Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 548.824
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Nista kod mene, tri razlicita vpn servisa, cetiri dnsa, smartflix, resetirao, izlogirao, factory reset tv-a da flusham eventualan cache, napravio sve u mojoj moci i US ne radi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

meni smartflix i dalje radi, imam unlockano sve...evo sad probao Lost radi, probao House of cards radi...ne znam, daj mi nešto još da probam.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
MasterG kaže...

meni smartflix i dalje radi, imam unlockano sve...evo sad probao Lost radi, probao House of cards radi...ne znam, daj mi nešto još da probam.

 The Killing probaj

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

I kod mene radi i smartflix na kompu i na TV preko DNS-a ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

radi

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Jel moze moj buraz normalno iz Njemacke gledat Netlflix preko mog acca koji je set uppan u hrv?

As I walk through the valley of the shadow of death I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Može.

13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Prebacio sam komp na backup link (sa t-coma na b-net) i proradio smartflix, valjda ce izdrzat i koji dns za tv app, bar da odgledam dardevila s02 u 1080/5.1, upravo se pojavio na netlixu :)

 
1 0 hvala 0
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Najbolja alternativa bila bi ili Kodi + Exodus plugin, ili Popcorn Time.

 

sa exodusom sam imao nekih problema, stream je znao nestati ili se slika zamrznuti, dosta nezgodno ako si u pola filma, pa moras tražiti drugi stream. Ali osim toga 1080p linkovi se otvaraju jako brzo i dobre su kvalitete.

 

POpcorn Time Je cini se opet zaživio, ali svakako pronađite fork koji vam odgovara, jer je brdo govnara preuzelo ovaj open Source projekat i rade svoje varijante bazirane na njemu. Problem je sto su bugoviti do bola i natrpani zloćudnim softverom ili reklamama.

 

primjerice Filmovita, koja je popcorn time natrpan dosadnim reklamama koje se moraju gledati prije svakog filma ili serije. Jako bezobrazno, s obzirom da autor Filmovite nije niti 2 linije koda napisao vec preuzeo postojeći softver, a zeli zarađivati. Takodjer Search ne radi...

 

Takodjer postoji i strem.io, al nisam ga isprobao i ne znam koliko je dobar. Navodno jest...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2016 16:38 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
ja neznam di je vama problem.... vec neznam kolko dugo koristim dns od tvunblock-a i jos uvijek radi...
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

netflix vr je vrh

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
dado16 kaže...
ja neznam di je vama problem.... vec neznam kolko dugo koristim dns od tvunblock-a i jos uvijek radi...

 

U tome što će prije ili kasnije i taj tvunblock biti blokiran. I to baš u najnezgodnijem trenutku, kao npr. meni kad sam išao kao manijak gledati svaku epizodu i film Futurame, da bi mi blokiralo taman kad je ostalo još možda 10ak epizoda.

13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Najbolja alternativa bila bi ili Kodi + Exodus plugin, ili Popcorn Time.

 


 

 Ako imas novi smart tv u fullhd/4k sa dobrim 5.1 sustavom i znas engleski, nema bas najbolje alternative, tj. nista ne moze konkurirati kvaliteti/jednostavnosti netflix appa.

12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Evo i kod mene danas tvunblock DNS blokiran , a i smartflix na kompu jucer .. Ako ne nađem neki drugi DNS pa pa netflix

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Probaj Getflix (imas free trial), meni jos uvijek radi, samo regiju na njihovoj stranici namjestite na "United States (TEST)".

WordPress ❤
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

tnx , getflix radi ko sat :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 2:45 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Friški sam pretplatnik na netflixu pa me zanima imate li kakvih savjeta u vezi ekstenzija/aplikacija za chrome ili opcenito w7 koji nekako poboljsavaju samu uslugu?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Smartflix app za Windows (probaj, nekima je blokiran, rade na rješenju) i super netflix ext za Chrome.. Ovo prvo je najbolje za gledanje na kompu
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

koliko sam shvatio, smartflix je blokiran svima koji nisu na B-netu XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

nisi u pravu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
error_666 kaže...
Smartflix app za Windows (probaj, nekima je blokiran, rade na rješenju) i super netflix ext za Chrome.. Ovo prvo je najbolje za gledanje na kompu

 Ne znam bas da je najbolje, za pocetak nejde vise od 720p, a i u 720 mi je slika puno losija nego preko ie. Najbolja je ako nista drugo ne radi za globalni sadrzaj :)

I da, meni radi samo na bnetu, na t-comu mi je blokiran. Ne znam jel to ima veze sa icime, netflix logicno ne obznanjuje svoj novi algoritam za lov na teske prekrsitelje :|

 

 

Inace, Dardevil s02 u fullhd/5.1 izgleda vise nego odlicno. (go Punisher, go)

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 20:38 (mcf).
12 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
mcf kaže...
error_666 kaže...
Smartflix app za Windows (probaj, nekima je blokiran, rade na rješenju) i super netflix ext za Chrome.. Ovo prvo je najbolje za gledanje na kompu

 Ne znam bas da je najbolje, za pocetak nejde vise od 720p, a i u 720 mi je slika puno losija nego preko ie. Najbolja je ako nista drugo ne radi za globalni sadrzaj :)

I da, meni radi samo na bnetu, na t-comu mi je blokiran. Ne znam jel to ima veze sa icime, netflix logicno ne obznanjuje svoj novi algoritam za lov na teske prekrsitelje :|

 

 

Inace, Dardevil s02 u fullhd/5.1 izgleda vise nego odlicno. (go Punisher, go)

 Po tom pitaju da , slažem se , najbolju sliku daju IE , edge i netflix app u windows storeu ... za smartflix sam napisao jer daje cijeli nf katalog bez puno kemijanja :)

Meni osobno isto najbolje netflix app za smart tv i US DNS ,nema sve baš ali ima vise nego dovoljno :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2016 1:25 (error_666).
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

eto zblokalo i mene ali nema veze cro acc se fino puni iz mj. u mj. sto se tice hd/4k 5.1

tako da nije greda te placam 1/4 cijene i naviknul sam se sa svojom dragom uz

netflix and chill a i VR je super

 

p.s uz torrente i smartfilx nema zime

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
yep, i meni sad ukinili iako nikad skoro ni ne gledam, al et isao probat....al dobro hrvatski je tu ak nist, hulu americki radi normalno
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

eto zblokalo i mene ali nema veze cro acc se fino puni iz mj. u mj. sto se tice hd/4k 5.1

tako da nije greda te placam 1/4 cijene i naviknul sam se sa svojom dragom uz

netflix and chill a i VR je super

 

p.s uz torrente i smartfilx nema zime

 sad su ti dobri torrenti 

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

dobri su cijelo vrijeme sto se filmova tice tocnije torrent hr...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja ostajem na torrentima. Hrvatski Netflix je dosta prazan (bar meni).

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
4mal kaže...

dobri su cijelo vrijeme sto se filmova tice tocnije torrent hr...

 Trazi me registraciju? To su privatni trackeri ili? 

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

da

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Kaj, ne slažeš se samnom? Pa zašto si onda koristio US Netflix ako je naš u redu? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2016 21:23 (Marko :D).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice