survey.

Moj PC  
0 7 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Pendula kaže...

 

You

I can not find a way to send mail to Netflix, then here's one longer message

 

You

In light of recent events, blocking VPN and DNS access US content does not feel overly damaged because it offers content in Croatia is still quite large to me and satisfactory. As for the same price for unequal content of my representative in the Euro Parliament has already launched an initiative regarding the correction of the problem.What bothered me was the lack of supply of guy and lesbian content that exists in the US Netflix in the sub-content drama. While I do not belong to this population, strongly support them and me very interested in such a topic of movies and series (OK, we have Sense8). I understand that Croatia is extremely Catholic country (sometimes we jokingly called chatolic-taliban country), however, I would like to have an offer and such content as Five Dances and Pariah.

 

 

Samo si se dobrano osramotio lošim forama i lošim engleskim. Joke is on you :-)

Nije baš za hvalit se. :-D

 

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Mogao si je pitati kada će doći hrvatski titlovi... 

8 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Skuzila je da mu trbaju titlovi i bez da je pitao.
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Koliko sam ja shvatio, pismo glumi "Borata". Ili? :)

 

ontopic - dobio sam nove dnsove od unblockusa, nista ne pomaze. Kako ostali stojite, jel' radi nekome jos us sadrzaj?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Meni isto danas prestao raditi unblock-us, otkazao sam pretplatu i prebacio se na getflix (koji je i jeftiniji za $1) i radi super za sada.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Meni isto prikazuje sadrzaj od usa netflixa ali kad pokusam pokrenuti nesto sto je samo na njihovoj regiji, dobijem obavijest da koristim unblocker ili proxy. Danas mi istice pretplata ali ostavit cu jos mjesec dana obzirom da su stavili house of cards i za nasu regiju. Pa da to jos pogledam u 4K. A mozda se u ovih mjesec dana nesto promijeni pa unblockus opet proradi.

Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

ja ostajem do daljnjega jer nemam problem sa us accauntom ... ne koristim vpn niti dns servise

sam imam promjenjen rucno dns na telki i sve fercera ok za sada a i vec ima dosta 4k contenta

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 22:09 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ovai getflix koji je kolega gore spomenuo da radi, ima free trial. Registrirao sam se, nisam jos probao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

 ne koristim vpn niti dns servise

sam imam promjenjen rucno dns i sve fercera ok za

 ?

Ne znam na sto mislis pod "dns servisima". U ovih par postova gore, i mi koristimo dns, rucno promjenjen. Jos nisi dosao na red... ;)

 

Nek crkne susjedu krava, ne :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.3.2016 22:09 (mcf).
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

na ovo unblock-us, 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

na ovo unblock-us, 

 Najobicniji "dns" kojeg rucno uneses u TV npr, isto sto i ti radis (da ne ulazimo u dublji offtopic i tehnikalije oko dns).

13 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Javio sam se Unblock-US-u vezano za problem s DNS-om te su mi poslali nove upute kako riješit problem. Pošto radim, pa to ne mogu testirat, šaljem upute pa probajte:

Sorry to hear that the changing to 64.145.73.5 and 209.107.219.5 did not fix the problem. We do however have a few other things we can try.

If the problem *still* persists. Then try these steps below (in sequential order)

1.) Sign out of your account an *all* devices or computers. For browser make sure you clear your cache and restart browser for good measure.

 

2.) Remove 64.145.73.5 and 209.107.219.5 and your DNS servers and replace them with 8.8.8.8 and 8.8.4.4 or use your local ISP DNS by switching to Automatically obtain DNS addresses.

Note: This will temporarily disable your service.

3.) Confirm that DNS 8.8.8.8 and 8.8.4.4 or your ISP DNS is configured (Service will not activate for example).

4.) Sign back into your account which will give you access to your local region. Try to watch a programme and confirm it works. Then, sign out of your account on whatever device currently. If browser make sure cache is cleared.

Note: be sure you are doing this on just the same device initially as above *or* on the same computer via web browser.

5.) Configure 64.145.73.5 and 209.107.219.5 back again to reactivate your service. Once you confirm that your service is working again, select your desired region as indicated here http://screencast.com/t/4siEziTi

6.) Sign back into your account on desired device or browser and try to watch a programme.

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel su stavili House of Cards danas i za nas Hrvate ili samo za Amere i ostalu elitu?

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.3.2016 15:23 (joe555).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
joe555 kaže...

Jel su stavili House of Cards danas i za nas Hrvate ili samo za Amere i ostalu elitu?

 Pročitaj 3. post na ovoj stranici 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
gocc01 kaže...
joe555 kaže...

Jel su stavili House of Cards danas i za nas Hrvate ili samo za Amere i ostalu elitu?

 Pročitaj 3. post na ovoj stranici 

 tnx, neznam kak nisam vidio LOL, možda onda i uzmem barem jedan mjesec da odgledam četvrtu sezonu. Zanima me da li Netflix zapamti karticu koja je povezana s PayPalom (tj. kada se plaća sa PayPal Balance) ili se ona možda može iskoristiti za još jedan free month ako dirketno povežemo nju s novim mailom naravno?

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Poenta paypala izmedju ostalog i jeste sto onaj kojem placas ne vidi podatke o kartici...

14 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

getflix

free trial 14 dana

takodjer ne radi!

 

UPDATE (3rd March): Netflix Geo-Location and VPN/Proxy Detection

We are aware that Netflix has made a major update and enabled extra geo-locaiton and VPN/proxy detection for many of their customers.

If you are accessing Netflix and receive a "proxy" error when streaming (even when accessing Netflix USA), please set your Netflix region to "OFF" here to continue accessing your local Netflix region while we work on this issue.

We are working around the clock to provide a solution. Please note that this change only affects Netflix, all other services are operational.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.3.2016 22:05 (flash6).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ima li kakvih pomaka?
Potpis!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Meni Getflix i dalje radi na TV-u, na Ubuntu koristim Buffered VPN posto tamo ne radi smartdns opcenito.

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Od danas niti meni više ne radi unblocker.

 

Do nedavno sam koristio HOLA-u i sasvim je uredno radilo s Netflixom. Više nažalost nije moguće, NetFlix javlja poruku.

Probao s Unlocatorom, opet ista stvar.

 

Sad gledam sadržaj za hrvatsko područje, rekao bih tek malo bolje od PickBoxa ili OYO-ta.

Koje je ovo sranje i veliko razočarenje ... 

 

 

Natrag u ilegalu očito. Torrenti i ilegalno streamanje vraćam vam se ponovno...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

A sta sam ja govorio, torrenti rulaju i uvijek ce rulat 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice